Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Ilosiaa tez o tym slyszałam ale to pewnie kolejny zabobon! Manika o tym samym pomyślałam ale mojemu się nie spodobały... Myślałam nad koszulką ale taką dostanie póżniej;) Zrobiłam już mu jedna z przodu napis tzn tresc smsa,ktorego mu napisałam z zapytaniem czy chciałby ze mną być-był w wojsku- a z drugiej coś tam;) Hehe gdybym się nie odważyła napisać mu co leży mi na sercu to nie wiem co bym teraz robiła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze tak to dziala i ze to zabobon;/ i dzidzia niebedzie miała sladu glupoty mamusi;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mamusie :) Widzę że tematem jest zbliżająca się gwiazdka :) Ja też uważam że klocki DUPLO czy LEGO są najlepszą zabawką moje dzieci do dnia dzisiejszego się bawią klockami fakt że nie Duplo ale Lego.Moja młodsza właśnie chce na gwiazdkę Lego farma :) Ja też słyszałam kiepską opinie o CHICCO . My kupiliśmy X-lander Qv bo M tak przypadł do gustu a wczoraj odwiedziła nas moja siostra z rodzinką i też jej się podobał:) Tuethe a Ty znów coś pichcisz i widzę że jesteś rozrywana na tym forum:) A jeśli chodzi o kołyskę chodziło mi że jest mniej praktyczna bo starcza na 3m-ce i dziecko przyzwyczaja się do bujania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ładnie mnie tu witacie a ja do was tak ładnie napisałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gula kochana witam Cię! Już myślałam,że się gdzieś straciłas! Kurka lukier mi taki gumowaty wyszedł :( ale Mąż stwierdził,ze i tak dobre i wezmie do pracy... jakaś ciapowata dzisiaj jestem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cały czas coś pichce ale sobie sałatki do dzis nie zrobiłam;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ILOSIU coś Ty sobie zrobiła :( musiało cię bardzo boleć, mam nadzieję, że szybciutko się zagoi i będzie ok. Musze przyznać, że widzę tam kształt serduszka ;) GULA jakoś dawno cię nie widziałam tutaj :) cieszę się, że macie wózek, coraz większym zainteresowaniem cieszy się x-lander :) A nam mąż właśnie smaży frytki... oja grzesznica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frytkami to ja wczoraj wieczorem grzeszylam:P...wiec dzis juz odpuszczam.... wiecie co zauwazylam? ze moj Misiek starsznie lubi chyba mandarynki bo strasznie po nich kopie mi w brzuchu:D albo po serku bialym:) A wam tez tak sie dzieje, ze malenstwo ma jakas ulubiona rzecz do jedzonka?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dopiero kopie od tygodnia :) ale fakt, że jak zjem mandarynki lub pomarańcz to szybko zaczynam go czuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gula i gdzie się straciłaś? :P Nie zastanawiałam sie nad tym po czym najbardziej Julka kopie... ale jak zjem owoce czy słodycze i się położe to aż mi brzuch skacze;) Więc chyba najbardziej to lubi;] a mój pies schował głowe pod szafe i zasnął;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwierzaki są słodkie;) Musze iść z tym moim pieronem na spacer;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze licytowałam śliczny dresik i dosłownie mi przed nosem przebili aukcję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to świnie!! Wróciłam mokra jak kura bo leje;/ do kitu pogoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki a ja dzisiaj mialam gosci , znaczy byl brat z narzeczona ,meble zamowilam jesuu jak sie ciesze.i dostalam dzisiaj od mamy taka mala paczke z wyprawke dla malego.w paczce bodziaki , spodnie, czapeczka , buciki,sliniaki rekawiczki i myjki .kolor bialy z zoltym w malenkie zyrafki heeh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze napisałaś Tuethe ha ha a tak mi się podobał a wkurzyłam się bo było poniżej minuty i nic a w ostatniej chwili przebili . Suelen ja też się ciesze że znów mogę z wami popisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonak czyzby Twoja Mama też lubiła żyrafki?;) Gula napewno jeszcze cos fajnego znajdziesz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SONKA te twoje żytafki hihihi,no dobrze to sie przyznam,kupiłam 2 pieluszki tetrowe z żyrafami Moi chłopcy pojechali na zakupy.Przywiezli dodatkowo lody,pierniczki i oczywiscie winogron dla mnie.Troszkę mi sie chumor poprawił. Bardzo mi spuchły kostki dzisiaj ,ale zmierzyłam cisnienie i jest niskie.To był pewnie powód mojego dzisiejszego zamulenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe powiem ci ze pewnie zrobila to nieswiadomie , tak samo jak ja kupowalam bodziaki w paczkach to tez byly z zyrafkamii ja tez nieswiadomie zauwazylam jak rozpakowalam heh.mama stwierdzila ze nam go kupuje juz na urodzenie ale daje teraz bo moze bede chciala wziasc ze soba kaplecik do szpitala i faktycznie zabiore bo cudny jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez marcówka połóż się, zajadam sie winogronami i myśl o czymś przyjemnym i odrazu będzie Ci lepiej;) Sonka fajnie,ze w ten sposob Twoja Mama pomyślała;) Normalnie nie moge siedziec po turecku bo tłuszczyk mi przeszkadza, hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko się przywitam i spadam ;-) zdązyłam ogarnąć te parę stron, i mąż na mnie krzyczy żebym się kładła bo jutro nie wstanę,buuuuu, muszę jeszcze trochę się pomęczyć pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę do wanny M przygotował mi kąpiel chyba na coś liczy po kąpieli ale jak mam ubrać jedwabną koszulę jak mi przez brzuch nie przejdzie ha ha:) Miłej pogawędki :) Ps.Jak nic nie będzie to wrócę ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fonia powiedz Mężowi,że na kobiety w ciąży się nie krzyczy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FONIA dasz radę ,trzymaj się cieplutko GULA wracaj do nas......najlepiej rano.Opręż się w kąpieli(ja tez chce wannę mieć)i udanej nocki. Wiecie co nie moge sobie przypomniec kiedy ostatnio siedziałam po turecku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny uwierzylybyscie tydzien temu kupilam sobie 3 staniki nie zdazylam wszystkich ubrac juz jeden mam za ciasny:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez marcówka siedzenie po turecku jest teraz nie wygodne, uwież;) Sonka no o musze przyznac,ze niezle Ci rosną bo moje chyba już ten etap zakonczyly a przynajmniej teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wierzę tyko że ja długo przed ciąża byłam kulka i dlatego nie umiałam siedzieć po turecku. Dziewczynki,która miała dzisiaj odebrac wyniki z toksoplazmozy? bo nie moge doczytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też marcówka Manika byla dzis u lekarza z wynikami. Pisała,że wszystko dobrze i że niepotrzebnie się bała;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×