Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

myszula_19

19-sto letnie żony i przyszłe mamy:) Jak sobie radzicie?

Polecane posty

Gość nhgf
a mając 19 lat nie lepiej sie bawic i poznawac swiat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mam na imie Justyna i jestem w ciąży w 34 tygodniu:) A za mąż wyszłam 17 kwietnie jestem bardzo szczesliwa, ale boje sie co bedzie dalej... Jak bedziemy razem życ, i wogule.... Jest ktoś co ma taki sam problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja moze nie 19 ale 20 letnia :) nie jestem po slubie zaplanowany na wakacje 2011:)ja tez jestem bardzo szcessliwa ale nie obawiam się co bedzie dalej bo mam przy sobie kochajacego faceta z ktorym napewno damy sobie radę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie jestem żoną niestety, a dzidzia przyjdzie na świat za parę miesięcy, co mnie straszliwie cieszy. Ja i tak nigdy zabawowa nie była, ot spokojna dziewczyna.. plany trochę się pogmatwały, ale sobie nic nie zarzucę, bo ciąża przez to, że za niska dawka hormonów była w regularnie branej antykoncepcji.. A teraz jestem najszczęśliwszą na świecie.. będzie trudno, na pewno, ale przygotowuję się na to psychicznie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez mam bardzo kochajacego męza ale mimo to boje sie... Juz sie doczekac nie moge jak ten mały szkrab przyjdzie na swiat:) i jestesm szczesliwa:) na kiedy macie terminy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fusineczka
Ja mam 19 lat jeszcze jestem w 9 tyg ciazy porod na styczen a slub na sierpien :) boje sie tylko porodu a tak to mysle ze predzej czy pozniej i tak bym sie wyprowadzila od rodzicow wiec nie bedzie az tak zle :) Nie martw sie. Napewno sobie poradzisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pot
to wy młode kurewki jesteście do roboty chodzić zarabiac do szkoły chodzić i się uczyć a nie dupy dawać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fusineczka
Ja jakos nie umiem sie przelamac i nie myslec o lewatywie... dla mnie to bedzie najgorsze chyba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owiana dymem
boicie się to trzeba było wcześniej myslec.......... żal mi was dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fusineczka
i oczywiscie nie moglo zabraknac jakiegos ciuliczka... ktory by nie wtracil swoich 5ciu groszy :) Witamy na naszym temaciku potku kochany :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fusineczka
owiana dymem :) a Ty co? matka polka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy moge być w ciąży jesli chłopak we mnie nie doszedł ale czuł że jest blizko to były dn.płodneprosze o szybką odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wezcie z takimi tekstami bo widac ze wy szczecia nie macie i zal wam dupe sciska! a tak nawiasem to szkołe mam skonczana widzac kto tu kur.... jest jezyk masz piekny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy moge być w ciąży jesli chłopak we mnie nie doszedł ale czuł że jest blizko to były dn.płodneprosze o szybką odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fusineczka
broTka n :) a w jakim wieku jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy moge być w ciąży jesli chłopak we mnie nie doszedł ale czuł że jest blizko to były dn.płodneprosze o szybką odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fusineczka
myszula_19 :) a Ty wpadlas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadłam.... Ale myslelismy juz na powaznie ze soba wiec czy teraz czy pozniej to dziecko teraz juz nie ma znaczenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owiana dymem
dzieci dały dupy i beda rodzić dzieci a potem z opieki społeczmej życ! Nie zamierzam waszych bachorów utrzymywać dla mnie panna w wieku 18,19 lat w ciaży jest zwykła kurwą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie w srode dowiem czy bede miec cesarke:( ale pewnie tak bo mnie kosci bola i orpoteda napisał mi kartke ze prosi o przemyslenie rozwiazanie przez cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owiana dymem
na dupe naciągną żeby chłopak ich nie zostawił .... z tąd wpadki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owiana dymem Bachor to sie z ciebie zrobił!! a do opieki chodza biedne rodziny patologiczne moze pochodzisz z takiej skora tak ciuka miotasz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fusineczka
broTka n :) teraz to juz troche za pozno na ,,bicie sie w glowe" moglas pomyslec wczesniej. Sorry ale denerwuja mnie takie posty jak Twoj. Rozumiem ze moglo sie dziewczynie wpasc... ale jak juz widze to co Ty piszesz to mnie wrrr... Ja nie jestem swieta tez mam swoje za uszami. No ale ludzie bez przesady. Co z tego ze masz szkole skonczona jak nie jestes gotowa psychicznie. Bo nie sadze ze bys byla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×