Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

kurcze no ciekawa jestem jak to wyglada. Ale chyba to cos podobnego do cytologii... tak mi sie wydaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez planuje kupic parowar bo chce zrzucic po ciazy zbedne kg a pozatym w czesie kamienia raczej smaozych potraw nie powinno sie jesc...ito wiec wole sie zdrowo odzywiac kiedys znalazlam na stronie tefala takie super przepisy na parowar wlasnie ale juz jej nie ma ..;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia podobne do cytologii ;-) basilek fajny ten grill ale takie funkcje to ja mam w piekarniku, i wszystkie rady są cenne, czyli jeden minus dla parowaru ;-) jestem jestem, chciałabym mało kaloryczne, ale nie zastanawiałam się nad tym tuethe u mnie też nie bardzo jest miejsce ale tak myslałam że jak schaboszczak, to M na patelni a sobie do parowaru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja liczę na to że już po porodzie będzie wiekszy wybór warzyw, wiem że nie można kalafiora, bo tak to bym pewnie tylko to jadła ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie zrażajcie sie do parowaru, ja jestem po prostu leniwa i jak pisałam wcześniej nie lubię gotować więc nie chce mi się szukać przepisów i eksperymentować jedno jest pewne że gotowane na parze jest zdrowsze :) ale jakby tylko patrzeć co zdrowe itp to nic by nie było z tego życia , żadnej przyjemności :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basilek masz rację,nie można sobie zabronić wszystkich przyjemności bo człowiek by zwariował,też przed ciążą nie odżywiałam się super, no ale teraz musiałam się wziąć za siebie i dopóki będę karmić to też trzeba będzie jeszcze o to dbać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia ja nic takiego nie dostałam ale w piątek ide na kontrole,wiec jeszcze przedemna.. Fonia ja chyba zostane przy gotowanych filetach z kurczaka:P zrobilam sobie kisiel. Ciasto na mini pizze rosnie ale z upieczeniem musze czekac az bracikowi wyrosnie ciasto na chleb i potem upiecze:/ jak o 22 to zrobi to bedzie dobrze, eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny bo ja jednak zastanawiam sie nad tym sterylizatorem a mam pytanko do mamusi ktore maja juz dzieciaczki co jaki czas trzeba takie butelki wyparzac? Pewnie sie dowiem w szkole rodzenia ale jakos juz chcialabym wiedziec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia mój bracik raz na ruski rok cos zrobi... tzn chleb piecze sobie miejwiecej co tydzien bo ten sklepowy jest dla niego ochydny. Mi jednak nie smakuje jego. No i czasem go najdzie na jakies rogaliki czy coś ale to naprawde rzadko bo ciągle ja w kuchni przesiaduje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia ja nie dostalam ale czytalam, ze to badanie robi sie kolo 35 tyg. wiec jeszcze wszystko przed nami, iczytalam ze robi je gin.wyglada podobnie jak cytologia. A dlaczego dostalas skierowanie? Nie bedzie Ci tego robil Twoj gn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pizzerinki w piecu;) narazie jedna czesc, potem bracik piecze chleb a ja reszte pizzerinek:) ale M się ucieszył jak mu powiedziałam co będzie na kolacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem Karolina zrobiła Ci smaka;) A ja zjadłam pizzerinke jedna, 2 dałam Mężowi, jedną Mamie. 2 tura się piecze i się chyba będą o to bić. hihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie pizze tez zjadlabym ale to juz poczekam na week:)....moze wybierzemy sie gdzies z M bo juz dawno nie wychodzilismy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój gin tego nie robi, ale dal mi namiar gdzie to zrobic na pracownie mikrobiologiczna. Laseczki czy Wam juz "cieknie" mleko z piersi??? bo ja wlasnie mam plamke na bluzce... nie za szybko????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia mi juz od dawna leci... Jestem jestem po pizzerinkach bede jesc kisiel:P a tez czuje sie jak balon;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia raz kiedys mi wyplywalo ale to z jeden czy dwa dni i od tamtej pory nic mi nie "cieknie";) tuethe ty niedobra:P....i musze ruszyc tylek zrobic sobie kisiel:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi jeszcze nie leci mleko ale to calkiem normalne, mojej kolezance lecialo juz od 20 tygodnia ciazy, tuethe a co to sa te pizzerinki? Czy chodzi o normalna pizze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kisiel chyba tez ide zrobic... hm.. ale mi sie nie chce ale ochote mam... ciekawe co silniejsze, lenistwo czy ochota na kisiel,. caly czas mysle nad tym...czy isc czy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina kisiel sie robi 5 minut;) lec do kuchni pizzerinki to sa takie małe pizze;) nie taka jedna wielka tylko takie mniejsze placi. Wszystko zjedli, hehe;) znalazlam fajny przepis na ciasto, wyszlo mi grubsz, mieciutkie takie mniam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jakim smaku wcinacie kisiel?:) ja zrobiłam sobie owoce leśne... nigdy takiego jeszcze nie jadłam i przyznam,ze jest bardzo dobry;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe juz mam gotowy kisiel:) zrobilam sobie wisniowy bo tylko taki mialam w domku:) Dziewczny ja mam bez przerwy smak na wode gazowana smakowa lub na zwykla gazowana i pije codziennie - czy tak wolno pic gazowane codziennie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz:) smacznego;) Z tego co wiem to gazowanego za bardzo nie można pic... najlepiej woda niegazowana albo soki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×