Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Dziewczyny ważne jest to,że jestesmy szczesliwe z naszymi Mężami i że będziemy miały dziecko. Reszte trzeba olac. jak oni sa świnie to my lepsze nie musimy być. Jak wojna to wojna. Mój skarpetki zawsze zostawia w jednym miejscu na podłodze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to popisalam o nich a mialam nie pisac:P ale juz wiecej nie bede :) Tuethe otworz szufladke w lapku to ci przesle pomarancze i jabka jak chcesz a nawet kake:P...nie musialabyc isc:) Albo! ...wyslij swojego niech skoczy do sklepu;)...w koncu ciezarnej sie nie odmaiwa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój ogląda castle i nie chce mu sie isc ale ja sie przejde;) dobrze mi to zrobi... wroce za jakis czas z owocami, haha;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj jak z mamusia jeszcez mieszkal i jak tam jezdzilam do niego to zawsze pod lozkiem byly ale jak tylko zamieszkalismy razem to powiedzilam mu ze niech tylko zobacze skarpetki albo ubranie pod lozkiem to odrazu wyladuje to na dworzu albo w piecu...no i nie zoastawia choc np czasmi ciuchow po sobie nie zlozy tylko tak polozy na fotelu na ok czasem zloze za niego ale nie za czesto co by sie nie przyzwyczail za bardzo:) czasmi pomaga mi gotowac bo powiedzilam mu ze razem bedziemy gotowac...no i od czasu do czasu go zagonie...no ale tak to jest jak w domu mamusia wszystko robila....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieee:D zawsze wrzuca do kosza...jakos sobie nie przypominam by mial kiedykolwiek z tym problem...chociaz czasem zdarza mu sie ale naprawde baaardzo rzadko...raczej w ramach protestu badz na zlosc mi....zostawic gacie i skarpetki pod koszem na pranie:D Jednak ostatnio to zostawia kapcie w jednym miejscu....pod ława w salonie;)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mojego też wszystko mamusia robiła "przynieś podaj pozamiataj..." ze mną nie ma tak dobrze :) chociaż nie protestuje jak każe mu posprzątać. Ach te teściowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no ze mna tez tak nie ma...owszem obiad to mu ugotuje no czasmi razem ugotujemy....kanapki do pracy to zalezy jak mi sie che to mu zrobie...ale tak to ciagle go ucze dbac o porzadek...no i nawet jak kiedys mnie nie bylo to sam posprzatal....tak myslalam tez o chlebaku bo cos mowila ze musi sobie nowy kupic a ten recznik to dobry pomysl:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj ma tez zawsze ugotowane i kanapki ale pisalam juz kiedys ze moj starsznie lubi w kuchni siedziec i cos ''kombinowac'' wiec jak mu sie chce i ma ''wene'' to tworzy:P ...:) wazne ze umie i chce to mnie czasem odciazy;) zreszta razem tez sie zdarza ze gotujemy...jakos tak przyjemnie wtedy sie robi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom razem jest fajnie gotowac....ja to bym chciala zeby moj kiedys sam cos ugotowal ale pewnie sie nie doczekam tego....ale za to sobie cos tam ciagle konstruuje:P wazne ze nie lezy calymi dniami tylko sam sobie wymysla robote:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm......albo takie ozdobne pojemniki np na oliwe i ocet badz sol i pieprz. Albo szklany polmisek z trzema przegrodkami np na salatke badz owoce;) ( w e'leclerku za 10 zl:P)....nie wiem czy nadal sa ale bardzo ladnie wyglada na stole/lawie. Badz jakis polmisek np rybka na rybki na ryby na Swieta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dzisiaj Was wzieło na pisaniu o Męzach;P Mój poszedł teraz odgarniac snieg bo mu powiedziałam,ze kiepsko to wyglada... Wróciłam z pomaranczami, jablkami i mandarynkami:D hihi;) i bylam jeszcze z psem na spacerze bo nikomu sie dupy nie chciało ruszyc. a Mój unika kuchni i unikać chyba już bedzie, hehe. Tysia może np taki do powieszenia na scianie przybornik tzn kielnia, łopatka, cedzak i cos tam jeszcze w takich kompletach jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom...to teraaz juz wiem co tylko aby jechac i kupic:P o mezach i tesciowych:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja teściowa na szczęście powiedziała co chce, zażyczyła sobie brązowy tusz do rzęs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen mi kiedys Teściowa wspominała co by chciała ale wiecie co? zapomniałam co to było i nie umie sobie przypomniec;/ ale dzieki Wam wiem co Mamie kupie. Pojemniki na ryż, kasze, makarony itp bo wszystko w tytkach trzyma i nigdy nic nie umie w szafce znalesc i mnie to do szału doprowadza:P mniami pyszna pomarancza i jabłkuszko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem lekka anemie a jaka ci hemoglobina wyszla? ja tez mialam niska ale narazie mi nic nie zalecil..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macie bardzo fajne pomysły na prezenty, myślę, że obdarowani będą zadowoleni :) Ja właśnie zjadłam 4 pyszne pomarańcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde wiecie jak jest mi juz ciezko...czuje sie jak slonica...kurde a gdzie tu jeszcze do konca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TYSIA Ty jak słoń ja jak hipopotam :) nie długo zoo zrobimy ;) pomyśl, że już bliżej nam do końca niż do początku. Bardzo fajne i pomysłowe te pojemniki :) mnie samej one się bardzo podobają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hemoglobina : 15 tc - 11.4 18 tc - 10.8.......od wtedy kazal brac ASCOFER 3x1 22 tc - 11.1.......dalej 3x1 26 tc - 10.9.......a tutaj juz 3x2 powiedzial ze nie "mozemy" ;) dopuscic by spadlo ponizej 10 i ze ma nadzieje! ze nastepnym razem bedzie powyzej 11 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i takie lub podobne kupie mamie....jej to ja bym wszystko moga kupic tylko zeby ona jeszcze chciala mi powiedziec co by chciala dostac...myslalam nad mikrofala tez ale to moze na swieta...zobacze jeszcze:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem bardzo ładne to jest jednak moja mama nie miałaby gdzie tego postawic bo ma juz tak blaty w kuchni zawalone tak ze masakra;P nie widziałam jeszcze takiej miski:P Suelen 4 pomarancze? ja zjadlam polowe dużej i mam dośc;P Przywiezli wlasnie 50 kg swojskiej kiełbasy, chce któraś?:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie martwilam bo miesiac temu mialam 11 i mowil cos wlasnie o lekach jak zejdzie nizej ale kazal urozmaicic diete np o czerwone mieso ktorego nienawidze..wiec teraz zajadam sie pieczenia blee itp :P no wszystko dla dobra dzidzi pije soki z burakow i marchwii te jednodniowe no i duzo warzyw i owocow i mam teraz o dziwo 12 a tez mialam zawsze sklonnosci do anemii chyba to miecho zadzialalo :P normalnie bym nie przegryzla np zupy to z miesem miksuje zeby przeklnac zobaczymy jak bedzie za 2 tyg mam znowu zrobic badanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde na prawde ciezko..ale dobrze ze to zima a nie lato bo w lato to chyba jeszcze gorzej jak tak goraco....boki to juz tak kmnie bola jak spie ze szok...ale ja nie umie tylko na plecach spac a tak przed ciaza to na brzuchu spalam tk w ogole:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×