Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 13 dzien cyklu

starania na marzec 2011 :)

Polecane posty

ja mam gdzieś tą całą owulację, nawet jak sie wtedy robi to i tak nie wyjdzie...juz podejrzewam ze małż ma jakieś słabe plemniki, może to z przepracowania...można tak sie starać w nieskonczonosc...chciałabym gdzies na wakacje sie wybrac ale małż nie chce:(ehhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzien cyklu
extaaasy mi owulka jest potrzebna zeby mniej wiecej wiedziec kiedy bedzie @ ;) tez bym chetnie wyjechala na wakacje, ale niestety finanse nie pozwalaja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzien cyklu
extaaasy a Salfazin on bierze? niby poprawia jakos i sprawnosc plemnikow.. moj maz bierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narazie nic nie bierze ale chyba będzie musiał jak jeszce przez pare cykli nic nie bedzie wychodziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzien cyklu
to moze kup mu teraz ;) nie zaszkodza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelly_mama
Hej! Ja mojego M też faszeruję Salfazinem, nie wiem w jakim stanie są jego plemniki, ale robię to profilaktycznie :). Za 2 dni mam USG. Marzę sobie, że kiedyś pójdę na USG i zobaczę tam małego szkraba :). Wierzę, że ten dzień kiedyś nadejdzie. A tymczasem jestem po @, dziś 7 dc dopiero, więc badania za 2 tygodnie. Dziwnie się czuje, bo cały czas po @ boli mnie podbrzusze, tak jakbym jeszcze miała @ cały czas. Nigdy tak nie miałam i trochę się martwię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzien cyklu
nelly_mama moj tez bierze profilaktycznie :) kurcze, nelly, ja mam w domu wlasnie puste zdjecie usg... tak bym chciala by byla na nim dzidzia...:( ale pewneo dnia bedzie ;) i u mnie i u Ciebie :) mysle ze wyobraznia sprawia Ci figle ... nie martw sie, bo juz jestes pod opieka lekarza ;) wszystko Ci naprawi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny ! Moge sie dolaczyc? Ja wlasnie sie dowiedzialam tzn w niedziele ze bede mamusia a planowany termin porodu to 21 marzec :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzien cyklu
puszek666 super! gratulacje :D pewnie ze mozesz, ale u nas to bardziej staraczki sa - niestety juz bardziej na kwiecien bo na marzec sie nie udalo cymbalka ma watek marocwy juz dla zaciazonych - zajrzyj tez tam :) bo dyskusja sie toczy juz konkretnie o ciazach a nie staraniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nestea tropical
Cześć dziewczynki. Ja już po wywczasach, ale fajnie było, aż szkoda wracać. Dzisiaj mój 27 dzień cyklu i już zakupiłam zestaw podpaskowo tamponowy bo nie mam co się łudzić. Mam wszystkie objawy zbliżającego się okresu- od ochoty na różne dziwne przysmaczki, do zabijania wzrokiem. No ale nic to. Jak już pisałam w tym cyklu zupełnie spasowałam. Od następnego znów zabieram się do działania, a za 2 cykle wizyta u lekarza i nowe tabletki, którą mają pomóc więc jestem jeszcze pełna optymizmu, mimo że we wrześniu minie rok naszych starań. Pozdrawiam was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzien cyklu
Nestea tropical witam spowrotem ;) super ze wakacje Ci sie udaly1 tak trzymac ;) a kto wie, moze wrociliscie juz w 3? :) jakie nowe tabletki jesli mozna wiedziec? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. Dawno mnie tu nie było. W poprzednim cyklu się nie udało. Może tym razem się uda :) Testowanko na ok 20-22 lipca więc już w przyszłym tygodniu. Wrzuciliśmy na luz. Pojechaliśmy nad morze odpoczynek relaks baletowanie. Było super. Jak na razie nie mam żadnych objawów ani na @ ani na .... ( w przeciwieństwo do poprzedniego cyklu bóle jajników tp) no teraz mam zwiększony apetyt tlyko tyle i trochę piersi pobolewają. Ale to pewnie n a @. A jak tam u was kiedy testowanka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............OSTATNIA @......DŁ. CYKLU......@/TESTOWANIE --------------------------------------------------------- ---------------------- zuzzak................24.05..............28.............. 20. 06 rudzik90..............27.05...............29............. .22 .06 hejka..................28.05..............28-30.......... ok 25.06 pola86................27.05.............30............... ..26.06 Justysia1989........20.05.............32-35.......... 27.06 paulusieńkaa.........26.05..............30-33........... 27. 06 dzien cyklu.........26.6..............31............. nie wiem Quenn..................3.06..............26--30.......... .03.07?? nelly_mama............4.06..............26-31............ 05.07 czarodziejka .........6.06..............28-30............4.07 A_B.....................10.06.............31............. .. 11.07 szałwia1984..........13.06.............29-32............ 19 .07 Nestea tropical......17.06.............28-30.............20.07 elcia1984.............21.06..............30.............. ..20. 07 extaaasy.............24.06...............28.............. ..czas pokaże Naya...................27.06.............26-27........... ..22.07 scooby84.............18.06............32-34 ...............20-22.07 Navi ..................3.02..............ok 28................31.07 MAMUSIE !!!!! -------------------------------------------------------- ---------------------- NICK.............OSTATNIA @......termin porodu --------------------------------------------------------- ---------------------- Nassani.......27.05...............luty/marzec 2011 Cymbalka Sarah83 25.05............... 2.03.2011r ?- jutro wizyta u gina asuko ....27.05......... ........luty/marzec 2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelly_mama
NICK.............OSTATNIA @......DŁ. CYKLU......@/TESTOWANIE --------------------------------------------------------- ---------------------- zuzzak................24.05..............28.............. 20. 06 rudzik90..............27.05...............29............. .22 .06 hejka..................28.05..............28-30.......... ok 25.06 pola86................27.05.............30............... ..26.06 Justysia1989........20.05.............32-35.......... 27.06 paulusieńkaa.........26.05..............30-33........... 27. 06 dzien cyklu.........26.6..............31............. nie wiem Quenn..................3.06..............26--30.......... .03.07?? nelly_mama............7.07..............26-34............ nie wiem czarodziejka .........6.06..............28-30............4.07 A_B.....................10.06.............31............. .. 11.07 szałwia1984..........13.06.............29-32............ 19 .07 Nestea tropical......17.06.............28-30.............20.07 elcia1984.............21.06..............30.............. ..20. 07 extaaasy.............24.06...............28.............. ..czas pokaże Naya...................27.06.............26-27........... ..22.07 scooby84.............18.06............32-34 ...............20-22.07 Navi ..................3.02..............ok 28................31.07 MAMUSIE !!!!! -------------------------------------------------------- ---------------------- NICK.............OSTATNIA @......termin porodu --------------------------------------------------------- ---------------------- Nassani.......27.05...............luty/marzec 2011 Cymbalka Sarah83 25.05............... 2.03.2011r ?- jutro wizyta u gina asuko ....27.05......... ........luty/marzec 2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzien cyklu
hej scooby ;) kolejna z wakacji wrocila, takim to dobrze ;) zazdroszcze! jejku jak mi sie marza wakacje... jak na razie to w planach wyjazd do polski na jesien, i moze sie uda na kilka dni do Kornwalii wyrwac, nie wiem... mamusie to sie chyba poprzenosily na inny watek.. i czesc z nas i tak nas opuscila.. moze zrobimy nowa tabelke? a kto chce i tu jest niech sie dopisze? ------------------------------------------------------------------------------- NICK.............OSTATNIA @......DŁ. CYKLU......@/TESTOWANIE ------------------------------------------------------------------------------- dzien cyklu.........26.6..............31............. nie wiem nelly_mama............7.07..............26-34............ nie wiem Nestea tropical......17.06.............28-30.............20.07 extaaasy.............24.06...............28.............. ..czas pokaże Naya...................27.06.............26-27........... ..22.07 scooby84.............18.06............32-34 ...............20-22.07 Navi ..................3.02..............ok 28................31.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzien cyklu
moja kolezanka z biura, wrocila wlasnie z usg, jest w 20 tygodniu i wyszlo ze bedzie dziewczynka :) a tak w ogole to ile powinno sie robic usg w ciazy? bo tu w UK robia tylko 2.. w 12 i 20 tygodniu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień cyklu :) My pojechaliśmy na kilka dni nad Polskie morze. W czerwcu też byliśmy nad morzem w Rewalu z okazji naszej pierwszej rocznicy ślubu. A teraz wyskoczyliśmy od środy do niedzieli do Darłówka bo w tych upałach nie dało się pracować. :) Samochód na gaz a z meżem z Poznania jesteśmy wieć 4-5 h i yliśmy na miejscu.. Tak naprawdę ta wyprawał kosztowała nas 1000 na dwie osoby. Bez oszczędzania :) Chcemy jeszcze wyskoczyć w ostani tydzień lipca bo znajomi do nas przyjadą z Zakopanego i razem z nimi checmy sie wybrać też na kilka dni. mam nadzieję że pogoda jeszcze będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzien cyklu
scooby84 ale super :D super, super! ja wlasnie zrobilam liste zamkow w Wali ktore bym chciala zobaczyc w najblizszym czasie ;) od soboty bedziemy miec goscia w domu wiec bedzie okazja gdzies pojechac i ktorys zobaczyc - uwielbiam zamki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś zrobiłam betę i mam wieczorem wizytę u gina i właśnie mi pani w laboratorium powiedziała, że wyniki mogą być dopiero jutro rano :( bez sensu, zawsze było po paru godzinach, ale dziś w innym punkcie pobierałam krew :O trąba ze mnie :O Dopisuję się do tabelki :) Nestea tropical......17.06.............28-30.............20.07 elcia1984.............21.06..............30.............. ..20. 07 extaaasy.............24.06...............28.............. ..czas pokaże Naya...................27.06.............26-27........... ..22.07 scooby84.............18.06............32-34 ...............20-22.07 Navi ..................3.02..............ok 28................31.07 maryjka..............15.06............29.....................13.07 MAMUSIE !!!!! -------------------------------------------------------- ---------------------- NICK.............OSTATNIA @......termin porodu --------------------------------------------------------- ---------------------- Nassani.......27.05...............luty/marzec 2011 Cymbalka Sarah83 25.05............... 2.03.2011r ?- jutro wizyta u gina asuko ....27.05......... ........luty/marzec 2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień cyklu E tam ja już staram się nie słuchac o nowych mamusiach w moim otoczeniu. U teściów jest kucharaka której córka na termin na koncówkę sierpnia. Brali ślub we wrześniu więc krótko po tym zaszła w ciąże. Jak tylko tam jestem to słysze że już to kupili to i tamto i sramto..... :( Ze już nie mogą się doczekać. Ale są już szczęsliwi. A ja tylko popadam w depresję . Mąż stara się mnie pocieszać, że i na nas przyjdzie czas. Jak nie teraz to następnym razem. A jak nie to pójdziemy oboje na badania, może coś blokuje nas. Ale sama wiem że on też się smuci jak ednakl przychodzi @. on tak bardzo też chce mnieć dzidiusza. Teraz codziennie przyjeżdzają do nas brat męża z bartową i dwójka córeczek. Jedna we wrześniu będzie miała roczek druga w sierpniu 2 latka. I tak się z nimi bawimi, to wszyscy mowią nam że już na nas czas że tak bardzo nam pasują dzidzie. Że musimy brać się do roboty. i co... gó..no jeszcze bardziej załamują człowieka. i jak tu wrzucić na luz :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzien cyklu
--------------------------------------------------------- ---------------------- NICK.............OSTATNIA @......DŁ. CYKLU......@/TESTOWANIE --------------------------------------------------------- ---------------------- dzien cyklu.........26.6..............31............. nie wiem nelly_mama............7.07..............26-34............ nie wiem Nestea tropical......17.06.............28-30.............20.07 extaaasy.............24.06...............28.............. ..czas pokaże Naya...................27.06.............26-27........... ..22.07 scooby84.............18.06............32-34 ...............20-22.07 Navi ..................3.02..............ok 28................31.07 maryjka..............15.06............29................. ....13.07 jutro to juz jutro, szybko czas zleci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzien cyklu
scooby84 no byla ostatnio tutaj na watku dyskusja o zyczliwych komentarzach, ze sie jeden z drugim nie zastanowi tylko dowala "musicie sie bardziej postarac" albo "cos slabo sie staracie"... tak.. to kurde bardzo pomaga... mam ochote wtedy w ryj trzasnac madrale!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień cyklu z wyliczeń wychodzi że testujesz ok 27.07 ?? Czyli krótko po mnie. :))) maryjka a ty zrobiłaś już sikańca??? u mnie zanosi się chyba na burze. Zachmurzenie pranota i jakiś wietrzyk chłodnieszy się ruszył. Oj ptrzydało by się deszczyku. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scooby84 sikańca nie robiłam, bo w ramach pakietu, który sobie kupiłam mam betę, więc wolę dać się ukłuć, a kasę zaoszczędzić na testy owu. Ale jak do 18 nie pojawi mi się wynik to chyba skoczę do apteki, choć piję dziś jak smok i obawiam się, że i tak nie wyjdzie. Bez sensu się dziś z tym lekarzem umówiłam, ale inaczej się nie dało, bo najpierw ja jadę na urlop, a potem on :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzien cyklu
scooby84 ja nie testuje w tym miesiacu, bo sie nie staramy ;) maryjka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×