Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Gość patryccccjjjjjaaa
hej dziewczyny, ja tez termin na marzec ale 31:P jestem w 22 tygodniu prawie 23 a przytylam dopiero 2 kiloooo:( bardzo sie martwie..... jem normalnie - sniadanie obiad i kolacje, nie ograniczam jedzenia jem az jestem zapchana a tak malo pzybylo martwie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w 23tygodniu a rodzisz 31? ja jestem w 23 tygodniu a rodze 20marca całe 11dni wczesniej:)) chyba ze nieznma sie na matematyce:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilosiaaa ja od ferrero rocher wole rafaello;P Patrycja witaj, napisz cos wiecej o sobie;) BYłam na zakupach, obiad się robi i zrobiłam już sobie troche sałatki tzn ugotowac makaron i brokuły mi zostało;) a mi zostało wg internetu 96 dni i pisze mi termin porodu 27.02 czyli jeszcze inaczej niz z usg a wg usg 24.02 czyli 93 dni;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hyhy cuz natura sama powie kiedy bedzie to juz:) mmm smakowitosci ja mam dzis pampuchy na parze z czekolada i cynamonem i smietanka;p bomba kaloryczna;d moj M ma pampuszki z cebulka i kiełbaska bo woli tresciwsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidian
ribilam usg 4d-rewelacja!!!! nie spodziewalam sie ze tak bedzie super małą widac! normalnie buzka jak u bobasa juz duzego:) kasa poszla ale warto i powtorze to napewno w kolejnej ciąży. A co do szkoly rodzenia zapisalam sie ale jeszcze nie bylam na zajeciach. Uwazam ze warto nie tylko jesli chodzi o sam poród ale tez o opieke nad dzieckiem, pielegnacje itp...poza tym spokojniejsza i pewniejsza bede bo prowadza to położne, wiec moge smialo o wszystko pytac. I te prezenciki od firm reklamujących dziecięce rzeczy i kosmetyki:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidian
ginekolog do ktorego chodze ma 4d... no super polecam! jedna para butów mniej po prostu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilosiaaa no to faktycznie bomba kaloryczna;) dla mnie to by bylo za dużo słodkiego;) Lidian super,że jestes zadowolona z usg4d;) Napewno widok był niesamowity;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiłam się o co chodzi z tymi butami ale wkońcu zajażyłam:) Dzidzia najważniejsza;) Ja już na moje adidasy patrzec nie moge ale szkoda mi teraz kasy,zeby sobie kupic;) Slodycze czy owoce to kupie ale nic drozszego, hehe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jakos nie potrafie oszczedzac:D....nie to ze jestem rozrzutna, nie, ale zwyczajnie jesli cos potrzebuje badz maz to ide do sklepu i wracam z towarem:). Teraz doszedl mi do zakupow Misiek ale zwyczajnie uwielbiam kupowac i jednemu i drugiemu a sobie przy okazji;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też lubie kupowac ale wiem,ze nie moge sobie teraz pozwolić na szaleństwa;) Jednak dzisiaj postanowiłam,że kupie sobie grube ciepłe rękawiczki i może do tego szalik. Rok temu dostałam rękawiczki ale jedna mi się straciła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana:D..przypomnialas mi o rekawiczkach!.....gdzies je strzelilam po ostatniej zimie i nie wiem gdzie....musze poszukac;) Bo od jutra u mnie snieg:P ...zreszta juz sie zimno zrobilo.....brrrr.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz ja taka przypominajka jestem;) U mnie dzisiaj cały dzień śnieg pada a zimno tak,ze masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochane marcóweczki, ale mam do nadrobienia... nie było Mnie od soboty bo wylądowałam w szpitalu :( ale dziś wyszłam i jestem w domku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia co z toba?? znalazłam fajne łuzeczka na allegro bo ktoras szukala fajnego i w przystepnej cenie moze sie przyda:): http://allegro.onet.pl/lozeczko-dzieciece-z-nadrukiem-baby-boo-i1335000216.html A ja zakochalam sie w tym ale jezu jaka cena nigdy tego niekupie ale pomazyc mozna:( http://www.dadum.pl/baldachim-ogrod-snow-haba.html http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=12683 czekamy na Ciebie córeczko:* dziewczynka: NADIA/Wiktoria i wiele innych pomysłów:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, od wczoraj zle sie czuje boli mnie brzuch, mam dziwny smak w ustach taki metaliczny, bol brzucha jak na okres, znowu sie martwie, aha ciagle strach o malenstwa, a jeszcze sie nie urodzily, co dpiero bedzie po porodzie, wczoraj ogladalam filmik z porodu i powiem wam ze bardzo sie boje, to musi strasznie bolec.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nareszcie mam internet :) chwile popruszył delikatny śnieżek i już net nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dzisiaj jest chyba taki dzień,że wszystkie nas cos boli;/ Puszek a dzwonilas do lekarza? Nie podoba mi się to co napisałaś... boje sie o Ciebie. Suelen myślałam,ze ktoś Cię porwał bo od rana nic nie napisałas... ah zlosliwosc rzeczy martwych. U mnie jest normalnie biało na podwórku;/ sałatka zrobiona:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem ja już widziałam ozdoby świateczne w oknach u mnie w mieście:P dla mnie to za szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×