Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfetka83

Postarajmy się razem o upragnione dzieciątko :-)

Polecane posty

Hej dziewczynki :-) Przepraszam,że się tak długo nie odzywałam,ale po wizycie w klinice musiałam soie wszystko w główce poukładać... Strasznie się cieszę,że dołączyły do nas nowe koleżanki-witam Was serdecznie!!! aleksandras trzymam mocno kciuki za jutrzejszy teścik!!!Daj koniecznie znać,jak wyszedł :-) monjoc kochana staracie się już tak długo,że już los powinien podarować Wam dzieciątko!!!Wiem,że to już ostateczność,ale nie myśleliście o in vitro? Aisza przykro mi słoneczko,że się nie udało :-( Ale wierzę,że pobierzesz Bromka i się szybko uda!!! młoda mama mam nadzieję,że tym razem szybko Wam się uda i Wasz synek niedługo będzie miał rodzeństwo :-) Kiedy masz termin @? Izablko a co tam u Ciebie? Emilko,miśka,e-emile gdzie się podziewacie?Piszcie kochane,co tam u Was!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z rozbiegu zapomniałam napisać,co u mnie ;-) W połowie marca byłam na pierwszej wizycie w Novum i niestety okazało się,że mam "coś" w prawym jajowodzie.Lekarz powiedział,że mogą to być torbielki okołojajnikowe,albo wodniaki :-( Mam się do Niego zgłosić po @,to wtedy dowiem się więcej.Na szczęście jest też dobra wiadomość,bo po zastrzyku Ovitrelle pękł mi pęchęrzyk z lewym jajniku,więc była owulka!!!:-) A tak poza tym,to dostaliśmy masę badań do zrobienia i jestem przerażona,ile to wszystko kosztuje :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Smerfetko to może tym razem się uda skoro pękł ten pęcherzyk i dobrze że chociaż wiesz dlaczego byc może nie możesz zajść w ciąże, na pewno coś z tym da się zrobić Aleksandra czekamy na wyniki testu:) Monjoc też słyszałam o tych ziołach klimuszki że są rzeczywiście skuteczne, ja ich nihdy nie próbowałam bo tak jak już pisałam problem mam nie z zajściem w ciąże a z utrzymaniem jej, możesz kupić i spróbować tym bardziej że Ty tak na prawdę nie wiesz co jest przyczyną ciągłego braku dziecka :/ Znam ten ból jak się tak bardzo chce dziecka a ciągle coś nie wychodzi a wszyscy wokół albo mają już dziecko albo są w ciąży, zobaczysz uda nam się kiedyś a Ty koniecznie kup te ziółka, myslę że zadziałają, warto spróbować A mnie teraz się kończy okres, wogóle był tak obfity jak nigdy, Aaa i chyba Wam nie pisałam, od zawsze miałam bardzo silne bóle podczas miesiączki a to dlatego że miałam tyłozgięcie macicy, a teraz po zabiegu podczas tych 2 miesiączek nic mnie nie bolało!!! Chyba mi tam coś naprawili :P Teraz dziewczyny idę robić rurki z kremem- tak mnie coś naszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabelko ale mi narobiłaś smaka z tymi rurkami-mniam,mniam :-) Ja dzisiaj zrobiłam sałatkę Gyros-pyszna wyszła :-) Kochana chciałabym,żeby się udało,ale nie nakręcam się za bardzo,żeby potem nie przeżywać mocno nadejścia @...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksandras01
Smerfetko Domyślam, że te badania będą sporo kosztowały, a może by tak pójść do ginekologa, który przyjmuje na NFZ i poprosić, by chociaż część tych badań zrobić nieodplatnie o ile są one refundowane. Ja miałam to szczęście, że chodziłam do lekarza, który przyjmował zarówno prywatnie jak i na NFZ. Nie miałam problemów z przepisaniem droższych badań na NFZ. Niestety nie wszyscy są do tego chętni:( Trzymam kciuki, by wszystkie badania wyszly dobrze Mnie cały czas boli podbrzusze jak na @. Co chwilę biegam do toalety sprawdzić czy luteina nie przyśpieszyła terminu @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetko no nie nie nakręcaj się, wiem jak to jest... A rurki pyszne wyszły, też uwielbiam sałatkę z gyrosem, :) Teraz z M pijemy sobie winko, dziś w nocy zmiana czasu, pamiętacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksandras01
Witam z samego rana. Test zrobiony, wyszła jedna gruba krecha :( Pocieszam się, że to dopiero mój 24dc i pewnie za wczesnie zrobiłam test. @ powinnam mieć w czwartek. Następne testowanie we wtorek albo w czwartek o ile wytrwam. A teraz czas na kawusię i zmiane czasu w zegarkach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksandras01
Widzę, że mamy same śpioszki na forum :) Jest 10:30 a tucichutko i smutno. Ja już po śniadanku i kawce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aleksandras no co Ty cierpisz na bezsenność?? :p Być może za szybko zrobiłaś test albo .. no wiesz... Też zamierzam zaraz wypić kawkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksandras01
Izabelka - przyzwyczajona jestem do rannego wstawania. Moja córcia wstaje codziennie koło 7-8 rano. Mam nadzieję, że za wcześnie zrobiłam test. Za parę dni będzie wiadomo A gdzie reszta forumowiczek? Czekamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksandras01
Witam cię na forum, choć ostatnio u nas cisza. Jak twoje starania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. mam pytanie.otoz staramy sie z mezem o dziecko a podkreslam ze dzialalismy w dni plodne i to w samym centrum dni plodnych 13 marca.test hcg robilam 4 dni po wspolzyciu i wyszedl 0.1 czyli ze ciazy nie ma. 23 marca dostalam okres tzn 23 mialam plamienie 24 byl skapy 25 tez. a juz 26 i 27 to same kropelki. gdzie podkreslam ze zawsze okres u mnie trwa 8 do 9 dni i nie nadazam zmieniac tamponow bo jest tak obfity wiec tu pytanie czy mozliwe aby nam sie udalo?a hcg bylo wykonane za wczesnie? prosze oodpowiedzi i porady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewczęta! Nad invitro trochę myśleliśmy ale nie wiem czy sie na nie zdecydujemy. Wczoraj dostałam @ ale jakaś taka skąpa, zobaczymy może jutro zacznie sie obfitsza. Wczoraj zamówiłam na allegro 25 testów owulacyjnych bede robila 0d 10d.c. Bo u mnie cykle są i po 29 i po 38 dni. Do Izabelka A te zioła co piję to Ojca Sroki, być może przez pomyłkę napisałam , ze to Kilmuszki. Popije ze 2-3 cykle jeszcze. Do Smerfetka nio niestety badania kosztują ja coś o tym wiem , w ciągu roku wydalam z 15 tys. na badania, inseminacje itp. katarstrofa i nikt nam biednym nie pomoże.Miejmy jednak nadzieję , że w końcu się uda. Aleksandras trzymam kciuki za testowanie we wtorek. Pozdrawiam Was serdecznie. PS. .. i jeszcze się pochwalę niedługo zaczynamy budowę domku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadia witamy Cię, opowiedz trochę o sobie :) Edzia testowanie mogło być za wcześnie, to krwawienie o którym piszesz to mogło być krwawienie implantacyjne, niektóre kobiety mają coś takiego, ale nie możesz traktować tego że na pewno jesteś w ciąży, zrób za kilka dni test ciążowy i będziesz wiedziała Monjoc możesz też zaczac mierzyć temperaturę, też kiedyś mierzyłam i okazało się to skuteczną metodą żeby zajść w ciąże Ale masz fajnie, będziecie mieć własny domek, coś pięknego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIĘKI IZABELKO ZA PRZYPOMNIENIE, BO ZAPOMNIAŁAM JUZ O TEMPERATURCE. ZACZNE W TYM CYLKU DOKŁADNIE WSZYSTKO NOTOWAĆ. CO DO DOMKU TO DŁUGA DROGA PRZED NAMI ALE W TYM TYG. JUZ BEDZIEMY CHYBA KOPAC FUNDAMENTY. A U CIEBIE CO JESZCZE SLYCHAC IZABELKO? SUKNIA JUZ ZAKUPIONA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksandras01
Chyba dla pewności wybiorę ię jutro na betę HCG, będę mieć pewność. Szkoda wydawać pieniądze na kolejny test, który we wtorek też może nie wyjść. Edzia ja też uważam, że na betę to było troszkę za wcześnie A co u pozostalych słychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aleksandras słoneczko wiem,że to niełatwe,ale najlepiej poczekać i zrobić teścik w dniu spodziewanej miesiączki.Ja mam jutro 24 dc,potwierdzoną USG owulkę w 12dc,ale czekam grzecznie i teścik zrobię dopiero wtedy,gdy połknę 28 tabletkę Duphastonu.Wcześniej nie ma co testować,bo ciąża może być,ale stężenie hormonu ciążowego jest zbyt niskie i dlatego wychodzi 1 kreska.Trzymam kciuki,żebyś Ty w tym cyklu ujrzała dwie kreseczki!!! A jeżeli chodzi o lekarza państwowego,to niestety nie ma szans na jakiekolwiek skierowania,bo partacz i dupek z Niego ogromny :-( nadia witam Cię serdecznie wśród nas- napisz coś więcej o sobie :-) monjoc przykro mi,że @ przylazła :-( Tulę mocno i ściskam kciuki za kolejny cykl!!! A na jaki projekt domku się zdecydowaliście?Super,że budowe zaczynacie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksandras01
Smerfetko, zdaje sobie sprawę, że to o parę dni za wcześnie. Dziś byłam z rana zrobić betę, ale wyniki dopiero jutro koło południa. Szkoda, że nie możesz części badań zrobić na NFZ. Na pocieszenie napiszę tylko, że mój ginekolog ma 73 lata:) Jest bylym ordynatorem i dlatego do niego chodzę. Oby tylko diagnozy miał trafne. Ja mam wadę wrodzoną drog żółciowych - dodatkowy przewód żółciowy owinięty na wątrobowym. Do tego mam od 5 lat bilirubinę około 3-4, gdzie norma jest 1 i amylazę z krwi też przekroczoną. Nie wiem jak z tą moją ciążą będzie. Ginekolog był mocno zaskoczony moimi wynikami od gastrologa i stwierdził, że jestem pierwszym takim przypadkiem w jego karierze. Smerfetko mocno trzymam kciuki za pozytywne testosowanie Czekam na wieści od pozostałych dziewczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane no ja jutro lecę po receptę na Bronka, przy okazji pstaram się wyrwać skierowanie na następna prolaktynę żeby juz nie płacić, zarejstrowałam się w PUP więc puki nie mam robotki mogę korzystać z NFZ, receptę też postaram się wziąść na 3 opakowania, mam nadzieję że przepisze, bo recepta kosztuję mnie 20zł, niestety moja gin przyjmuje już tylko prywatnie a nie zamierzam z niej zrezygnować, jednak tak sobie myslę że dobrze by było gdybym jednak aż trzech opakowań wybierać nie musiała ;) Smerfetko no dawno Cię nie było faktycznie, choć ja też nie mam możliwości często zaglądać, a poza tym chciałam odpocząć po tym stresie jaki przeszłam i choć byłam bardzo rozczarowana i rozżalona to teraz jest juz okey i mam nadzieję że ta prolaktyna była przeszkodą i że teraz już wszystko się ułoży jak trzeba i będzie okey:) Noi masz rację pisząc dziewczyną żeby za wcześnie się nie nastawiać, moim zdaniem po własnym przykładzie wnoszę że lepiej odczekać a najlepiej zrobić betę i mieć pewność, a Tobie jak i innym naszym Kobitko życzę powodzonka i pomyślności w sprawach które Was dotyczą, wszystko sie wkońcu poukłada:) Ok zmykam robić obiad, trzymajcie sie cieplutko i do usłyszonka oczywiście:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie Wy się kochane podziewacie wszystkie?? A poza tą prolaktynką to chciałam Wam napisać bo juz wiem napewno, że na jesień planujemy wesele, narazie rozmawiamy, zaręczyny były dawno i tak myslimy nad ślubem, wcześniej będzie remont naszego puki co gniazdeczka a między czasie może dzidzia i sie pojawi w brzuszku wreszcie, tak wszystko naraz ale czemu nie, no finanse to wiadomo że cienkie ale rodzice nam pomoga w starcie więc damy rade, oby zdrowie było, puki co wstępne rozmowy prowadzimy ale musiałam Wam napisać, tymbardziej że juz wypeplałam na innym forum, piszę z dziewuchami o tej wrednej prolaktynie, no ale od jutra bromek i się zobaczy:) Buziaki:):***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadia czy przypadkiem na innym forum nie opisywałaś swojego problemu tzn. że od 6 miesiecy staracie sie o dzidzie, b widziałam przypadkiem osóbkę o takim niku i podobnym problemie do mojego gdzie poleciłam zrbić badanie na prolaktynę i poczytać o tym!! Jeśli to Ty to napisz, a jeśli nie Ty to i tak bardzo serdecznie witamy i czekamy na pare słów od Ciebie:) Smerfi a Ciebie to też chyba spotkałam gdzieś co Kochana??;) Izabelko jutro napiszę co z tym Bromkiem, idę na 17stą do lekarza po recepte i porozmawiać to dam znać!! Miłego wieczorku Kochane i do usłyszonka pa:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksandras01
Smutno mi, kolejny cykl będzie raczej na pewno stracony. Odebrałam dziś wyni beta hcg total i wyszlo tylko 1,2. Betę robiłam w 25 dniu cyklu, a cykle mam 28 dniowe, więc nie mam na co liczyć :( Teraz czekam tylko na @. Taki ładny, słoneczny dzień tak fatalnie zakończony:( Pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aleksandras nie załamuj się, widzisz ja też brałam w tamtyn cyklu luteine po 2-tygodniowym spóźnieniu @ i miałam nadzieje że jestem w ciąży a luteina jej ładnie pomaga, ale niestety po skonczeniu brania po trzech dniach przyszedł @, a objawy miałam przez ten cykl dokladnie takie jak kobiety w ciąży, jeden test pokazał dwie kreski, choc druga słabiutka, drugi jedna kreske, tłumaczyłam to pewnie zaniskim stężeniem hcg we wczesnej ciąży, potem ta luteina i okazało sie że prolaktyna zburzyła mi cykl, który zawesze był jak w zegarku, nigdy nie czułam się źle, nie wmawiałam objawów, dlatego gdy zaczęłam sie tak czuć to byłam prawie pewna, ale to nie ciąża tylko hustawka hormonalna, aż dziw że wyszła dopiero po roku od odstawieniu tabletek, ale prolaktyna pewnie długo była podniesiona skora od 7 miesiecy nie moge zajść w ciązę, teraz bromek i zobaczymy. Miałam wiele chwil zwątpienia, wylałam morze łez, wmawiałam różne rzeczy, ale teraz żyje nadzieją że bromek pomoże i że sie wkońcu uda. Proszę nie trać nadziei, nie smuć sie aż tak bardzo, masz córeczkę, poświęć jej czas, a napewno wkrótce sie uda, jeśli dostaniesz okres a pewnie tak będzie skoro beta wyszła jak wyszła to przeżyj to, weś się w garść, wiecznie tak nie może być, uszy do góry, jeszcze będziesz miała swojego bobaska:) A jak u Ciebie z tą prolaktyną, pisałaś coś na ten temat bo nie widziałam, czy pominełam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetko i jak tam u Ciebie, coś nowego?? Izabelko dziś lece po tego bromka, to jak sie wywiem co i jak to napisze, ale pewnie jutro rano bo dziś mam troche napięty dzień. Co słychać?? A reszta co taka milcząca: monjoc, e-mile, Miśkaaaa, Emilia, noi taka j, co tam, zyjecie?? Kobitki wszystkie odzywajta się coś:):***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobietki!! Co słychać nie odzywała się wczoraj bo miałam tyle sprawdzania, że szok, a na dziś musiałam to zrobić. Wiecie co ja tego bromka nie brałam może tez mi trzeba. Aleksandras nie martw się w końcu musi nam się udać. Ja też obecnie mam @ i znowu nie nie wyszło. Kolejne cykle będę monitorowała testami owulac. i ziółka. Pisała Wam, że moja koleżanka w 3 cyklu picia ziół zaszła w ciąże a wcześniej miała inseminacje, HSG i różne inne badania.(sorki jak sie powtarzam). Aisza jak po wizycie u lekarza co Ci powiedział.?Fajnie Ci, że możesz badania robić na NFZ. Bo ja pracuję i musiałam wszystko prywatnie po pracy. A i jeszcze gratuluję podjęcia decyzji dotyczącej ślubu. Smerfetko a Ty przez caly cykl bierzesz ten duphaston? A zdecydowałam sie na projekt dom partetowy z poddaszem mozecie wiejsc i zobaczyć nazwa Aramis z tym,że mój będzie miał dodatkowo kolumny. Jak zerkniecie to napiszcie czy moze byc. Witam Nadie!! Dziewczęta ciekawa jestem skąd piszecie jeśli można oczywiście zapytać? Ile się staracie i ile macie lat? Pozdrawiam gorąco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×