Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

ja uszka porozdawałam:P dziewczynie brata 2 paczki, tesciowej paczka, cioci paczka i nam zostaly 2 w tym jedna w zamrazalniku dalej jest:P kupilismy Mamie takie pojemniki na zywnosc do kuchni na swieta w biedronce i bardzo fajne sa. Wlasnie powrzucalysmy rozne makarony do nich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jus29- dzięki za komplemencik :) Ty też niczego sobie i piękne zdjęcia ślubne... ja kupię sudocrem....alantan też, linomag słyszałam,że dobry jest na szwy....ja przez pierwsze pół roku małą kąpać będę w oilatum...oczywiście czymś trzeba będzie ją też myć....zwłaszcza strefy narażone najbardziej na zabrudzenie...jak pupa....bo mysle,że sama woda z oilatum nic nie da:P po kąpieli masażyk oliwką, ale nie ze względu na natłuszczenie skóry (choć pewnie fałdkom to się przyda)tylko na masażyk....relaksik po kąpieli...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz doczytalam ze koncem lutego..... wiec moje zdanie jest takie iz z "przyczyn technicznych" bez skrepowania mozesz odmowic przyjazdu owego Rafala;) Przeciez wiadomo ze wtedy nie czas na atrakcje dla kogos, umilanie czasu tylko to jest czas dla ciebie i twoich malenstw (gdyby juz sie pojawily)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, nie było mnie trochę i chyba nie dam rady nadrobić zaległości w czytaniu :) przeczytałam 3 ostatnie stronki :) i pooglądałam zdjęcia ze świąt:) pięknie wyglądacie a brzuszki coraz większe :) fonia29 ja kupowałam od r_p77 i od rodzyneczki też, ale ten pierwszy jest tańszy, ma np w ofercie Chusteczki Cleanic Dzidziuś SKIN CARE108szt. !!! (1387468706) za 5,69zł, za ta cene przeważnie jest 63 szt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale z drugiej strony moze bardziej czuc sie odrzucony gdy cale wasze zainteresowanie bedzie na maluszkach..... zawsze mozecie go zaprosic na wakacje:) w koncu to tylko kilka mscy pozniej .... a wiecej juz mozna robic:) bedzie cieplutko i wiecej zajec mozna wymyslic. Takie moje zdanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobietki właśnie poczytałąm że pisałyście o smarowaniu Maluchów Byłam dziś w aptece i pani poleciła mi linomag,sudokrem oczywiscie tez kupiłam.Gdyby linomag sie nie sprawdził do bedzie na moje piętki :-) Kupiłam jeszcze emolium do kąpieli i do ciała taki niby balsam.Póżniej przerzuce sie na nivea do kąpieli z oliwką. Po powrocie z apteki oczywiście na kanapę znów. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puszku a czy on by ci nie pomógł przy dzieciach ? skoro prawie pełnoletni to każda para rąk się przyda przy bliźniakach.Zależy jakie macie stosunki elwira no witaj, już w nowym mieszkanku ? co tam u ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stosunki mamy swietne.....moze by i pomogl, musze z nim pogadac ;-) elwira witaj - gdzie ty sie podziewalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za informację o sprzedawcach, wy juz tyle macie kupione a ja mam tylko kilka rzeczy. Byłam teraz w miescie w reserwed promocja body za 12 zl ale kolejka była i nie chciało mi się stać, weszłam do 5-10-15 i tam zakupilam 3 body.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocilam z kuchni:P pierogi ugotowane.. bracik mnie wkurzyl bo powiedział" mam suche pierogi jesc? chyba Cię pogieło" :/ to kurna skwarki musialam zrobic. M jak powiedział w pracy,ze zrobiłam 120 pierogow na obiad to baby sie za głowe chyciły bo wszystkie kupuja jak maja smaka... Puszek mysle,ze powinien zrozumiec. Pogadajcie z nim. No a jesli sie uprze niech przyjedzie ale nie wiem czy wytrzymie z dwoma noworodkami... ale dziewczyny maja racje,moze okaze się,ze Wam pomoże i czegoś sie tez nauczy;) Elwir_a jak sie czujesz? jak malenstwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, ale Wy produkujecie :) wczoraj nie miałam neta ( tylko na chwilę mi włączyli) dziś to dopiero godzinę temu, chyba przez te śniegi i mrozy ja tez marcówka, jeszcze Ci nie odpisałam pierwsza była cesarka 2003 rok bo ułozenie było pośladkowe i waga 3780 i teraz tez sie zapowiada, bo na ostatnim usg mała obróciła sie jednak głową do góry i waga też jest już spora. Gin powiedział że nawet jak się obróci prawidłowo , ale waga będzie powyżej 3700 to będzie cesarka, zobaczymy , 03.01.2011 mam następną wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierogi........mnniiiiiiaaaaaaaammmmmmmmm z miesem pogadam z r a pozniej z rafalem, moj r gra od 5 h......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym byłam dziś na wyprzedażach ... i nie dałam rady :( weszłam może do trzech sklepów i brzuch mnie rozbolał (jakaś kolka czy co) stwierdziłam że nie ma sensu - to było chyba moje ostatnie wyjście na zakupy - teraz zostaje tylko internet :P a, byłam dziś oddać krew i mocz - wyniki jutro - mam nadzieję że nie będę miała cukru w moczu , boję sie bo przez święta nawpieprzałam sie słodyczy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszek zapraszam:) nie zjedli wszystkiego az sie zdziwiłam ale mam tez 40 w zamrazalniku:D widze,ze im radoche zrobilam tymi pierogami bo jednak domowe sa lepsze o wiele niz kupne:) co do grania... M wrocil pól h temu i juz gra ale powiedział "przepraszam Asiu,ze wlaczam gre ale o 18 idziemy do Gosi" moja kolezanka nas zaprosiła. Niech se pogra bedzie mu lepiej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie narzarłam.. az mi sie tylka nie chce ruszac:) a zupka to był krupniczek. Mama spytałą co za zupe robimy to mówie krupniczek. Popatrzała sie na mnie jak na debilke bo ja 7 dni w tygodniu jadłabym krupniczek:P a taki pyszny wyszedl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puszek, mąż nie był przy porodzie bo to jednak operacja (było 2 lekarzy do krojenia, anestezjolog - czuwał cały czas, położna i kupa innych osób - pielęgniarki i pewnie stażyści - ale nie przeszkadzali mi w końcu gdzieś się musza uczyć) mąż czekał za drzwiami, najpierw mi dali córeczkę na sekundkę (byłam przytomna) potem od razu mąż dostał .... takie zawiniątko :) a potem zabrali do mycia , ważenia, mierzenia itp ale mąż przy tym mógł być , mnie chyba w tym czasie zszywali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basilek ja ez bym pewnie nie dała rady po wielkich sklepach biegac. Choc mam pieronska ochoe pojechac... ja ledwo do sklepu dochodze do ktorego mam 3 minuty... Ktoras pytala gina czy slodycze wplywaja na wyniki glukozy... podobno nie więc napewno wyniki beda dobre:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BASILEK ja tez byłam cięta w 2003.Teraz też najprawdopodobniej.Chociaz na ostatniej wizycie lekarz mówił że jak tak dalej bedzie i cisnienie bedzie ok to próbujemy rodzić dołem.Pierwsza CC z powodu silnego zatrucia tzn gestozy.Zobaczymy co teraz powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w szpitalu Męza ani nikogo innego spoza personelu do cesarki nie dopuszcza. Mąż czeka w pokoiku dziecka gdzie mierzą, ważą itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny fajnie ze mnie pamietacie jeszcze ;) w nowym mieszkaniu jeszcze nie i pewnie jeszcze długo nie .... majster robi nam juz ponad miesiąc i jeszcze ani jednej płytki nie położył...oj szkoda gadać, staram sie nie narzekać bo jest dokładny.... a czuje się świetnie, trochę ciężko już sie poruszać bo brzuch mam naprawdę duuuuży :) na wysokości pępka mam 118 cm szok jak zmierzyłam się w święta to aż nie wierzyłam :) tuethe ja też mam 5 stycznia wizytę i usg :) dziewczyny z wawki i okolic w Next w Złotych Tarasach jest przecena wszystkich ubranek o 50 % ja kupiłam dla małego 3 kolorowe pajace za 32 zł, 5 par skarpetek za 17zł i bluze dla chrześniaka na rozmiar 98 za 37 zł - jak na Next to ceny bardzo przystępne :) niestety nie mam zdjęcia świątecznego przy choince, jakoś nie było okazji zrobić, zrobię w sylwestra i wtedy wrzuce:) a tymczasem widze że wymieniłyście się profilami na nk, więc i ja dołączę ZAPRASZAM http://nk.pl/profile/1817483 tylko napiszcie swój NICK w treści żebym wiedziała która jest która :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elwir_a ja mam sama wizyte 5, bez usg:P Jesli majster dokladny to dobrze ale strasznie się grzebie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×