Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

dzien dobry, wczoraj dziewczyny chyba byly zmeczone i poszly spac i niema nic do poczytania, szkoda bo juz sie przyzwyczailam ze mam co poczytac rano. Milego dnia kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witam kaaaat mysle ze dziewczyny objedzone a nie zmeczone , co chwila cos pichca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Sonka, ja juz tez po sniadanku, ale zeczywiscie dziewczyny takie zeczy pichca ze az slinka leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do komuni to ja mam dopiero przechlapane:P Maleństwo ma się urodzić na koniec marca a córka 15.05 ma komunie. Juz kombinujemy żeby przyjęcie było razem bo to bankructwo. Ostatnio lekarz powiedział mi że maluch bedzie ważył minimum 4 kg bo w tej chwili waży 550 gram no i mam 3 terminy porodu. Wiec od konca lutego pakuje torbe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki -wielorybki:) ja to już słoń się czuję. Wczoraj mniej nas było bo to niedziela:) ja dziś mam dzień zalatany :( zaraz jadę z dzieciakami do pediatry bo oboje chorzy:( w południe uderzam do województwa z tym moim wynikiem toxo do poradni chorób zakaźnych. Mam nadzieję że to takie strachy na lachy. Trzymajcie kciuki. Złożę wizyte siostrze w Szczecinie i wrócę wieczorem, to się odezwę. Jeszcze dziś powinien być kurier z wózkiem. Mama moja odbierze:) Jeszcze saneczki z pchaczem dla siostrzenicy na roczek zamówiłam i też dziś powinni przywieźć:) a jutro choinkę, bo sobie fundnęłam sztuczną w tym roku:) Zawsze podaję adres mamy bo ona zawsze jest w domu:) Mnie boli często kręgosłup. ale mam wrażenie że jak chodzę to mnie przegina już do tyłu i może dlatego. Wieczorami puchną mi lekko nogi w kostkach, raz mocniej raz słabiej, też tak macie? Do poczytania wieczorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek.Myślę ze pomysł z połączeniem imprez jest fantastyczny.Moje dwie siostry tak samo zrobiły,strzał w 10. Macie rację,gotujemy :-) Wczoraj zrobiłam sobie farsz na kotlety rybne.I........zjadłam juz prawie wszystkie(chociaz śniadań nie jadam) A wszytko przez to że postanowiłam szybciutko rano zrobić obiad i do wyrka.Nie mogłam spać w nocy. Obiadek będzie,kazałam sobie przywieżć 3kg filetów to zmielę jeszcze raz,a co mi tam.Tylko juz sie pewnie nie położę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) jak mi sie nic nie chce 😭....strasznie....! zostalo mi 102 dni:).....i bedziemy tulic nasze malenstwo:)...mam nadzieje;). Jak sie liczy na miesiace to jakos tak wiecej sie wydaje a jak na dni to tak jakos inaczej....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) właśnie wróciłam od lekarza... w piątek trochę poczułam ból kości krocza, nie mocny, ale coś czułam, lekarz powiedział, że to normalne, nic się z tym nie robi, tak może być po prostu. mała ma się dobrze, serducho bije :) bryka jak szalona, więc jestem szczęśliwa :) to mój ostatni zakup ;) http://allegro.pl/ochraniacz-do-lozeczka-120x60-art-nika-i1311220274.html - ecru misie na zielonej łące. samej pościeli mam 6 kompletów, także tylko ochraniacz dokupiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki po weekendzie.... Nadrobiłam zaległości....:) Ilosiu wszystkiego najlepszego, spóźnione....ale szczere.... Co do bólu brzucha to ja mam czasem w nocy jak sie czasem przewracam z boku na bok taki bol jakby mi ktos jajnik wyryal....ale to chwilka i przechodzi....raz jak poszlam w nocy do toalety sie wysiusiać to jak szłam do pokoju tak mnie złapało,że myślalam,że do łóżka ie dojdę....ale zaraz potem przeszło....mama nadzieję,że to normalne....jak pójdę do lekarza to go zapytam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff wstałam wreszcie sie wyspałam bo od dwoch dni chodzilam jak zombiak;/ przyszła do mnie paczuszka z ramka ledowa dla tesciowej oby taki prezent sie spodobał:)) dziewczyny a doradzcie ci kupic 3latkowi na gwiazdke??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie dzisiaj STUDNIÓWKA !!!!!!!!!!! Trzylatkowi to może jakiś parking wielopoziomowy albo samochód zdalnie sterowany? Też mam problem z dwulatkiem,wszystko ma i przyjada samochodem tylko na swięta,więc prezent musi być mały żeby mógł go zabrać.Ubranka ,słodycze odpadają,zabawek nie moga zmieścić w pokoju.Ech i co tu kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betty- ten bol to chyba wiazadla, ja przynajmniej tak mam ze boli jak sie obracam a jak poloze sie na wznak to przechodzi. Inwazja- wspolczuje bolu spojenia, to sie tylko nasila z czasem. Oj my biedne kobitki jestesmy, kazda cos boli, ale to takie uroki ciazy, wazne ze nasze malenstwa rosna zdrowo. Manika- trzymam kciuki zeby bylo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaaatt.. dam rade :) nie jest to uciążliwe, przynajmniej na razie ;) ale będę dzielna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sie marwilam,bo ostatnie 3 noce tez mnie brzuch ciagnie ,kluje wierce sie stękam :P do toalety trzeba wstawac bo brzuch twardnieje... ale przynajmniej widze,ze i u WAS tez to norma :).Dzis poprosze meza,zeby zadzwoni do przychodni i sprobowal nas umowic na skan 3d zeby poznac płec :D mam nadzieje,ze nie jest na niego za wczesnie :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie od wczoraj wszystko leci z rąk :P... Dzis zrobiłam na sniadanie sałatke czterech skladników.. jem ja a ty mi nagle cosik zazdrzytalo ostro :O mysle,no pieknie! zęba ukruszylam :O.. a tu sie okazało że gdzies,w czymś było szkło... i wyjełam spory kawałek ust :( mało brakowało a bym to połknela ;( i bym biedy sobie narobila! na szczęscie nic sie nie stało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
orlla... oooo matyldo... całe szczęście, że tego nie połknęłaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam :) noga już prawie nie boli, znowu jestem sama w domu z laptopkiem, niby to niecałe dwa dni, a Ja sie stęskniłam za wami :) ORLA, dobrze, że nie połknęłaś, ani nie daj boże w gardło się nie wbiło MARCÓWECZKO gratuluję studnióweczki!! szklaneczką soczku wznoszę toast pod te 100 dni! ILOSIU Ja polecam dla 3 latka jakie fajne puzzle, Ja teraz kupiłam 36-elementowe GIGANT Puzzle. Mój siostrzeniec za pierwszym razem patrzył jak się to układa, a potem sam pomykał. Sa też 12 elementowe np. 3D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a widziałam niedawno puzzle ktore sie uklada jako kulę :D wygląda jak globus po złożeniu tylko,że zamiast wód i całej resty jest krajobraz albo coś :P.fajne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super, ale na nich jest napisane, że wiek +7 :) ale faktycznie wyglądają niesamowicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tymi prezentami to teraz tez mam problem, potrzebuje kupić prezent dla 2-latki :) , myślałam o klockach lego albo duplo. konie bujane mi się strasznie podobają tylko trzeba mieć miejsce w domu, a tu lipka niestety ;) fajny pomysł to znikopis, ale to już dziewczyna ma :) myślałam też o ciuszkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puzzle hmm zaciekawilo mnie to wczesniej myslalam własnie o klockach lub o ciastolinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny coś cicho dzis na forum. Ja sie ciesze bo dzis wyjatkowo koncze o 15 i mam zamiar pichcic cos w kuchni. M kupi po drodze kurczaka z rożna a ja do tego zrobie jakies ziemniaczki pieczone no i surówke a po za tym mam w zamiarach robic dzis bigos. Ciekawe jak to sie skonczy bo ostatnio cos padam z sił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może jakieś fajne klocki dla 2-tki? Ja szukam pomysłu na prezent dla babci męża i mamy jego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie wstawiłam do lodówki brzoskwinie w pucharkach zalane galaretka pomarańczową, mam nadzieję, że do wieczora stężeje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze sałatke chciałam zrobic z tortellini ale cos czuje ze z wszystkim mi sie nie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klocki to dobry pomysł, ale w gre wchodzą tylko lego albo duplo, bo takich drewnianych i innych to ma już dużo... prezent dla babci... ciężka sprawa ;) ja mojej nigdy nie wiem co dać, ostatnio dostała owoce, ale ciekawy pomysł to np. herbatka ze sklepu ekologicznego, taka suszona sypka... są różne mieszanki np. dla żołądkowców, przeciwko grypie i inne owocowe też, pyszne są :) albo fajny kalendarz :) np. można zamówić u fotografa, wysłać zdjęcia na całe 12 miesięcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla babci prezent to jesli babacia jest babcia taka w chustce i bamboszach ;) to mozna kupic wlasnie jakas sliczna chustke na glowe albo szal (chusta) ozdobny/a...ida swieta wiec pewnie nowa jej sie przyda;)...albo bambosze nowe, albo jakis koc by mogla sie okrywac przed tv;)....i do tego herbatka jakas wlasnie taka co pisalyscie;) A jesli babcia jest ta "nowsza" babcia;)...to jakies rajstopki czy perfumki albo zestaw jakis owocowych herbatek w ladnym ozdobnym pudeleczku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×