Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Agawa_Agawa czytałam w książcew ze mogę pojawić sie jakieś przebarwieniia.. nie wiem czy to są u Ciebie jakieś plamki czy calość jest sina... a w internecie nic na ten temat nie ma??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy nową koleżankę:) Murzynek 2011 moj mąż oglada ze mna rzem filmy w necie, ale książek to chyba za bardzo nie czyta, glaszcze brzuch, ale nie rozmawia z nim, a był zTobą na usg, moj od tamtej pory jak był dotarło do niego że tam w rzuchu jest jednak Dzidzius:) Znalazłam jeszcze taki ala suwaczek http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Mommy&year=2011&month=3&day=31&babycount=1">

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) dziewczynki mam dzisiaj 4D-polowkowe .....powiedzcie mi na co zwrocic glownie uwage...tzn chodzi mi o jakies konkretne pytania wzgledem lekarza....jakie zadawac....?.....ponoc ten do ktorego ide jest bardzo dobrym specjalista i wszystko omawia.....ale chcialabym wiedziec na co zwracac szczegolna uwage...o co pytac?:).... no i cos ode mnie:) szkola:...jestem w trakcie studiow:), dziekanki nie biore;) postaram sie jakos dac rade;) Agawa....zapytaj lepiej lekarza tak dla pewnosci.....ja czegos takiego nie mam.... git....zadzwon pierwsze do swojego moze wykonuje takie badanie u siebie a jak nie to z czystym sumieniem zrobisz gdzieś indziej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość git
murzynek 2011, meżczyźni są cya jeszcze bardziej rózni jak kobiety, nie mozna ich wsadzić do jednego worka...z resztą wg mnie to temat rzeka... mój mąż na ten przykład, wiem, że mnie kocha, wiem, że chiał dziecka i to bardzo bardzo, ale tego tak nie okazuje, co innego jak jesteśmy sami, a co innego przy "ludziach" nawet przy rodzinie. Ostatnio zaczęłam mu się trochę naprzykrzać, że chcę więcej czułości i zrozumienia, no i zadziałało...na trochę...on twierdzi, że taki już jest, i ma małe problemy z mówieniem o uczuciach, z resztą ja tez nie uważam się za jakąś otwartą książkę... za to mąż lubi i ja też poleżeć razem lubię jak głaszcze mnie po brzuchu- chociaż to nie jest tak często może jak bym chciała... ogólnie rzecz biorąc chciałabym, żeby się bardziej przejmował, angażował...myślę, że ma jeszcze czas, może to do niego jeszcze nie dotarło, czekam na połówkowe- mam zamiar go zabrać i wtedy zobaczę reakcje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muryznek - faceci mogą reagować różnie, ale myślę, ze większosc jest taka jak Twój. Mój też taki jest i też chwilami mi bywało przykro. Niby każe mi sie nieprzemęczać, krzyczy jak zbyt intensywnie ćwiczę jogę, albo pyta sie czy nei zdusza mi maleństwa jak uprawiamy seks, ale - ani nie czyta książek o ciaży, ani specjalnie się nie pyta jak sie czuję (chociaż ja akuat nigdy się nei skarżę, bo czuję się dobrze), ani sie nie angażuje w to, ze muszę sobie kupować ciążowe ciuchy, większe staniki itp. Nawet jak ja poczułam pierwsze ruchy dzidziusia, to na niego nie zrobio to większego znaczenia. Myśle, że większość facetów juz taka jest - my to inaczej przeżywamy, bo czujemy, że w nas cos rośnie, że się zmieniamy - a dla nich to ciagle jeszcze abstrakcja. Oni są trocszę z innej planety - trzeba o tym pamiętać i juz :-) Ja to nawet myślę, że przez pierwszy rok, to dzidziuś będzie głównie na mojej głowie, bo mój mąż chyba nei bardzo będzie wiedział co z nim robic, a dopiero jak dzidziuś zacznie rozumieć co sie do niego mówi, jak nauczy się sam choc trochę mówić i wykazywać zainteresownaie światem, to mój mąż będzie mógł do niego gadać, zabierać go z sobą itp - dopiero jak będzie w stanie nawiązać z nim kontakt, to chyba będę mogła mieć w nim pomoc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy maz sie wlacza do ciazy to musze powiedziec ze ....tak.:) codziennie z "nim":D rozmawia:).....np. zawsze rano przychodzi do mnie i daje buziaka gdy wychodzi do pracy wiec teraz daje nie tylko mi ale i brzuszkowi i zawsze pare slow zamieni:) gdy wraca po pracy tez lapie mnie za brzuch i cos "uczy" mowic np tatatatatata:P....pytam sie dlaczego nie uczy mowic mama to stwierdza ze to ja powinnam sobie mama nauczyc😠:P ......takze ten kontakt taty z malenstwem slowny codziennie jest. A gdy malenstwo kopie to on jeszcze nie czuje przez reke bo mowi ze ma zbyt "twarda" wiec patrzy i patrzy jak malenswto kopie. Skora wtedy wiecie co robi i on na to lubi patrzec:) Czytac nie czyta bo ksiazki czy gazety dzialaja na niego USYPIAJACO wiec taka lektura odpada. Jedynie na kompie gdy cos ogladam to wtedy przychodzi, przytula sie i razem ogladamy albo ja mu czytam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JUS ten drugi suwaczek jest niesamowity. MURZYNEK, mój mąż akurat jest barzo troskliwy, ale może to dlatego, że Ja pierwszą ciążę straciłam, bardzo płakałam i się wręcz załamałam. W tą ciążę nawet nie powinnam zajść według lekarzy, bo nawet cykl nie minął, a u mnie dwie kreski :) cuda się zdarzają My co czwartek robimy zdjęcie brzucha, czytamy co się dzieje z dzidzią w danym tygodniu, rozmawiam z brzuchem. Ale mam wrażenie, że z większością spraw jestem pozostawiona sama sobie i muszę sobie radzić. Myślę, że twój mąż także się cieszy, ale facet to facet nie potrafią podejść tak emocjonalnie do dziecka, do różnych spraw jak my.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość git
ech...poczekam do 4 listopada, zapytam, a jak mój lekarz mi nie zrobi, to się zapiszę do innego na 4d... chce już poczuć ruchy dziewczyny, chociaż ostatnio czuję jakieś dziwne...hmm no właśnie co...ale nie sądzę, żeby to były ruchy malucha....nie jestem przekaonana...może za bardzo wyczekuję... muszę iść do sklepu...chciałabym kupić małe co nie co...macie jakieś pomysły!??najlepiej coś po czym dzidzia zacznie się ruszać!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
git...........slodycze:) ....ponoc malenstwa strasznie lubia slodycze:)......chociaz ja wczoraj wieczorem mialam rewolucje w brzuchu po gruszkach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GIT ja akurat bardzo cię rozumiem, bo także wsłuchuje się w mój brzuch i czekam na znak od młodego. Wczoraj czułam coś z lewej strony, ale to jakby bąbelek powietrza uciekł w górę, al to raczej nie jest to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość git
jestem jestem...Twój mąż jest wyjątkowy...każdy facet inaczej sprawdza się w różnych sytuacjach, ja wiem, ze jak już dzidziuś będzie z nami to Pawełek będzie pękał z dumy...(taki już jest):):):)!!!! nie wiem na co mam ochotę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie ....kazdy facet jest niby innej konstrukcji:) aaa i na 4D zabieram mojego...tzn...sam sie pcha a nawet nie pytalam go czy idzie ze mna bo od poczatku gdy tylko na jakiejs wizycie moj gin polecil mu by byl obecny to jakos tak zostalo ze idzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gula......
Witam:) A mi czasem smutno że M nie jest taki idealny jak w reklamie czy w książkach.Czasem chciałabym żeby on sam zrobił jakiś fajny gest pogadał sobie do brzucha itp.Czasem pogłaszcze albo jak powiem chodź zobacz jak malutkie kopie ,ale dla mnie to za mało.Myślałam że przy trzecim dziecku będzie bardziej czuły :( Dobra dość tych smutków muszę się podzielić z miłą niespodzianką jaką zrobiły mi dzieci bo dziś są moje urodziny i dziewczynki rano zrobiły mi śniadanko z herbatką dostałam czekoladki i bryloczek z napisem "Najlepsza mama na świecie" oraz laurkę z takim wierszykiem: Mamo jesteś dla nas niezwykłą osobą, Utrzymujesz dom,potrafisz się opanować w trudnych chwilach, Pracujesz od dnia do nocy Odpoczywasz tylko w czasie posiłku ,ale my w tym wielkim dniu będziemy jak dwa Aniołki i zamienimy się rolami. Twoje córki ...... Prawda że ładne ,pisząc Wam to znów płaczę ze wzruszenia:) A i malutkie rano dało mi koncert kopania to chyba znak że dołącza się do życzeń:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój Kamil zawsze ze mna chodzi do lekarza, jak jest usg to Pani doktor go woła. W środę idziemy na 4d i to on pojechał do kliniki zapisać nas, ba...nawet wszedł do lekarza, aby z nim porozmawiać. Mój to tak trochę podchodzi od strony praktycznej, ostatnio czytał o atestach fotelików i wózków, bo ważne jest bezpieczeństwo. Dziś mam strasznie ochotę na soczyste pomarańcze, aż mi ślinka leci na samą myśl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość git
gula...nie ma co płakać- chociaż to łzy szczęścia!!!!:)dołączam się do życzeń urodzinowych!!!dużo zdrowia i szczęścia!:) możesz być dumna ze swoich dzieciaków!!!jeszcze raz najlepszego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie....za to moj nie zajmie sie jak np maz Suelen....np atestami Moze sie to zmieni po i na dziesiejszej wizycie....ze przejmie inicjatywe w poszukiwaniachalbo zaciagnieciem mnie do sklepu:P....po cos dla malenstwa:) ze strony uczuciowej za to nie narzekam:) wczoraj mu powiedzialam ze (wczesniej jak przylozyl reke na brzuch to maluch przestawal kopac) male zwyczajnie sie go boi i ucieka:P...to wiecie co ....malo co sie nie poryczal:D....ze to nie prawda i wogole:D....i ze on tez jest w ciazy:D ze jemu tez sie wszystko to udziela:D...... no i kurcze pozalowalam ze tak mu powiedzialam i cofnelam co powiedzialm po takim wykladzie P....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gula......
A ja zaczynam piec drożdżówkę ale Suelen też mam ochotę na jakiś cytrus a najlepiej na mandarynki. Git dziękuje za życzenia i masz racje jestem dumna że mam kochane dzieci chociaż i one maja czasem charakterek diabełka ha ha. Jestem jestem o której masz to usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GULA wszystkiego naj, najlepszego z okazji urodzinek!! cudownie, że twoje dzieciaczki pamiętały i niespodziankę przygotowały. Dziś mój brat także urodziny, kończy 2 lata :) ale ten czas leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gula......
Kurde zrobiłam sobie wczoraj taki suwaczek ale nie wiem jak mam go przesłać na farum zapisałam i nic . Nawet znalazłam suwaczki na polskich stronach są naprawdę śliczne . A może któraś z Was ( o ile to możliwe )zrobi mi też taki suwaczek bo ja chyba coś źle robię ....proszę :) Suelen a no leci .Twojemu braciszkowi życzę dużo uśmiechu, zdrówka i dużo prezentów:) A jaka jest różnica wiekowa jeśli można spytać między wami? Jestem jestem czekamy z niecierpliwością na wiadomości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
między nami jest 24 lata różnicy :) ja jestem z 19 października, a Kuba z 25 :) Jak chcesz to Ja ci zrobię suwaczek, tylko podaj stronę i co ma tam być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gula......
Ale jestem okropna zapomniałam ..... Suelen dziękuje za życzenia:) A słuchajcie czy w tych waszych suwakach zmniejszają się dni co do porodu bo ten co ja zapisałam jest taki sam jak wczoraj :( Ok Suelen za chwile podam stronkę ..dziękuje:) Suelen urodziłaś się w dniu urodzin mojej dobrej koleżanki właśnie do niej idę na 40. Czyli jesteś z pod znaku Wagi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, Ja jestem spod znaku wagi :) Moja linijeczka się przesuwa, bo jej nie zapisujesz, tylko kopiujesz link, który się stworzył w wersji HMTL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam dzis wizyte u gina kontrolna , a moj maz wydaje mi sie ze niekiedy ma mnie dosyc ze wiecznie gadam o tym czytam ubranka ogladam .ale jakos to znosi zrobilam suwaczka widac cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gula......
www.naobcasach.pl/d.155.Suwaczki_ciazowe.html Suelen daj znać czy udało Ci się wejść na tą stronę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gula......
To jest mój czy twój ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GULA na stronę weszłam, powiedz, które od góry licząc chcesz tło, jaki obrazek do przesuwania i spodziewaną datę porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×