Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Hejka ale wy ranne ptaszki jesteście ...ja też wstałam o 6 ale musiałam dzieci wyszykować do szkoły :) Tuethe a ty to masz zdrowie wczoraj cały dzień w kuchni potem spać o 2 w nocy i rano tak wcześnie na nogach lepiej wykorzystuj moment że możesz sobie pospać bo jak Julcia się urodzi i będzie taka szalona jak ty to kiepsko ciebie widzę :) Sonka ja też czekam na remont w kuchni tylko z tą różnicą że mój M robi mi meble.I powiedziałam mu że ma czas najpóźniej do lutego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez dopiero wstałam;p czekam na kumple ach niema to jak babskie pogaduchy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
c zesc:) no to melduje sie i ja :) tez dopiero co oczy otworzylam:P...ale to dlatego ze maz teraz pozniej wraca z pracy i sila rzeczy pozniej sie kladziemy;) Puscilam Miskowi piosenke http://www.youtube.com/watch?v=y4jGO26HhKY&feature=BF&playnext=1&list=QL ...pokopal troszeczke...chyba mu sie podobalo;) U mnie pogoda ladna:)...sloneczko swieci....;)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gula to masz dobrze ze maz ci zrobi moj niestety nie, chcielismy sobie nawetsami zrobic kuchnie ale jak sie policzylo material to gotowe szafki wyszly taniej.i przynajmniej nie bedziemy sie meczyc tylko jedna dziure zagipsowac pomalowac i bedzie supcio:) a co do tego psa to jak tylko go uslyszalam to wzielam swoj niezbednik(stopery) ktory mam zawsze pod poduszka i zasnelam znowu atom mnie nie ruszy.obudzilam sie dopiero jak mezuus sie kolo mnie wcisnal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ktore chodza do szkoly rodzenia..... .....czy mowia wam tam o jakis cwiczeniach przed porodem by byl on "lzejszy"??........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sonka78 może i fajnie ale proszę już od roku i cisza ha ha a tak poważnie to ja nie mam innego wyjścia jak tylko robione bo mam dużo skosów i takie kupne by mi nie pasowały:) Tuethe chyba się nie obraziłaś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem ja od pani doktor na ostatniej wizycie dostałam zestaw 10 cwiczen ktore mam w domu robic. To jest cos w stylu jogi zeby rozciagac miesnie kazała cwiczyc nam z mezem razem codzien. Ale jak ja wracam padnieta z pracy o 17 30 i zanim prysznic i cos zjem to kiedy cwiczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze kolezanka mi radziła robic przysiady z otwartymi nogami (kolana na zewnatrz) Podobno pomaga jej krocze nie peklo w ogole a miala malego ponad 4 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem tak u mnie na szkole mamy wyklady 1godzinke i 1godzine cwiczen rozciagajacych ułatwiajacych porod i 30minut samego oddychania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mowiła mi zebym sobie tak po 20 dziennie robiła. Podobno pomaga na miesnie krocza. No i te kegla cwiczyc tez. No i takie w stylu joga muzyczke sobie puscic fajna i rozciagac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w szkole rodzenia położna pokazała pare ćwiczeń i powiedziała żeby codziennie godzinke spaceru sobie zafundować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez juz wstałam a raczej dopiero:) cześć dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my do szkoły rodzenia dopiero w styczniu, a dzis pierwszy raz widziałam jak mi się brzuch rusza od ruchow Maluszka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja witam troszkę późn o dzis ale widze że nie tylko ja miałam nieciekawą noc:) Mnie obudził potworny ból kręgosłupa:/ Nie wiem czemu wywaliłam z wyra kojec wieczorem i spałam na poduszce swojej nieby to takiej świetnej wyprofilowanej jak nie byłam w ciazy byla super a teraz nie wiem o co chodzi ale przez tą poduchę tak mnei kręgi bolały że się aż obudziłam żeby sie w mój kojec ulubiony zawinąć :) niestety nie mogłam juzzasnąć w efekcje od 1.30 do 4.30 oglądałam sufit:/ o 6 miałam wstać chłopaków szykowac :/ M sie zlitował i sam ich oporządził a ja pospałam do 10:) ehhh ten kojec to jednek mi życie ratuje:) a wczoraj miałam do was zajrzeć ale czekała mnei niespodzianka a potem to usnęłam na kanapie:) Otóż wczoraj była nasza 9 rocznica i mnie chłopaki zabrali do Cafe 22 wszystko odbyło się w tajemnicy :) Aż sie dziwię że młody się nie wygadał bo on mi wszytsko mówi ale miał groźbę takich kar że chyba wolał nie ryzykować:) Było cudnie:) Cafe 22 to kawiarnia na 22 pietrze wierzowca PŻM widac z niej prawie cały Szczecin a nocą to już w ogóle pięknie wygląda:) siedzielismy sobie przy oknie i wcinalismy desery:) Alez były pychaaaaaaaaa oczywiście ja zjadłam swój ppucharem plus pół Jasiuli no i od M troche skubnełam heheh:D Fajnie że jest ten zakaz palenia bo chociaż mogę gdzieś wyjść:) A dzisiaj to mnie czeka pewnie ciekawy dzień bo janek zaprosił kolegów:) Jade po nich o 13.30 :) jeden 7-latek i trzech 8-latków:) pewnie będzie wesoło :) ale co :)mysmy mieli gości w zeszłym tygodniu teraz janek się zabawi:) tuethe to na mnnie gromy z jasnego nieba jak okna myję szybciutko a ty cały dzień pierogi lepiłaś:P no ładnie...... oRunia cesarska czy poród naturalny hmmm ciezki wybór:) manika pisała że pierwszy poród to nie sielanka a mój nie był najgorszy:) Już to pisałam sto razy ale powtórze że młody się w samochodzie urodził więc siłą rzeczy naturalnie:D ale pekłam malutko a po 2 godzinach siedziałam na kanapie i karmiłam małego:) tyłek nie bolał :) położne były w szoku że siedzę i że sama karmię:) więc zależy od organizmu:) a o cc to ja nic nie wiem nie nastawiam się na nie i torchę sobie nie wyobrazam żeby nie móc wstać przytulic mojego maluszka i go samodzielnie nakarmić:) ale troche się dziwie że po korekcie wzroku powiedziała ci okulistka że możesz normalnie rodzić:) bo ja zawsze wiedziałam że z wadą wzroku zwłaszcza po korekcie to nie można no ale jak okulista tak mówi to sie nie ma co spierac:) musze chałupe ogarnąć i jechać po dzieci:) sie bedzie działo nie powiem:) Ach dziewczyny co do miejsca zamieszkania to ja Szczecin obecnie więc do kamienia blisko Darłowo też :) To może kiedyś do zobaczenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to pisałyście :P A jak ja tu esej walnełam to cisz:/ no nic uciekam:) może do później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja skończyłam właśnie robić obiad :) he he i nie ma jeszcze 13 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EWKA ale ci prezent sprawili :) wspaniale, że tatuś i synuś sie dogadali, a mama nie wiedziała nic :) wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba dzis zastrajkuje.a jak wlasnie zjadlam slodka chwile budyn czekoladowy o jak mi slodko a juniorowi jak pasuje az mi skaka tam na dole:)chyba dzis tylko rosolek zrobie i mam to w nosie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ;). U mnie niestety nie ma wycieczek po salach porodowych,ale dostałam od położnej płyte dvd,i tam jest oprowadzenie po całym szpitalu.Właśnie obejrzałam i bardzo sie podobało :). Mam nadzieje,ze moja ciąża do końca będzie przebiegać bez problemów i będe mogła urodzic na odziale Home to Home ;),czyli w warunkach bardzo zbliżonych do domowych,aby jak najbardziej czuć sie zrelaksowana :).decydowanie chcę rodzić w wodzie! :D i własnie do tego celu sa przystosowane te porody rodzinne,bedzie intymnie-jednoosobowa sala,ja plus mąż i jedna połozna :),dostępne sa te srodki znieczulające na życzenie :),zapowiada sie miło :P.Panie są tam przemiłe :). Po naszym skanie w poniedziałek,z któego nie wynikło nic po za tym,ze bobasek zdrowy,uznalismy z mężem ,że płeć będzie dla nas niespodzianka do porodu ...aleeeeeeee jednak ja sie juz nakreciłam i baaaardzo chcę pójść na ten skan 3d :P.W sumie to spory koszt tutaj!! nawet nie wiecie jak Wa, dobrze,ze za 200 zł macie skan bobaska ehhh ale niewazne! w każdym bądz razie jak mąż najdzie wolniejsza chwilke,to poprosze zeby zadzownił i umówił nas na to badanie i ponamy płeć :D.Nie szastamy pieniazkami,nie dogadzamy sobie ,nigdzie nie chodzimy więc chociaż zrobimy sobie ta przjemność i zobaczymy naszego bobska :) wkońcu to nie idzie na rzecz ,ale zywa istotke :D krew z naszej krwi :D.CIESZE SIE OGROMNIE!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam;) Troche mi czasu zajeło moje łazenie ale taka fajna pogoda,ze wszedzie sobie szłam spacerkiem;) Oglądałam wózki i myśle,że kupie espiro gtx ale musi go jeszcze Mąż zobaczyc;) Kupiłam smoczki i ta zapinke do tego tzn Teściowa sie uparła,ze zapłaci więc ja za swoje kupiłam jeszcze buteleczke;) Miałam sobie jakis ciuch kupić no ale brakło mi kasy,hehe;) za to kupiłam sobie troche herbatki owocowej i pączka;) Gula nie obraziłąm się,tylko dzisiaj tak szybko wstałam, jutro mam zamiar spać jak najdłużej;) Musiałam troche pochodzic i się dotlenić a nie ciągle w domu siedziec;) Niech ludzi ogladają mój brzuchol;P Ewka mycie okien a lepeinie pierogów to 2 różne rzeczy;P Ewka bardzo fajną niespodzianke Ci zrobili;) sama bym poszła na jakiś puchar lodów do kawiarni:D Orlla mi Mąż tak samo powiedział,ze da mi znów na 4D po 30 tyg zebym byla spokojna a na Julci nie bedziemy oszczedzać, woli sobie czegos odmowic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ja późno się melduję, ale wymyśliłam co na obiad:) robię kluski ziemniaczane , takie z dziurką i sos pieczarkowy. szybka robota, Sonka może ty też? U mnie wszyscy będą zadowoleni, a ja ostatnio same mączne rzeczy bym jadła:) dlatego tak mi smaka tuethe robiłaś tymi pierogami wczoraj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe, witaj w klubie miłośników gtx-a:D widziałaś go na żywo? podoba Ci się? bo ja wczoraj zamówiłam na allegro, w poniedziałek go dopiero obejrzę:D ile w sklepie za niego wołają? bo mi się wydaje że najtańszego sprzedawcę wygrzebałam na allegro, zważywszy ilość dodatkowego wyposażenia które oferował:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale co to jest te 4D dziewczyny. Bo jak pytałam swoją doktor to mi odradzała mowiąc ze to tylko po to zeby wizualnie malego zobaczyc a kosztuje drogo. W sumie o 3D mowiła ale 4D to chyba to samo?? My na zwykłym usg fajnie malego widzielismy buzke otwierał zdjecie nam zrobiła. Za te 200 zł wole cos kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manika fajny obiadek;) Podzielisz się?:) Ja dzis mam gotowanie z głowy bo Mama jest;) Widziałam i macałam, bardzo mi sie podoba;) Głęboki i spacerówka kosztuje 1169 a fotelik do tego 210 czyli 1379 za kompet bym musiała dac. Na allegro boje się kupic bo nie wiem w jakim stanie to dostane. Zuzka 4D to widzisz dziecko lepiej w kolorze a ja zle napisałam, miało byc 3D bo u mnie 4D nie robia. Racja,ze lepiej cos kupic za te 200 zł ale na tym 3D dokladnie wszystko mi sprawdzała lekarka a na zwyklym usg to tak bele jak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×