Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

scooby84

starania na kwiecień 2011

Polecane posty

Czesc Dziewczynki...Nie denerwujcie sie wszystko jest oki wczoraj pozno wrocilam, a dzi niedawno wstalam...:) Z Dzidzią:) wszystko oki, umiejscowiła sie prawidłowo, ma 2,4mm:) ,widzielismy z M czynnosc serduszka...Bije szybciutko i prawidłowo.. Nastepna wizyta za 3 tyg... Widze ze na nasz topik jakas "czarna owca" :) sie wkradla...ehhh Mnie tez cycochy bola i juz teraz czasami brzuch... Validos27 nie załamuj sie bedzie oki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owca cieszę się że z maleństwem wszystko dobrze atrams nie no już odpuszczam bo brzuchol nadal pobolewa więc do soboty @ przyjdzie. Tobie życzę mega bordowej kreseczki;)🌻 Te 2 ostatnie cykle miałam po 25 dni ale myślę że to ze względu na te upały. Teraz powracam chyba do 27-28 dniowych ;(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, tyle sie opisalam i wszystko mi wcielo, niewazne, zaczynam od nowa. Validos27 - szczere gratulacje, to super ze po kolei wam sie udaje zajsc w ciaze, moze w koncu jak juz wszsytkie zajda, na mnie tez przyjdzie pora :) Bunia - to samo tyczy sie ciebie, gratulacje. Jak ja bylam w ciazy to tez to czulam od samego poczatku. Betti - gratuluje. Bibi - witam w naszym gronie. Nie przejmuj sie ja tez juz na kwiecien nie mam szans :) Mama prawie2-latka - poki okresu nie ma jest nadzieja, wiec glowa do gory. Validos- bedzie dobrze, kiedys przeciez musi sie udac. Palusia - do soboty jest jeszcze troche czasu, wiec kto wie, niektorym dziewczynom test wychodzi dopiero pare dni po spodziewanym @. A Wiesz, ja mam zawsze tak, ze jak mi sie snia dwie krechy to dostaje okresu, a jak mi sie snil okres pare nocy pod rzad, to okres nie przyszedl hehe, ale to glupie. Atrams - nawet cienka linia ozna cza cieze, wiec pewnie jestes, a jak brzuch boli to normalne, duzo kobiet wlasnie czuje sie jak na okres we wczesnej ciazy. Owca - duzo lekarzy mowi zeby przychodzic tak 8-9 tydzien ciazy dopiero, Ja np mieszkam w uk i tu robia usg dopiero pomiedzy 10 a 12 tyg ciazy, bo wtedy wszystko najlepiej widac. Ale to roznie lekaze do tego podchodza. Moja kolezanka chodzila do gina w polsce i tez ja skierowal tylko na 2 usg w czasie ciazy, a dodam ze chodzila do jedengo z najlepszych specjalistow nieplodnosci w polsce, powiedzial ze nie ma potrzeby robic wiecej. Eterno - ale ci fajnie, ty juz spokojnie czekasz na maluszka :), a ja bym chciala miec objawy, jak bylam w ciazy i nie mialam objawow to poronilam, wiec ciesz sie dziewczyno. A tak wogole to my mamy tu jakas tabelke? Bo ja juz nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnia jaka znalazlam, poprawiam swoje dane, i dziewczynki, kto chce dopisywac sie i przenosic do dolnej tabelki zaciazone :) NICK..........OSTATNIA @........DL CYKLU.....TEST..........CYKL STARAN czekoladowa........28.06............32..............30.07 .........2 lubiola28.............08.07............27................ ?.............2 Mama urwisa........13.07.........28-32...............?........... ..1 validos27............17.07............?.................. ?.............1 scooby84............20.07............34................?. ............3 atrams...............21.07..........28-32................ .............3 mama p.2-latka.....21.07............32................?.......... ...1 Vigour................21.07...........30..............17. 08...........2 palusia81.............25.07............25-28............? .............1 anitia.................05.08...........28...............0 2.09.........8 rapasta.............07.08............30................?. ..............19 NICK ..................TERMIN PORODU...........Tydzień ciąży...Cykl starań eterno.......................11.04 2011....................................8.... MagdaK29..........................? .........................................1.... brestova....................11.04.2011................... ................ 8.... owca220510.....................????...................... ................ ..4.... Balbinka_84.................17.04.2011...............6... ................ 3... buuunia......................26.04.2011..............5... ..................4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
palusia81 nie masz odpuszczać! nie chce Ci robić nadziei, ale ja tak samo miałam bóle brzucha gdzieś 1,5 tyg. po owu. potem 5 dni spokój a jak zbliżało się do dnia @ jakieś 3 dni zaczął boleć brzuch. Piersi tak trochę bolą a po za tym żadnych innych objawów. Też byłam pewna że @ aż do jak zrobiłam teraz drugi test i są jak byk II kreseczki bardzo się ciesze, ale też nie cieszę jak będę po wizycie u gin. to wtedy zacznę się powoli cieszyć. ide dopiero w poniedziałek bo tak przyjmuje do innego nie chce bo ten jest dobry a po za tym jest ordynatorem więc pacjentkę ordynatora jest w szpitalu to traktuje się ją zawsze lepiej, wiem jak moja siostra, bratowa, czy koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atrams - Kazdy lekarz podchodzi innaczej...Jest polozna- ginekologiem w szpitalu i pewnie wie co robi...zreszta ja tam sie ciesze ze zrobila mi juz USG( 5,1 tyg) Chociaz wiem ze jest oki wszystko jest akcja serduszka itd) a za 3 tyg jak pisalam ze mam wizyte to nie chodzilo o USG... GRATULUJE II kreseczek....super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atrams-------super super, no pięknie, a jednak.... Liczyłaś tak mniej- więcej na kiedy termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atrams moje gratulacje :))) kurcze faktycznie ten topik jakiś szczęściwy za chwilę zabranie staraczek do wpisywania sie w tabelke bo beda same zaciążone. :) Kurcze jak ja wam zazdroszcze :( U mnie nadal nie ma @. Czytałam na innych forach że po duphastonie powinna przyjsc w przeciądu 2-3 dni po odstawieniu. Planowany termin @ jest na 20 czyli juz jutro. Mogłabym mysleć że może tym razem sie udało, ale przeciez na monitoringu nie było zadnego pecherzyka. Wiec pozostaje mi czekanie na wredotę @ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelly_mama
Hej dziewczyny! Widzę, że Wasz topik jest szczęśliwy, bo ciągle się którejś udaje :). Mi, jeżeli udałoby się w tym cyklu - to na maj, nie na kwiecień, ale mam nadzieję, że topik i mnie przyniesie szczęście. Obecnie okazało się, że mam za wysoką prolaktynę i w przyszłym tygodniu robię dodatkowe badania. Dziś mój 16 dc, a może szczęśliwego ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje, jednak czekam na opinie gin. :/ boję się... ten topik naprawdę przynosi szczęście :) jak się wszystkie zaciążymy to będziemy sobie potem pisać o dolegliwościach w ciąży, o porodzie, o kolkach, ząbkowaniu itd. może potem o następnych staraniach hehe mi termin wychodzi różnie od 29 kwietnia do 1 maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj miałam mega doła:( pół wieczora przepłakałam wszystko było zle;( okresu dalej nie mam w ciazy nie jestem choc widac ze byłam:( wyniki z biobsji tarczycy mam 21 wrzesnia ! maż mnie w weekend tak wkur... ze normanie dosc! tesciowa dbała o swój nowy dywan niz o to ze moje dziecko sie dławi bo wymiotuje! i wszystko nie tak!!! scooby ja tez brałam duphaston a dzis 8 dzien i nic;(lekarz kazał czekac do poniedziałku!! i dzwonic! Owca:) życze spokojnych 8 miesięcy:) zobaczysz jak zleci:) Betti gratulacje :) wielkie Artams:) super:) aby było to najpiekniejsze 9 Twoich miesięcy:) na ostatnim topiku przed pierwsza ciaza ostatnia zaciążyłam wiec dziewczyny pośpieszcie sie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
validos głowa do góry wiem że ci ciężko ale masz synka ukochaj będzie ci lepiej;) U mnie @ nadal brak jakiś śluz sęe pojawił taki glutkowaty gęsty pewnie zwiastun @, Jakiś szalony ten cykl sutki kuły piersi swędziały bolały a tu duupa. Już wszystkiego można się spodziewać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anitia-Ciesze sie oczywiscie ale brak objawow nie zawsze oznacza problem ja nie mialam w obu ciazach zadnych objawow a teraz chlopcy maja 12 i 8 lat wiec glowa do gory powiem wam szczerze jedno takiego bolu piersi jeszcze nie mialam az mnie kregoslup boli:( mam spory biust przy wzroscie 152 cm ale teraz jest ogromny i ze spaniem mam problemy ale co tam nie rozczulam sie:D rzucilam prace mam dosc mialo byc super a jest cienko wiec odpuszczam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atrams tak sie ciesze i życze duuuużo zdrówka, dziekuje również za gratulacje , moi rodzice chyba już sie osfajaja z trzecim moim dzieciaczkiem ale jeszcze nie gadają ze mna, z robotą mi sie trochę wali ale nie chce na zapas sie martwic,musze sie w koncu wpisać do tabelki NICK..........OSTATNIA @........DL CYKLU.....TEST..........CYKL STARAN czekoladowa........28.06............32..............30.07 .........2 lubiola28.............08.07............27................ ?.............2 Mama urwisa........13.07.........28-32...............?........... ..1 validos27............17.07............?.................. ?.............1 scooby84............20.07............34................?. ............3 atrams...............21.07..........28-32................ .............3 mama p.2-latka.....21.07............32................?.......... ...1 Vigour................21.07...........30..............17. 08...........2 palusia81.............25.07............25-28............? .............1 anitia.................05.08...........28...............0 2.09.........8 rapasta.............07.08............30................?. ..............19 NICK ..................TERMIN PORODU...........Tydzień ciąży...Cykl starań eterno.......................11.04 2011....................................8.... MagdaK29..........................? .........................................1.... brestova....................11.04.2011................... ................ 8.... owca220510.....................????...................... ................ ..4.... Balbinka_84.................17.04.2011...............6... ................ 3... buuunia......................26.04.2011..............5... ..................4 betti 38......................8.04.2011...............7......................3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelly_mama
Hej! To i ja się dopiszę do tabelki: NICK..........OSTATNIA @........DL CYKLU.....TEST..........CYKL STARAN czekoladowa........28.06............32..............30.07 .........2 lubiola28.............08.07............27................ ?.............2 Mama urwisa........13.07.........28-32...............?........... ..1 validos27............17.07............?.................. ?.............1 scooby84............20.07............34................?. ............3 atrams...............21.07..........28-32................ .............3 mama p.2-latka.....21.07............32................?.......... ...1 Vigour................21.07...........30..............17. 08...........2 palusia81.............25.07............25-28............? .............1 anitia.................05.08...........28...............0 2.09.........8 rapasta..............07.08............30................?. ............19 nelly_mama..........04.08...........28-33.............?.............12 NICK ..................TERMIN PORODU...........Tydzień ciąży...Cykl starań eterno.......................11.04 2011....................................8.... MagdaK29..........................? .........................................1.... brestova....................11.04.2011................... ................ 8.... owca220510.....................????...................... ................ ..4.... Balbinka_84.................17.04.2011...............6... ................ 3... buuunia......................26.04.2011..............5... ..................4 betti 38......................8.04.2011...............7........... ...........3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
betti 28 u ciebie 3 a u mnie moja mama z planami na 2 nie może się pogodzić ona by chciała wnusię bo twierdzi że z chłopaka nie będzie pożytku. Wiadomo każdy tam sobie marzył za dzieciaka że będzie mieć parkę. Ja nawet zawsze córcię chciałam i co teraz mam synka kocham na życie za 10 córeczek bym nie oddała. Teraz lepiej mi się z małymi chłopcami gada i jakby 2 był chłopczyk to bym wcale nie płakała najważniejsze jest zdrowe dzieciątko. Co do rodziców to myślę że czas wszystko naprawi; U mnie nadal @ brak czasem zaboli tak że lecę sprawdzić czy nie przyszła. Czasem zaboli w krzyżu lub tak jakby jajnik ciągnął, ale spokojnie jutro przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nelly-mama ja tez poprosze od dopisanie mnie do tabelki. Termin na 4 kwietnia. dziewczyny ja was prosze, nie poddawajcie sie, wszystkie zostaniecie mamusiami predzej czy pozniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki a u mnie juz po starankach, chyba dzis bylo pekniecie, bo rano tak bolaly jajniki ze az czhodzic nie moglam, taki bol, a wczoraj mialam dwie takie piekne grubasne krechy na tescie owu ze hoho wIEC teraz zostalo tylko czekanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anita 2 kreseczek życzę mama prawie2 latka , atrams co u was @ nadal brak jutro już na bank powinna być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Palusia i czym sie tak przejmujemy , to przecież nasze dzieci choć nie mogę powiedzieć , bo przy pierwszym synku 12 lat temu nie miałam z kim go zostawić to były dla nas cięzkie czasy, teraz po 10 latach mam mamę która nie pracuje i pilnuje nam małego wiec mogę spokojnie pracować, częto teraz myśle jak to bedzie nie chce obarczać mamy moimi dziećmi i pewno dlatego ona jest na mnie zła. Wiem ze rodzice mają racje ale dzidzia bedzie , wiem że cięzkie czasy ale jakby każdy tak myslał to by nawet tutaj na forum nikogo pragnącego i starającego nie było, a co do synów też bym ich nie zaminiła na 20 córek, ale jakaś baba w rodzinie by sie zdała hi hi, żarty żartami ale grunt to > ZDROWIE !!!!!!!!!!!! validos wszystko będzie dobrze zobaczysz ja na drugie czekałam 10 lat ale jest eterno podziwiam odwagi i też chętnie bym rzuciła prace ale teraz to ja bede dla nich udreką i mam w nosie moje szefostwo jedyne co mnie martwi mam niskie składki zusowskie bo firmy nie stać na wiecej wiec na l4 albo macierzynskim dostane marne pieniądze, zreszta i tak chyba długo już nie pociągną palusia masz rację z rodzicami myślę że to kwestia czasu,a może nie przyjdzie ni mysl tak zle, anitia trzymam za Was bedzie okimnie przy szczytach też tak strasznie bolało, ja też mówie że ten topik przynosi szczęście i tak wiele radości jak tylko po kolei mówicie że są te dwie krechy, z całego serca ich życze każdej z Was pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
betti ja też ma marną pensję ale ja jestem sama i 3 chłopów i nie mam źle;) Nie wiem jakby zareagowali u mnie na ciążę ale szczerze to właśnie ze względu na tą pracę zdecydowaliśmy się bo nie zależy mi na niej aż tak bardzo chciałabym zacząć pracę w zawodzie. DZiewczyny ja wiem że temat l4 jest kontrowersyjny ale jak jest u was idziecie czy nie? ps @brak i nawet te bóle minęły pozostało delikatne ciągnięcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
palusia uda Ci się :) ja co prawda nigdzie nie pracuję, ale jak potwierdzę ciąże u lekarza no to będę próbować zarejestrować się gdzieś fikcyjnie i potem chorobowe, macierzyńskie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wymiotuje, ale czuję się jakbym miała kaca i mnie biodra bolą i krocze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... Widze ze tak o tej pracy....Chociaz ja macie...zarejestrowalam sie jako bezrobotna Pani oznajmila mi ze przysługuje mi zasilek...ucieszylam sie zawsze jakies pieniadze...a wiecie co? wczoraj do mnie zadzwonila inna babka z wiadomoscia ze zasilek mi nie przysługuje, tamta sie pomilila...Myslalam ze wybuchne ze złości...i du...a nie mam nic...ehhhh ale co zrobic...Musimy dac rade...A jeszcze studia:) Takze dziewczyny nie macie zle... Życze tym ktore czekaja na @ zeby nie przyszła a zeby były II grube krechy:):):) Mamo Urwisa a co u Ciebie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u mnie wszystko minelo, nic nie boli, nic nie mdli, nadzieje kompletnie nie powiem gdzie poszly i co robia :P bede kulturalna, a co :D ale za to poprawilam sobie humor, czym? jaaaasne, zakupami :D jakze mogo by byc inaczej? tylko ze ja z tych co dziecko obkupi, a na siebie zal :P ale co tam, jakas tam radosc wrocila, no i jakie dziecko zadowlone :D aaa i wczoraj s...lam sobie kolor wlosow :D po prostu cool, dzis juz zlosc mi minela, ale musialybyscie mnie wczoraj widziec... coz doszlam do wniosku, ze nie ma co narzekac...choc maz mi dzis powiedzial skad to siano na glowie :D ehhh kocham go :D sorry ze tak tylko o mnie, dzis mam taki dzien. wierze, ze to szczesliwy topik i wszystkie ciezarowki beda nam pieknie rosly, a Palusia i inne staraczki wystarala sie juz (choc jeszcze nie wiedza:P), ja to zakonczony temat! buziaki dziewczyny, lece obiad robic, milego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach mamo prawie 2laktka nie ma to jak zakupy;) ja dziś skorzystałam z promocji w esotiqu i bieliznę sobie kupiłam, i synusiowi skarpetki z toy story to jeggo nowa najulubieńsza bajka. mamo testu nie robiłaś?? My już po obiadku i tak się zastanawiam co tu robić ( najlepiej tobym się spać położyła) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Palusia- nie robilam i nie bede robic, czekam cierpliwie na @. nawet nie mam w domu i nie chce kupowac, w piatek mam wizyte u gina, ew. wtedy sie dowiem co mi jest. a mnie wlasnie pobolewa podbrzusze, haha 3456 objaw ciazy (urojonej rzecz jasna :P). aaaa na domiar zlego, malzon 4 dni w tygodniu bedzie w delegacji i tak przez rok, tak wiec jak nie trafi mi sie weekendowa owulacja to moge pomarzyc o rodzenstwie dla mlodego. z.a.j.e.b.i.s.c.i.e :( mam nadzieje, ze u Was duuuzo lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×