Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
olaskr

OSTRY SEKS

Polecane posty

Witajcie, Jak tam u was po weekendzie? ociekający seksem był?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raczej smalcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubię napluć dziewczynie w usta, by później ze smakiem połknęła moją gęstą ślinę. Ćwiczycie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Valters sorki ale to mnie obrzydza i nie pozwoliła bym sobie na takie coś.. ciebie kręci ok ale nie wszystkich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, to pytanie jakie są twoje granice: 1) lubisz być opluta podczas seksu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2) sądzę, że lubisz bicie i np. ostre głębokie gardło: facet wali cię w gardło po same jaja, trzyma mocno na włosy i od czasu do czasu dostajesz z liścia po twarzy? domyślam się więc, że z bólem nie masz problemów, ale nie tolerujesz wydzielin faceta (patrz wyżej posty o spermie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie lubie jak facet na mnie pluje to jedyna rzecz która mnie odrzuca...chociaż może i inne niesamczne tez...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
połknęłam bym spermę gdyby miała inny smak i konsystencję.. ale się przemagam do tego powoli... moze mi wsadzic całego i bic po twarzy i jest ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie OLKA
jest taka motzna a nie łyka spermuchy, co potrafi zrobić każda głupia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cmok wam ze śliną nie próbowałam ale dobre tylko ,że mój pali na samą myśl mi się niedobrze robi z jakiej odległości plujesz? to nie lepiej obsikać i zlizywać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to łykaj sobie... ja mogę łykac ale smak jej jak się pali jest nie do zniesienia... byłemu łykałam i było oki... ale teraz nie potrafię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, pluję z niewielkiej odległości. Trzymam za włosy i fru na buźkę. Fajnie też jest gdy dziewczyna ma otwarte usta i pluję wprost do środka. Ja nie palę, jestem czysty, dbam o zdrowie, więc nie powinienem mieć śliny ani spermy niesmacznej dla dziewczyny :) A Ty Petrol zlizujesz mocz? napisz coś o pissingu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś ty nie zlizuję do takich eksperymentów to mojego nie namówię kochanka bym musiała poszukać i to nie byle jakiego bo bym chciała coś innego przeżyć właściwie to mnie ostry seks nie jara raczej delikatny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mohherekk
co za popaprańce z was trzeba mieć troche jednak nasrane w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. widze ze ekipa w komplecie. mnie plucie nie przeszkadza, lubie to. ale spermy tez nie potrafie przelknac, moj tez pali. jesli chodzi o gg i bicie to nie ma problemu. moze mnie napierdalac ile wlezie. do tego jeszcze duszenie i ciaganie za wlosy, plus oczywiscie mocne i siarczyste klapsy. uwielboam tez bardzo ostry anal, czasem poprostu taki bez przygotowania;). No i oczywiscie skrecanie i ciaganie za sutki, wiazanie i szybkie i brutalne wkladanie palcy, takia ostra palcowka tez mnie kreci. ogolnie to jak to czytam to wychodzi ze faktycznie jestem niezle porabana;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ploteczka szacun! Fajna kobitka z Ciebie, dobrze ma Twój facet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile masz latek Ploteczka i jaki staż z obecnym facetem (mężem?)? Widzę, że jesteś na maksa hardcore'owa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze to on bedzie mial pod koniec tego tygodnia jak spelnie jego fantazje i go zerzne kutasem na pasku;) juz sprzęcik zamowion i czekam na dostawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczę chciałbym Cię zobaczyć, Twoją fotkę etc. jak wygląda taki skarb :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem taka harorowa. mam 23 lata i jestem z obecnym facetem juz ponad rok. w sumie to on nie lubi jak pisze o nim facet bo uwaza sie raczej za narzeczonego, chociaz zareczyn jeszcze nie bylo, do sexu jest ok, ale czy to partner na cale zycie i dobry material na meza to niewiem, niepotrafie sobie na to odpowiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez lubie ostry sex za to moja kobieta wrecz przeciwnie i juz nie wiem jak ja namiwc - pozostało mi tylko poszukanie kochanki - jakas chetna na przystojnego faceta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Valters nie jestem jakas sexi laska, normalna kobieta jakich pelno na ulicy. mam swoje kompleksy odnosnie wygladu. tu za duzo, tam za malo i takie tam ale nie doluje sie tym bo dla mojego faceta i tak jestem naj. zdjecie niestety nie wchodzi w gre. poprostu takie mam zasady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie oczekuję, że jesteś mega cudownie piękna, a jeśli nawet jesteś tak zwyczajna jak piszesz, to dodaje to swojego smaczku :) W każdym razie nie zniechęciłaś mnie w ten sposób. Pociągają mnie i oczywiście piękne kobiety i zwyczajne dziewczyny, pociąga mnie kobiecość, oddanie kobiety, jej kobiece zachowanie, zapach, energia, cokolwiek to jest, nazywam to kobiecością...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli wychodzi na to ze jestes rasowy facet, bo kazdego faceta pociagaja te rzeczy o ktorych napisales. dla mnie jeszcze musi byc nutka tajemniczosci, takiego nie odkrycia i niedopowiedzenia oraz duzo duzo flirtu, kuszenia i uwodzenia, takie niedopowiedziane slowa, podtekst i wogolnie wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu na forum, jest dużo przypadkowych ludzi, może Ploteczka chcesz przejść na priv, zapraszam: hastor@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś miałem sporo uprzedzeń: ta za wysoka, ta za blada, ta ma dziwny uśmiech - to niedojrzałość i szczeniackie podejście. Facet z jajami wyrucha prawie każdą kobietę, bo tu chodzi o pewien kobiecy "aromat", coś co się uwalnia, gdy spotykają się nasze oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z wlasnego doswiadczenia i tego co mi mowily kolezanki i przyjaciolki z facetami jest podobnie. Im facet wieksze ciacho tym gorszy i bardziej beznadziejny i beznamietny w lozku. jak to sie mowi krowa ktora glosno ryczy to malo mleka daje. dlatego ja nie mam zadnych uprzedzen. wyglad jest najmnej istotny. warunkiem jest to ze musze dobrze sie czuc z ta osoba, rozumiec sie, miec podobne podejscie i umiec znalesc kompromis, i oczywiscie nie zagrysc sie podczas wymiany zdan. ale najwazniejsze jest to ze musi mi byc z nim dobrze w lozku. facet musi wiedziec jak sie bawic w te klocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×