Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Jakby to wytłumaczyć.. Oprócz wojowania czyli miecze, kolczugi,walki itp interesuje się tez fantastyka. Ma pełno takich książek, gier i także zbiera figurki.Cieszyłby sie bardzo z nowych figurek bo juz dawno sobie nie kupil(chyba ponad rok) ale powiedział,ze sprawdzi ile teraz kosztuja bo jeśli będą za drogie to nie mam kupowac. Mozecie Go uważac za duże dziecko ale ja sie ciesze,ze ma takie zainteresowania bo przynajmniej nie patrzy w kieliszek. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też uciekam. Położe się choć mam mało miejsca na łóżku bo M sie rozwalił prawie na całe ale Go nie obudze bo tak słodko spi;)włączyłam sobie eske i moze polska muzyka mnie uśpi;) dobranoc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ORLA bardzo mi przykro, że Twój mąż się tak zachował, ale nie martw się, u Ciebie na pewno hormony, a faceci bardzo często podchodzą jakby obojętnie. Myślę, że jak dzidzia się urodzi i Ją zobaczy to oszaleje na jej punkcie. ANKASUZI, witaj serdecznie :) napisz coś więcej o sobie i o dzidzi, przede wszystkim jak się się czujesz ? Zobaczcie, która godzina, a ja już na nogach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam niedzielnie, U mnie zimno ale sniegu niema, a moj najmlodszy synus juz sie doczekac niemoze kiedy spadnie. Orla- powiem ci tak , ja wiem co czujesz bo moj M tez jak bylam z 1 w ciazy niechcial zemna wyjsc chocby poogladac a co dopiero kupic, stwierdzil ze to babskie zajecie, mowil jak chcesz pomocy to zapytaj siostry lub mamy on sie niezna. Jak urodzilam corke to musialam go powstrzymywac przed kupnem bo normalnie oszalal na tym punkcie, co wracal wczesniej z pracy to cos malej kupowal. Wiec musisz to przeczekac, pojdziesz z tata jak do ciebie przyjedzie i kupisz najpotrzebniejsze rzeczy. Mezczyzni zawsze maja czas. Glowka do gory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ankasuzi witaj:) Suelen wlasnie jestem w szoku,że przed 9 już nie śpisz:P co się stalo?:P a ja się nie wyspałam, wszystko mnie boli:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TUETHE odrazu, że coś się stało :P no dobra... moje auto nie chciało odpalić, mąż jechał na giełdę i chciał wziąć moją corsę i musiałam z nim zejść, aby odpalił ją z kabli. Jak już ubrałam się, zeszłam z trzeciego piętra i weszłam to już się nie kładłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey ja nie mam wielu znajomych ktorym moge sie pochwalic o nadchodzacych zmianach mieszkam w uk I niestety nie mam kolo siebie przyjaciol .wszyscy sa w polsce moja ciaaza byla niespodzianka I szczerze jestem szczesliwa mam 29 lat I mysle ze milo jest miec kogos komu mozna przekazac historie rodziny I pewne nawyki pozytywne nie wiem tylko czy bedzie to chlopczyk czy dziewczynka bo tu nie mowia niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANKASUZI, masz nas :) mam nadzieję, że będzie ci z nami dobrze :) Życie czasami daje nam miłe niespodzianki (jak np. Twoja ciąża) a Ty będziesz mieć niespodziankę przy porodzie :) a masz jakieś przeczucie? imię planujecie uniwersalne czy typowo z danego kraju? pracujesz czy odpoczywasz i odliczasz dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen wiem,że lubisz spać tak samo jak ja wiec jak wstaąłs predzej to musiałąs cos zrobić i się nie myliłam,hihi;D Ankasuzi ciesze sie,że nas znalazłas;) Mamy tu swój taki kącik pogaduszek na kazdy temat;) Ide coś kombinowac na obiad- wymyśliłąm małe pizze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiedziałam, że coś dobrego znowu pichcisz :) co tym razem? Moja mama posprzątała dzisiaj szafę, znalazła jeszcze różową bluzę welurkową i boską różową kurteczkę w króliczki :) Poczekam jeszcze i dopiero wyślę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Suelen;) Zrobiłam ciasto na pizze ale zrobie pizzerinki z szynką;) Musze wkońcu kupic sobie blaszke na pizze bo pizza musi być okragła a nie prostokątna;P A Ty co dziś robisz na obiad?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też marcówka rozmiar koszuli to M a stanika to 75B:) Szukam i szukam i nic ciekawego zestaników znaleźć nie mogę:) Moja impreza andrzejkowa nie byla udana, wrocilismy do domu o 22. Moj mąż trochę zly na mnie, dzis caly dzien nie rozmawia ze mna:( Ale powiem Wam, że ejchali z nami moj kuzyn i jego żona i jak tylko wysiadłam z samochodu to ona do mnie ale ty gruba jestes a obok bylo pelno ludzi i czesc sie obejrzala co to za grubas idzie i juz tymi slowami spieprzyla mi wieczor, jestem uczulona na tym punkcie, poza tym na imprezie podany byl obiad - schab, ziemniaki i jakas surowka z kapusty, schab byl metły - impreza byla na 19:00 - po obiedzie postawili tylko małe tależyki i to bylo wszystko, kawe kto chcial to mial sobie sam zrobic a automatu a na stole do jedzenia byla salatka warzywna ktora moge sobie sama w domu zrobic + losos ktorego nie mozna jesc w ciazy + ryba w galarecie ktorej nie lubie i obok nas nic wiecej nie widzialam, zadnych owocow ani cias nie bylo do godziny 21:30, nie bylo orkiestry tylko DJ, muzyka tak glosna, ze nie mozna bylo nawet pogadac, poza tym i tak nie miaalm z kim rozmawiac bo nikogo nie znalam i jak tylko zaczela leciec muzyka to zadnej przerwy nie bylo, non stop jeden utwor za drugim, a parkiet maly i wiekszosc szybkich pisoenek, maz chcial isc tanczyc ale wg mnie za duzy tlok poza tym brzuch mnie bolal zreszta jak codziennie. Teraz moj maz siedzi obrazony na mnie, ze tanczyc nie chcialam i ze tak szybko jechalismy ale za taka impreze to dziekuje, moglam wcale nie isc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina szkoda,że impreza się nie udała ale wcale Ci się nie dziwie,że nie miałaś humoru. Takie komentarze mogli sobie podarowac;/ Ciekawe jak Ona będzie wygladać jak będzie w ciaży.A Twój Maż nie powinien się obrażać o to,ze tańczyc nie chciałaś, przecież to jest zrozumiałe tym bardziej,że już brzuszek nie jest mały i utrudnia robienie niektórych rzeczy.. a te jedzenie, masakra. Zjadłam 2 małe pizze i jestem pełna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia Ja ostatnio zakupiłam ta tunike granatowa i jestem zadowolona. ładnie brzuszek w niej wygląda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem:) dupcia mnie boli i kregslup troche:(......caly dzien na uczelni...:(....ech....ale za to jak wrocilam to obiadek pod nos podstawiony, nalesniki zrobione bo wczoraj zrobilam zamowienie;)....i gary umyte:)....normalnie cud facet:) karolina gdyby to mnie ta osoba powiedziala tak to zapytalabym sie jej jeszcze glosniej;) "jak uwaza, czy w ciazy sie chudnie czy tyje?.....bo jak uwaza ze chydnie to pogratulowac inteligencji...." a poza tym ona kiedys tez bedzie w ciazy i poczekasz tak do 3-4 msc i powiesz to samo jej co ona tobie:P....a wiadomo ze w tym czasie brzuszka jeszcze nie widac;).............. ankasuzi1 witamy:)....tabelka obowiazkowa;)...... andzia wlasnie mam w obserwowanych ta tunike;)....tylko musze poczekac do 1-go;)...i kolorek czarny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ankasuzi w jakim miescie mieszkasz? i czy juz postanowilas ze tam urodzisz?...........wiem ze ogolnie opieka nad kobieta w ciazy pozostawia wiele do zyczenia....czy moze ty trafilas na super polozna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, Andzia kusisz tymi ciuszkami aż chce się coś zamowic:P Dzis kupiłam w Stokrotce male skarpetki z główką misia z grzechotką:) Ale ja się męczę w nocy ,nie chce mi sie spac i do tego muszę wstawac na żarcie bo czuję głód,ech:o Zmierzyłam dzis cisnienie bo bałam się że moze mam za wysokie ale jest 106 na 60 czyli chyba ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiedziałam,że jak mnie nie będzie to Wy się pojawicie:P wymysliłam sobie jutro do roboty tort z masą plastyczną i kurna nie znalazłam w sklepie barwników spożywszych! grrr! Musze zacząć probe z tortem,zeby gosci w urodziny Męża nie otruć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogołe tak mnie dziś Teściowa przywitała " moj kochany grubasek, policzki masz już jak pulpeciki" myślałam,że mnie szlak trafi i powiedziałam,ze się obraziłam bo już wszyscy się ze mnie nabijac zaczynają. Mam stetoskop,żeby słuchać sobie serduszka Julci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku tuethe ja myslałam że ja ciągle gotuje ale ty to w ogóle przesadzasz:D:D:D ja dziś uległam oczywiście i poszlismy do burger kinga:D:D:D jejku jakie to pyszne:) heh wiecie że ja ciagle o wózku mysle jak głupia bo mi się tez podoba ten xq ale te kółka z przodu spoko na lato ale jakby troszke śniegu było to nie wiem czy tak sie sprawdzą. ja to bym sie murą i xq przejechała po kostce brukowej i bym juz wszytsko wiedziała:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mamusie, nie było mnie kilka dni bo miałam zapalenie kręgów szyjnych i nie mogłam ani siedziec ani leżeć a o siedzenie przy kompie mogłam pomarzyć :) ale juz lepiej, ale co to był za ból, coś jak korzonki i w dodatku nie dostałam leków bo w ciąży przeciwzapalnych brać nie można.... za to dzisiaj byłam z mężem wózki i jestem zachwycona Murą tylko cena dobija bo opacja z fotelikiem maxi cosi kosztuje 3100, tylko szkoda że nie ma śpiworka o torby w komplecie, nadal podoba mi się Mutsy 4rider ale cena również wysoka bo z fotelikiem, spiworekiem i torba 3400, ale spodoboał mi sie też Implast Ecoline i fajna cena wózka bo z fotelikiem Maxi Cosi, śpiworkiem i torbą kosztuje 1900 zł... a Wy wybrałyście już wózeczki??? witam nowe mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka męczy mnie już takie siedzenie i nic nie robienie. może jak sie czegoś teraz naucze to póżniej bede mogla robić rózne smakołyki;) a jak patrze na zdjecia takich tortów to musze sprobowac zrobic;) zastanawiam sie jakie ozdoby zrobic;) Szczerze ja nigdy nie jadłam jeszcze u burger kinga:P Elwir_a ciesze sie,że już lepiej! Gdzie Ty takie cos złapałas? Ja myśle nad espiro gtx ale musi M go jeszcze ocenic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana lekarz powiedział że to moze być od przeciązenia kręgosłupa, brzuch coraz większy i jednym siada lędźwiowy a innym szyjny... ale juz dobrze na szczęście :) a ja właśnie zjadłam 4 naleśniki z serem i polewa krówkowa :) pyszotka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem ona juz byla w ciazy, urodzila w kwietniu i byla tez bardzo gruba ale ja jej nigdy nie powiedzialam ze jest gruba bo to nie zalezy od kobiety jak jej brzuch wyglada czy jest duzy czy maly itd. ja jej zawsze mowilam, ze ma ladny brzuszek... Ale ona nosi rozm. 34 a ja 38 takze roznimy sie troche, wydaje mi sie, ze to z zazdrosci bo oni dla swojego dziecka nic nowego nie kupili, nawet wozek maja niebieski dla dziewczynki po jej siostrzencu, a ja chce nowe to ona to krytykuje, ze po co nowe jak mozna uzywane albo ze po co do szkoly rodzenia ze to nie potrzebne, dla nas np. to jest potrzebne, rozumiem, ze kazdy ma swoje zdanie ale mogla powiedziec np. fajnie, ze idziecie ale ja bym nie poszla a nie: nie idzcie b to sie wam nie przyda - a skad wie jak nie byla:) Ale mniejsza z tym:) Z mezem juz jest ok... Tuethe Tobie tez dzieckuje za slowa otuchy, Ty sie tez nie przejmuj slowami tesciowej, ona po prostu moze chciala byc mila, ale nie powinna tak mowic, moggla np. powiedziec "ale ladnie wygladasz" albo np. "wygladasz coraz ladniej, ciazA ci sluzy" a to co mysli to mogla zachowac dla siebie.. ja tez nie lubie glupich komentarzy, lubie jak ktos mowi cos milego nawet jak tak nie mysli, ale mnie nie obchodzi kto co mysli... wazne co ja uslysze:) jestem przewrazliwiona na punkcie mojego wygladu teraz, bo jesc sie chce a odchudzac sie nie mozna i wiadomo ze kilogramow przybywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×