Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfetka83

Postarajmy się razem o upragnione dzieciątko :-)

Polecane posty

Szczęśliwa- właśnie ja mam takie dziwne kłucia, kręcenia w jajnikach i ból co jakiś czas w podbrzuszu. Jeszcze tylko 2 dni do planowanej @, poczekamy, zobaczymy, ale wolę sie nie nastawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczęśliwa ja nie kojarzę takiego czegoś w jajnikach ale może po prostu nie kojarzę a mam. Odnośnie przytulane po paru głębszych to dużo zależy od tego w jakim ja jestem stanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny taka jedna a może Twój mężczyzna ma ten wstydliwy problem związany z impotencją? ciężko się do tego przyznać facetowi, może wynika to wlaśnie z notorycznych stresów.. ja byłam u gina dzisiaj, piękny pęcherzyk wychodowałam, 20 mm dostalam recepte na pregnyl i mialam kupic i szybko wrocic a tu zonk, w jednej aptece nie było, drugiej, trzeciej na szczęście w 4tej był... kupiłam, wrocilam sie do przychodni i dostalam zastrzyk z dwóch ampułek ciekawe czy pęknie i czy normalnie zejdzie czy stanie się cud, że będę miała cykl bez cysty?? chciałabym... od dzisiaj przez 3 dni intensywnie pracujemy raczej wiem, ze za 1 razem sie nie uda, no ale próbowac to próbować ahh a jutro na 18:15 ide z kotkiem do weterynarza, martwie sie o niego, biedny ma juz cały brzuszek łysy i łapki też się robią łyse:( stylowa potrzebę seksualną możesz mieć bardzo silną podświadomie, stąd właśnie te sny nie bój się, wątpię by to zaszkodziło maleństwu, a stres i strach przed właśnie tym-będzie Cię nakręcał i powodował takie sny ehh dziewczyny tak bym chciała też nosić pod sercem dzidziusia... ale czy sie to kiedys w ogole uda? mój prawy jajnik sobie śpi, pracuje tylko lewy, a po clo tylko jeden pęcherzyk.. i jeszcze nie wiadomo, czy pęknie po tym pregnylu ehh chyba nie jest mi pisane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mila na pewno jest ci dane, zobaczysz. Pracuj teraz nad dzieciątkiem. Odnośnie impotencji to ja nie wiem, on ma w sumie dopiero 34 lata, nie wiem czy stres w tym wieku może spowodować, że ma problemy. Tak on powiedział, że to on nie działa a nie że to jest moja wina no ale ... ja tam jestem niedowiarek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha dziewczyny zapomnialam dodac, ze sie bardzo zdziwiłam bo PREGNYL DOSTAŁAM ZA DARMO za ten lek (podobnie jak CLO) płaci państwowa ubezpieczalna w Czechach ja zaplacilam tylko, ze recepte-30 koron czyli 4 złote w Polsce też jest za darmo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka jedna to może uwierz mu.. z tego co opowiadasz to on Cię kocha, dba o Was, jest odpowiedzialny ważne, że Cię kocha sercem, to jest najważniejsze a co do seksu staraj się mu spokojnie, stopniowo ukazać, że nie czujesz się przez to dla niego atrakcyjna.. może z czasem to zrozumie i Ci pokaże, że jest inaczej a co do seksu, to może powinnaś probowac z tą terapią.. jakoś go namawiać? przy tym wspierając i pokazując mu, że go akceptujesz takim jaki jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mila terapia na 100% nie wchodzi w grę, po pierwsze on jest jednym z tych co to do lekarzy nie chodzi (a co dopiero terapia!), a po drugie to on nawet nie ma czasu, całymi dniami w biegu, od rana do wieczora coś załątwia a jak nie to siedzi w internecie i kombinuje z tym biznesem, szuka jakichś maszyn itd. Nie ma szans. Przeczekam ten miesiąc bo teoretycznie za miesiąc powinien ruszyć o ile wszystko się poukłada bo jak na razie tylko pod górę. Odnośnie recept i leków nie wiem ale nie sądzę, żeby u nas było coś za darmo, refundowane czyli taniej to tak ale za darmo to ja bym tu zobaczyła jak świnia niebo, to troche inny kraj. Fajnie macie w tych czechach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam, jedno opakowanie zawiera 3 ampułki i kosztuje od 50 do 80 złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm więc może z nim szukaj tych maszyn, bądź miła ( jak Cię nerwy biorą to ukryj to) pokaż mu, że mimo jego tej WADY jesteś blisko i może na Ciebie liczyć poza tym może częściej mów mu, że go kochasz, że Ci się podoba plus wzbudź w nim zazdrość nic tak nie działa na faceta jak inny mężczyzna (nawet ten wyimaginowany) w pobliżu jego kobiety.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to nie zwracałam wcześniej tak bardzo na siebie uwagi, ale brzuch przed @ chyba nie bolał, dopiero jak sie zaczynała, to był pierwszy zwiastun, a jajniki to i owszem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Polsce nie ma nic za darmo, co najżyżej rozchorować sie można z tego wszystkiego. Mile dobrze Ci tam w tych Czechach co? Gdyby mieszkać niedaleko to pewnie możnaby tam się levczyć śmiało, co? Wiecie ja to jak jestem po kilku głębszych to jakoś nie mam ochoty, a mój wręcz przeciwnie, ale nie zawsze mu wtedy wychodzi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niby tak ale aby się leczyć w czechach i mieć te leki za darmo to trzeba opłacać tu ubezpieczenie zdrowotne państwowe, ale żeby miec do tego prawo trzeba mieć albo pobyt stały albo pracować na terenie republiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach ta Polska Kochana, wszystko aby ludziom utrudnić, kiedyś ludzie mieli dużo dzieci i byli szczęśliwi, teraz ma się po 1, 2 i ludzie narzekają że ciężko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane przeczytałam tak szybciutko Wasze posty i jest mi tak strasznie,strasznie miło,że pamiętacie o mnie i moim synku :-) Wielkie buziaki dla Was za to-kochane jesteście!!! My dzisiaj wróciliśmy nareszcie do domku,Dawcio czuje się dobrze,energia i apetyt mu wróciły i wreszcie jestem troszkę spokojniejsza.W poniedziałek wieczorem mamy jeszcze jechać na noc do szpitala,bo we wtorek Dawcio ma mieć powtórzoną tomografię komputerową głowy i EEG. Powiem Wam dziewczyny,że człowiek dopiero dowiaduje się,co to jest prawdziwy strach,gdy boi się o życie swojego dziecka :-( Taka j,Aga-może spróbujcie zafundować Waszym mężczyznom pieszczoty,które bardzo lubią?Mój na przykład dla miłości francuskiej jest w stanie zrobić wszystko :D Mila cieszę się strasznie,że pęcherzyk pięknie dojrzał i teraz trzymam kciuki,żeby pękł i zamienił się w piękną fasolkę :-) Kiedy teraz idziesz do lekarza? Stylowa za bardzo się stresujesz słońce i stąd to wszystko.Myślę,że chyba ciężko byłoby osiągnąć orgazm podczas snu erotycznego,więc śpij spokojnie :-) A powiedz masz teraz jakieś plamienia,bóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabelka trzymam mocno kciuki,żeby @ nie nadeszła!!!2 października już niedługo :-) b.szczęśliwa a może jednak w tym miesiącu się udało?Przecież staranka były,więc wszystko możliwe ;-) A ja kochane w 5dc zrobiłam sobie LH,FSH i TSH.Wprawdzie wszędzie w necie jest napisane,że LH i FSH powinno się zrobić między 2,a 4 dc,ale mi lekarz kazał zrobić w 5dc.To polecany lekarz,więc chyba zna się na rzeczy :-) Robiła sobie któraś z Was te badania?Jakie Wam wyniki wyszły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfi to dobrze, że jesteście już w domku, dbaj o swojego szkraba, dobrze, że jest już z nim dobrze.. dobrze też, że będzie miał powtórzoną tomografię, fajnie, że trafiłaś na lekarzy, którzy poważnie podeszli do wypadku Twojego synusia mój lekarz powiedział, że teraz spokojnie sobie pracujemy nad jajeczkiem a później do terminu @ spokojnie na luzie, bez latania i robienia usg jak nadejdzie @ to po @ przyjsc na usg a jak nie pojawi się @.. to przyjsc na kontrolne badanie a w ogóle dziewczyny bardzo się cieszę, bo cytologia wyszła mi I-wsza grupa :) dziewczyny, też Was wkurza to przepisywanie kodu? takie niewyraźle te litery.. albo ja jestem ślepa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E-mile przyjęłam twoje zaproszenie,ale kurczę było z usuniętego konta.To Twoje?;-) Stylowa Twoje też oczywiście przyjęłam-śliczna kobietka z Ciebie,a Twoja córeczka to aniołek prawdziwy :-) Kochane,czy któraś ma jeszcze konto na nk?Przegapiłam coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetko cieszę się bardzo, że już w domku, kamień z serca prawda? Dobrze, że tak to się skończyło. A jak to się stało jak możesz napisać? Zabrzmiało strasznie. Odnośnie tych różnych rzeczy to my ogólnie dosyć szalejemy i nie wiem co musiałabym wymyślić, żeby to było coś nadzwyczajnego. Poczekam ten miesiąc, teraz i tak nic nie wykombinuję bo jestem po. Zobaczymy bo następne 2-3 tygodnie to będzie masa stresu, za kilka dni ma zacząć przygotowywać to wszystko a jest spory problem z kasą. Mila z tą zazdrością niezłe :) a wiecie, że on w ogóle ale to w ogóle nie okazuje zazdrości. Twierdzi, że jest zazdrosny o mnie ale on mi bardzo wierzy. Może ze 3-4 razy widziałam, że jest zazdrosny ale wtedy nie dało się tego ukryć bo był wręcz złośliwy. To już lepiej jak tego nie okazuje (lub w moim mniemaniu nie jest).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wróciłam do domu, jeszcze kolacja dla dziecka i spać, tzn. dziecko, nie ja, chociaż 2 godziny temu sama prawie zasnęłam. CIśnienie chyba poszło w dół a ja mam zazwyczaj bardzo niskie. Izabelko oby nie nadeszła, nie masz jeszcze wcale objawów? Jak nie to byle tak dalej. Mila cytologia na I grupę to super! Też bym tak chciała a szczerze to nawet nie wiem na ile mam, miałam robione badanie w marcu ale tam jest wynik taki, że jak jest zły to dzwonią a jak dobry to nie, nie zadzwonili więc chyba ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetka, ja też ma konto na nk...... stylowa też jest wśród moich znajomych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak wy się tymi kontami na nk wymieniacie tak w ogóle? Ja się troche boje, raz tak zrobiłam, nie wyszłam na tym dobrze. Teraz jestem mega ostrożna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już zaczynam czuć brzuch, taką ciężkość, znowu zaczęło się dużo wcześniej bo aż o 10 dni przed planowaną. Dziwne. Chyba jednak w następnym cyklu się musze wybrać do tego ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Smerfetka cieszę się,że juz synuś wydobrzał :) Pozwoliłam sobie podesłać Ci link na NK do profilu Honorka. Jeśli chodzi o moje bóle podbrzusza to owszem często boli niestety w różnoraki sposób ,często ciężko mi osądzić o co chodzi,ale masz rację ja się stresuję troszkę za bardzo,wiem o tym ,ale cięzko mi to zmienić:( Czekam do 20 paźdżdziernika-wizyty u położnej i mam nadzieje,że od tej pory bedę już spokojniejsza:) Mila gratuluję pięknego,dojrzałego pęcherzyka,trzymam kciuki za pęknięcie,pracujcie pilnie i zamieniajcie go na fasolkę:D A dlaczego masz kod do wpisywania,ja kiedyś miałam ,owszem,ale to jak byłam na pomarańczowo,a nie zaczerniona,hmm Izabelka oby @ nie nadeszła,mam nadzieję,że tak będzie:) Taka j. podeślij komuś na e-maila namiary na NK ,a potem to już przez Nk kolejne namiary Ci podeślemy Wiecie co jak byłam na Nk przed momentem to na reklamie u góry napisane było "stylowa jesień" .Miałyście widzieć moją minę po przeczytaniu wyrazu "stylowa",hi hi. Normalnie tysiąc myśli-co,jak ,skąd wiedzą?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robiłam wczoraj TSH, ale wyników jeszcze nie odebrałam. od kilkunastu lat jestem pod opieką poradni endokrynologicznej i akurat niedługo mam wizytę kontrolną.Ale jestem głupia poszłam do rodzinnego po skierowanie na to tsh, a on się pyta czy ja chcę coś jeszcze a ja na to że nie, a dopiero po fakcie uświadomiłam sobie że przy okazji mogłam porobić inne wyniki ale gapa ze mnie , ale może wymyślę sobie chorobę i jeszcze raz pójdę po skierowanie tym razem na wszystkie wyniki jakie się da. To lecę spać dobranoc 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Dziewczynki, ja na moment.... Smerfetko - cieszę się, że z Twoim synkiem jest już lepiej.... B.szczęśliwa - no to faktycznie gaffa. Ale i tak dobrze, ze masz skierowanie na tsh. Ja się od kilku m-cy wybieram do rodzinnego po skierowanie tak na kontrolne badania i jakoś nie mogę do niego trafić. Lenistwo mnie dopadło :(:( E-mile - gratulację tak super pęcherzyka. Jestem pewna, że po podaniu pregnylu on Ci bardzo ładnie pęknie....hmmm fajnie masz z tą opieką medyczna u siebie. JA ile się musiałam nabiegać za tymi zastrzykami, ojoj co prawda zapłaciłam za 5 amp. ok. 30zł, ale nie myślałam, ze w XXI wieku zdobycie leku będzie graniczyło z cudem :(:( E-mile - nununu, co Ty za głupoty opowiadasz. Pewnie, że się doczekasz maleństwa, tak jak każda z nas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! No Jakby co to moje namiary na Nk ma Emilka i E-mile..... Pozdrowionka.... Aaaaaaa wiecie co nie wiem czy sobie wmawiam czy nie ale chyba czuję swój prawy jajnik. Takie dziwne kłucia czasami i jest on jakby taki ciężki.....Dzisiaj mam 7dc i czyżby to było możliwe, żeby już pracował i przygotowywał się do ewentualnej owulki?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, zostawiam was do poniedziałku - wyjeżdżamy na kilka dni odpocząć do naszych znajomych 400 km dalej. Moja znajoma jest właśnie po inseminacji :) Miłego weekandu Kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :-) smerfetko dobrze , ze z synkiem jest ok :-) jeszcze tydzień i nowe staranka u mnie :-) miłego wieczorku życzę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miśka ja z tymi jajnikami to nie wiem bo mnie kłuje w różnych dniach cyklu więc chyba zupełnie nie mogę się tym sugerować. Odnośnie tsh się nie wypowiadam nawet, MUSZĘ zrobić badania bo mam tabletek na tydzień a nie mogę bo jeszcze chora jestem i jestem w kropce. Ja mam z tsh problemy ogólnie od urodzenia dziecka, ale zdecydowanie było warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobitki :):):):) Honorku - miłego wypoczynku życzę, i przede wszystkim owocnego :-D :-D Taka j. - powiem Ci, że ja dawno już tak nie czułam tych swoich jajników...takie ciągnięcie, kłucie czasem....hmmm no nie wiem...Nie chcę się niepotrzebnie nakręcać....zobaczę za kilka dni jak temperatura się będzie przedstawiała (tylko czy to mi coś powie??) Jak samopoczucie dzisiaj?? Bąblinka - ja też za kilka dni zaczynam staranka, dziś mam 8dc :):) Zaraz ędę się musiała zbierać do pracy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×