Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

scooby84

starania na kwiecień 2011

Polecane posty

Rapasta, spokojnie,będziemy myślami z Tobą:) Który był by to tydzień przypuszczalnie? A jak z toaletą? Latasz wiecznie, ja w czasie pierwszego badania musiałam przeprosić i biec.... Powodzonka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O taaak,wiecznie tylko bym siku robiła,az mnie to denerwuje. A ktory tydzien to za bardzo nie potrafie wyliczyć:( ostatnia @ mialam 02.09,czyli 6 tydzien tak?+1 tydzien ktory sie jakos dolicza(tak mi kolezanka powiedziala) to bylo by ze początek 7 tc.czy dobrze obliczan? I jak dziewczyny myślicie?czy juz bedzie cos widac o ile to wogole ciąża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Tak sie rozpisałam i sie skasowało...ehhh Trzymam kciuki Rapasta...!!!!!! Zobaczysz czynnosc serca:):) Jak sie nie przesuneło nic.. Moja przyjaciółka jest z bratem rodzonym mojego M:):):) Oni starali sie od 2 lat i nic...Przestali bo juz zklepali wszystko bo ślub w przyszłym roku w pazdzierniuku, starania zaprzestane...A tu bach była w czwartek u lekarza i 6 tydzien:):):):):) Nie moge sie doczekac juz Twoich super wiesci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owca oby bylo tak jak piszesz....Matko,jakbym zobaczyla juz czynność serduszka,to chyba bym sie zaplakala ze szczescia :) byłabym najszczęśliwsza kobieta na swiecie.jejku.jeszcze 4,5 godz.jak ten czas sie wlecze.Boze ciekawe co mi lekarz powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owca oby bylo tak jak piszesz....Matko,jakbym zobaczyla juz czynność serduszka,to chyba bym sie zaplakala ze szczescia :) byłabym najszczęśliwsza kobieta na swiecie.jejku.jeszcze 4,5 godz.jak ten czas sie wlecze.Boze ciekawe co mi lekarz powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj wlecze mi tez sie wlecze...Jeszcze 2 godz i do domku...Zobaczysz bedzie wszystko oki:) Rapasta skad jestes? I latka o ile moge spytac?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czekam wlasnie na poczekalni.jedną osoba jest w srodku i jeszcze 2 przede mna.masakra jak ja przezywam,az mi niedobrze sie robi.takiego stresa mam ze szok :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czekam wlasnie na poczekalni.jedną osoba jest w srodku i jeszcze 2 przede mna.masakra jak ja przezywam,az mi niedobrze sie robi.takiego stresa mam ze szok :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jestem w ciąży!!! :) Boze nie moge w to uwierzyc.moje malenstwo ma 6 mm.Boze nie wierze.jak mi to powiedział,to sie poplakalam :) Dziekuje dziewczyny ze we mnie wierzyłycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I moje i moje bo zagladam do was Rapasta gratuluje kochana:) mam nadziejke ze mnie jeszcze pamietacie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie ze Cie eterno pamiętamy.dziekuje wszystkim za gratulacje.Boze do mnie to jeszcze nie dociera.ciągle gapie sie na ta malutka kropęczke na wydruku usg i nie moge uwierzyc :) juppi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niesamowite to uczucie wiem.Jeszcze nie moge do was dolaczyc w staraniach ale na poczatku 2011 juz bede mogla to sie zamelduje ale czytam i ciesze sie z wami❤️dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rapasta mówiłam!!!Ale sie ciesze super!!! Gratulacje kochana!!! Teraz dbaj o siebie i maleństwo...Jejku super,super!!!! Eterno pamietamy,pamietamy..Tobie tez sie uda życze Ci tego kochana!!!! Ja uciekam bo znow bol głowy mnie dopadl...Do jutra,Rapasta jeszcze raz gratulacje!!!:):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rapasta dołańczam sie do gratulacji dbaj o siebie i malenstwo no i :) witaj w klubie cięzarówek:) warto wierzyć że taka chwila upragniona w życiu kobiety nadejdzie, bo macierzyństwo to coś cudownego,wszystkiego dobrego dla kazdej nadal oczekującej! popiszę zaś innym razem , bo dziś mam kijowy dzień, wali mi sie kilka waznych spraw , u mnie z dzidzią też oki, leci 15 tydz, nie widziałam ale słyszałam serduszko, lekarka nie zrobiła usg, szkoda:( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje wam kochane za gratulacje i za wiare we mnie. Owca Ty od poczatku stwierdziłas ze jestem w ciąży i mialas rację :) Boze to cos niesamowitego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Palusia81 nie mowil mi lekarz jeszcze na kiedy mam termin,ale kalkulator na internecie wyliczył mi na 11.06.2011.dziewczyny do mnie to jeszcze nie dociera ;) nie moge w to uwierzyc.ja juz straciłam wszelkie nadzieje a tu pach i jest :) Boze jak ja sie ciesze i dziekuje jeszcze raz wszystkim za gratulacje :) moje malenstwo wkoncu jest ze mna w brzuszku.to nawet jeszcze nie fasolka jest hi hi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Rapasta uwierz uwierz...Super naprawde...Ciesze sie bardzo... Ja dzis ide sie zapisac do laryngologa bo znow sie zaczyna...A te baby ciagle okno otwieraja i jak ja mam byc zdrowa jak cały czas wieje na mnie... One juz to złosliwie robia...Bo wszystkie wedza ze jest ciaza i jakie mam problemy z zatokami..Mam juz dosc mowie Wam!!!! Jestem zła jak nie wiem.I do tego w kropce..Bo nie wiem co robic..Moze jeszcze zaproponuja mi na mieisac prace(umowa tymczasowa-co miesiac przedłuzana jak teraz)..Do płatnego zasilku na bezrobotnym brakuja mi 2 m-ce pracy...Ale z drugiej strony juz mam dosc i mogłabym isc na zwolnienie tez zawsze pieniazki..Nie wiem..Mam juz doła dzis!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owca ale wredne baby masz w tej pracy.masakra.zamiast jakos Ci pomagać bo same sa kobietami i powinny wiedziec jak kobieta w ciąży powinna dbać o zdrowie i wogole to jeszcze na złość robią.ja pierdziele.idź lepiej na chorobowe i miej je gdzies :) Owca ja tez nie wiem co robic :( mam umowe zlecenie,jestem studentka i co mam zrobic?raczej mi nie przysługuje żadne zasiłki ani l4.kurcze troche lipa tak bez pieniędzy zostać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owca ale wredne baby masz w tej pracy.masakra.zamiast jakos Ci pomagać bo same sa kobietami i powinny wiedziec jak kobieta w ciąży powinna dbać o zdrowie i wogole to jeszcze na złość robią.ja pierdziele.idź lepiej na chorobowe i miej je gdzies :) Owca ja tez nie wiem co robic :( mam umowe zlecenie,jestem studentka i co mam zrobic?raczej mi nie przysługuje żadne zasiłki ani l4.kurcze troche lipa tak bez pieniędzy zostać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rapasta Ja tez studiuje,mam 24 lata.I moja umowa tez nic nie daje procz l4...A własnie wycczytałam ze mozesz isc na zwolnienie i placi zus...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja 23.a Skad owca jestes?fajnie by bylo jakby bylo mozna isc na zwolnienie i zus by płacił.musze sie dowiedzieć konkretów. Owca wiesz czego sie boje?bo termin mam na czerwiec,a w czerwcu przeciez obrona :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja 23.a Skad owca jestes?fajnie by bylo jakby bylo mozna isc na zwolnienie i zus by płacił.musze sie dowiedzieć konkretów. Owca wiesz czego sie boje?bo termin mam na czerwiec,a w czerwcu przeciez obrona :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spod Warszawy jestem A ty?? Ja jestem na 2 sem mgr i akurat poród mi nie przeszkodzi w kwietniu bede miala poczatkowe zjazdy:) Poczytaj..""...Przy umowie zlecenia nie ma wynagrodzenia za pierwsze 33 dni choroby, tylko od razu zasiłek chorobowy wypłaca ZUS."" masz link moze pomoze http://forumprawne.org/umowy-zlecenia-o-dzielo/11225-umowa-zlecenie-ciaza-url-wychowawczy.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam dzis w tej klinice, robila mi usg no i nie bardzo mogla cos zobaczyc, widziala pecherzyki ale slabo jakos, i musze zrobic badanie krwi w przyszlym tygodniu zeby potwierdzic ze owulacja byla. Mialam wczoraj bardzo bolesne piersi i klucie w jajniku wiec mysle ze ta owulka byla, no ale dobrze bedzie potwierdzic. Powiedziala mi tez ze wszystkie moje wyniki sa dobre, prolaktyna i tarczyca no i meza robaczki tez smigaja wrecz super, no wiec teraz to badanie krwi i czekam na wyznaczenie terminu na badanie droznosci jajowodow. Powoli do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×