Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
olaskr

OSTRY SEKS

Polecane posty

czemu facet jak bedzie mogl wybrac to zawsze wybiera ta bardziej szalona i wyuzdana kobiete, taka ktora lubi ostry sex i poprostu uwielbia eksperymenty? przeciez jak facet jest romantykiem to powinien wybrac delikatna i czulą kobiete a co za tym idzie zmyslowy i czuly sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On30__..
pewnie Ola ze mi sie marzy:) a jak juz kiedys pisalem marzyloby mi sie abysmy we trzy pary : ty, ploteczka z facetem i my razem rownolegle sie rzneli....patrzeli na siebie i ostro zabawiali...oczywiscie bez wymiany....ewentualnie moglibysmy sobie podpowiadac, albo swinsko komentowac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym się skupić nie mogła :) to taka rywalizacja bardziej :) orgia i juz :) facet zawsze taką wybierze bo pociaga go nieznane ploteczko i wie że z taką panna będzie mieć zawsze dobrze... zrobi wszystko i będą razem eksperymentować ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys mialam taka propozycje abym kochala sie ze swoim facetem a druga para by patrzyla, podgladala, i masturbowaliby sie. jak myslicie odmowilismy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no ja jakos we dwójkę z mężem i jest oki ;) nie chcaiałabym żeby się ktoś patrzył... bo to jest intymne i moje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze mialabym problem aby sie skupic, zebrac mysli i oddac tak do konca zabawie. Poprostu caly czas myslalabym jak wygladam, jak oni mnie widza, jak to poprawic aby bylo lepiej, aby wypasc jeszcze bardziej sexi i wogole, wiec pewnie by nic z tego nie bylo. teraz mam podobne zdanie w tym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no ja jakos we dwójkę z mężem i jest oki ;) nie chcaiałabym żeby się ktoś patrzył... bo to jest intymne i moje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze mialabym problem aby sie skupic, zebrac mysli i oddac tak do konca zabawie. Poprostu caly czas myslalabym jak wygladam, jak oni mnie widza, jak to poprawic aby bylo lepiej, aby wypasc jeszcze bardziej sexi i wogole, wiec pewnie by nic z tego nie bylo. teraz mam podobne zdanie w tym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech... a mam pyatnie z innej beczki... gdzie na wakacje się wybieracie? Macie jakieś swoje miejsca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damuśka
Wczorej rozprawiczyłam 17 letniego kolegę mojego syna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie wiem ale chyba pojedziemy na mazury, razem ze znajomymi mamy mozliwosc wynajecia domku nad jeziorem. wiec tak chyba beda wygladac nasze wakacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On30__..
moze bulgaria, albo chorwacja....lubimu swobode za granica....nagie opalanie sie i seks o kazdej porze dnia:)....moja najbardziej wkurzalo jak mi stawal na widok innych nagich kobiecych cial:)...ale potem zawsze ladnie mi obciagala bym nie zapomnial ze z nia mi jest najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warczypies??? No nie wierze własnym oczom ;) witam kolegę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja to szczyrk i krynica górska :) się ma dziecko nie ma jak poszalec za bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A witam! Witam! 100 lat mnie tu nie było, zjawiam się , a tu wszystko po staremu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za kretynnnnnnnnnnnnnnnnnnn
Wpadkę Komorowskiego zauważył dziennikarz "Dziennika" Mikołaj Wójcik. Od razu podzielił się tym na Twitterze. - Prezydent-elekt mówi, że w tablice upamiętniającą ofiary w Smoleńsku będzie wkomponowany orzeł, i tu uwaga, "znaleziony na POBOJOWISKU" pod Smoleńskiem - napisał dziennikarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam w szczyrku, tez latem i powiem ci olu ze to byly jedne z bardziej nudnych wakacji, tam poprostu niema co robic latem, wszystkie atrakcje to jeden dzien, krynica to duzo lepszy pomysl, jest duzo zwiedzania i atrakcji, lepsza okolica i mozna tez pojechac na slowacje, ale jesli chodzi o szczyrk to tylko zima i tylko dla osob ktore jezdza na nartach, niewiem ale to moje zdanie, moze wy macie jakis inny pomysl na wakacje, ja bylam rozczarowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jadę we wrześniu dopiero :) takze wymyślę coś do tego czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warczypies jak po staremu no... tamten temat zgasł nie wiadomo co dalej z ala i jej nowym boyem może się pojawi z innym problemem jakby co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz konto na zbiorniku
olaskr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie odbierz zle tego co napisalam, ale nie polecam nuda i nic ciekawgo tam nie ma. a w krynicy to duzo wiecej atrakcji i duzo lepiej dla dziecka, wiecej miejsc i atrakcji, pozatym duzo mniej ludzi i jakos tak przyjemniej, i napewno tez taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damuśka
Wczoraj wieczorem kolega przyprowadził mojego syna z jakigoś priva. Położyliśmy go spać bo był nieco wcięty.\ Było już późno więc byam w kusym obcisłym szlafroczku. Zauważyłam że Rafał przygląda mi sie bardzo mocno a w spodniach ... No miał co pokazać . Dziwne uczucie gdy sie wie ze chłopak jeszcze nie umoczył swojego kutaska. Wytrysk miał potężny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danuska napisz cos wiecej? jaka pozycja? zrobilas mu laske? co powiedzial po wszystkim? mialas orgazm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko temat się zmienił Ola i postacie, ale dalej wszyscy się dookoła rżną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to przyjeżdżaj do wawy ;) tu duzo samotnych i chętnych lasek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×