Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

dziekuje i wzajemnie:) juz jedna miseczke znadlam, maz przyniosl mi dokladke:-) Ja jakos bez gazowanego nie moge sie obejsc a wiem, ze to nie zdrowe, wogole czytalam, ze nie powinno sie jesc niezdrowych rzeczy z tego wzgledu miedzy innymi, ze u dziecka ma to wplyw na zawiazki zebowe i jezeli bedzie mialo slabe zeby w przyszlosci to moze byc wina tego co jadlysmy w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czekam az mi sie troche miejsca w brzuchu zrobi,zeby 2 miseczke zjesc.. Nie wiedziałam,ze nasze jedzenie ma taki wpływ na dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu tez bym sobie zjadla tylko ze po kislu juz nie mam na nic wiecej miejsca, ... a kaszki poza tym nie mam w domu. na pewno zdrowsza kaszka niz woda gazowana i chipsy ktore dzis jadlam:( Ja tez nie wiedzialam jakie znaczenie ma to co jemy ale niedawno znalazlam taki artykul w necie. Tylko nie wiadomo ile w tym prawdy. Ide juz spac.Rano szybko wstaje bo jade do lekarza na 8:35 - do dermatologa z moimi plamami pod pachami - ciekawe co mi na to powie... Trzmkajcie sie dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja co jakis czas pije cole bo nie moge sie obejsc bez niej. dzis troszke poodsniezalam i powiem wam ze jestem zastana jak niewiem bo normalnie troszke delikatnie lopata pojechalam nie zeby dzwigac bardziej to bylo jak zamiatanie a juz wszystkie miesnie w nogach mnie bola jakbym weszla na jakas gore:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina spij dobrze i powodzenia jutro:) Sonka ja tez od czasu do czasu napije sie coli albo fanty. Ja ostatnio odsniezałam- tzn troszke udawałam zeby nikt nie zaparkował przy płocie bo by M się wściekł, wiec jezdziłam łopata tam i spowrotem az M nie przyjechał:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się rozpisałyście i znów jakieś jedzonka hi hi :) Ja też dziś odśnieżałam razem z moim psem bo uwielbia jak śnieg rzuca się na nią :) Jestem jestem nie wiem czy o mnie pytałaś ale ja mam na +7-8 kg :) Jeśli chodzi o jedzenie to wszystko jest szkodliwe w dzisiejszych czasach więc jak sobie od czasu do czasu pepsi czy cole wypijecie to nic się niestanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gula witaj;) jak tam? jak domownicy?:) Mój psiak jak wbiega w śnieg to wkłada do niego pychol a potem sie tarza, hihi;) sniegu na podwórku jest tyle,ze juz ledwo biega:P Jak naładuje wkońcu akumulatorek to pstrykne mu zdjęcie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem no brzuchol mi urósł mam teraz w obwodzie mierząc miarą papierową z jakiegoś marketu hi hi 98cm :) Tuethe domownicy już ok wyleczyli się ale ja ostatnio mam dziwne humory raz się śmieje a za chwile chce mi się płakać kurde palma hi hi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 93 cm;) Gula ja tez tak mam... no normalne;) Dobrze,ze juz wszyscy zdrowi:) Ciekawe jak Suelen, chyba zmecozna po szkole rodzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro idę do lekarza więc się okaże ile tak naprawdę przytyłam bo on ma taką inną wagę :)Ale powiem wam jaki numer chciałam dziś się ogolić i szukałam małego lusterka ale gdzieś wcieło a męża w domu było brak więc na oślep bo brzuch zakrywa i ciach więc jak lekarz mnie zobaczy to się uśmieje :)A chciałam być taka ładna ...chociaż od dołu hi hi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja mam największy brzuch :) Ale to teraz jakoś mi tak wyskoczył ..... pewnie maluch chce się pokazać w całej okazałości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam krzywy brzuch :P bo Nati ułożył mi sie po lewej stronie brzucha i tak śmiesznie mi odstaje tylko z jednej strony. Ale nie mierzę się, aby sie nie dołować. Wiecie, że wracałam ze szkoły rodzenia 1,5 godziny!!! na nogach to 25 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znikam idę pod prysznic... Ale wrócę za jakiś czas więc czekajcie na mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba ja mam największy bo 109 cm :( co do sterylizatora to moim zdaniem zbędny wydatek, przy pierwszym dziecku wyparzałam wrzątkiem najpierw co 2-3 dzień potem już 1 na tydzień , potem jeszcze rzedziej niestety nie uchronimy naszych pociech przed bakteriami teraz to już tak olewam ze nawet proszku specjalengo nie kupuję tylko wszystko co kupiłam piorę z naszymi w vizirze to jest chyba syndrom drugiego dziecka - matka wrzuca na luz i już nie robi tak książkowo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam z psem na spacerze i myslalam ze sie wkurze. Naprzeciwo mnie szła babka tez z dużym psem wiec poszłam w strone garaży i ona zamiast isc gdzies indziej to kurna tez tam:/ jakbym nie miała gdzie sie schowac to by mój zaczął sie szarpac bo jakas baba nie mysli:/ Gula u mnie tez inna waga sie pokazuje niz u gina... Ja tez dzisiaj bez lusterka, mam nadzieje,ze az tak zle mi nie wyszło. M powiedział,ze sie boi wiec musialam sobie sama poradzic... Suelen mi Julka tak czesto robi i czuje sie tak jakby mi chciałą brzuch rozerwac. Wołam wtedy M i On ja zawsze umie udobruchac. Tak jak myslalam,ze tyle czasu spedzicie w aucie. ta pogoda jest masakryczna... Suelen o czym dzisiaj bylo w szkole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już byłam zła na to siedzenie w aucie i poruszanie się po centymetrze. Dziś było o przyjęciu do szpitala czyli od izby przyjęć po kolei co się robi (ktg gdzie rodzic stwierdza, że dziecko żyje, badanie na izbie, badanie na porodówce itp), było omawiane pozycje w trakcie porodu, ćwiczyliśmy je, tatusiowie ćwiczyli masaż na nas stópki i plecki :D to mi się podobało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KASIU mój także czasem tak ma, może sobie śpi. A próbowałaś z czymś słodkim i na lewym boku? a Ja czytałam o jeszcze jednej metodzie ''wystraszenia" dziecka i spowodowania ruchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny tak sie zastanawialam bo jesli chodzi o wozek to bede kupowala x landera xa i fajne sa te modele 2010 ale pewnie juz od stycznia bedzie model 2011 jak myslicie? Bo ja sie nie znam te modele nowe co rok wychodza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to bardzo fajnie dzis miałasw szkole rodzenia;) My mieliśmy o masazu pleców juz;) haha w ekspresie reporterow jest o peronie pkp w koszecinie- faktycznie z pociagu trzeba skakac... Kasia ma jakis leniwy dzien, nie martw sie. Wskoczyłam pod prysznic, odrazu lepiej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie "wystraszenie" hmm??? Na lewym probowalam i nic slodkie tez... nawet postukalam tam do niej:P teraz przewrocilam sie na prawy bok i zasadzila 3 kopy i koniec ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×