Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

właśnie zapakowałam prezent dla mojej ulubienicy :D mam nadzieję, że się ucieszy, lubi kotki to jej kupiliśmy maskotkę kotka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napewno się ucieszy;) Ja zmykam. Będę wieczorem. Miłego dnia kobitki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe no prezent bombowy:P az jestem zaskoczona:P i teraz wlepiam gały w niego;p hihi dziewczyny super brzuszki:PPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babeczki macie juz cos upatrzone na prezent dla rodzicow?bo ja tak mysle dla mamy zeby jej wykupic u kosmetyczki jakas kwote i niech kobieta sobie wybiera co chce robic co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonka...super pomysł....na prawdę..:) dziś robię pierniki i ciastka imbirowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść wszystkim ! ILOSIA ale fajny prezent na mikołajki dostaliscie SONKA 2 rocznica ślubu w mikołajki.Fajny termin sobie wybraliście.Wszystkiego dobrego z tej okazji,dużo miłości.Odezwij się po wizycie. JUS przykro tak iść do pracy po wolnym.Ale odliczaj już dni,święta bliziutko. Fajne macie brzuszki,takie malutkie. SUELEN lekarz rodzinny nie robi problemów jak idziesz po skierowania do niego? Nie pomyślałam żeby wyniki robić na NFZ,za wszystkie płacę. Takie niezdrowe porównywanie dzieci jest naprawde trudne dla rodziców i póżniej jak juz dziecko rozumie o co chodzi.Przechodzę teraz taki czas z Jaśkiem.Tym bardziej że jest ze swoją kuzynką w jednym wieku i chodzą do jednej klasy.A Ona się chwali że Babcia jej kupiła,dywan,lalkę, kurtkę grę itd.Szkoda gadać,ale dziecka mi szkoda chociaż tłumaczymy Mu że to rodzice mają obowiązek kupowania dzieciom różnych rzeczy.Jak M próbował rozmawiać ze swoją Mamą to stwierdziła że oni są biedni,a my sobie jakoś poradzimy.Obłęd jakiś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez marcowka- no fajny termin ale to wszystko przez meza cwaniak byl poprostu on ma urodziny 23.12 wiec zawsze byl poszkodowany za dziecka bo jeden prezent wiec cwaniak stwierdzil ze ja tez"pocierpie" osiadczyl mi sie w moje urodziny(jeden prezent) a slub w mikolaja(jeden prezent) zeby nie kupowac dwa razy. no ale z drugiej strony w mikolaja rocznica ciezko zapomniec o niej:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki jako że jutro mam usg potwierdzajace płec DZIEWCZYNKA:) ihhi ewentualnie chłopiec:) prosze was o opinie:) niemożemy z M sie zdecydować na imie dla dziecka a meczy nas juz strasznie wołanie do brzuszka dzidziaa,dzidziol albo żabiak;p wiec przedstawie wam imiona które nam sie podobaja i prosze was o opinie wybranie 2-3typow ,ktore sa najładniejsze według was.Jako ze na rodzine niemamy co liczyc bo im sie wszystko niepodoba wiec oczekuje od was kochane obiektywnej rady:) jeśli okaze sie chłopak to sprawa jest juz prosta bo bedzie IGOR:) z dziewczynka jest niestety gorzej..... oczywiście mile widziane również wasze typy:)) i imiona ,które wam kochane sie podobaja a niema ich tu:) byc moze skorzystam co kilka głow to nie jedna :) z GÓRY WAM WSZYSTKIM DZIĘKUJE:) oto nasze propozycje: NADIA , AMELIA ,LENA , NATALIA ,LIVIA, WERONIKA, OLA (ALEKSANDRA), LAURA , POLA, KLAUDIA, AURELIA , ANTONINA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki jako że jutro mam usg potwierdzajace płec DZIEWCZYNKA ihhi ewentualnie chłopiec prosze was o opinie niemożemy z M sie zdecydować na imie dla dziecka a meczy nas juz strasznie wołanie do brzuszka dzidziaa,dzidziol albo żabiak;p wiec przedstawie wam imiona które nam sie podobaja i prosze was o opinie wybranie 2-3typow ,ktore sa najładniejsze według was.Jako ze na rodzine niemamy co liczyc bo im sie wszystko niepodoba wiec oczekuje od was kochane obiektywnej rady jeśli okaze sie chłopak to sprawa jest juz prosta bo bedzie IGOR z dziewczynka jest niestety gorzej..... oczywiście mile widziane również wasze typy i imiona ,które wam kochane sie podobaja a niema ich tu byc moze skorzystam co kilka głow to nie jedna z GÓRY WAM WSZYSTKIM DZIĘKUJE oto nasze propozycje: NADIA , AMELIA ,LENA , NATALIA ,LIVIA, WERONIKA, OLA (ALEKSANDRA), LAURA , POLA, KLAUDIA, AURELIA , ANTONINA , WIKTORIA :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilosia co do imion które podałaś to mi się podobają takie w tej kolejności : 1.Ola 2. Natalia noi jeszcze Weronika ujdzie:P reszta mi się nie podoba ale ja lubię zwykłe imiona dlatego nie sugeruj się opiniami innych bo Tobie imię się spodoba i moze dziecku tez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się podoba Natalia, też myślałam o tym imieniu, ale jednak jest Gaja :) Antonina jest fajne, bo zdrobnienie to Tosia :) Lena też jest fajna, bo nie znam żadnej Leny, Lenka - fajnie brzmi :) i jeszcze Amelia, Amelka jest fajne :) ale myślę, że sama wyczujesz, które imię będzie najlepsze, moja mama uważa, że to matka powinna wybrać imię dla dziecka ;) hmm.. chyba nie pomogłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie usmażyłam racuchy z jabłkami, jakoś mnie na słodki obiad wzięło ;) :D a na deser mandarynki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi sie podoba Amelka, Lenka, Nadia i Livia (pierwszy raz slysze to imie :P) ja sama sie zastanawiam nad imieniem bo napoczatku byla amelka a teraz cos bardziej bysle o Liliance :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle mialo byc*. ja bym wlasnie chciala jakies bardziej oryginalne imie dla corci ale zas nie jakies smieszne typu jessica tylko jednak takie zeby sie z imieniem wyrozniala i nie bylo np 5 amelek w klasie pozniej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gorzej jak rodzice niewiedza sami;/ hihi ale narazie imiona ktore wam sie podobaja sa i na naszej liscie TOP;p hihi wiec ktores z tych ja wczoraj Livie usłyszalam ale niewiem czy zdobyła bym sie na odwage by nadac takie dziecku. ale postanowienie jest jasne decyzja ma zapasc dzis i basta dosyc bezimiennego brzuszka;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam pytanie odnosnie ruchow czy wy odczuwacie jakos bardzo silne ruchy bo ja czuje malutka ale takie delikatne te kopniaczki... troche sie martwie nie wiem.. kolezanka zas mowila ze jej mala sie tak wierci ze pod zebra jakies kopy dostaje ;/ a ja wlasnie tak delikatnie je odczuwam i nie wiem czy to ok :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po weekendzie !!! Odnośnie ruchów to ja czuję małego poniżej pępka i po bokach , tak jest ułożony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia... ja w żebrach małej nie czuję, a czuję różnie, raz po bokach, potem na środku pod, albo troszkę nad pępkiem. same ruchy też są różne, czasem mocne, ale mnie nic nie boli, jak leżę to brzuch skacze hehe bo się przyglądam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LAURA, LIVIA , WIKTORIA moje typy chociaz co do WIKTORII to w sumie nie wiem bo ostatnio ich duzo.a co do AURELIA ANTONINA to jesli o mnie chodzi kojarzy misie za bardzo z taka stara babcia w chustce na glowie a nie z kims mlodym .z drugiej strony teraz mozesz zdrabniac no tosia czy jakos inaczej pomysl o tym jak sie beda rowiesnicy do niej zwracac w gimnazjum,dzieci potrafia byc wredne, albo ewentualnie w doroslym zyciu przykladowo bedzie lekarzem i jak dla ciebie brzmi ANTONINA (powiedzmy KOWALSKA) jak ci sie kojarzy??mnie jakos nie wiem czemu by sie ze stara baba skojarzylo ale to tylko moje danie nie musisz go brac pod uwage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :P Chciałabym się do Was przyłączyc. Jestem w 27 tc. Mam termin na 13 marca. Jeżeli nic sie nie zmieni to będzie Emilia. Od 3 tygodni jestem juz na l4 wiec bede miała troche czasu zeby zagladac na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to fajnie ja tez wlasnie na dole i po boku czuje malutka i ruchy takie raz slabiutkie raz bardziej silniejsze ale nie ze jakos super mi przywali :P no i jak poloze sie na olecach to tez skacze mi leciutko brzuszek. wiec chyba na ten tydzien to normalne ruchy skoro tez tak macie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia.. nie masz się czym martwić :) zawsze można lekarza spytać, ale tutaj nie ma powodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj brukselko :) możesz się dopisać do listy, jest parę, -naście stron wstecz :D jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) zmarnowalam caly dzien, nic nie zrobilam. Po weekendzie pobojowisko w domu...tym bardziej ze w kuchni rzadzil maz....ech....sprzatania na caly dzien. Prace musze napisac....masakra.....caly dzien rozpizdrzony bo musialam niespodziewanie wyjsc i caly dzien mnie nie bylo. A teraz zaczelam was nadrabiac i juz zupelnie czas ucieka....obled normalnie! WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI ROCZNICY SLUBU!! Sliczny brzuszek i kolejna buzka ujawniona;) brukselkaa witaj!:) ilosia mnie strasznie podoba sie OLA i miala byc u nas OLA:) ale jest chlopczyk:) inwazja moze tesciowie jedno wino przyniesi twojemu mezowi a drugie by sobie mogli wypic;).....tylko szkoda ze nie pomysleli o jakims soku dla ciebie;).... A o moich tesciach nie bede wspominac bo zaczynam sie wkurzac wiec....nie ma tematu 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilosiaa mi również podoba się Aleksandra i tak bym nazwała gdybym miała miec córę...ale że mam chłopczyka to bedzie Wiktor;) podobno jest czasem tak ze mając wybrane imię dla dziecka w szpitalu po zobaczeniu dzidziusia wybiera się całkiem inne imię..bo to wybrane nie pasuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do ruchów to u mnie też już są dość mocne ( 28 tydzień). Ostatnio nad ranem jak spałam na plecach a mój M był do mnie przytulony i miał rękę przełozoną przez mój brzuch to aż się przebudził bo go coś w przedramię łupało;)się usmialiśmy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×