Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfetka83

Postarajmy się razem o upragnione dzieciątko :-)

Polecane posty

Dzisiaj zrobię drugi test owulacyjny, ciekawe co będzie. Chciaż abstynencja trwa więc nie wiem czy będę miała z kim to dziecko zrobić znowu jak w zeszłym miesiacu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :-) zrobiła rano test i jedna krecha :-( nie udało się :-( no ale nic będziemy dalej się starać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bąbolinko póki nie ma @ zawsze jest nadzieja!Dlatego mimo wszystko trzymam kciuki za fasolkę :-) Taka j. kochana wiem,że to niełatwe,ale może o jakiś miły wieczorek się dzisiaj postaraj?Pomyśl sobie,że to dla dzieciątka ;-) b.szczęśliwa ja biorę od 1 wrześniam Bromergon,ale cykle mi się już wyregulowały wcześniej po takim kompleksie MBE. Marcia fajnie,że jesteś,bo już myślałam,że nam przepadłaś bez wieści.Kochana aż tak źle w tym żłobku? I ja uaktualniam tabelkę i niestety na sam dół spadam :-( STARACZKI: NICK...............WIEK.....CYKL STARAŃ....TERMIN @...MIEJSCOWOŚĆ Miśka.............32.............28(8)....ok.20-22.09.Sk ierniewice/Wawa b.szczęśliwa......25.............6.............ok.06.10 ........Białystok taka j...............29............13.............10.10.......... Katowice honor74............36.............4.............10.10.... .......Poznań Aga_85.............25............15...........nie wiadomo.....Polkowice Marcia21...........24............11..............8.10.... .......Warszawa Anetka20...........20............1(5)............4.10(?). ........Bielsko-Biała smerfetka83.......26............5 ..............22.10........Warszawa BRZUCHATKI: NICK............WIEK.......CYKL STARAŃ...MIEJSCOWOŚĆ...TERMIN PORODU Emilia_83.........26..........2 .................. Poznań......... Aniołek81........29........13(?).............łódzkie.. ...........01.05.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie w ogóle Margo i deser się podziewają?Izabelka też gdzieś nami zniknęła... STARACZKI: NICK...............WIEK.....CYKL STARAŃ....TERMIN @...MIEJSCOWOŚĆ Miśka.............32.............28(8)....ok.20-22.09.Sk ierniewice/Wawa b.szczęśliwa......25.............6.............ok.06.10 ........Białystok taka j...............29............13.............10.10.......... Katowice honor74............36.............4.............10.10.... .......Poznań Aga_85.............25............15...........nie wiadomo.....Polkowice Marcia21...........24............11..............8.10.... .......Warszawa Anetka20...........20............1(5)............4.10(?). ........Bielsko-Biała smerfetka83.......26............6 ..............22.10........Warszawa BRZUCHATKI: NICK............WIEK.......CYKL STARAŃ...MIEJSCOWOŚĆ...TERMIN PORODU Emilia_83.........26..........2 .................. Poznań......... Aniołek81........29........13(?).............łódzkie.. ...........01.05.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane. Ale fajnie jest Was zobaczyć. Smerfetko ale ten Twój synek na Ciebie podobny ;-) Śliczny jest. I chyba nawet grzeczny? ;-) Marcia do Ciebie już też wysłałam zaproszenie. Bąbolinko Smerfetka ma rację. Zaczekaj jeszcze za okresem, a może wcale nie przyjdzie ;-) a tylko test póki co nie pokazuje Ci Dwóch kresek? A ja dziewczyny jestem taka śpiąca i słaba, że nic mi się nie chce. Nawet posprzątanie w kuchni to dla mnie wieeelki problem. A ja zawsze wręcz kochałam sprzątać. No i zaczęły się poranne mdłości ;-( A tak poza tym to wszystko ok. Jeszcze tylko czasem kaszel mi się odezwie. Chciałam iść od poniedziałku do pracy na parę dni, bo muszę coś ważnego załatwić, ale nie wiem czy dam radę. No i kieruję się zasadą, że mimo wszystko dzidzia jest najważniejsza. A powiem Wam, że mój mąż już odczuwa brak sexu. Mówię Wam jaki on jest biedny. :-) ale ogólnie rozumie, że teraz musimy uważać. Chociaż powiem Wam że i mnie tego bardzo brakuje. Staranka jednak są bardzo miłe ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilko mi bardzo miło było Cię zobaczyć i muszę Ci napisać,że byłaś prześliczną panną młodą!!! A mój synek teraz jest dwa razy większy,bo trochę nieaktualne te zdjęcia.No i raczej do tych grzecznych dzieci nie należy ;-) Pełno go wszędzie,jest strasznie ruchliwy i nawet teraz biega z kolegami po podwórku. Ja się idę zaraz szykować,bo jedziemy dzisiaj do mojej kolezanki na ognisko.Mam nadzieję,że ciepło w miarę będzie,a jak nie,to zawsze przy samym ognisku mogę siedzieć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki Ja dzisiaj umieram, dostałam z rana migreny, a u mnie migrena to jest coś strasznego. Zaczyna się od tego że widzę zygzaki, jakieś mroczki i juz wiem że zaraz będzie mega BÓL GŁOWY. Ból jest taki straszny że przez parę godzin zwracam, nie mogę oczów otworzyć, i wiję się z bólu. Dopiero się z łóżka podniosłam, co najgorsze to nie mogłam wziąść żadnej tabletki przeciwbólowej bo nie wiem czy nie jestem w ciązy i wolę nie ryzykować. Przez rok brałam na te migreny leki przeciwpadaczkowe bo nic mi nie pomagało, ale już od 4 miesięcy nic nie biorę. Miałam robiony rezonans, tomografię głowy ale na szczęście nic nie wyszło. Myślałam że już mi przeszły te straszne migreny bo ostatnią miałam w maju, ale jednak nic z tego, nawet nie chce myśleć co będzie w ciąży, jedni mówią że się migreny nasilają i są nawet co kilka dni, a u niektórych znikają. Mam nadzieję że u mnie raz na zawsze znikną. Dobrze że mój mężuś miał dzisiaj wolne to zajął się córeczką, bo ja nawet nie dałam rady jej nakarmić. Miłego popołudnia i wieczorku wszystkim życzę. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabelko musisz skopiować tą naszą tabelkę i się po prostu do niej dopisać ;-) A co do migren to mojego męża wujek też takie silne bóle głowy miał i jemu zawsze pomagał imigran. Słyszałaś o tym leku? Współczuję Ci takich bólów. Mnie też często boli głowa, zazwyczaj w sobotę jak sobie trochę dłużej pośpię. Bo zazwyczaj jako chodzę do pracy to śpię tylko niecałe 6 godzin. a w sobotę robię sobie święto, ale niestety później cierpię. Pozdrawiam Cię Izabelko. Trzymaj się :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) smerfi, Marcia-dzięki za namiary na nk, odezwałam się do Was :) Izabelko chyba w tabelce chodzi o to by skopiować i się dopisać i taką wstawić w wiadomości na forum współczuję migren.. ja też znam ten ból, na szczescie ostatnio trochę lepiej.. a dzieki temu, ze zrobilam kilka- wydających się zwykłymi rzeczy- przestałam nosić opaski do włosów, wiązać włosy mocno i zaprzestałam z gorrrrrrrącymi kąpielami plus te nasze ziółka pomogły i trochę dieta zmieniona taka jedna-Ty to się nastresujesz z tym swoim.. musisz troszkę się zdystansować do jego negatywnych zachowań, nie można się tak stresowac, to Ci szkodzi! moje jajniki czuję jak się powiększają, mam brzusior jak w ciązy :D mam nadzieję, że urośnie kilka dorodnych jajeczek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK...............WIEK.....CYKL STARAŃ....TERMIN @...MIEJSCOWOŚĆ Miśka.............32.............28(8)....ok.20-22.09.Sk ierniewice/Wawa b.szczęśliwa......25.............6.............ok.06.10 ........Białystok taka j...............29............13.............10.10.......... Katowice honor74............36.............4.............10.10.... .......Poznań Aga_85.............25............15...........nie wiadomo.....Polkowice Marcia21...........24............11..............8.10.... .......Warszawa Anetka20...........20............1(5)............4.10(?). ........Bielsko-Biała smerfetka83.......26............6 ..............22.10........Warszawa e-mile................24............6..............17.10........Praha BRZUCHATKI: NICK............WIEK.......CYKL STARAŃ...MIEJSCOWOŚĆ...TERMIN PORODU Emilia_83.........26..........2 .................. Poznań......... Aniołek81........29........13(?).............łódzkie.. ...........01.05.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa! wilkołak!!! dziewczyny..... wyobraźcie sobie, że od miesiąca, co noc około 3-4 nad ranem... coś w ogródku z tyłu mojej kamienicy (w takim ogródku pomiędzy kamienicami) WYYYYJEEEEE jak wilk do księżyca i jest to przeraźliwe wycio-jęczenie bardzo głośne, choćby ktoś kogoś torturował brzmi jak połączenie wycia wilka i ludzkiego jęczenia normalnie czujemy się z mężem jak w horrorze akurat w sypialni słychać to bardzo wyraźnie a jak ostatnio była pełnia to to wycie było nasilone kilkakrotnie i trwało pół nocy! nie wiemy co robić, po prostu jest to przeraźliwe... wiem, że brzmi to zabawnie, ale ja zaczynam wierzyć, że jakieś mutanty zwierzęco ludzkie istnieją i jeden w nocy czai się pod naszą kamienicą to straszzzznee :/ aha i napewno nie jest to żaden pies.. to przeraźliwy wycio-jęk, jakby kogoś opętał szatan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wiem, powinnam wziąć na luz i nie przejmować się jego głupimi gadkami tym bardziej, że on widzę coś powie a potem pomyśli i czasami widzę, że żałuje, że wolałby nie palnąć jakiegoś głupstwa ale już powiedziane, ale ja nie umiem. Nici ze staranek w tym miesiącu, na pewno. Jestem przeziębiona, gardło mnie tak boli, że nie umiem wytrzymać i mam już stan podgorączkowy, chyba L4 się kłania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka jedna, pij ciepłą herbatkę z cytryną i miodem, ale w duuuużych ilościach i pakuj się do łóżka musisz się zdystansować bo oszalejesz z nerwów i wpędzisz się w nerwicę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wzielam 4 tabletke clostilbegyt i czuje jakbym miala w brzuchu cos za duzo i mi sie niemiescilo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wróciłam z mężem z zakupów i z nowym laptopem. Mój mąż poszedł dowiedzieć się czy dostanie raty i mu przyznali, zakup nie planowany. Zaraz wejdę na pocztę i odbiorę zaproszenia. Smerfetko w żłobku szkoda mi dzieci i zła jestem na to co tam się dzieję, ale narazie pracuje i szukam nowej tylko mam problem z obroną bo pracę napisałam ale promotorka nie ma dla nas czasu i musimy zostać na następny rok i mam rok w plecy. Bąblinko nie śpiesz się z testami jeszcze nic straconego. Izabelko też mam takie objawy przed migreną i dawno jej nie miałam i pewnie niedługo też dostanę z tych nerwów i zmęczenia. Jutro mam gości spadam robić sałatkę Miłego i owocnego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK...............WIEK.....CYKL STARAŃ....TERMIN @...MIEJSCOWOŚĆ Miśka.............32.............28(8)....ok.20-22.09.Sk ierniewice/Wawa b.szczęśliwa......25.............6.............ok.06.10 ........Białystok taka j...............29............13.............10.10.......... Katowice honor74............36.............4.............10.10.... .......Poznań Aga_85.............25............15...........nie wiadomo.....Polkowice Marcia21...........24............11..............8.10.... .......Warszawa Anetka20...........20............1(5)............4.10(?). ........Bielsko-Biała smerfetka83.......26............6 ..............22.10........Warszawa e-mile................24............6..............17.10. .......Praha izabellka24..........24...........1...............02.10........lubelskie BRZUCHATKI: NICK............WIEK.......CYKL STARAŃ...MIEJSCOWOŚĆ...TERMIN PORODU Emilia_83.........26..........2 .................. Poznań......... Aniołek81........29........13(?).............łódzkie.. ...........01.05.2011 Dzięki dziewczyny za instrukcje, więc i ja się dopisuję. I znowu mam problem, gdyby tego było mało to znowu poczułam swędzenia i pieczenia, więc pewnie znowu ta cholerna grzybica daje o sobie znać. Już mam dosyć infekcje pochwy mam co miesiąc, ostatnio miałam robiony wymaz i wyszło że miałam grzybicę i paciorkowca, przez miesiąc brałam 2 antybiotyki i udało się zrobiłam ponownie wymaz i było czyściutko. Jednak nie nacieszyłam się długo bo znowu to samo. A biorę lacibios femina, podmywam się płynem do higieny z kwasem mlekowym i dalej to samo. Musiałam zaaplikować sobie dzisiaj nystatynę, doktor mówi że to najbezpieczniejszy lek w ciąży, mam nadzieję że to prawda. Jeszcze nie wiem czy jestem w ciąży, a już się martwię. Ale chyba więcej szkody może zrobić nieleczona infekcja, już sama nie wiem. Może wy dziewczyny macie jakieś sposoby żeby już ten grzyb cholerny nie wracał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Dziewczynki :):) Ja tylko na chwilkę, przywitać się i zaktualizować bo niestety @ się pojawiła...:(:( hmmm tylko w tym miesiącu jakos tak skąpo, normalnie jak @. Aż jestem zdziwiona..... No ale cóż - trzeba się starać dalej.... Smerfetko - no troszkę czasu nam zajmują już te staranka...i ciekawe ile jeszcze to potrwa. Ale juz naprawdę znosze to o niebo lepiej niż np ze 4 m-ce temu.....Muszę sobie jakoś radzić...:):) Marcia i Smerfetko - widzę, ze Wy jesteście z Wawy - napiszcie mi proszę do którego gina chodzicie. Oczywiście jeśli możecie.... Aniołku - Ty też jakbyś mogła napisać mi nazwisko swojego gina.... Ja jeżdżę do Łodzi ale czasami zastanawiam się nad zmianą lekarza.....:(:( STARACZKI: NICK...............WIEK.....CYKL STARAŃ....TERMIN @...MIEJSCOWOŚĆ Anetka20...........20............1(5)............4.10(?). ........Bielsko-Biała b.szczęśliwa......25.............6.............ok.06.10 ........Białystok Marcia21...........24............11..............8.10..........Warszawa taka j...............29............13.............10.10.......... Katowice Aga_85.............25............15...........nie wiadomo.....Polkowice honor74............36.............4.............10.10.... .......Poznań e-mile................24............6..............17.10. .......Prahaa Miśka.............32.............29(9)............21.10 Skierniewice/Wawa smerfetka83.......26............6 ..............22.10........Warszawa BRZUCHATKI: NICK............WIEK.......CYKL STARAŃ...MIEJSCOWOŚĆ...TERMIN PORODU Emilia_83.........26..........2 .................. Poznań......... Aniołek81........29........13(?).............łódzkie.. ...........01.05.2011 Dobra, uciekam spać bo jutro czeka mnie znowu pracowity dzień :(:(:( Dobranoc, papa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miska wywalilas Izke z listy niechcacy wiec poprawiam STARACZKI: NICK...............WIEK.....CYKL STARAŃ....TERMIN @...MIEJSCOWOŚĆ Anetka20...........20............1(5)............4.10(?). ........Bielsko-Biała b.szczęśliwa......25.............6.............ok.06.10 ........Białystok Marcia21...........24............11..............8.10.... ......Warszawa taka j...............29............13.............10.10.......... Katowice Aga_85.............25............15...........nie wiadomo.....Polkowice honor74............36.............4.............10.10.... .......Poznań e-mile................24............6.............17.10. .......Praha Miśka.............32.............29(9)............21.10 Skierniewice/Wawa smerfetka83.......26............6 ..............22.10........Warszawa izabellka24..........24...........1...............02.10.. ......lubelskie BRZUCHATKI: NICK............WIEK.......CYKL STARAŃ...MIEJSCOWOŚĆ...TERMIN PORODU Emilia_83.........26..........2 .................. Poznań......... Aniołek81........29........13(?).............łódzkie.. ...........01.05.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK...............WIEK.....CYKL STARAŃ....TERMIN @...MIEJSCOWOŚĆ Anetka20...........20............1(5)............4.10(?). ........Bielsko-Biała b.szczęśliwa......25.............6.............ok.06.10 ........Białystok Marcia21...........24............11..............8.10.... ......Warszawa taka j...............29............13.............10.10.......... Katowice Aga_85.............25............15...........nie wiadomo.....Polkowice honor74............36.............4.............10.10.... .......Poznań e-mile................24............6.............17.10. .......Praha Miśka.............32.............29(9)............21.10 Skierniewice/Wawa smerfetka83.......26............6 ..............22.10........Warszawa izabellka24..........24...........1...............02.10.. ......lubelskie Bąblinka..............26...........2...............25.09.......Czy-wa//Bytom BRZUCHATKI: NICK............WIEK.......CYKL STARAŃ...MIEJSCOWOŚĆ...TERMIN PORODU Emilia_83.........26..........2 .................. Poznań......... Aniołek81........29........13(?).............łódzkie.. ...........01.05.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izabellka24 - znam Twój ból z migreną, bo też czasem miewam. Nieraz bywało że kilka razy w tygodniu mnie bolała głowa, zaczęłam nawet chodzić do neurologa ale po tomografii wyszło ok, a te leki które dostałam wcale mi nie pomagały więc zrezygnowałam. Teraz w razie bólu zażywam 2 lub 3 tabletki Ibuprom sprint caps i po godzinie snu jest ok. Przyznam że kiedyś dostałam 2 tabletki Frimig i to pomogło mi po 10-15 min od zażycia jednej tabletki, ale ten środek jest bardzo drogi. Zastanawiałam się jak to będzie w ciąży z tą migreną, czy katować się bólem i nic nie brać czy jednak wziąć coś i się nie męczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się napisałam i mi się wszystko wywaliło, cholerny laptop 😠 na komputerze tak nie było. Jutro idę do lekarza i będę siedzieć w kolejce jak pojadę z rana na 7 to wyjdę nie wcześniej niż ok. 13 bo tak tam jest wponiedziałki o ile nie będzie tak, że postoję ze 2 godziny do rejestracji a potem będe musiała wrócić na popołudnie do lekarza, to się już całkiem wkurzę. Miodu do herbaty zużyłam już tyle, że nie pytajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie t chwyta jakaś grypa czy wręcz angina bo z prawej strony gardło mnie strasznie boli, migdałek powiększony a do tego jakieś krosty w tym miejscu na szyji :/ zapewne angina tylko tego brakuje mi akurat teraz przy tej całej stymulacji ehhhh wiek: 24, cykl starań 6, planowana @ 17.10 wiek: 24, cykl starań 6, planowana @ 17.10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny : DUUUUUUUUUUUUUUUUUZO ZDRÓWKA życzę abyście się wyleczyły z tych wrednych przeziębień! i jednak tak jak mówicie.... dopóki nie będzie @ będę mieć nadzieje..nie będę się oszukiwać :-) :-) zdrówka życzę raz jeszcze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu jest tak cicho? taka j. - współczuję z tą kolejka do lekarza, jeszcze 2 lata temu u mnie w przychodni też tak było, na szczęście to się zmieniło. teraz trzeba się rejestrować na termin, na szczęście telefonicznie też można. Moja lek. przyjmuje tylko we wtorki i to jest minus. Ja też odkąd zaczął się sezon jesienny herbatkuję z cytryna i miodem. Nie możemy się teraz dać choróbsku no nie dziewuszki :classic_cool: jeszcze około tygodnia do małpki co to będzie co to będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam chęci stać w tej kolejce ale nie ma rady, muszę iść bo się wykończę. Nie mam sił dzisiaj siedzieć na internecie nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha mam powody walczyć o zdrowie bo dziecko będzie spało u rodziców, żeby nie zaraził się ode mnie. Muszę szybko wyzdrowieć :) A jutro śpię sama w domu, dziecko u rodziców a facet w trasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki :) Miśko-ja jestem z łódzkiego, ale nie z samej Łodzi-raczej w drugą stronę niż w stronę do Warszawy. Raczej nie sądzę, żebyś chciała tak daleko do lekarza jeździć. Chyba żebys chciała to podam Ci nazwisko lekarza... Kurka...mieliśmy wczoraj małą imprezkę z rodzicami moimi i Misia-powiedzieliśmy im o dzidzi :) Oczywiście pełen pozytyw, reakcja fajna, poza jedną rzeczą... naszą sprawą jest slub i tego typu rzeczy....jesteśmy prawie 9 lat razem i póki co do ślubu się nie spieszyliśmy-nie miało to dla nas większego znaczenia, kiedyś jakoś-tak zawsze mówiliśmy. Oczywiście naciski i pytania ze strony mamy mojego Misia bywały, ale jakoś to zbywaliśmy...a wczoraj....niby gratuluje dziecka, ale od razu pytanie-a kiedy ślub.....moje ciśnienie już podskoczyło oj max....zwłaszcze że ostatnio szybciej się denerwuje....ale żeby coś o w temacie ciąży popytała pogadała to nie....od razu ślub....a najbardziej dlatego oczywiście, że ona za wszelką ceną chce wesele na zasadzie "postaw się a zastaw" zrobić-żeby się tylko pochwalić...wrrrrr...... Myślałam, że średniowiecze już minęło....a jednak.....echh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×