Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Strawberrrrry

Listopad >>2010

Polecane posty

Ja myślę o Wojtusiu, ale pewnie jak się urodzi to już mi się osłucha te imię i znów będzie dylemat:-) jeszcze 3 miesiące, robię się już co raz bardziej niecierpliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackly
Kitana a co wolisz cc czy sn ? a ja sie boje ze po porodzie nie bedzie juz kopniaków...a to takie fajne jest xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będziesz miała jeszcze tych kopniaków dosyć :) najgorszy jest okres w ciąży jak jest już blisko terminu porodu każdy najmniejszy ból zastanawia a może to już poród? Oj chyba się zaczyna... He he he i to jest najgorsze to oczekiwanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BLACKLY
no domyslam sie xD tego tez sie boje xD ja jakos wole cesarke ;/ nie wiem czemu wszyscy sa tacy sceptyczni co do tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja np mieszkam w małej miejscowości mamy tylko 1 szpital i wiadomo po porodzie sn leży się 3 dni a po cesarce tydzień :) dlatego wole sn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackly
i tylko dlatego???? hehe bo zbieram opinie na ten temat... ja jakos nie umiem sie odwazyc na naturalny poród...ten ból potem problemy z toaletą...z kochaniem sie... a mimo to wiekszosc kobiet chce naturalnie...cos w tym musi byc o czym nie wiem ja a wiedzą one xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blackly jednak chlopak:) hehe:) fajniusio:) z tego co slyszlalam to kobiety bardzo narzekaja na cesarke.bol msz straszny przez dlugi czas...lezysz dlugo w szpitalu.to normlana operacja.pozniej meczysz sie z zastrzykami przeciwbolowymi bo sn boli tak mocno tylko w czasie porodu a cc booli dluzszy czas...nie mozesz zbytnio nosic malenstwa bo jednak masz te szwy na brzuchu... w zeszlym tyg rozmawialam z dziewczyna o cc..miala 2 i napewno juz 3 dziecka by przez to ne miala... u nas bedzie Filip.kiedys nie bylo filipow.teraz co rusz to tak daja na imie...jednak moj synus od poczatku jest nazywany po imieniu i nie wypbrazam sobie by moglo to sie zmeinic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackly
aaa no chyba ze tak... ja wiem ze 10 h rodzenia napewno nie wytrzymam xD z głodu ;p hahaha to widze ze wiekszosc listopadowych dzieciaków to chlopaki bedą ;p xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackly
hehe ;p nieno smieje sie wole tam isc z pozytywem w glowie T_T

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx xxxx
INTERNETOWY LUMPEKS Z ODZIEŻĄ NIEMOWLĘCĄ CENY UBRANEK JUŻ OD ZŁOTÓWKI!!! AKTUALNIE WYPRZEDAŻ UBRANEK PO BARDZO ATRAKCYJNYCH CENACH!! WWW.LUMPIK.COM.PL 10 SIERPNIA DOSTAWA UBRANEK!!!!!! DO KAŻDYCH 5 UBRANEK 1 LOSOWE GRATIS!!!!!!!! WWW.LUMPIK.COM.PL JEDYNY TAKI SKLEP W SIECI!!!!!!!!!!!!!!! . . . . . . . . . . . INTERNETOWY LUMPEKS Z ODZIEŻĄ NIEMOWLĘCĄ CENY UBRANEK JUŻ OD ZŁOTÓWKI!!! AKTUALNIE WYPRZEDAŻ UBRANEK PO BARDZO ATRAKCYJNYCH CENACH!! WWW.LUMPIK.COM.PL 10 SIERPNIA DOSTAWA UBRANEK!!!!!! DO KAŻDYCH 5 UBRANEK 1 LOSOWE GRATIS!!!!!!!! WWW.LUMPIK.COM.PL JEDYNY TAKI SKLEP W SIECI!!!!!!!!!!!!!!! . . . . . . . . . . INTERNETOWY LUMPEKS Z ODZIEŻĄ NIEMOWLĘCĄ CENY UBRANEK JUŻ OD ZŁOTÓWKI!!! AKTUALNIE WYPRZEDAŻ UBRANEK PO BARDZO ATRAKCYJNYCH CENACH!! WWW.LUMPIK.COM.PL 10 SIERPNIA DOSTAWA UBRANEK!!!!!! DO KAŻDYCH 5 UBRANEK 1 LOSOWE GRATIS!!!!!!!! WWW.LUMPIK.COM.PL JEDYNY TAKI SKLEP W SIECI!!!!!!!!!!!!!!! . . . . . . . . . . . INTERNETOWY LUMPEKS Z ODZIEŻĄ NIEMOWLĘCĄ CENY UBRANEK JUŻ OD ZŁOTÓWKI!!! AKTUALNIE WYPRZEDAŻ UBRANEK PO BARDZO ATRAKCYJNYCH CENACH!! WWW.LUMPIK.COM.PL 10 SIERPNIA DOSTAWA UBRANEK!!!!!! DO KAŻDYCH 5 UBRANEK 1 LOSOWE GRATIS!!!!!!!! WWW.LUMPIK.COM.PL JEDYNY TAKI SKLEP W SIECI!!!!!!!!!!!!!!! . . . . . . . . . . . INTERNETOWY LUMPEKS Z ODZIEŻĄ NIEMOWLĘCĄ CENY UBRANEK JUŻ OD ZŁOTÓWKI!!! AKTUALNIE WYPRZEDAŻ UBRANEK PO BARDZO ATRAKCYJNYCH CENACH!! WWW.LUMPIK.COM.PL 10 SIERPNIA DOSTAWA UBRANEK!!!!!! DO KAŻDYCH 5 UBRANEK 1 LOSOWE GRATIS!!!!!!!! WWW.LUMPIK.COM.PL JEDYNY TAKI SKLEP W SIECI!!!!!!!!!!!!!!! . . . . . . . . . . INTERNETOWY LUMPEKS Z ODZIEŻĄ NIEMOWLĘCĄ CENY UBRANEK JUŻ OD ZŁOTÓWKI!!! AKTUALNIE WYPRZEDAŻ UBRANEK PO BARDZO ATRAKCYJNYCH CENACH!! WWW.LUMPIK.COM.PL 10 SIERPNIA DOSTAWA UBRANEK!!!!!! DO KAŻDYCH 5 UBRANEK 1 LOSOWE GRATIS!!!!!!!! WWW.LUMPIK.COM.PL JEDYNY TAKI SKLEP W SIECI!!!!!!!!!!!!!!! . . . . . . . . . . INTERNETOWY LUMPEKS Z ODZIEŻĄ NIEMOWLĘCĄ CENY UBRANEK JUŻ OD ZŁOTÓWKI!!! AKTUALNIE WYPRZEDAŻ UBRANEK PO BARDZO ATRAKCYJNYCH CENACH!! WWW.LUMPIK.COM.PL 10 SIERPNIA DOSTAWA UBRANEK!!!!!! DO KAŻDYCH 5 UBRANEK 1 LOSOWE GRATIS!!!!!!!! WWW.LUMPIK.COM.PL JEDYNY TAKI SKLEP W SIECI!!!!!!!!!!!!!!! . . . . . . . . . INTERNETOWY LUMPEKS Z ODZIEŻĄ NIEMOWLĘCĄ CENY UBRANEK JUŻ OD ZŁOTÓWKI!!! AKTUALNIE WYPRZEDAŻ UBRANEK PO BARDZO ATRAKCYJNYCH CENACH!! WWW.LUMPIK.COM.PL 10 SIERPNIA DOSTAWA UBRANEK!!!!!! DO KAŻDYCH 5 UBRANEK 1 LOSOWE GRATIS!!!!!!!! WWW.LUMPIK.COM.PL JEDYNY TAKI SKLEP W SIECI!!!!!!!!!!!!!!!. . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze o porodzie jakoś specjalnie nie myślę.Wydaje mi się to takie odległe...Mi jest obojętne jak będę rodzic.W moim przypadku to ortopeda podejmie decyzję.Kilka lat temu miałam poważnie połamaną miednicę i teraz lekarz musi mi wystawic zaświadczenie o tym czy dam radę urodzic sn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe chyba ciezko isc pozytywnie nastawionym do porodu niestety...mogloyb to byc mniej bolesne;p hehe... za te nie przezspane nocy w ostatnich tyg.ciazy...i perspektywe nieprzespanych po urodzeniu hehe...za to wszystjoi porod powinien byc malo bolesny;p ale spojrzenie na nasze malenstwa zrekompensuje nam chyba caly bol:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno damy rade nie my pierwsze i nie ostatnie. Tylko nie możemy sie nakręcać. Ale jak napisała MaNiusia27 widok maleństwa wszystko zrekompensuje:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackly
dobrze ze jest tu ktos kto zachowuje spokuj ^^ a macie juz rzeczy kupione wszystkie? wgl jest tu ktos kto wybiera sie jeszcze do szkoly z brzuszkiem?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz pawie wszystko mam skompletowane...moj mąż to wczesniak.ja tez jestem do takowych zaliczana...wiec nie moge czekac bo kto wie kiedy moge sie wysypac hehe;p moge oczywiscie urodzic w terminie ale dla swojego spokoju wole miec juz wszystko gotowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam na razie tylko wanienkę,gąbke do niej,trochę ciuszków i paczkę pieluch.Nie śpieszę sie,ale jak wchodzę do sklepu z art. dziecięcymi to wariuję.Tyle tam rzeczy,wszystko wydaje się niezbędne.Nie wiem na co się decydowac a ceny są kosmiczne.Sam laktator i komplet butelek kosztuje niemało...Dobrze że łóżeczko dostanę od koleżanki a wózek kupi mi mama.Zawsze to jakieś odciążenie finansowe.Ale już wybór materacyka do łóżeczka spoczywa na mnie.W życiu bym nie pomyślała że tyle tego jest.Tylko który faktycznie najlepszy????? I tak mam ze wszystkim, począwszy od ciuszków a skończywszy na pościeli do wózka.Obłęd.Też macie problem z wyborem najważniejszych i najlepszych rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackly
ja sobie zrobilam liste co kupic ... i teraz pomału ja realizuje..na razie staneło na ubrankach XD ale na allgero szczesliwie znalazłam kolesia który ma firme z rzeczami dla dzieci...i ma tam wszystko XD jeden wypadzik do sklepu i wszystko kupione xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt nic dzisiaj nie pisze? Zastanawiam się nad zakupem podgrzewacza do butelek i laktatora.Wy kupujecie? Ufff...Mały dziś szaleje aż mi brzuch faluje.Mam tak od niedawna i jeszcze się nie przyzwyczaiłam.Do tej pory jego ruchy odczuwałam bardziej jako takie bulgotanie.Dopiero teraz odczuwam je konkretnie.Dziwne i zabawne uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh! Mój też już tak zaczął szaleć w brzuszku, daję też nieżle czadu w nocy, mam nadzieję, że po porodze będzie spokojniejszy i da troche pospać:-)co do laktatora, myślę, że może się przydać. Różńie bywa z karmieniem, ale już do podgrzewacza jestem sceptycznie nastawiona, wydaję mi się że nie warto, ale może ktoś ma dobre doświadczenia z nim. Moja koleżanka odradza, użyła tylko raz i to bardziej na siłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba jednak odpuszczę sobie ten podgrzewacz.Za to laktator sobie kupię.Wybiorę na razie jakiś niedrogi. Ależ się objadłam! Właśnie wciągnęłam ogromną ilośc fasolki szparagowej.Wprost nie mogę się jej oprzec.Mogłabym jeśc ją codziennie!A wy macie jakieś konkretne zachciewajki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam na Pepsi choć na szczęście już dużo mniejszą niż jeszcze miesiąc temu, piję też Inke bo o dziwo ciągnie mnie do smaku kawy. przed ciążo nie piłam Pepsi a kawe dość sporadycznie a tu taka zmiana heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackly
ja kupuje i laktator i podgrzewacz...chociaz facet mówi ze mozna normalnie na gazie podgrzewac..wiec to bezsensowny wydatek.. mi tez fasolka szparagowa siada..i cola..a lody to juz nie wspoomne XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mam bzika na punkcie lodów choc przed ciążą za nimi nie przepadałam.Ale mi narobiłaś ochoty! Zaraz idę do sklepu i sobie kupię, a co! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackly
xD ha. a ze mnie sie facet smieje ze po ciazy bede tlusta T_T ja mam nieraz smaki na takie dziwne rzeczy ze masakra;/ i problem w tym ze jak gotuje obiad to robie to co ja chce.. xD a facet potem ma problemy z zołądkiem xD lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dzieczyny co tam sychac, jak samopoczucie. Ja mam strasznie zmienne nastroje i wszystko mnie wzrusza. Aż śmiać mi się chce z mojego zachowania. W życiu bym nie powiedziała, że ciąża tak wpływa na zachowanie.Kolejna wizyta dopiero 31 strasznie mi sie dłuży. Zaczęłam rozglądać się za wózkami. Myślałam o Tako jumper x ale w sklepie bardziej polecają Firmy Jedo. Niestety kolory są wręcz paskudne, a i spacerówka też nie bardzo mi się podoba. W prowadzeniu rzeczywiście lepiej prowadzi się te z Jedo, ale nie jest to jakaś mega różnica. Sama już nie wiem który. A Wy jakie macie na oku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe anula po pierwsze tez mam wizyte 31 a po drugie tez wozek bede miec TAKO:)hehe no u mnie problemy ze spaniem i siedzeniem.kregoslup wysiada troszke...no ale co poradzic...ogolnie samopoczucie ok:)dzis zakupilam lozeczko:)hihi bardzo sie ciesze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×