Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

dziewczyny wam tem faceci nie poswiecaja czasu? bo moj to mnie centralnie olewa, kolega zaraz przyjdzie ten do ostatniej chwili bedzie siedzial na kompie, garow bo obiedzie nie pozmywal, ja ich nie rusze! kolega pojdzie to moj pewnie zsiadzie do grania a potem pojdzie spac do swojej sypialni, powie ze jest zmeczony, masaz to mi obiecuje juz od 2 tygodni a zawsze ma jakies wytlumaczenie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraż żymloka ale krupniok był lepszy:P niedobry ten Twój... Mój to przyznam gra albo robi kolczuge albo cos innego ale jak mu powiem zrób to, zrób tamto to zrobi;) Czasem pomarudzi ale wkońcu ma żonke w ciąży więc musi spełniać jej zachcianki;) Narzarłam się... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja popryskałam sobie bluzke ogórkiem;P jak go ugryzłam to poleciało z niego woda i jestem cała mokra:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jestem grałam z dziećmi w scrabble . Suelen odebrałaś pocztę? Tuethe mój M chciał żebym coś dziś upiekła powiedział tak "weź przepis od koleżanki z forum co takie zdjęcia z pysznościami przesyła .."ale ja powiedziałam że jak jest taki mądry to sam niech piecze i wiesz co zrobił ?.Poszedł do sklepu i kupił karpatkę ale była strasznie słodka i sam z dziećmi zjadł ,a ja tam wolę teatralny lub price polo :) Widzę że już choinkę ubieracie ja też lubię te święta ale choinkę ubieramy w dzień wigilii rano . Puszek666 fajnie że będziesz mieć parkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe ja jak powiem zrob to czy tamto to on tez zrobi ale czy musze mowic? ja bym chciala zeby on tak sam od siebie, ja nie wiem czy on sie cofa w rozwoju, gra z jakimis szczylami w strzelanine online, powiedzial mi nawet ze zrobilam sie obrazalska, jakos chyba nie nadajemy na tych samych falach odkad jestem w ciazy, nie dotyka ostatnio brzucha, ogolnie uwazam ze on mnie nie rozumie, widzial ze mam spuchniete stopy to mogl zapropoowac masaz, zaraz pewnie zapyta o kolacje wrrr ale jestem wsciekla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no to moj grac to on nie gra raczej woli sam cos sobie na podworku porobic...ostatnio odsnierzacz budowal i tak sie cieszyl jak male dziecko...no to pochwalilam go zeby smutno mu nie bylo...czego nie lubi to chodzic ze mna na zakupy...bo ja sie nigdy zdecydowac nie moge...ale tak to jak go o cos poprosze to raczej to robi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gula a ja nie mam z kim w scrabble grac:( M kupił mi na urodziny i zagrał ze mną raptem pare razy bo stwierdził,ze zawsze mnie ogrywa i sie wkurzam na niego:) Gula to co wczoraj upiekłam jest banalne w zrobieniu i dobre. M skosztował i pochwalił;) ciasto jest jogurtowe więc nie jest za słodkie ale kostki czekolady,ktore sie między warstwami dodaje sprawiaja,ze jest pyszne;) Puszek nie denerwuj sie prosze Cię... Z facetami jak z dziecmi. Na mojego nie moge narzekac bo przyjdzie,przytuli, porozmawia z Julcią. Bardzo sie przejmuje jak mnie coś boli i marudze. Jednak jak zacznie w cos grac to trudno Go odciągnąć wiec potem robie mu na złosc i pisze z Wami do północy albo i dłużej;) A co do kolacji badz jakiegokolwiek jedzenia to to jest na mojej głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gula powiedz Mężowi,że dziękuje za uznanie i że wierzy,że to co pieke jest do zjedzenia ;) Inaczej by przepisów nie chciał, hihi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczesniej tez tak mialam...mialam jakies zle dni i twierdzilam ze on mnie w ogole nie rozumie...za ja mu tlumacze a on i tak swoje...jakbym do slupa mowila....ale teraz jest ok...moze cos sobie przemyslal czy cos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszek musiał poczuć,że na niego pomarudziłaś;) Tysia nigdy nie robiłam bo stwierdziłam,że za trudne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mial rzucic palenie, ale slyszalam teraz jak rozmawial z kolega ze ma kupic mu fajki, rzuca juz od miesiaca i codziennie kupuje fajki, jakies tabletki kupil i plastikowego papierosa, takze zamiast zaoszczedzic jeszcze wiecej wydal kasy na te bzdety, dziewczyny raczej ide sie polozyc bo mnie szlag trafi, ale jestem zla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszek666 chyba telepatia zadziałała :) Tuethe to będziesz mi musiała te wszystkie twoje przepisy skserować :) A co z Suelen źle się czuje ? No i Orlla milczy ciekawe jak tam u niej. Madzia tez miała mi odpisać na jakim usg była i cisza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom trudne jest ale dobre tez jest....jakby ktos mi zrobil to bym zjadla:P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszek mój też pali, przyznam,że mniej niż kiedyś ale pali... Obiecał,że jak Julka się urodzi to rzuci. Zobaczymy czy mu wyjdzie... Jeśli położenie sie do łożka Cię uspki to zrób to;) może pusc sobie jakas spokojna muzyke albo poczytaj ksiażke. Pamiętaj,że złosc moze zaszkodzic Maleństwom w brzuszku;) Gula ja zawsze biore laptopa do kuchni bo z internetu mam przepisy ale moge podrukowac i dorzucic do pierniczkow;P Nie wiem co z Suelen... znikła nagle. moze znów internet sie popsuł? Ja mam nadzieje,ze Orlla wkoncu sie odezwie... piłam len mielony na gardło, ble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuethe to musimy razem zagrać w scrabble bo ja też zawsze z nim przegrywam:)Teraz poszedł z psem mówi że musi karpatkę spalić jakby mu to groziło hi hi.Pisałaś że wózek wybraliście a jaki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez bym musiała isc z moim maluchem na spacer ale nie chce mi sie... Gula i tak mnie pewnie ograsz w scrabble:P Jaki wózek... tako warrior;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M zanim pojechał z bratem powiedział,ze szkoda ze dopiero bedziemy go miec za 5 tyg bo by nim pojezdzil sobie po pokoju bo juz nie moze sie doczekac Julki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tym razem M wybierał z młodszą córką wózek ( byłam z nimi ale okazało się że oni byli już wcześniej zaklepać bo im się spodobał i był tańszy prawie o 500zł) i już mam w domu.Ledwo co go przywieźli to moja młodsza jeździła z lalką po pokoju mówiła że sprawdza jak się go prowadzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie potrafie patrzec jak ktos po mordzie sie leje:P nie wiem jak mam juz lezec... masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gula a jaki masz wózek? wiem,ze kiedys pisałas jaki ale mam skleroze;) Wózek teoretycznie wybrał M. Espiro gtx,ktory chciałam mu sie podobał ale zobaczył taco warrior, przyszła Pani i nam wszystko pokazała i okazało się,ze jest lepszy i tańszy. Nad kolorem był problem ale zamówilismy taki jaki chciał;) Wkońcu będzie córeczka tatusia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mnie juz M przyjechal:) wiec zmykam...odezwe sie jutro...wiec papa Kochaniutkie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
X-lander xa z fotelikiem ale powiem ci że jak teraz patrzę na allegro to zaoszczędził tylko 200-250zł .Ale on uparł się żeby już kupić i tak leży w kartonie.Powiem ci że ja jestem taka głupia że już teraz wybrałabym inny ale nie chcę robić mu przykrości skoro już taki wybrał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tysia spij dobrze;) Gula a jaki Ty bys chciała? x lander fajnie wygląda ale go nie macałam;) bylam z Blazikiem. dupa mi zmarzła;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem ci że ten mi się podoba ale też podobał mi się bebetto solaris.Sama nie wiem co bym chciała chyba mi odbija na starość albo to te hormony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie by ten bebetto odpadł ze względu na koła;) nie podobaja mi sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×