Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Myśle nad tym gtx-em;) Mąż musi jeszcze wyrazic swoją opinie ale mi się bardzo podoba;) Babka w piecu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MANIKA Szkoda,bo straciłaś ok 4 miesięcy gwarancji.(policzyłam że tyle będzie stał nie uzywany,a czas gwarancji leci) Tym bardziej że masz tylko na 12 mcy. Jestem załamana moimi nogami,konkretnie stopy i łydki,są coraz bardziej spuchnięte.Jeżeli rano bedzie gorzej to nie czekam z wizytą do piątku.Nawet po 13 godz stania w pracy bez przerwy były kościste,a teraz...... Boję sie bardzo,bo od tego zaczęło sie moje zatrucie w 1 ciązy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też marcówka idz jutro do lekarza nawet jak beda tylko troche spuchniętte! Jeśli w 1 ciąży miałaś zatrucie ciążowe i od tego się zaczeło to lepiej dmuchać na zimne choc mam nadzieje,że to nic poważnego!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki mezus pracuje a ojciec sam jest koslawy jak ja znaczy ma takie same problemy jak ja.a ja sobie to lepienie ulatwiam namieszam gipsu poduszka pod dupe i siedze i lepie wiec nie ma zle :)gorzej bedzie z malowaniem ale poprosze mezusia juztro moze mi pomalujeta kuchnie sie zobaczy. a ja bardzo nie lubie sie o nic prosic nikogo wole sama zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PUSZKU jak RR w normie i brak białka w moczu to nie zatrucie.Na szczeście.TEraz zaczniemy puchnąc jak Fiony ze Shreka. Moze nie koniecznie az tak,ale to normalne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonka ja też nie lubie się prosić ale jakbym była w takij sytuacji jak Ty to bym tego nie zrobiła. Jednak wiem,ze i tak to zrobisz dlatego proszę uważaj i nie rob wszystkiego naraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonka ja też nie lubie się prosić ale teraz bym takiego czegoś nie robiła. Jednak wiem,ze Ty i tak to zrobisz dlatego proszę Cię uważaj na siebie i nie rób wszystkiego naraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mnie czeka jeszcze próba zapiecia tego fotelika w moim aucie, tylko chwilowo auto poza domem:) może byc problem, bo mam w samochodzie 6 poduszek powietrznych, bez możliwości wyłączenia:( i tak rozłożonych, że dziecko tyłem do kierunku jazdy moge tylko wpiąć na tylnym środkowym siedzeniu. Czuję że bedzie z tym problem, bo wyjdzie mi fotelik obok fotelika, a niestety Mai fotelik jest szeroki i wystaje mi na środkowe siedzenie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co puszek ja się kiedyś natknełam na allegro na łóżeczko dla bliźniąt ale hmmmm teraz nie mogę znaleźć było używane ale pamietam że specjalnie oglądałam tę aukcję bo mnie ciekawiło jak jest duże i faktycznie było duże:) a potem można było z niego zrobic kojec. a podatek faktycznie idzie do góry o 1% bo nam tez to mówiono a wiem też że sprzedawcy wolą pchnać wózek w tym roku bo wtedy jeszcze nawet po promocji wyciągnął za niego więcej niż w przysżłym roku bo wtedy to w ogóle trzeba bedzie się wyprzedać z modeli z roku 2010 bo wejdą 2011:) ja czekam może nawet do lutego bo zanim my na dwór wyjdziemy to i tak dopiero po miesiącu to mi i tak się wywietrzeje zapaszek wózia :) o a dla bliźniat to bym już kupiła te śpiworki o których dzisiaj rozmawiałyśmy zwłaszcza jakby miały spać w jednym łóżeczku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już sama nie wiem kiedy mam kupic. Czy teraz beda tańsze a w przyszłym roku już droższe, nie wiem. My z fotelikiem nie bedziem mieli problemu bo auto duże a dziecko pierwsze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puszeka masz graco?? bo ja z ciekawości sprawdziłam i wow strasznie drogie i turystyczne to tak średnio chyba stabilne jeszcze dla dwójki:/ http://allegro.pl/graco-kensington-kojec-dla-dwojga-dla-blizniakow-i1318777997.html jest też używane ale i tak sporo jak za uzywane http://allegro.pl/kojec-graco-pack-n-play-dla-blizniat-uzywany-i1335581500.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe tuethe napisałaś że babka wyciagnieta:D:D:D ja nie zajarzyłam że ci o ciasto chodzi bo o tych babciach swoich rozmawiałyście że takie nie bardzo sa i ja się głupia zastanawiam co ty tej babce zrobiłaś i skąd ty ja wyciagnęłaś:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no j teraz wiem że piaskowa:):) ale sama się z siebie śmieję że na to nie wpadłam od razu:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz dziury zrobilam spoko tuethe nie meczylam sie bardzo kwestia byla zagipsowac 4 dziurki po starych szafkach i wiekszej kolo kaloryfera.ale zrobilam .gadalam z ojcem o malowani to mi powiedzial"cos ty glupia dziolcho ty nie bedziesz malowac kuchni przeciez to jest kwesta 1,5 h darek ci pomaluje" czyli moj mezus.wiem ze bedzie krecil noskiem ale zrobi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet jakby marudził to nie ma wyboru;) Byliśmy moment u Tesciów. Dałam im troche babki i wcieli odrazu, heh;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewka:D dobre z ta babką tuethe:D:D:D mój mąż przywiózł wózek do domu i od nowa składanie, przecież musiał zobaczyć:D godzine sie bawił:D :D podba mu się jak za ta cenę, chociaz chłop to patrzy inaczej niz my kobitki, bo jego interesowały hamulce- minus, bo plastikowe i szybko sie połamią, no myślę- jak ktoś ma ciężkie kopyto to możliwe;), koła maja łożyska to na plus, słabo amortyzowany to minus, i minus to za dużo plastiku :D ach ci mężczyźni, usmiałam się, bo on ocenił wózek na podstawie kryteriów samochodu, który się kupuje na wiele lat:D zażartowałam sobie z niego na koniec ogledzin, czy sprawdził czy silnik równo chodzi na wolnych obrotach:D:D:D popatrzył na mnie jak na głupią i się obraził:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
manika :D:D....a przeciez to kobiety sie ponoc obrazaja o byle g.....:D;) wrzuc fotke jak jeszcze nie zlozyliscie go z powrotem....jesli bedziesz miala czas oczywiscie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manika fajnie Mężowi powiedziałąś;) Faktycznie musiałaś mieć niezły ubaw patrzac jak się bawi wózkiem;) Dobry pomysł z tą fotka jak nie złożyliście jeszcze to pstryknij jakby Ci się chciało;) ale sie objadłam...2 kiełbaski,2 kromki chleba i 2 jabłka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja juz ktorys dzien z kolei.... z 20 mandarynek na raz:D Narazie Misiek siedzi cichutko:(......ale jak lezalam u kosmetyczki to MEGA REVOLUCJE mi zrobil:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MANIKA, ale się uśmiałam z tego jak mąż oglądał i Ty co mu powiedziałaś :) MARCÓWECZKO, na ten wózek nie ma żadnej promocji, dlatego chyba odpuszczę w tym roku, chociaż mówiła, iż mimo, że zadatkuje to gwarancja zacznie się liczyć od momentu, gdy zapłacimy całą resztę. Właśnie zakupiłam na allegro pościel, kocyk i pieluszki flanelowe :) dzięki czemu moje konto jest uszczuplone o parę złotówek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moja co chwile mi sie wypina i daje serie kopniaków;) Suelen konto uszczuplone o pare złotówek ale jaka Mamusia zadowolona,że ma coś nowego dla Natanielka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×