Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rudka

Jak ubieracie niemowlę na noc...

Polecane posty

... w upały? Moja 9 m-czna córka we wszystkim sie poci. Przetestowałam pajacyk cieniutki, pizamke, spodenki bawełniane 3/4 + koszulka. I dalej budzi sie pare razy w nocy zlana potem (ma mokre włosy i kark). Może bierac ją w rampersy jakies duże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8 miesiecy
samo body

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lLLAmm
A może ma niedobór witaminy D i dlatego się poci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lLLAmm
Moją ubieram w bluzeczkę z krotkim rękawkiem i cieniutkie spodenki. Ubieram też skarpetki, bo stópki zawsze ma zimne nawet w te upały i nie wiem co jest tego powodem, a ma dopiero 4 miesiące. I mojej tylko stópki się bardzo pocą i są zimne.. Też nie wiem jaka jest tego przyczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wit D dostaje a poci sie tylko jak jest ciepło wiec to raczej nie to body to gołe nóżki wiec może body + skarpetki Mala śpi pod kocem (lub pieluszka) i ciagle sie rozkopuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lLLAmm
Spodenki są krótkie, a czasami ma same body z krotkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lLLAmm moja tez jak miała 4 m-ce miała ciagle mokre i zimne stópki. Pytałam wielu lekarzy. Nie bardzo wiedzieli co to jest. Przeszło samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lLLAmm
Ja nie przykrywam swojej niczym, bo też kopie nóżkami i je do góry podnosi. Czasami kocykiem przykryje ją do pasa, ale teraz w te upały stwierdziłam, że nie ma sensu, bo za gorąco jest w nocy. Okno mam też otwarte. Ubieraj same body z krótkim rękawkiem i ewentualnie skarpetki, bo stópki się chłodne szybko robią u małych dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja spi w bodziaku z krótkim rękawkiem, okrywam ja pieluszka tetrowa ale w nocy i tak ja zrzuci z siebie, ma 8 miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Body na dł rękaw + cieniutkie spodenki, Spi pod kocykiem. Może Twoaj poci się od koca? A skarpetki na noc to nie jest dobry pomysł, wystarczy ze trochę uciskają i juz blokują krążenie. Moja tez miała zimne stopy jak spała w skarpetach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może po prostu sama koszulka z krótkim rękawem plus flanelka do przykrycia? po co skarpetki? spodenki? kocyki? tak w ogóle zastanawiam się po co niektore z was mają dzieci, skoro nawet w tak głupich sprawach jak ubieranie nie potrafią podejmować decyzji:O logiczne, że skoro się poci to trzeba zdejmować wierzchnie okrycia dotąd, aż przestanie się pocić:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak jest goraco
to sa takie pajaece z krotkim rekawkiem i z krotkimi nogawkami ja ubieram w zaleznosci od pogody - teraz w cibnki pajacyk niczym nie przykrywam jak jest chlodeniej to pod pjaca zakladam body w zimie do tego spiworek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lLLAmm
Moja ma zimne stopy, ale nie od skarpetek tylko jak w nich nie jest to od razu się robią chłodne i spocone. Dziwne to jest, ale nie wiem dlaczego tak się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym nie nakladała
skarpetek bo po co....wystarczy samo body i przykryć pieluszką tetrową... jak mój syn był malutki spał w samym body, tez było tak goraco jak teraz ... nie ma nic gorszego jak przegrzewanie dziecka:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ubieram syna tylko w body z kr rekawem i przykrywam kolderka ale i tak sie rozkopuje. Zapowiadaja upaly po 34 stopnie wtedy zaloze malemu tylko podkoszulek na szelkach i przykryje lanela. A Ty autorko powinnas ubrac dziecko w body z kr rekawem i te skarpetki skoro sie tak upierasz ale ja bym ich nie ubierala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×