Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

co do majtek poporod. to ja mam o rozmiar większe niż nosiłam przed ciążą - mam nadzieje że będą dobre :) ja tez marcówka, przypomniało mi się że chciałam Ci powiedzieć o szamponie w saszetkach :) mnie wkurzają pod prysznicem - ma sie mokre ręce, często z mydła i saszetka sie ślizga i nie idzie jej rozerwać :( dlatego do szpitala kupiłam sobie szampon miniaturkę w rossmanie za 4,99 (ja mam gliss kur do wł farb) myślę że miniaturka się bardziej sprawdzi i wystarczy na te 4 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy to ma jakieś znaczenie ,ale tak poważnie wyglądam i czuje się inaczej niż w poprzednich ciążach i tak jak ty liczę na cud:)Ale tu na forum chyba kiedyś Madzia pisała że się pomylili.Nawet lekarz mi ostatnio mówił że babeczka była w szoku jak urodziła syna bo na 100% miała być dziewczynka .Jutro mam wizytę może zrobi mi usg ale tak jak ty oswajam się z myślą że to jednak będzie dziewczynka w moim przypadku no chyba że M ma racje hi hi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam. M ma taka mine,ze mi sie wszystkiego odechciało, eh. Zrobiłam mu kanapki. Kolezanki dawno mnie nie widzialy i myslaly ze jestem w 4 miesiacu bo mam taki mały brzuch a mi sie bedzie zaczynac 8. Szkoda gadac... Karolina co do Twojego pytania... ja czuje ruchy najbardziej tam nisko. Mam nadzieje,ze to raczki Małej a nie nózki tam sa... Andzia no to zakupki udane;) ja bede prac ciuszki ja kupie proszek wkoncu... Gula http://imageshack.us/ dajesz browse wybierasz zdjecie, naciskasz upload now i jak sie załaduje klikasz,zeby sie powiekszyło i kopiujesz link:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jeszcze nie:P juz sprawdzam... Ktor z Was wyslala mi zaproszenie na nk? Inicjały KR? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma za co:) Mój psiak nie dałby sobie zdjecia ze mna zrobic... on to ucieka od aparatu;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdjęcie robiła mi córcia troszkę mało wyraźne ale jest ok :) Na chwilę znikam bo idę z psem ale wrócę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj przy mnie biegal ale juz sie rozebralam wiec wypuszcze go na podwórko bo nie chce mi sie isc na spacer. Dziewczyny gdzie się straciłyscie?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem, tylko cały czas kompletuję wyprawkę i to się trochę schodzi gula ja ci powiem tak, my weteranki jesteśmy, też inaczej się czuję i mam coś takiego że w poprzednich ciążach ja bez robienia usg wiedziałam że to będą chłopcy.A w tej ciąży nie mam żadnego przeczucia, no nic, zero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fonia to pewnie przez nas nie masz zadnego przeczucia:P zjadlam sobie talerz krupniczku bo glodna jestem a na kanapki nie mam ochoty a do tego zrobilam sobie kisiel:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) fonia ale lekarz nic ci nie mowil odnosnie plci? a sama nie widzialas nic na usg?? gula piekny psiak zawsze mi sie podobaly cocker spaniele :) dziewczyny a myslalyscie moze o ZZO przy porodzie? i co w ogole wiecie o nacieciu krocza? bo bez tego mozna sie obejsc z tego co wiem...ale narazie malo orientuje sie w temacie dopiero jutro zaczynam szkole rodzenia ;/ale lepiej pozno niz wcale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha mam pytanko do dziewczyn ktore przebywaly w anglii :) jak wyglada kwestia rozliczenia sie z podatku mam p45 i gdzies kiedys czytalam ze mozna przeslac elektroniczne wpisujac dane z p 45 ale nie wiem..czy trzeba to wysylac do tamtejszej skarbowki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu o nacieciu krocza decyduje lekarz... ja wole zeby mi nacieli niz jakby samo miało pęknąc bo wtedy juz bedzie gorzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też słyszałam,że nacięcie lepiej się goi niż pęknięcie....więc lepiej być naciętą....poza tym nacięcie "przyspiesza"akcję porodową...ułatwia ją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi bedzie pewnie slabo jak bede juz do szpitala jechac. Teraz staram sie do tego jeszcze z dystansem podchodzic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w ogole nawet nie wiem jeszcze gdzie rodzic mialam rodzic w katowiacach na ligocie ale ja poczytalam komentarze na stronie rodzic po ludzku to masakra..rzeznia porostu.. dziewczyny z katowic i okolic gdzie rodzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuethe ja sie osmielilam wyslac do Ciebie zaproszenie :P nie mam tam zdjecia z brzuszkiem tak... oficjalnie.. chyba dopieor beda dzidziusa jak sie urodzi... naprawde... nei ma mi kto zrobic.. przynajmniej narazie. ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu lekarz mi powiedział na pierwszym usg że raczej chłopiec nie był pewny,a na drugim że widać jąderka ale to było takie usg 2d, więc dlatego nie jestem pewna jeśli chodzi o nacięcie, ja miałam dwa razy i naprawdę bez problemu, nie wyobrażam sobie urodzenia 4 kg. dziecka bez nacięcia, nacięcie nie boli bo nacinają ci w skurczu,a potem przy zszyciu jest znieczulenie tuethe nie może ci być słabo bo kto zapakuje do samochodu twojego m ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orlla w takim razie dziękuje:) fajne kotki mialas.. zastanawiam sie czy Karolina_r22 mi tez wyslala bo by mi pasowalo a nie jestem pewna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fonia a jak po porodzie z takim nacieciem czy tam wszystko dochodzi do siebie i jest jak przed porodem czy jednak spora roznica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zmykam. Jakos tak humor mi sie schrzanil i chce juz spac:/ Dobrej nocy kobitki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytałam męża, 100 % wraca, ;-))) mąż śmiał się że poprosił lekarza na porodówce żeby jeden szef więcej mi założył ;-)) ćwiczyć trzeba zaciskanie i puszczanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×