Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kosteczka20

Wrześniowe Panny Młode 2011

Polecane posty

Gość przyszła panna młoda:)
no wlasnie ja tez chce cos prostego bo te wiszace cuda sa poprostu oklepane i nudne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżanka mi opowiadała, że była ostatnio na slubie gdzie panna młoda miała czerwone buty i bukiet z czerwonych róż :) podobno rewelacyjnie to wyglądało:) chociaż ja bym sie chyba nie odważyła na takie coś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła panna młoda:)
czerwone buty? hehe brawo za odwage:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi nie podobają się te bukiety w kształcie wachlarza. wydaje mi się, że są niepraktyczne. podobnie jak takie z długimi łodygami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba poprzestanę na czerwonych różach :) na pewno świetnie to wygląda ale mi brak odwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta mi się tez te wachlarze nie podobaja:) są takie.. wyniosłe:) jakoś źle mi się kojarzą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes124
Hej dziewczyny ja mam zaplanowaną datę ślubu na 24,04,2011,już mam wszystko załatwione,u nas od osoby biorą 150 zł wesele na 80 osób) plus orkiestra 2200,kamerzysta 1200,zdjęcia około 450 zł,strojenie koscioła 300 zł sali 1200 zł,samochodu i wiązanka kolejne 300 zł plus ciasta napoje alkohole ,owoce,obrączki,moja suknia ślubna kosztuje 1600 zł plus biżuteria kosmetyczka fryzjer,narzeczonego też garnitur około 1000zł,prezenty dla rodziców około 100 zł jeszcze nie wiem ile księdzu trzeba dać:)Liczymy że ogólnie wesele wyniesie nas około 25 tyś zł!!!!!moja suknia wygląda tak;http://www.mlodaimoda.pl/suknie-slubne/mon-cheri-2009/suknia-slubna-mon-cheri-29248-astrid.html z tej kolekcji jest naprawdę duży wybór!!!!!!!A na podziękowanie dla rodziców polecam http://allegro.pl/slub-podziekowania-dla-rodzicow-swiadkow-swiadka-i1173542752.html.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes124
My mamy ślub zaplanowany na godz 16 więc zdjęcia będą około godz 14,14-30,co do wódki to smirnoff lub maximus:)bimberek oczywiscie też!JA na pierwszy taniec weselny wybrałam wraz z przyszłym mężem piosenkę czerwonych gitar Wezmę cię ze sobą ,na podziękowanie rodzicom;zespół Cliver dla rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iva:)
agnes124 masz naprawdę piękna suknie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martituska81
Wow kobitki co poniektore to juz prawie wszystko zalatwione ;) Ja nie moge sie doczekac listopada.... wtedy mam wszystkie spotkania poumawiane i bede wiedziala znacznie wiecej ;) Moj Mark (tego jedynego mam na mysli), mi truje ze mysle o slubie 24/dobe i nawet przez sen dyskutuje o roznych sprawach ! BUkiet kolezanki u gory sliczny... klasyczny ladny kolorek... fajnie bybylo cos do tego koloru dopasowac np... serwetki na stoly i takie same kwiatki w dekoracjach... albo nawet kokardki na oparcia krzesel "w koszulkach". pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja reprezentuje łódzkie ;) Co do bukietu przyszłej panny młodej piękny muszę sobie przejrzeć bo są fajniutkie tu a chciałabym ze storczyków ;) a anetki oczywiście też ;) podobają mi się takie bombeczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajne te wasze bukiety:) też o czymś w tym stylu: albo zwykły nieduży bukiecik z róż (te zwisy osobiscie mi sie nie podobają-niektóre bardzije okazałe wyglądaja jakby panna mloda doniczke albo krzaczek niosła) albo z kilku długich kalli poprostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam na weselu gdzie młoda miała bukiet z kalii i był dość kłopotliwy, młoda nie wiedziała jak go trzymać. najlepszy moim zdaniem jest krótki bukiet, który normalnie można trzymać w dłoni. ale te z kalii są ładne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yoursweet666
Polecam skład Taxi na wesela i nie tylko :P www.muzycznecentrum.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej witam ponownie. Czy jest tuatj któś kto może polecić jakiś salon w Łodzi? Kiedy najpóżniej kupujecie suknię i co zakładacie na poprawiny jeśli macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do sukienki to niedługo zacznę się rozglądać, żeby kupić ją wcześniej. a poprawiny mam ale u nas na poprawiny ubieramy się na luzie, tzn. spodnie i jakaś bluzka, raczej żadnych sukienek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenka1988
Witam.Jestem nowa zobaczyłam topik i postanowilam dolączyc do was. Mój ślub jest 17.09.2011 juz sie nie moge doczekac w sumie mamy zalatwiona sale, kamerzysta,zespol i w kosciele juz sie zapisalismy na godzine 17 jednak mieszkam w Belgii i bede tak krazyc miedzy Polska a Belgia bo to jeszcze zalatwiania a zalatwiania... tez bym chciala zeby w tym dniu byla piekna pogoda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasza lista panienek>: ally20 ---> 03.09.2011 aneta71 --> 03.09.2011 ona1234.. ---> 10.09.2011 viki28 ---> 10.09.2011 madzia24 ---> 10.09.2011 Mrówelka ---> 10.09.2011 Przyszła panna młoda ---> 17.10.2011 Kosteczka20 ---> 17.09.2011 Plamka23 ---> 17.09.2011 wrzesniowapanna ---> 17.09.2011 martituska --> 17.09.2011 milenka1988 ---> 17.09.2011 sow ---> 24.09.2011 Iva ---> 24.09.2011 85tka---> 24.09.2011 Ell1988 ---> ?.09.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iva:)
co tam dziewczęta u Was?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła panna młoda:)
ja jestem w trakcie szukania dekoracji, sama chce wszystko zaprojektowac zeby miec w tym czynny udzial i miec wszystko pod kontrola hehe a teraz szykujemy sie do zakupu wodki udalo nam sie znalezc hurtownie ktora sprzeda nam czysta zoladkowa de lux za 16,20 za 0,5 l a co tam u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martituska81
Hej hej !! My tez robimy wszystko sami ;) tzn zaproszenia, winietki, stojki z imionami itd wodke bede kupowac w lisopadzie i tez zoladkowa de luxe... podobno najlepsza... i 16.20 to moim zdaniem tanio... skad jestes ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie póki co rozglądamy się za samochodem mamy jeden super na oku i nie drogi ale mój miły jeszcze się ma porozglądać ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszła Panna młoda:)
z okolic Wrocławia:) a ja upatrzylam zaproszenia na allegro za zlotowke i uwazam ze nie oplaca mi sie robic samej bo nie mam drukarki laserowej a i papier jest dosc drogi, winietek na wodke nie chce a stojek z imionami tez nie bo zaraz bedzie gadanie a czemu ja musze siedziec tam a nie tam a tak moze troche rodzinka sie zintegruje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze, widzę, że u Was już przygotowania pełną parą. bo ja to jeszcze w lesie. ale wydaje mi się, że jeszcze za wcześnie i każdy mi tak mówi. zacznę jednak już szukać sukienki. potem na początku roku mamy iść do księdza. a reszta przygotowan na wiosnę. a o sukniach już myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martituska81
No tak ;) Moj facet jest troche "atrystyczny" takie ma wyksztalcenie i o allegro czy ebay nie mam nawet co wspominac, natomiast pomysly na zaproszenia i cala reszte ma dosc oryginalne i mnie tym zarazil. Mamy przy tym dobra zabawe i satysfakcje.... a no i dodam ze pieniadze nie graja roli wiec aby byl czas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martituska81
kosteczka jakie auto macie oblukane ?? My mamy bryczki w cenie lokalu ale ja sie obawiam deszczu i chyba tez musze szukac aut... W moim miescie sa obciachowe ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×