Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Strawberrrrry

Listopad >>2010

Polecane posty

Gość blackly
tez jestem w 23 ale połowkowego jeszcze nie mialaam :( a ja czuje ze bedzie dziewczynka xD chociaz sama nie wiem. faktycznie cos tu cicho ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackly
moze w czwartek..ale baba mi ciagle gada jak maly macha paluchami a o tym co tam ma to nic...bo ponoc nie widac. ej miala któras zWas usg 3/4 D ? bo ja sie na to napaliłam strasznie i czytam o tym ale zjarzyc nie moge czym one sie róznia od siebie XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez chcialabym zrobic 3d/4d (tez nie wiem czym sie roznią xD) tylko to kupe kasy kosztuje i tak mi szkoda xD wolałabym coś kupić małemu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też na poczatku się zastanawiałam, ale chyba jednak nie będę robić, trzeba mieć odpowiednią ilość płynu owodniowego, żeby dobrze było widać, ja ostatnio miałam troszke mało, a niestety badanie troche kosztuje... zobaczę jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackly
ja chodze na nfz T_T wiec niemam zdjec od gina...tylko prywatnie . wiec 100 czy 200zl raz na pół roku to nie duzo .. co innego jak ktos chodzi priv do gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, jak tam się czujecie? Ja od dziś musze być na diecie, mam za wysoką glukozę i podejrzenie cukrzycy ciążowej, w przyszłym tyg mam iść na kontrol i się okaże. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackly
ha! noi syn bedzie ^^ sasasaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx xxxx
internetowy lumpik z odzieżą niemowlęcą markowe ubranka już od złotówki firmy takie jak CHEROKEE,EARLY DAYS,NEXT,DISNEY i wiele innych do każdych 5 ubranek 1 losowe gratis !!!!!!!!!! WWW.LUMPIK.COM.PL Częste promocje!!! WWW.LUMPIK.COM.PL . . . . . . . . . . . . . internetowy lumpik z odzieżą niemowlęcą markowe ubranka już od złotówki firmy takie jak CHEROKEE,EARLY DAYS,NEXT,DISNEY i wiele innych do każdych 5 ubranek 1 losowe gratis !!!!!!!!!! WWW.LUMPIK.COM.PL Częste promocje!!! WWW.LUMPIK.COM.PL . . . . . . . . . . internetowy lumpik z odzieżą niemowlęcą markowe ubranka już od złotówki firmy takie jak CHEROKEE,EARLY DAYS,NEXT,DISNEY i wiele innych do każdych 5 ubranek 1 losowe gratis !!!!!!!!!! WWW.LUMPIK.COM.PL Częste promocje!!! WWW.LUMPIK.COM.PL . . . . . . . . . internetowy lumpik z odzieżą niemowlęcą markowe ubranka już od złotówki firmy takie jak CHEROKEE,EARLY DAYS,NEXT,DISNEY i wiele innych do każdych 5 ubranek 1 losowe gratis !!!!!!!!!! WWW.LUMPIK.COM.PL Częste promocje!!! WWW.LUMPIK.COM.PL . . . . . . . . . . . . . . internetowy lumpik z odzieżą niemowlęcą markowe ubranka już od złotówki firmy takie jak CHEROKEE,EARLY DAYS,NEXT,DISNEY i wiele innych do każdych 5 ubranek 1 losowe gratis !!!!!!!!!! WWW.LUMPIK.COM.PL Częste promocje!!! WWW.LUMPIK.COM.PL . . . . . . . . internetowy lumpik z odzieżą niemowlęcą markowe ubranka już od złotówki firmy takie jak CHEROKEE,EARLY DAYS,NEXT,DISNEY i wiele innych do każdych 5 ubranek 1 losowe gratis !!!!!!!!!! WWW.LUMPIK.COM.PL Częste promocje!!! WWW.LUMPIK.COM.PL. . . . . . . internetowy lumpik z odzieżą niemowlęcą markowe ubranka już od złotówki firmy takie jak CHEROKEE,EARLY DAYS,NEXT,DISNEY i wiele innych do każdych 5 ubranek 1 losowe gratis !!!!!!!!!! WWW.LUMPIK.COM.PL Częste promocje!!! WWW.LUMPIK.COM.PL . . . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackly
dzieki ^^ wreszcie mi powiedziala co to bedzie T_T cukrzyca ciazowa czesto sie zdaza...przynajmniej jak po znajomych patrze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackly
kurde noo a ja myslałam ze dziewczynka bedzie,..juz tyle sukienek wysępiłam po rodzince xD ehh T_T zaczynam sie bac ..listopad coraz blizej T_T

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antena1985
Hej!Ja mam termin na 18-tego.Ma byc chłopiec.Robiłam już badanie połówkowe.Zdecydowałam się na 3D ale z ciężkim sercem bo to spory wydatek.Mój narzeczony jednak bardzo na nie nalegał.Nie żałuję.Mam 2 duże zdjęcia i nagraną płytę.W życiu bym się nie spodziewała że zobaczę swoje maleństwo tak dokładnie.Aż mi się łezka w oku zakręciła.Niezapomniane wrażenia.Kolejne USG, w 30tc też na pewno będzie w 3D.Pozdrawiam wszystkie listopadówki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo to dzien po mnie ;P ładnie już widać dzieciaczka?;) moze i ja sie teraz zdecyduje na 3d;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackly
ja tez ide na 3d ..i szukalam w bb gdzie to robią i tylko w 2 miejscach maja takie cos XD ładna siara takie duze miasto i tylko 2 specjalistyczne urządzenia XD Mysza..a mialas polowiczne badania robione? wgl na czym to polega..? bo mi babka mierzy głowe malego uda ...brzuchol... i nie wiem czy to jest to czy nie T_T

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jest to badanie wlansie :D ale ja nie mialam, mam wizyte 16 sierpnia to moze bedzie robil wtedy, u mnie w miescie jest jeszcze lepiej :D tylko 1 urządzenie takie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza-dzieciaczka widac bardzo ładnie.Zaskoczyło mnie to.To już nie jest fasolka tylko mały człowieczek!Widziałam całkiem wyraznie twarzyczkę choc maluch próbował zasłonic się łapkami.Już się nie mogę doczekac kolejnego badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackly
ooo kolejna do kompletu na 17 XD no ja tez widzialam to usg 3d i mega efekt :) u normalnego gin sie placi za wizyte 100 zł a tu doplacisz 50 zeta i masz takie cudeńko ^^ sasasa 1? masakra xD a ja narzekam ze mamy 2 xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a o jakich imionach myślicie dla swoich pociech. Mi coś ciężko dla chłopaka wybrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackly
mi też :) dla dziewczynki juz mialam wymyslone a dla chlopaka to mysle nad Oskar :) a WY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli będzie dziewczynka to chyba Julka albo Zuzia a jeśli chłopczyk to Maciek wiem jednak z autopsji że często jest tak ,że jak ma się przed porodem wybrane imię to później jakoś ono nie pasuje i wybiera się inne... W poprzedniej ciąży w moim brzuchu rosła natalka i po porodzie te imię zupełnie mi do niej nie pasowało tak więc mam Paulinkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę nad Gabrielem.Tatuś Michał, synek Gabriel-miałabym dwóch archaniołów w domu ;-) Dziewczynki raczej nie będzie bo już na trzech wizytach było widac klejnoty, ale jakby jakimś cudem pojawiła się córka to na pewno Wiktoria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackly
hehe moja kumpela do otatniego dnia ciazy byla przekonana ze bedzie dziewczynka...lekarze mówili ze na 100% a po porodzie chlopak xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kitana2000 - tak jak ja na 17 :D Mój chłopak ma 17 listopada urodziny, fajny prezent będzie miał jak się uda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to mam troche śmiesznie z tym terminem bo niby 17.11 swoją córcię urodziłam w 39 tygodniu ciąży(wg.USG) 11 listopada w tej ciąży 39 tydzień wypada na 11 listopada:) może będą podwójne urodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackly
oooo Kitana to TY juz doświadczona . fajnie.wiesz czego sie spodziewac. mi sie wydaje ze terminy i tak sie nam pozmieniaja... malo kto donosi do 40 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie o to chodzi że nie wiem za bardzo jak to będzie przedewszystkim niewiem czy będę rodzić naturalnie czy przez cesarskie cięcie:( jestem po konizacji szyjki macicy przy porodzie mogą być problemy pozatym pierwszy poród miałam w całości wywoływany zazwyczaj jest tak że drugi poród jest o połowe któtszy od pierwszego mój wywoływany trwał 9 godzin a teraz to niewiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×