Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfetka83

Postarajmy się razem o upragnione dzieciątko :-)

Polecane posty

taka..czemu zakładasz, że będziesz w tabelce sama? no coś Ty :-) a może to ja sama będę? nie smuć się :-) a co na gardło jeszcze by Ci zaproponować...no ja tylko ten gargarin do płukania i tantum verde do psikania ...i ciepłę herbatki z miodkiem :-) trzymam kciuki żeby Ci przeszło :-) oo własnie za oknem, po parkingu przeszedł jakiś pan z kruszynką maleńką na ręku, cudo..tyle tych maleństw ostatnio widzę.. wszędzie :-) selektywnie patrzę i sama chcę mieć to dlatego ale fajnie i tak wszędzie widzieć mamcie z brzuszkiem albo maluchy :-)hihi.. a tymczasem ..zabieram się za pitraszenie :-) Emilko dużo zdrówka również!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już mam obiad przygotowany na szczęście. Może nie będę, jestem pesymistką z natury :) Ale jeśli chcecie tabelkę to możemy robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka jedna mała nie będziesz w niej sama :) ja Ciebie przeskoczę ;) ehhh ja spisałam cały ten cykl na straty i następne też, już tyle czasu walcze i nic. Starania są przyjemne, ale to oczekiwanie dobija i tak myślę, że dalej będę leczyła moją bezpłodność, ale daje sobie na wstrzymanie ze staraniami, nawet od dłuższego czasu nie mam ochoty na seksik, wszystko prysło, za dużo rozczarowań a za mało nadzieji a do tego jeszcze teraz męczy mnie to chorubsko :( A ja wiem, że z naszymi ciężaróweczkami będzie dobrze :) będą rosły i rosły aż przyjdzie ten wielki dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilko,Aniołku,Stylowa jesteście kochane,że ciągle tu z nami jesteście i jeszcze nas wspieracie.Ja oczywiście nie tracę nadziei i wierzę,że kiedyś się uda.Tylko niech to kiedyś już niedługo będzie :-) Emilko jak kaszel nadal przez wekaend będzie Ci dokuczał,to lepiej wybierz się do lekarza,żeby Cię osłuchał.Powiesz mu,że jesteś w ciaży i jeśli nawet będą potrzebne leki,to da Ci takie bezpieczne dla fasolinki :-) Stylowa pierwszy trymestr ciążę jest najcięższy-zmęczenie,mdłości,siusianie ciągłe,ale potem będzie już tylko lepiej.Zresztą ty już przecież to wszystko wiesz :-) Aniołku ja jak najbardziej jestem za tabelką :-) Kto zacznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To kto zaczyna robić tą tabelkę? Ja jestem za ;-) Chętnie się dopiszę. Ponawiam też swoją prośbę o to, że chciałbym Was jakoś zobaczyć.Jak mogę to zrobić? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka, jestem za tabelką!!!! Jak masz chęci, to zacznij ją robić, ja jednak chyba będę na tej ostatniej pozycji :(, coś tak czuję!!! :( :( :( :( Ja dzisiaj obiadu nie gotuję, odpoczywam po męczącym tygodniu!! A co..... należy mi się, no nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę ja zacząć :-) STARACZKI: NICK CYKL STARAŃ TERMIN @ smerfetka83 5 26.09 BBRZUCHATKI: NICK Nie wiem,jak to dalej powinno być-chyba jeszcze ską jesteśmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK...............WIEK.....CYKL STARAŃ....TERMIN @...MIEJSCOWOŚĆ smerfetka83.......26............5 ..............26.09........Warszawa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka, on przyjmuje na Gorczyczewskiego, to bardzo blisko mojego miejsca zamieszkania!!! Dzięki za informację, z tego co widzę badają też tam nasienie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Honorku, to jest naprawdę dobra klinika. Wiem to z doświadczenia bardzo bliskich koleżanek. To super, że nie będziesz miała tam do nich tak daleko. Trzymam kciuki, aby Ci się udało ;-) Jejkuś jak ja Was wszystkie lubię ;-) naprawdę cieszę się, że jesteście ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też tam dopiszcie :) szkoda, że ja mam tak dalego do Poznania, gdyby to było bliżej to bym się wybrała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK...............WIEK.....CYKL STARAŃ....TERMIN @...MIEJSCOWOŚĆ smerfetka83.......26............5 ..............26.09........Warszawa taka j...............29............13.............10.10..........Katowice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopisałam się, chyba dobrze. To chyba jak się u którejś coś zmieni to wtedy zmieni tabelkę tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK...............WIEK.....CYKL STARAŃ....TERMIN @...MIEJSCOWOŚĆ smerfetka83.......26............5 ..............26.09........Warszawa tak j...............29............13.............10.10.......... Katowice BRZUCHATKI :-) NICK...............WIEK.....TYDZIEŃ CIĄŻY....CYKL STARAŃ...MIEJSCOWOŚĆ Emilia_83..........26..........4+ 5 dni ..........2 ............... Poznań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK...............WIEK.....CYKL STARAŃ....TERMIN @...MIEJSCOWOŚĆ smerfetka83.......26............5 ..............26.09........Warszawa tak j...............29............13.............10.10.......... Katowice BRZUCHATKI NICK...............WIEK.....TYDZIEŃ CIĄŻY....CYKL STARAŃ...MIEJSCOWOŚĆ Emilia_83..........27..........4+ 5 dni ..........2 ............... Poznań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK...............WIEK.....CYKL STARAŃ....TERMIN @...MIEJSCOWOŚĆ smerfetka83.......26............5 ..............26.09........Warszawa taka j...............29............13.............10.10.......... Katowice Aga_85.............25............15...........nie wiadomo.....Polkowice przy liście zobaczymy jak szybko to się zmienia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK...............WIEK.....CYKL STARAŃ....TERMIN @...MIEJSCOWOŚĆ smerfetka83.......26............5 ..............26.09........Warszawa taka j...............29............13.............10.10.......... Katowice Aga_85.............25............15...........nie wiadomo.....Polkowice honor74............36.............4.............10.10...........Poznań tak to miało być ??? :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny ehhh mam plamienia nie wiem czy to cysta, czy może @ jednak nadejdzie i runą moje nadzieje co do ciąży a owa plamka na usg okaże się nie fasolką a czyms innym? wczoraj strasznie nerwowa byłam, aż sie pokłóciłam z mężem, wpadłam wręcz w furię (o nic tak właściwie) aż dostałam mega bóli tego jajnika z cystą już myślałam, że pęknie ta cysta.. masakra :( dzisiaj mam takie ciemne plamienie, nie wiem co to jest, na okres jakos sie nie czuję.. zjadłam zupę i ją zwróciłam w 3 ratach nie wiem skąd te wymioty (ostatnio tak gulasz zwrocilam w ratach zaraz po zjedzeniu)- na objawy ciąży (nawet gdyby nastąpił ten cud) za wczesnie wiec nie wiem juz sama mam doła :( zapewnie znając moje szczęście plamienia nie będą oznaczac usuwania się cysty a nadchodzenie @ eh!!! widzę, że ciężarówki przeziębione, macie rację mleko z czosnkiem i miodem jest dobre dobrze też wieczorem pol szklanki wrzacej wody wymieszac z 2 łyżkami miodu i wycisnieta polowka cystryny-zostawic to na cała noc i wypic rano moja tesciowa pielęgniarka mówi, ze to bardzo pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak to wygląda razem :-) STARACZKI: NICK...............WIEK.....CYKL STARAŃ....TERMIN @...MIEJSCOWOŚĆ smerfetka83.......26............5 ..............26.09........Warszawa taka j...............29............13.............10.10.......... Katowice Aga_85.............25............15...........nie wiadomo.....Polkowice BRZUCHATKI: NICK...............WIEK.....TYDZIEŃ CIĄŻY....CYKL STARAŃ...MIEJSCOWOŚĆ Emilia_83..........26..........4+ 5 dni ..........2 ............... Poznań e-mile moja koleżanka zaszła w ciąże nie pamiąc pojęcia o tym,że ma dużą cystę na janiku.Dowiedziała się o tym dopiero wtedy,gdy zaczęła w pierwszych tygodniach plamić.Dużo musiała leżeć,ale udało jej się utrzymać ciążę.A cysta sama się wchłonęła. Tak więc głowa do góry kochana,bo moim zdaniem to ciąża u Ciebie,jak nic :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki :):) Widzę, że zrobiłyście tabelkę :):) Pozwoliłam się sobie dopisać, mam nadzieję, ze z racji tak rzadkich odwiedzin u Was nie wywalicie mnie z niej, cooo???? Ja czekam na @ i chyba się pomału zbliża....hmmm chociaż jak narazie nic nie wskazuje. Dzisiaj miałam czerwony śluz i to wszystko...Zobaczymy.... Teraz czekamy z M na gości....Pozdrawiam i jeszcze raz gratuluję Wszystkim Dziewczynkom, którym się udało w tym m-cu. Buźka 😘 STARACZKI: NICK...............WIEK.....CYKL STARAŃ....TERMIN @...MIEJSCOWOŚĆ Miśka.............32.............28(8)....ok.20-22.09...Skierniewice/Wawa smerfetka83.......26............5 ..............26.09........Warszawa taka j...............29............13.............10.10.......... Katowice Aga_85.............25............15...........nie wiadomo.....Polkowice BRZUCHATKI: NICK...............WIEK.....TYDZIEŃ CIĄŻY....CYKL STARAŃ...MIEJSCOWOŚĆ Emilia_83..........26..........4+ 5 dni ..........2 ............... Poznań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jasne,że nie wywalimy :-) Ale w miarę możliwości zaglądaj do nas Misiu,bo mało staraczek nas zostało,a w kupie zawsze raźniej :-) I daj znać,czy @ nie przylazła! Mój M dzisiaj w pracy,więc mam niezbyt ciekawy sobotni wieczór :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tak bardzo bym chciała aby się udało :(:(:( ale te plamienie... ehhhh to dlaczego lekarz mówił, ze macica nie wyglada na okres a na poczatek ciazy? mam doła, nie umiem myslec o niczym innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się, że spodobał Wam się ten pomysł :) Zobaczycie-dużo nas będzie niedługo-wszystkie na dole :) STARACZKI: NICK...............WIEK.....CYKL STARAŃ....TERMIN @...MIEJSCOWOŚĆ Miśka.............32.............28(8)....ok.20-22.09... Skierniewice/Wawa smerfetka83.......26............5 ..............26.09........Warszawa taka j...............29............13.............10.10.......... Katowice Aga_85.............25............15...........nie wiadomo.....Polkowice BRZUCHATKI: NICK...............WIEK.....TYDZIEŃ CIĄŻY....CYKL STARAŃ...MIEJSCOWOŚĆ Emilia_83..........26..........4+ 5 dni ..........2 ............... Poznań Aniołek81.........29..........8+2dni............13(?)............łódzkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie się wydaje dziewczyny, że ta tabelka w każdym poście troszkę zaśmieca tzn nie chcę was urazić, ale może wystarczy info w stopce o staraniu/bądź o tyg ciąży? :) bo tyle tych tabelek, że aż oczy latają :) ja dalej plamienie.. okresu brak piję dalej ziółka tak jak lekarz kazał, jem kanapki,mam nadzieję, że znowu nie zwrócę ehh dziewczyny, tak się cieszę, że chociaż część z nas nosi już pod sercem małe skarby obyśmy wszystkie wkrótce mogły się cieszyć tym samym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×