Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

scooby84

starania na kwiecień 2011

Polecane posty

no nareszcie :) Orlla witam w naszym gronie i gratuluje bobaseczka:) No owca to ty będziesz pierwsza he he a ja po Tobie to połówkowe, mam taką nadzieję że sie dowiem dużo niż wiecej , fajnie że mogłaś odpocząc troszku, ja ogólnie czuje zmęczenie brzucho mam już duże i szybko sie męczę, bo bardzo wysoko mam brzuszek zresztą tradycyjnie aż pod piersi, bo poprzednie ciąże też tak było i przez to oddycha mi sie paskudnie, mój synek dwuletni też daje czadu a bieganie za nim to niezłe już wyzwanie, stwierdziłam właśnie ostatnio, że kiedy ma sie takiego malucha w domu a o moim starszym nie wspominam ,to zupełnie inaczej przechodzi sie ciąże wręcz bym powiedziała ,że zapomina sie o tym ,że się jest w ciąży, no gdyby nie brzuszek, dlatego z moim maluszkiem spotykam sie wieczorkami ,kiedy po całym dniu kłade sie do łózka głaskam i cieszę sie każdym jego kopniakiem, to takie miłe! buuunia, a bierzesz witaminy? to wynik osłabienia mi też tak leciały na dodatek jestem długowłosa więc moje włosy były wszędzie teraz jest chyba trochę lepiej, pozdrawiam wszystkich bom sie rozpisała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej betti 38 tez mam wysoko brzuch i problemy z oddychaniem..A do tego mam taki bol krocza czuje jakby mnie rozrywali.:( Najgorzej jest gdy wstaje z łóżka M mi musi pomagac bo zanim sie wyprostuje to ide jaby mnie złamali w połowie..Ani chodzic ani nogi do góry tak boli:(:( Betti 38 jestesmy mniej wiecej w tym samym wieku ciaząwym czy ty tez tak masz?? To jest okropne nawet przy chodzeniu boli:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owca powiem tak ze w kroczu czasem mnie pobolewa ale rzadko, udreke mam z noga /rwa kulszowa/strasznie boli musze uwazac ,bo potrafi mnie tak złapac że trace równowage, z łózka daje rade , bo musze, tak jak wspominałam mam dwulatka który nie rozumie ze mamusie boli wiec mamusia walczy i zapomina ze jest w ciazy, najgorsze jest to, ze czasem go biore na rece i albo biegne na siusiu z nim do toalety , bo chcemy pozbyć sie pieluch już na dobre ah przy takim dziecku nie ma zmiłuj sie, tak jak wspominałam że cieżko sie oddycha no i zdarza sie nawet że na spacerku mam zadyszkę , a czesto tez mam nadkwasoty ale zauważyłam że jak rezygnuje z białego pieczywa to jest mi lepiej,no i rozrywa mi piersi nadal masakra, ale sie porobiło he he, jeszcze nie dawno był przegląd testów ciążowych a teraz niech zyją dolegliwosci ciażowe , pozdrawiam ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziewczyny leze w szpitalu od poniedzialku na podtrzymaniu :( trafilam do szpitala z bolami podbrzusza :( Boze mam nadzieje ze bedzie wszystko ok,tak sie boje :( Pozdrawiam was dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rapasta----- o jejojeju!!!! Będę myślami z Wami!!! Trzymaj się, będzie wszystko dobrze, a co Ci podawają? Miałaś jakieś plamienia czy tylko ból w podbrzuszu? Trzymaj się ciepło, będzie dobrze:) Bęti co do moich włosów--- biorę jedynie feminatal , jeżeli chodzi o jakieś dodatkowe witaminki to wiadomo że nie wskazane, no nic..... Musze jakieś serum sobie sprawić do wcierania, ja też jestem długowłosa więc trochę mi szkoda jakbym miała być łysa, wiem jedynie tyle że obcinanie włosów w czasie wypadania nic nie daje, wzmacniaja sie jedynie końcówki, a wypadanie to problem od środka, no nic.... ciekawe Owca---- krocze? No co ty, to jakieś skurcze czy taki ból ciągnący? Mnie jedynie podbrzusze czasami daje znaki, ale raczej bólem to nie mogę nazwać, czuję kłucia w różnych miejscach, mam nadzieje że to norma, pogadaj z lekarzem, oby z szyjką było wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groszek1976
Ja tez sie dopisze:) NICK..........OSTATNIA @........DL CYKLU.....TEST..........CYKL STARAN czekoladowa........28.06............32..............30.07 .........2 lubiola28.............08.07............27................ ?.............2 Mama urwisa........13.07.........28-32...............?........... ..1 validos27............17.07............?.................. ?.............1 scooby84............20.07............34................?. ............3 mama p.2-latka.....21.07............32................?.......... ...1 Vigour................21.07...........30..............17. 08...........2 palusia81.............25.07............25-28............? .............1 rapasta..............07.08............30................? . ............19 nelly_mama..........04.08...........28-33.............?.. ...........12 anitia................03.09.............28..............0 1.10..........9 NICK ............TERMIN PORODU...........Tydzień ciąży...Cykl starań jesetm nowa..................08.04................................. .......1 MagdaK29..........................? .........................................1 brestova....................11.04.2011................... ................8 owca220510.................20.04.2011..............19.... .............4 Balbinka_84.................17.04.2011...............6... ...............3 buuunia......................26.04.2011..............5... ................4 betti 38......................8.04.2011...............7........... .........3 ilona2223....................13.04.2011.............8.... ..................2 ORLLA........................3.04.2011..............22... ................... groszek1976..............5.04.2011................22.........chlopczyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Rapasta trzymaj sie trzymam kciuki...Bedzie dobrze mowie Ci...Pamietasz jak mowilam ze jestes..?? No... buuunia powiem jej oczywiscie ze tak...To jest ból taki ze jak wstaje (najgorzej) to czuje jakby mnie rozrywali..I tak jest podczas wstawania, spodni nie załoze na stojaco, ciezko sie przekrecac w nocy...A dzis promieniuje do pachwin...Ehh Tez sie troszke boje bo wyczytałam ze to spojenie łonowe sie rozchodzi... groszek 1976 Gratuluje chłopaka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rapasta czasem tak bywa że sie ląduje w szpitalu, ale moze dobrze bo porobią Ci badania i będziesz spokojna ja też to przeszłam przy dwójce moich synów i urodziłam zdrowo, dopiero trzecia ciąża jest bez komplikacji za co dziekuje Bogu:) buuunia masz rację , no jak by nie było to duze obciążenie dla naszego organizmu a do tego jeszcze pora roku,ja to nazywam że dziecko mnie zjada a o zebach już nie wspomnę , owca uważaj na siebie i skonsultuj to z lekarzem faktycznie , może potrzebna jest fachowa pomoc:) No i też już poprawie tabelkę to dobry pomysł,pozdrawiam :) NICK..........OSTATNIA @........DL CYKLU.....TEST..........CYKL STARAN czekoladowa........28.06............32..............30.07 .........2 lubiola28.............08.07............27................ ?.............2 Mama urwisa........13.07.........28-32...............?........... ..1 validos27............17.07............?.................. ?.............1 scooby84............20.07............34................?. ............3 mama p.2-latka.....21.07............32................?.......... ...1 Vigour................21.07...........30..............17. 08...........2 palusia81.............25.07............25-28............? .............1 rapasta..............07.08............30................? . ............19 nelly_mama..........04.08...........28-33.............?.. ...........12 anitia................03.09.............28..............0 1.10..........9 NICK ............TERMIN PORODU...........Tydzień ciąży...Cykl starań jesetm nowa..................08.04................................. .......1 MagdaK29..........................? .........................................1 brestova....................11.04.2011................... ................8 owca220510.................20.04.2011..............19.... .............4 Balbinka_84.................17.04.2011...............6... ...............3 buuunia......................26.04.2011..............5... ................4 betti 38......................8.04.2011...............20........... .........3 ilona2223....................13.04.2011.............8.... ..................2 ORLLA........................3.04.2011..............22... ................... groszek1976..............5.04.2011................22..... ....chlopczyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej a co tu tak cicho????? Ja juz nie moge sie doczekac wizyty u ginki..zobaczyc znow maleństwo..:) krocze boli nadal jak pisałam ostatnio..A do tego z piatku na sobote duza ilość wycieku z piersi(siara)..wstałam w sobote z wieloma plamami na koszulce... A co u Was? Rapasta jak u Ciebie kochana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Ja dziś mam wizytę u gin i bardzo brzydkie wyniki badań moczu więc trzymajcie kciuki..... Rapasta jak się czujecie, wszytko ok? Owca no ciekawa jestem co z tym twoim kroczem. Odezwe się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny ja po prenatalnym. Wszystko ok i nawet jest więcej o siusiaka. Będzie 2 synek. Wiadomo najważniejsze zdrowe, ale jakoś mi szkoda że nie babeczka. Na 80% no chyba że to duża łechtaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) Heh palusia ja wczoraj również usłyszałam że prawdopodobnie drugi chłopak:) Miałam taką cicha nadzieję że może byc może dziewczyna no ale widocznie tak ma być że będę jedyną dominującą kobietą w rodzinie:) Na usg połówkowym pewnie będzie wiadomo, cieszę się że wszystko dobrze. Dostałam antybiotyk ze względu na moje drogi moczowe, dziś bolą mnie plecy pęcherz , no ale takie problemy lubią odezwać się w ciąży bo nie ukrywam że wiecznie jakieś problemy miałam. Pozdrawiam Was ciepło, u Nas bardzo zimno zaczyna się robić nawet opady śniegu zapowiadają:) Młody będzie miał frajdę, szkoda tylko ze mamusia nie w formie.. Piszcie co u Was:) Ciekawe jak Rapasta sie czuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej buuunia ale to nic powanego ta infekcja?? Właśnie ciekawe jak rapasta...? pewnie wszystko jest dobrze.. Ja siedze w pracy,juz mam dosc tak juz mnie plecy bola i te nieszczesne krocze...ehh Do tego jak sie poloze wieczorem to łydki dretwieja..No i codziennie rano budze sie z plamami na koszulce..Musze kupic wkładki laktacyjne..W aptece normalnie je kupie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wkładki laktacyjne kupowałam w Auchanie, u nas w aptekach były kosmiczne ceny Owca to dzidziuś będzie miał raj jak już leci, mi przy pierwszej ciąży dopiero 10 godzin po porodzie zaczęło się sączyć Co do infekcji to bakterie bardzo liczne i w dodatku krwinki czerwone się pojawiły, myślę że będzie ok:) Jestem na zwolnieniu więc lenistwo........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bunia ten 12 tc to trochę za szybko moim zdniem na płeć, Musimy się do myśli o 2 chłopcu przyzwyczaić owca faktycznie szybko mleczko idzie, ja musiałam pic herbatki na początku bo mały nie miał co jeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wiecie tez sie bardzo dziwiłam ze juz mi leci..I to nie małe kropelki..i nie wiem jak sobie poradzic w nocy bo ja nie lubie spac w staniku,niewygodnie cisnie...a teraz to juz naprawde...ehhh Dzien w dzien wstaje z plamami i mokrymi jeszcze nawet...dzis zaczynam 20 tydzien:):) połowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Witam Nas chyba tu na paluszkach jednej rączki zliczyć można, które jeszcze tu zaglądają..... Co u Was? Jak się czujecie? Ja kończę antybiotyk, mniej latam do wc, i mam nadzieję że lek był bezpieczny.... Pozdrawiam:) Miłego weekendu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kobitki:) Juz pojutrze zobaczymy nasze maleństwo i poznamy płec:) Nie moge sie doczekac tej wizyty..Mam nadzieje ze wszystko ok. Dzidzia daje o sobie znac..Kopie i kopie:) Dziewczyny czy Wam tez napina sie brzuch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja owca po Tobie to samo he he:) też czekam z niecierpliwością, wiem ze ty idziesz 1.12 a ja ide 2.12, to znowu będzie temat mam nadzieję że dzidek pokaże sie ładnie mamusi i przyzna kim jest :) ja zaglądam tu ale nie mam czasu pisać,ogólnie jestem zmeczona mój synek 2 letni od tyg nie chce spać po południu wiec do wieczora jestem mat, nie mam czasu nawet na krótką drzemkę a w południe choć mam wielką ochotę nie da rady, brzucho mam wielkie cięzko sie już zginać /9 kg mnie wiecej/ zwłaszcza że zimą tyle ubierania jeszcze i mojego synka trzeba zapakować w kombinezon,ciężko przechodzi sie ciąże przy małym dziecku, tyle dobrze że jest wszystko ok i mam jeszcze siłe byle do wiosny dziewczyny, a jeżeli chodzi o napinanie sie brzuszka to tak, to często się zdarza troche mnie to martwi, bo to nie jest takie bezpieczne do konca zwłaszcza, że mi akurat czesto sie zdarza podnieśc synka w chwilach jego rozpaczy ale ucze sie klękać i mocno tulić byle go nie podnosic, teraz jakieś przeziębienie moją rodzinkę chwyciło, mi kida z nosa okropnie, boli mnie głowa a z lekami nie można za bardzo :( pozdrawiam i życze zdrówka tym bardziej że zima już niczego sobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach dziewczyny, witam U nas jakaś choroba jeszcze nie wiem co... Synek mi strasznie gorączkuje, rano miał 40st i żadnych innych objawów:( Mam niby podawać na zmianę paracetamol i ibuprofen, ciężko.... Noce nie przespane:( Mi też zdarza się dźwigać małego a lekki nie jest, no ale jak dziś zwymiotował to jak nie wziąść na rączki żeby zanieść do łażienki:( Matko niech już z niego zacznie w końcu kidać katar, bo najgorzej jak nie wiadomo co mu jest:( Ja na połówkowe idę 13tego, życzę Wam pomyślnych badań:) Zima na całego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Jak tam dziewczynki? U mnie zima na całego mam straszne prboblemy z dojazdem do domu z pracy, czekam po 2 godz az jakis pociag przyjedzie masakra...:( Ale dzis sie zwalniam zeby zdazyc na połówkowe:) Juz nie mozemy sie z M doczekac:) Odzywajcie sie..Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej...Piszcie co u Was?? Ja dzis jadac do pracy a w takim scisku w pociagu nie jechałam jak zyje,jeszcze jeden sklad puszczaja opoznione po 30-40 min nawet do godziny...jechałam stojac w nim godzine słuchajcie juz mi słabo było bo kazdy cie gniotl ale nikt nie ustapil..i dostałam boli..:( Wrocilam do siebie odrazu nastepnym pociagiem i do lekarza i zwolnienie dostałam Wczoraj mialam wizyte u ginki mam chyba bakterie w moczu cos z nerkami bo musze zrobic posiew moczu i CRP.. A bole krocza i napinanie brzucha moje do niedobry znak dostałam nospe magnez wit c i jak zrobie posiew mam brac Urosept..I tyle u mnie ale se rozpisałam Pozdrawiam Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Owca no nie mów! Przynajmniej sobie odpoczniesz. Ja jestem po antybiotyku, i w dodatku nie brałam nic osłonowego dodatkowo i dostałam pleśniawek ustnych, normalnie szok.. Nic nie mogę jeść, boli jak cholera. Nie piszesz nic o połówkowych. Jak było? Znasz już płeć? Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo nie mialam serduszko było za male jeszcze by dokladnie je obejzec...za 2 tyg mam połówkowe..A plci nie znamy jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, widzę ze zima wszystkim daje tyłek :( ja po mału dochodzę do siebie choć w domu miałam szpital, owca nie martw sie z tym moczem, ja też miałam takie problemy, dużo pij, polecam sok z żurawiny można kupić w zielarskim bez cukru , i nać pietruszki można kupić w tabletkach też w zielarskim, powiem Ci że nawet ostanie wyniki miałam nie fajne z moczu i to mi bardzo pomogło, teraz jakoś sie trzymam, buuunia, doskonale Cie rozumie, jak już dziecko cierpi to jest masakra,wszystko będzie dobrze ja miałam usg ale nie jestem jakoś szczególnie zachwycona , ale tak to jest jak sie chodzi na kase, p. doktor powiedziała że mimo dzisiejszego badania powinnam iść na prenatalne, całkiem sie pogubiłam i nie wiem co robić, a jezeli chodzi o płeć to nie jest pewne na 100 % ale raczej będzie trzeci synek,cóz poczekamy zobaczymy, choć na ekranie dobrze widziałam coś między nogami he he, lekarka mówiła że w ostateczności może to być pępoina , ale byle byłoby zdrowe pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczynki.dziekuje ze pamiętacie i martwicie sie o mnie.a wiec u mnie wszystko juz ok.zaczynam wlasnie 14 tydzien.ostatnio bylam na usg i moje malenstwo strasznie uciekalo,odbijało sie i pływalo sobie :) fajny widok :) 17.12 mam usg.ciekawe czy bedzie juz płeć widac?mam nadzieje ze tak.wspolczuje wam dziewczyny tych dolegliwości,ale u mnie tez Sa.typu straszny Bol w krzyżu,Bol piersi,strasznie tkliwe sutki,bole glowy itp.pozdrawiam was i przepraszam ze nie odzywalam sie dosc dlugo ale obiecuje ze bede to nadrabiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Rapasta to super ze u Ciebie wszystko dobrze,ciesze sie bardzo..A nie mówiłm:):) Ja jutro na pobranie krwi ide i mocz oddac musie posiew krwi zrobic i CRP..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×