Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GREEN_DAY

staram sie od 1,5 roku

Polecane posty

a nadzieje się schowała jak zwykle, my tu się nakręcamy czekamy a ona uciekła:...ja też mam jakieś dobre przeczucia...tylko ciiii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,dzięki za kciuki:)Chciałam Was w "jajo"zrobić,ale nie mam sumienia:D Testu jeszcze nie robię,bo już nie raz mnie to wydupało!Dziś 41dc,a @brak,więc poczekam jeszcze troszkę.Sama się sobie dziwię,że tyle wytrzymuję w niepewności,ale to raczej nie możliwe,żebym była w ciąży,więc pewnie będę znowu musiała brać jakieś tabletki na urególowanie. Przeczucia?Hmmm...bardziej się nastawaiam na@,chociaż mąż wczoraj stwierdził,że "cycki mam duże":D.Zawsze przed @mnie na twarzy wysypywały,a teraz może jeden malutki syfek,którego już zlikwidowałam:)Spokojnie dziewczyny,nie się co spieszyć:) Kb a jak u Ciebie?Temka mierzona od 20dc nic Ci nie da:(Co do przesuniętej owulacji,to nie pomogę zabardzo,bo mi się niegdy nie przesunęła aż tak,jeśli ją w ogóle mam,bo ostatnio ani skoku nie było widać,mało śluzu,bólu jajnika w ogóle. Niecierpliwa witam:)Fajnie,że z nami jesteś:)A forum jest mocne,więc tak łatwo nie eksploduje:D olcia jak ja bym chciała być teraz na tym etapie co Ty:D.to musi być fajne uczucie,niedoopisania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,,;
nadzieja86 dziewczyno rób test i tyle. po tylu dniach na pewno wyjdzie druga kreska jeśli jesteś w ciąży. a te cycki i syfek jeden na twarzy to żaden symptom, cycki powiększają się dużo później, nie wiem czemu laski się zawsze tym sugerują:D i jeszcze wydęty brzuch jest śmieszny jako jeden z objawów:D nie ma takiej możliwości dziewczyny. rób teścik i będziesz wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja już w pracy śniadanko wcinam:) wieje u nas że głowy mało co nie pourywa:( nadzieja - najdłuższy miałaś 43dni więc kochana proszę kupić test i w sobotę wychodzi 44 dzień rano robisz test i meldujesz nam co wyszło!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,: -raz już byłam w ciąży,więc chyba wiem jak reagował mój organizm!A o brzuchu nie pisałam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,:-jeszcze jedno,wiesz co?Każdy organizm na ciążę reaguje inaczej,nawet na wczesną ciążę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny!Właśnie sączę kawę i tak patrzę że trzeba by trochę ten sajgon w domu uprzątnąć. Nadzieja, w pewnym sensie rozumiem dlaczego tak zwlekasz.Sama kiedyś hurtowo robiłam testy i oglądanie tej samotnej kreski działa depresyjnie. Z drugiej strony tak długo to bym nie wytrzymała,ale zawsze miałam regularnie okres,więc takie spóźnienie byłoby raczej ewidentne. Obyś przez najbliższy rok nie potrzebowała podpasek,trzymam mocno kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Niecierpliwa:)Masz rację,to działa depresyjnie,ja kiedyś też robiłam test,jak tylko parę dni mi się@ spóźniała,a zaraz na następny dzień dostawałam @!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea.
Czesc wszyst witam nowe kolezanki:)))) Zaczne od Inki L - ja tez mialam i nadal mam takie klucia po bokach - mi lekarz wytlumaczyl zejesli nie sa to bole typu @wego to nie stanowia zagrozenia -oczywiscie jesli sie przy nich nie zwijasz bo sa np nie do wytrzymania. Moja siostra miala przez cale dwie ciaze kolki - przyczyny nie znali - tak mialo byc. Ale z dzidzia nic sie nie dzialo wiec glowa do gory. Oczywiscie na wszelki wypadek zapytaj lekarza na wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea.
Nadziejko litosci;););) Jak wyczytalam co ostatnio napisalyscie to juz nie moglam sie odstatniej stronki doczekac i ostatniego wpisu zeby przeczytac ze moze sie udalo....:-D Coz, musimy sie uzbroic w cierpliwosc tak jak ty - zreszta sama napewno wiesz najlepiej cos ie dzieje w twoim organizmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea.
Ja mam dzis kupe pracki w domu a jeszcze chcialam wyjsc na zakupy tyle ze jak swygladam za okno to mi sie odechciewa bo chyba za chwile sie rozpada:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) ,,;- co do Twojej wypowiedzi to piersi powiekszyly mi sie na samym poczatku o jeden rozmiar i na razie tak sie utrzymuja a jestem w 8tc. a co do syfkow to zawsze mialam 1 czy 2 przed okresem a teraz mnie wysypalo jak nigdy. na szczescie juz zniknely:) wiec kazdy organizm reaguje inaczej na ciaze.. dzis bylam na pobraniu krwi ale takie kolejki ze po 10min stania zrobilo mi sie niedobrze i slabo wiec pojechalam do domu. jestem zla bo do poniedzialku musze zrobic te badania a ciagle chodze jak na kacu i boje sie gdziekolwiek sama jezdzic autem a o ciazy nikomu jeszcze nie mowilismy bo nie wiemy co mowic... zycze Wam milego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,; - ja byłam w 5 tc jak zrobiłam test a piersi miałam o prawie 2 rozmiary większe i strasznie bolały. Też mam już dziecko więc wiem jak się czułam w ciąży i jakie miałam objawy:) nadzieja - normalnie wytrzymać już nie mogę. Ja też przez pierwsze 1,5 roku przerobiłam masę testów więc jak zrobiłam ten ostatni to rzuciłam na pralkę i zapomniałam o nim. Po 5 minutach mówię sama do siebie kurczę test zrobiłam pewnie nici patrzę a tam ledwo widoczna druga kreska taka leciuteńka:) Ja dziś mam 33dc piersi nie bolą ale za to brzuch mnie pobolewa i napięcie mam fuczę do M i małej bez powodu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka - spróbuj gumę miętową do żucia, mi pomagała na mdłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:-D Inka linka, mnie tez kluje czasami cos w boku - najczesciej lewym - tak jakby to byla sledziona... Albo jakas kolka. I tez staram sie tym nie przejmowac bo w sumie nic innego sie nie dzieje, wiec chyba nie ma co swirowac;). Co do badan, powinnas pojechac z kims, tak dla spokoju wewnetrznego - bo ja kiedy mialam jechac do lekarza busem, ponad 20 km. to na sama mysl robilo mi sie slabo, zwlaszcza ze jezdzilam latem w te upaly:( A nie mial kto ze mna jechac wiec bralam woreczek foliowy w lapke i heja:P Na szczescie sie nigdy nie przydal hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz wstawilam zupke i teraz chyba pojde na spacerek z psiakiem. Teraz dopiero doczytalam ze chcialas nas w jajo zrobic;) O ty wstreciucho, takie pomysly ci do glowy przychodza:P:P:P Ale by byl szał na forum;) Mam jednak nadzieje ze nie bedziesz musiala nas w zadne jajo robic hehe, ze to sie okaze prawda:) Przyjemnej pracki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, U mnie nadal temperatura wysoka, jutro powinnam dostac @ wiec trzymajcie kciuki zeby nie przyszla:) Fajniusia pogoda jest za oknem z checia bym teraz polazila po gorach... Nadzieja, wybieracie sie? W sumie to nie wiadomo czy twoich planow nie pokrzyzuje pewna super wiadomosc;) Wlasnie mam przerwe na obiadek, wcinam zupke, dzis pojde na latwizne i zamowie do domu pizze bo nie mam weny zeby cos ugotowac. Pozdrowionka laseczki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki! jak tam humorki? Pati.Pati trzymam mocno kciuki tak jak i za nadzieje:)....ja już po sprawie @ mam i dziwnie mi z tym.wczoraj na polsat cafe oglądałam program o kobietach które długo starają się o dziecko...,a później jeszcze na tvn w "usta usta" był przykry wątek ( serduszko nie biło dzidziusia:(w brzuszku mamy i jakoś mi się strasznie smutno i dziwnie zrobiło:((...ale ale! nie chce tu wprowadzać złych nastrojów...sorrki ten topik i Wy to moja jedyna ostoja w tych trudnych chwilach. dlatego ściskam Was mocno i przesyłam pozytywne fluidy!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro mojego wezme pod pache i ze mna pojedzie..:) najwyzej do pracy pojdzie na pozniejsza godzine. Bea, Olcia dzieki za odp. uspokoilyscie mnie bo myslalam ze cos moze byc nie tak:) jutro termin mojej kolejnej @ i troche sie martwie bo moj lekarz powiedzial, ze przy moich bardzo bolesnych miesiaczkach moge odczuwac bole a gdy beda silne i bede plamic to mam jechac do szpitala lub zglosic sie do niego i tak wlasnie boli mnie w krzyzu jak na @ ale nie sa to silne bole i krotkotrwale wiec nie wiem czy mam sie przejmowac czy poczekac do poniedzialku. nadzieja a Ty kiedy testujesz? az mnie zzera ciekawosc:) zycze Ci z calego seruszka zeby Ci sie udalo:) Pati trzymam kciuki:) mam nadzieje ze @ nie przyjdzie:) Kasia dzieki za rade:) mam nadzieje ze pomoze bo mdli mnie od samego rana az do poludnia potem spokoj i znow wieczorem sie zaczyna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka linka, tak czasami bywa ze plamienia pojawiaja sie w dniu spodziewanej @, do tego bole... Ale to nie jest regula, musisz spokojnie poczekac - ja zazwyczaj mialam b bolesne @ ale nic takiego mi sie w ciazy nie przytrafilo. Dlatego nie ma sie co stresowac, a w razie czego mozesz zazyc nospe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A bole w krzyzu...hmmm wlasnie dzis mnie dopadly, ogolnie boli mnie dzis brzusio. Niestety tak jest w ciazy, na poczatku tez mnie bolal i tez sie martwilam, zreszta dostalam na wszelki wypadek duphaston.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ale żeście się rozpisały, aż miło :) Nadzieja, ale nam emocji dostarczas. Zrób juz tego testa błagam!!! Bo ja już nie wytrzymam z tej niepewności. Ja wiem, ze tempka mierzona od 20 dc nic mi nie da, ale to mój dopiero pierwszy cykl z mierzeniem tempki, bo miałam to robić od następnego, ale ta wredna @ nie przychodziła i chciałam już zacząć, chociażby po to żeby się przyzwyczaić i nawyk w sobie wyrobić. Dziś rano jak mierzyłam to miałam też 37, więc zobaczę o co tu chodzi jak już ta wstręciucha przyjdzie. Pati trzymam kciuki straszliwie :) Informuj nas na bieżąco. Niecierpliwa, to super że macie już jednego brzdąca, ale rozumiem Cię jak najbardziej, bo pewnie na drugie też się tak samo czeka z utęsknieniem. Inka Linka tak trzymać. Bierz jutro męża pod pachę i niech idzie z Tobą. Praca nie zając, nie ucieknie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki, pamiętacie mnie?:> wiem ze sie nie udzielam ale czytam cały czas :) nadziejko ja tez mam 38dc...poprzedni cykl trwał 28 dni.. juz myslałam ze się udało ale brzuszek i krzyż zaczął mnie dzisiaj boleć takze jutro pewnie dostane @. Nie wiem jakim cudem miałam owulkę ok 24dc skoro sluz płodny miałam już od 10dc a w 20dc juz miałam sucho. No chyba ze brzuszek i plecki pobolą a @ nie zawita ale się nie łudzę. Za to Tobie kibicuję!!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.U mnie bez zmian.Właśnie zjadłam śniadanko i kawusię sobie zrobiłam.Mnie krzyż bolał w niedzielę:( Pati oczywiście,że trzymam kciuki:)Wybieraliśmy się w góry,ale sąsiadom coś wypadło i chyba nie pojedziemy:)Wczoraj chcieliśmy kupić buty do chodzenia po górach,ale jeszcze się wstrzymaliśmy,bo nie umiemy się zdecydować! Anulla to rzeczywiście nie ciekawie o takich przykrych sprawach słuchać.Ja wczoraj ten odcinek "usta usta"przegapiłam,ale powtórkę zobaczę:) Inka 3mam kciuki,żeby było wszystko dobrze:)Ja jeszcze się wstrzymam z testem,ale może w sobotę go zrobię,jeśli mężuś też już będzie chciał,bo co jak co,ale testy ciążowe robimy razem:D. Kb a jak u Ciebie?Rozumiem,że też @nie ma?Bo tempka wysoka:) Kasiula pamiętam Cię:)Też masz nawet długi cykl?:)Jak wyżej napisałam,mnie też krzyż bolał w niedzielę,ale @nie dostalam,więc tym się nie sugeruj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×