Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kosteczka20

Wrześniowe Panny Młode 2011

Polecane posty

Gość przyszla panna mloda:)
a no chyba ze tak ja niestey robie sama sobie wesele a ze mam faceta z daleka to musimy przenocowac cala jego rodzine no i nie ukrywam to dosc kosztowne wiec musimy szukac oszczednosci wszedzie gdzie sie da:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to za zaproszenia za 1 zł?? A drugie moje pytanko gdzie ta tania hurtownia pod Wrocławiem, bo my też się przymierzamy do Czystej De Lux. Co do sukienki na razie szukam w necie, przymiarek jeszcze nie robię. Zastanawiam się czy ją szyć czy kupić z salonu. Co do zaproszeń, winietek i zawieszek mam pewien koncept i zamierzam go wykonać z małą pomocą jakiejś drukarni. Ja mam sale, termin w kościele, zespół, fotografa i autko. Zastanawiamy się nad kamerzystą, myślicie, że warto brać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iva:)
My kupiliśmy Maximusa za 20.07 0,5 l :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas z samochodem też lipa... w moim miescie jest jedna super warszawa, ale troche drogo. a poza tym to naprawde nic ciekawego. ale z drugiej strony nie mam az takiego cisnienia na jakies autko full wypas. ogolnie marzy mi sie garbus, syrenka, albo warszawa ale nie za 2000 zl ile chce ten koles:( same popwiedzcie ze to troche przegiecie...na szczesnie jest jeszcze troche czasu moze znajdedziemy cos fajnego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my jeszcze nie rozglądaliśmy się za samochodem ale chcemy jakiś zwykły bo to akurat nie ma dla nas znaczenia. ale 2 tys to bardzo dużo moim zdaniem za samochód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy za 1000 zł ale na 5 h - myślę że starczy, bo nie wiem po co miałabym miećje cały dzień za 2 tyś. Jakieś zdjęcia przy autku przejazd i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale właśnie o to chodzi że oni chcą 2000 zl za 4 godziny(!) się cenią dupki:)w zyciu tyle nie wydam akurat na to:) poszuakam jakiegos garbusa-wsród znaojomych i znajomych znajomych, a jak nic sie nie znajdzie to pojedziemy czymkolwiek, w końcu to tylko szczegół:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, mam przykra wiadomość dla tych które chciały bukiet ze storczyków. Moja siostra która jest florystka i ma swoja kwiaciarnie powiedziała mi ze w sierpniu i wrześniu nie ma za bardzo takich storczyków na giełdach a jak są to drogie i bardzo małe albo wogóle nie ma :( Za to w październiku są przepiękne;/ Chodzi o takie te storczyki ze szpiczastymi kwiatami nie takie jak rosną w doniczkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy na oku chrysler 300C za 400 zł tylko siostra mojego takim jechała no i nie jest do końca przekonany bo ja to bym go z miejsca wzięła ;) a jak nie ten no to niech już sobie kombinuje inne bo jak dla mnie to możemy jechać jakimkolwiek ;) o to mnie zmartwiłaś a tak bardzo chciałam ale jak będą drogie to nici z tego bo nie będę wydawała fortuny na bukiet ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iva:)
Ja chyba będę chciała bukiet z białych róż.Jeżeli chodzi o samochód to pojedziemy samochodem przyszłego teścia, więc koszta nam odchodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła panna młoda:)
prosze tu sa zaproszenia za zlotowe moze nie jakeis cuda ale proste zwykle eleganckie, dla mnei to strata pieniedzy kupywac jakies drogie cuda bo i tak pozniej laduje w koszu http://moda.allegro.pl/zaproszenia-slubne-winietki-menu-art-pphu-okazja-i1230860339.html http://moda.allegro.pl/perlowe-zaproszenia-slubne-2010-pers-express-i1218668066.html http://moda.allegro.pl/zaproszenia-slubne-tylko-1-zl-szt-zlozone-i1221200873.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę nad bukietem z tulipanów skoro nie będzie za bardzo można ze storczyków. A co do zaproszeń bardzo ładne i co racja to racja i tak się je potem wyrzuca ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosteczka ale Ty masz 17 września to może już będą, moja siostra robiła teraz jakiejś klientce bukiet ze storczykami ale nie miała ich tak duzo bo były zmieszane z różami i gdzieś znalazła na giełdzie ale ciężko było i drogie, najgorzej jest do pierwszej połowy wrzesnia, ale zawsze lepiej mieć druga opcję wybrana w razie czego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) w moim przypadku dekoracje sali są już zapewnione i wliczone w cenę sali. są trzy do wyboru a ja wybiorę zapewne biel i złoto. a gdzie będziecie mieszkać po ślubie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u mnie też dekoracja jest wliczona w cene sali-widziałam zdjęcia-naprawde mi sie podoba: króluje ecru i bordowe wstawki:) A jeśli chodzi o mieszkanie - u nas na początku nic sie nie zmieni - od trzech lat mieszkamy razem (wynajmujemy mieszkanie), ale po slubie na spokojnie kupimy coś swojego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martituska81
My mamy zloto i turkus z motywem pawiego piorka ;) i podobnie jak kolezanka u gory wynajmujemy dom od 3 lat ale po slubie chcemy kupic wlasny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety będę mieszkać z tesciami z tym że będziemy miec osobne mieszkanie na strychu razem z kuchnia i łazienką ale i tak boje sie jak cholera;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ja się jeszcze nad tym nie zastanawiałam ;) a co do mieszkania to też z teściami ale oni na dole a my na górze i oczywiście wszystko osobno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A powiedzcie mi dziewczyny czy uważacie że strojenie sali balonami(dwa ładnie dobrane kolory) jest kiczowate? Czy wszyscy teraz stroja salę materiałami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosteczka mi się balony tez podobają:) i tez bęę miała oczywiście ładne girlandy i w dwóch ładnych kolorach:) teraz juz takie rzeczy mozna z nich robic że sale super wyglądają:) tym bardziej jak trzeba ozywić trochę wnętrze sali:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martituska81
hej, Ja takze uwazam ze balony sa fajne... Dzisiaj mozna podobierac sobie najrozniejsze odcienie - matowe, satynowe, metaliczne, z nadrukami itd wygladaja uroczo Nie wiem co mam w sumie zrobic bo chcialabym balony ale obawiam sie ze bedzie tego za duzo (mamy juz wiszace lampiony (to od gory) wysokie wazony z kwiatami beda na stolach, krzeselka tez udekorowane tradycyjnie w koszulki z kokardkam.... gdzie umiescic te balonki ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×