Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kosteczka20

Wrześniowe Panny Młode 2011

Polecane posty

Gość Martituska81
dzieki Mrowelka !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iva:)
a co dziewczyny myślicie o winietkach? Znalazlam na internecie fajne i koszt 0.30 szt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie będę miała ostatnio jak byliśmy na weselichu to nie wszystkim podobało się gdzie kto siedział i przy kim więc rezygnujemy z tego choć nawet chciałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iva:)
ja z doświadczenia wiem, ze kiedy nie ma winietek robi się wielkie zamieszanie- każdy szuka miejsca i robi sie zamieszanie takie winietki maja swoje plusy i minusy.A czym dekorujecie butelki wódki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martiuska81
kobitki ja to myslalam ze winietki to wlasnie od nazwy WINO zawieszki na butelki ???? Tak czy siak my mamy wszystko (robimy sami) i w naszym wypadku karteczki z imionami sa jak najbardziej potrzebne w celu rozdzielenia gosci z UK i naszych polskich, ktorzy nie mowia po angielsku... poza tym gdyby to bylo typowo polskie wesele bez angoli to tez uwazam ze to fajny pomysl... przeciez znamy naszych gosci i wiemy kto lubi wypic i kto z kim mialby przyjemnosc obcowac przy stole i sie nie nudzic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas winietek też nie będzie, pewnie bedzie troche zamieszania, ale w końcu każdy usiądzie obok tego co chciał. miejsca z góry zarezerwoane mamy tylko my i świadkowie i parami:) wogóle zobaczcie, wczoraj w necie znalazłam pomysł na prezent dla rodziców - wydaje mi sie orginalny i napewno nie padnie jak zwykłe kwiaty http://www.decorisus.pl/c/0/150/podziękowania%20dla%20rodziców-skrzynki.html Może Was tez się spooba:) Buziaki dla Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może i będzie ale jednym się spodoba a drugim nie nie wszystkim się da dogodzić zawsze ktoś ma jakieś "ale" a tak każdy sobie usiądzie gdzie chce ;p a nawet fajny pomysł z tymi skrzyneczkami ;p na butelki to raczej myslałam o takich krawatach i podwiązkach ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetis
zna ktos zespol wanted z kielc?? baaaaaaaardzo prosze o opinieeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martituska81
Iva bardzo ladna sukienka... troche za skromna jak dla mnie ale ladna... no i trzeba miec ladny biust bo gora wyszczegolnia to dosc wyraznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iva:)
dokładnie a ja niestety go nie mam:(.Wiec chyba zostanę przy swoim wyborze.Chociaż bardzo mi się podoba,nie mam nawet możliwości jej przymierzyć, bo sklep jest w Poznaniu.A Ty Martituska81 masz już swój typ sukienki?Gorąco pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martituska81
Hej, Ja to w ogole jestem evenement ;( nic mi sie szczegolnie nie podoba ;( raz spodobala mi sie suknia firmy HOLLYWOOD DREAMS jak masz ochote to mozesz wyszukac w google i wejsc na stronke... ale jak sie dowiedzialam ile jest warta to sie opamiatalam baaardzo szybko. Poza tym wszystkie tej firmy sukienki sa za pufiaste i wyglada sie jak bombka. Zapytalam w sklepie czy mozna to jakos skorygowac a kobieta mi na to ze ta suknia bez tych drutow straci swoj urok... coz od tamtej pory nic mi w oko nie wpadlo, ale mam nadzieje ze w styczniu na targach w Wawie cos kupie... rowniez pozdrawiam cieplutko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja znalazłam sobie sukienkę na necie która mi się podoba i napisałam do takiej firmy krawieckiej. Sukienkę która w sklepie jest za 1700zł uszyją mi za 700

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) ja swoją suknię ślubną już tu chyba pokazywałam. w przyszłym tygodniu mam zamiar iść do tego salonu i się rozejrzeć. u nas niestety nie ma w pobliżu takich firm krawieckich albo tylko ja nic o nich nie wiem. w styczniu też wybieram się na targi i może tam coś wybiorę. może kupimy obrączki bo tam jest dużo rabatów. co do sukni to mi podoba się dużo modeli, zarówno bezy jak i empire więc mam niezły rozstrzał :) ale nie wiem w jakim fasonie będzie mi dobrze. no i cena oczywiście. a Wy już przymierzałyście coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iva:)
kosteczka20 o którą chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkrótce panna młoda
je też 10 września 2011!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PhotoMK.pl
A może któraś z Pań potrzebuje fotografa. Zapraszam do zapoznania się z moim portfolio: http://PhotoMK.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A oto Nasza lista>: ally20 ---> 03.09.2011 aneta71 --> 03.09.2011 ona1234.. ---> 10.09.2011 viki28 ---> 10.09.2011 madzia24 ---> 10.09.2011 Mrówelka ---> 10.09.2011 wkrótce panna młoda ---> 10.09.2011 Przyszła panna młoda ---> 17.10.2011 Kosteczka20 ---> 17.09.2011 Plamka23 ---> 17.09.2011 wrzesniowapanna ---> 17.09.2011 martituska --> 17.09.2011 milenka1988 ---> 17.09.2011 sow ---> 24.09.2011 Iva ---> 24.09.2011 85tka---> 24.09.2011 Ell1988 ---> ?.09.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam w salonie sukien ślubnych i pytałam o jedną, która strasznie mi się podoba. jej cena to 3 200 zł, dają rabat 10 % więc jej cena to niecałe 3 tys. druga, która też bardzo mi się podoba kosztuje po rabacie ok. 2,5 tys. chyba poczekam jednak na jakąś wyprzedaż albo poszukam innej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem z województwa łódzkiego ale związana jestem też z Wrocławiem. Możecie do tej listy dopisać kto jest skąd? Łatwiej będzie się nam znaleźć i jakby co dogadać. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iva:)
ja z Pomorskiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenka1988
ja z mazowieckiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martituska81
ja tez z mazowieckiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok a oto nasza lista już z województwami ;) Piszcie dziewczęta to uzupełnimy ją ;p : ally20 ---> 03.09.2011 ---> łódzkie aneta71 --> 03.09.2011 ---> mazowieckie ona1234.. ---> 10.09.2011 ---> viki28 ---> 10.09.2011 ---> madzia24 ---> 10.09.2011 ---> Mrówelka ---> 10.09.2011 ---> wkrótce panna młoda ---> 10.09.2011 ---> Przyszła panna młoda ---> 17.10.2011 ---> dolnośląskie Kosteczka20 ---> 17.09.2011 ---> łódzkie Plamka23 ---> 17.09.2011 ---> wrzesniowapanna ---> 17.09.2011 ---> martituska --> 17.09.2011 ---> mazowieckie milenka1988 ---> 17.09.2011 ---> mazowieckie sow ---> 24.09.2011 ---> Iva ---> 24.09.2011 ---> pomorskie 85tka---> 24.09.2011 ---> Ell1988 ---> ?.09.2011 --->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosteczka znasz w łódzkiem jakąś godną polecenia krawcowa? A do których salonów ślubnych się będziesz wybierała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×