Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

ale co do rozstępów to np. moja mama przy pierwszej ciąży nie miała, a przy drugiej bliźniaczej to brzuch w paski. A moja ciocia dwoje dzieci urodziła i ani jednego rozstępu, a jej córka pasiasta :) wiec to nie geny odpowiadaja za rozstepy, moja siostra jeszcze nie byłą w ciazy a ma rozstepy... ;/ ja puki co nie mam... slyszalam ze najczesciej pojawiaja sie one jak brzuch opada do porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadłabym schobowego z ziemniakami i buraczkami ale M jeszcze jest na diecie... od czasu do czasu cos innego ugotuje ale jednak dalej staram sie dietetyczne rzeczy. Rano go brzuch bolał wiec dzisiaj ugotowany filecik z ziemniakami i sosem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wróciłam ze sklepu, tzn. myszka chciała znowu na polko to przy okazji małe zakupki zrobiłyśmy. Dziś zrobię żurek, a na drugie...??? ... - niewiem czy bedzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mamuśki :) Ja już też posprzątałam i skończyłam papierkową robotę . Dzwoniłam do zakładu w sprawie skierowania co pisałam wam wczoraj i wiecie co... nie było tej pani co mi to wysłała bo jest na urlopie ale poprosiłam inną osobę o wyjaśnienie i okazało się że ktoś omyłkowo wysłał mi te skierowanie i mam uznać za nieważne :) Ja dziś na obiad mam karkówkę w sosie własnym hi hi :) Sonka78 to fajnie macie w tej Łodzi że tyle kasy wam dają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia ja mam nadzieje,ze jak mam mały brzuch to roztepow nie ebdzie bo juz mi wystarcza te na udach:P Suelen ja jutro wezme sie za pieczenie torta dla M ale jakoś mi sie nie chce. Im blizej świat to wszystkiego mi się odechciewa... Gula no to mają szczescie,ze omyłkowo to wyslali:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiaj schabowy ziemniaczki i buraki bez zupki zupka byla wczoraj:)moj brat sie dzis przeprowadza wiec calkiem mozliwe ze pojedziemy do niego mu pomoc.ja tam jakies ciuchy pakowac a chlopaki meble:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis dzien schabowego heheeh,ja sama nie wiedzialam co na obiad robie wyciaglam miesko jakie mi do rak spadlo i padlo na schab:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zart:P Ja jak nie mam pomyslu co na drugie to zwykle schab kupuje i wszystkie zlosci wylewam przy ubijaniu:P....wyzyje sie, zmecze i jest git;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja co miesiac kupuje wieksza ilosc miesa a pozniej porcjuje i mroze a pozniej tylko wyciagam i robie:P i nie latam dziennie do sklepu.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
decyzja zapadła :) u nas dzisiaj karczek zapiekany z pieczarkami. A u nas dzisiaj studnióweczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem dobrze wymyśliłas:) jednak mnie łąpy bolą wiec długo bym nie męczyła tego miesa:P Sonka ja latam po owoce co 2 dni jak nie jestesmy w sklepie bo musze miec cos w koszyczku:) Suelen nono ale wymyśliłaś obiad:) Napewno jest to smaczne. Gratuluje studnióweczki:) Wypijemy za to wieczorem:D A mojego psa coś powaliło... lata po całym domu i szczeka jak porypany...Układałam rzeczy na półkach i znalazłam zdjecia ślubne.. jak mi się mój Mężuś podoba w garniturze:) szkoda tylko,ze nie chce się w niego często ubierac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie 80;) choc na innej stronce obliczyło mi jeszcze inaczej i pisze 76:P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe to z tego wychodzi zemy bedziemy juz po a dziewczyny nadal beda sie meczyc :/masakra a mnie juz zaczyna stres zjadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez stres czasem ogarnia....a raczej panika np ze te rzeczy ktore mam sa albo nie przydatne albo nie takie. I ze wogole nie bede wiedziala nic co powinnam badz wydawalo mi sie ze wiem....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonka tak to bedzie... dziewczyny będą jeszcze niecały miesiac z brzuszkiem chodzic a my już dziecko w rękach będziemy miec. Ja sie boje coraz bardziej... nie samego porodu tylko tego,ze nie donosze i szybciej urodze... Na samą myśl ręce mi sie trzęsą.... Jak M nie zorientuje sie,ze posprzatałam i jedną półke mamy wolną to sie obraże:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis tez schaboszczaki;p hihihi i produkuje prace zaliczeniowa masakra;((((( dzis na szkole rodzenia mamy kapiel noworodka:) moj M tylko sie martwi zeby "nieutopic" lalki bo wstyd bedzie;p hyhyhy. Puszku jak sie czujesz?? u nas 1000zł becikowego jedynie dostaniemy i kase z ubezpieczenia wiec na dobra sprawe niewiem ile tego bedzie na kokosy nielicze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilosia ja wlasnie skonczylam pisac w poludnie. Radosc jaka ogarnela mnie w momencie postawienia kropki w ostatnim zdaniu mozesz sobie wyobrazic;) i tez dostaniemy tylko 1000zl becikowego + z ubezpieczenia jakas kwote pewnie minimalna....no coz....wazne ze nie powiedzieli ze NIC sie nie nalezy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilosiaaaa czuje sie dobrze ale mam mega lenia, mamy cos z netem wrrrr, ja tez mam schabowe hihihi, czekam na koniec aukcji poscieli ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TUETHE masz rację, nie które pewnie będą już maluchami na rączkach, a my końcowe marcóweczki będziemy jeszcze czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×