Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Cześć zgrabne laseczki ..... to tak na poprawienie humorku:) W końcu mogę popisać z wami bo cały czas miałam brak internetu myślałam że mnie szlak trafi . Widzę że co niektóre osóbki fajnie się bawiły na imprezie andrzejkowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elwir_a to teraz wiem,ze moze mnie takie cos złapac bez ostrzeżenia... kurka. Karolina myśle,że ona faktycznie z zazdrosci.. jesli dla swojego dziecka praktycznie nic sami nie kupili a Wy kupujecie, idziecie do skzoły rodzenia to ją musi gryśc.. co za babsko;/ Teściowa chciała być miła ale wyszło jej odwrotnie bo mi w domu dokuczaja,ze sie spasłam wiec jestem tez na tym punkcie przewrazliwiona... Gula witaj;) jak sie czujesz?:) Jak Mała?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuethe jeszcze się jakoś kulam to chyba dobrze :) A malutka..? też dobrze daje znać o sobie kopiąc mamusie :) Kupiłam dla niej sukienkę na szeleczkach i body :) A wczoraj kupiłam kombinezon błękitny w lumpach bo tak mi się spodobał ale bardziej pasowałby do chłopca ale kto wie może i będzie hi hi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gula mi jak sie cos podoba niebieskiego to i tak kupuje;) A co mi tam, sama się na niebiesko ubieram:P Sukieneczka musi być słodziutka;) a ja pieke biszkopty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja tez muszę się pochwalić upiekłam dziś placek z porzeczką i zrobiłam galaretkę ...M się śmiał że mam zachcianki :)Ale powiedziałam mu że jakby poczytał trochę co wy pieczecie i gotujecie to sam by zgłodniał :) Zrobiłam zdjęcia tych ubranek ale wrzucić na forum nie wiem jak :( Byłam z dziećmi na zakupach zimno się zrobiło to czas kupić ciepłe buty bo nogi im urosły młodszej to pół biedy bo w dziecięcym ale starsza ma już r.39 ( nie wiem za kim takie "kopyto" w tym wieku bo po mamusi nie bo ja mam 36:) ) a ona już ma swoją modę i ciężko wybrać ale kupiłam jej buty takie jak chciała i najważniejsze że ze skóry ale wycyckałam się z kasy że szok a tu jeszcze mikołaj przed wypłatą wrrrrr...Ale jest naprawdę dużo fajnych rzeczy a dla maluszków to sama słodycz tylko skąd tu kasę... Jak ja chciałabym zarabiać dużo kasy albo wygrać i tak zaszaleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gula zmotywowałyśmy Cię do wypieków;D Rodzinka pewnie zadowolona:) http://imageshack.us/ ja wrzucam tutaj zdjecia. Daj brose, wybierz zdjecie i naciśnij upload now i się załąduje. Potem naciśniesz na zdjecie,żeby się powiększyło i skopiujesz link:) Gula ja bym chciała wygrać w totka i kupować wszystko Julci i nie patrzec na ceny:P pomarzyć można -to akurat nic nie kosztuje;) Dobrze,że dziewczynki mają już ciepłe buty:) Mój M podziękował mi za te co mu kupiłam a dałam 200 zł wiec też nie mało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane u nas impreza udana balowalismy do 2;p ale martwi mnie cos innego.... mała od wczoraj do 18 jakas taka malo ruchliwa.... az detektorem tetna ja meczylam wczoraj i dzis.... kopneła mnie pare razy okolo 4 w nocy pare razy tak kolo 11 w południe moze ze dwa razy około 17 i cisza nic zaczynam sie bac:( a katowałam mala detektorem znowu i serducho bije super tylko czemu nie kopie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilosiaaa może poprostu śpi albo się obija i nie kopie. Jesli pare razy czułaś kopniaki to się nie martw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilosiaaa spokojnie mała odpoczywa po imprezie. Tuethe to prawda to wy mnie zmotywowałyście do pieczenia i powiem ci ze tak im smakowało ze prawie cała blacha zeszła zostały może 2 kawałki na jutro no chyba że ktoś w nocy wciągnie ha ha :) Dzięki za instrukcje jutro z rana postaram się to wrzucić zrobię tylko zdjęcie wczorajszego zakupu i będzie komplet.No pomarzyć można ale co tam głowa do góry i naprzód bo zawsze mogłybyśmy mieć gorzej no nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gula ja myśle,że to będzie tak... Zachce Ci się siku w nocy i wracając z łazienki stwierdzisz" a zjadłabym cos" i bum po kawałeczek ciasta, spojrzysz na ostatni kawałek i pomyślisz" smutno mu tu samemu" i też zjesz:P Ilosiaaa tak jak napisała Gula... napewno odpoczywa po imprezie;) Biszkopty upieczone i dane wysoko,żeby pies nie zjadł no i psiak wyprowadzony i sobie już śpi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczymy co mi jutro wyjdzie... ;) oby coś ładnego i jadalnego, hihi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilosia u mnie tez dziś Maluszek wyjątkowo małoo aktywny, w nocy prawie się nie ruszał, rano miał czkawke a potem dopiero gdzies kolo 19 się troche poruszał i do tej pory koniec, widocznie czasem tak jest, mnie tez zmotywowałyscie do pieczenia, jutro zrobię murzynka:) Ech idę coś przegryzc, wkurza mnie to ze o tej porze i w nocy jestem głodna, kto to mysłał by jesc o tej porze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze zapowiadają na środę -12 trzeba ciepło się ubrać wrrr. A ja już ledwo zapinam się w mojej kurtce :( Oglądałam kombinezony na allegro piękne zobacz sama ... http://allegro.pl/nowiutki-kombinezon-firmy-ladybird-i1336440161.html http://allegro.pl/ladybird-uroczy-kombinezon-z-wrozka-0-3-i1336735536.html Albo ten śpiworek: http://allegro.pl/coccobello-cudny-kombinezon-spiworek-62-i1336735972.html I co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gula myślisz że opłaca się kupić tak ciepły kombinezon? kurcze nie wiadomo jaka pogoda będzie w marcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jus nie martw sie ja przed chwilą zjadłam jabłko a teraz wcinam z M chipsy:P Gula problem z kurtką nie tylko Ty masz... ja jeszcze troche i będę chodzic w rozpiętej.. dobrze,że nigdzie nie musze chodzic i moge siedziec w domu;) Piękne kombinezoniki;) Mojej musi wystarczyć teletubisiowy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jus29 nie wiem jak będzie przyszłym roku w marcu ale w tym roku to i w kwietniu był śnieg .Chciałabym mieć taki jeden gruby w razie co ale szkoda że u nas w Polsce nie ma takiego sklepu Ladybird bo dość ładne rzeczy mają:) Tuethe znów nas jutro zaskoczysz nowymi wypiekami hi hi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Maluszka upatrzyłam wcześniej taki śliczny misiowy biały kombinezon, ale na zimę to on za lekki, co do kurtek to ja bede chodziła w kurtce mojej mamy, piękna może nie jest, ale da się przeżyc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GULA ten różowy kombinezonik jest przepiękny :) Ja dla mojego też zakupiłam jeden kombinezonik i taki jakby kombinezon futrzany (mocno ciepły pajacyk z kapturem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myśle,że lepiej mieć kombinezon dla dziecka. Tak na wszelki wypadek jakby pogoda miała zrobic psikusa... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja niestety od mojej mamy nie wezmę ponieważ nosi r.44 .Ja mam a raczej nosiłam 36 a teraz przez ten brzuch to pewnie i 40 :)Wszystkie moje kurtki w tyłku zapnę ale na brzuchu się kończy :)Mam jeszcze taką sportową od siostry wiec chyba będę w niej chodzić na sportowo bo szkoda mi kasy na nową i praktycznie później niewykorzystaną po ciaży kurtkę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się jeszcze zapinam w mój płaszcz :) później przesunę guziki i na szczęście nie będę musiała nic kupować uff..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja zmykam bo mi zaraz laptop siądzie i muszę się wkońcu skupić na odcinku csi co M puścił;) Musimy coś wymyślić z kurtkami,zeby nie wydawac kasy bo za rok i tak już w niej nie bedziemy chodzic;) dobranoc piękne mamuśki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen właśnie myślę o kupnie kocyka a-la śpiworek lub taki kombinezon ale jeszcze wstrzymam się bo siostra mówiła że od naszej koleżanki będzie miała jakieś ciuszki więc czekam :) Idę spać laseczki do jutra pa pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GULA masz racje poczekaj a potem będziesz wiedziała co dokupić. Słodkich snów, także idę spać i planuję się wyspać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupilam plaszczyk w orsay'u taki rozm jak nosilam przed ciaza 36 a jest w ksztalcie bombki i brzuszek spokojnie do 9 miesiaca sie zmiesci a sam plaszczyk fajnie wyglada wiec po ciazy tez w nim pochodze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny:) Wy jeszcze śpicie?:P Ja wyglądam jak zombie ale musiałam już wstać,żeby na spokojnie robić sobie tort bo popołudniu nie będe miałą czasu bo jedziemy do szkoły rodzenia. Pogoda.. masakra. Tyle śniegu napadało w nocy,że bez problemu można iść na sanki:P Chyba mnie przeziębienie łapie bo chodze i kaszle;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidian... mnie bolą kości krocza właśnie, na razie nie jest to uciążliwe, w nocy przy przewracaniu z boku na bok najbardziej to odczuwam, choć od 2 dni jest luz. lekarz mi powiedział, że to przygotowanie do porodu, że nie każda kobieta to ma i że niektóre kobiety chodzą jak kaczki ;) ale nic się z tym nie robi, tak to już jest i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napislaam post i m isie skasowal:( wiec napisze tylko, ze ide do lekarza na 11:50 ale jestem spokojna bo bylam w sobote na usg4d:) tylko pewnie mnie na fotel wezmie, nie lubie tego a ostatnio bierze mnie co wizyte:( i po zwolnienie ide i po skierowanie na wyniki. Dzis robie zrazy juz na swieta zamroze, wole swieze niz odmrozone ale w swieta trzerba odpoczywac a ja nie lubie siedziec w kuchni w swieta:) napisze po lekarzu. A co do kurtki to ja dopinam sie jeszcze w moja zimowa ale licze na to, ze jak mama wroci z Niemiec to mi cos wiekszego pozyczy, ona nosi tez rozm. 38 jak ja ale woli luzniejsze rzeczy a ja bardziej obcisle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×