Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

widzisz jak masz mądre dziecko :) metoda jest z książki w oczekiwaniu na dziecku, przyłożyć włączoną latarkę do brzucha, do dziecka trafi światło silniejsze niż z otoczenia i maleństwo się porusza. Ale ja nie wypróbowałam. TUETHE fajne te masaże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie słyszałam taiej metody z latarka...pomysłowe. Moja się chwilowo uspokoiła ale później napewno da mi popalić;) jutro ide do dentysty a tak mi sie nie chce;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wróciłam cieszycie się :) A latarka działa wypróbowałam w zeszłym tygodniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pepsi też działa stara metoda ale też działa :) A sterylizatora przy poprzednich dzieciach też nie miałam i dałam radę wiec teraz też uważam że zbędny by był wydatek.Ale podgrzewacz sprawdził się u mnie w 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja prawie na wszystko co zjem badz wypije reaguje ;) Gula dziewczyny coś ciche dzisiaj są...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mróz ich wygnał do ciepłego łóżeczka i pewnie grzeją się z mężami :) Ale my sobie troszkę jeszcze poklikamy hi hi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedzę i myślę co jutro mam ubrać do lekarza katastrofa wrrrr. Ja już nie wiem w czym chodzić po ulicy bo w domu to w dresie chodzę bo jest mi najwygodniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj junior tez na wszystko reaguje az czasem sie dzwie ze tak szybko nie wiem jak szybko dociera jedzenie do zoladka.a dzisiaj tez jakis cichy jest.wczoraj byl bardziej ruchliwy.ale jakos ruchy maja malec ale nie wiem od ktorego tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gula pewnie tak, hihi;) Gula jakieś wygodne spodnie, nie ma co się stroić, ma byc wygodnie;) Sonka ja czytałam o tych malejących ruchach ale nie pamiętam od kiedy to miało byc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wiecie co chcę kupić taki stelaż do wanienki bo myślę że to wygodniej niż się schylać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam do was :) musiałam mamie napisać pismo do ubezpieczyciela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wygodniej napewno ale ja bym sie bałą,ze mi sie to kipnie.. cos mnie zaczeło kłóc po prawej stronie brzucha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może maleńka się jakoś tak ci ułożyła ? Zapomniałam wam napisać, że przyszły zamówione rzeczy i są super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możliwe. juz przestało. Ja naprawde coraz bardzij się boje,ze predzej urodze... Suelen super,ze jestes zadowolona z zakupów;) Sonka do 36 jeszcze mamy daleo wiec dzieciaczki pokaza co potrafia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen jak kupuje to dużo rzeczy naraz:) ja jutro przed dentysta pojde chyba poszukac koszul do szpitala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen a te pieluchy flanelowe są faktycznie grube ,jaki gatunek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co grube są, ale te które kupiłam o poprzedniego sprzedawcy są jeszcze bardziej grubsze. Fajna opcja ta z ceratką, bo jak małego gdzieś będę chciała przewinąć i zsiusia się to nie zamoczę nic nikomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chciałam na allegro kupic ceratki, podklady, majtki itp ale M stwierdzil,ze to mozna kupic napewno w aptece wiec mam to jak narazie olac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro chcę jechać też do Tesco na jakieś zakupy i może wjadę do hurtowni i spytam czy też mają takie pieluchy z ceratą. A smoczki też takie chcę kupić . Przepraszam muszę już kończyć bo bateria mi siada a dzieciaki już śpią a gdzieś kabel schowały. Do zobaczenia jutro pa pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buziolki GULA no jasne jak cenowo jest ok to nie ma co się zastanawiać i lepiej kupić na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe napewno mozna kupic w aptece tylko kwestia ceny jak chcialam co niektore rzeczy kupic w markecie.smoczki zestaw 2 sztuk allegro 18 zl market 22 te same,gruszka allegro 6 market 12,pewnie ze wszystkim tak jest.wiesz ja pracuje w hurtowni farmaceutycznej chcialam kupic u nas bo jak dla mnie taniej juz jak w aptece a sie okazalo ze dalej jest drozej jak na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego kupiłam na allegro parę rzeczy, aby rozłożyło się z kosztem przesyłki, ale dziewczyny obejrzyjcie sobie same. SONKA a Ty z Łodzi jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gula spij dobrze i udanych zakupów:) Na allegro satansze rzeczy ale trzeba placic za przesyłke. W markecie kupie to co mi się uda a reszte najwyzej dokupie w aptece. Zreszta duzo mi tego nie zostało więc nie ma zle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś mi się musiało pomylić :) jak pracowałam to często w Katowicach byłam w siedzibie firmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×