Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

mi lezaczek mial kupic szwagier ale sie nie odzywa czyli pewnie nie kupil... Ja ubiore grubszą czapeczke z uszkami co kiedys kupiłam:) ja mam jak narazie jedna butelke i dziubków do niej nie dokupowałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chce cos slodkiego!!! aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszku biedna Ty... Dziewczyny gdzie Was teraz dzieciaczki kopia? bo moja cos strasznie nisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puszek, trzymaj się ! dasz radę ! sonka, krążek nie przesądza o cesarce, moja kuzynka miała przy drugim dziecku i rodziła naturalnie w terminie :) w końcu nie poszliśmy do znajomych :( ale wylądowaliśmy w kinie (ja z córką na Zaplątani, mąż na harrym potterze) żaba w brzuchu mi tak szalała że szok - może było dla niej za głośno ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuethe mi to roznie raz na boku raz na gorze ale najczesciej na dole tez i sie zastanawiam czy sie przekrecila czy nie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puszek przyjedz do mnie ja mam sporo slodkiego sama nie wiem co bym wolala miec ciety brzuch czy tylek:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basilek pewnie było jej za głosno, o wiele za głosno. Dziecko w brzuszku nie wiedziało co się dzieje:) ja mam nadzieje,ze moja sie ulozyla ta jak powinna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie różnie czasem na wysokości pępka (aż boli) czasem na samym dole , a czasem z prawej tuż pod żebrami , a jeszcze czasem w tych kilku miejscach jednocześnie :) wtedy zupełnie nie wiem co jest grane w pon idę do gina i będę wiedzieć jak jest ułożona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z taka informacja bede musiala pewnie czekac do konca stycznia... niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej a macie może problemy ze spaniem??? Ja się budzę średnio codziennie na 2 h i nie śpie... :/ A dziś w nocy to tak Mnie kostki napieprzały, że masakra :/ Zaraz zrobię zdjęcia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam jeszcze takie pytanko ile macie butelek i o jakiej pojemności? ja mam 2 na 125 i 2 na 260 ml i smoczki do nich ale nie wiem czy trzeba wiecej? planuje karmić piersia ale nie wiem czy to bedzie mmożliwe bo mam małe cycuszki :) niby uroslu ale dalej sa małe w pozatym nic sie nie sączy ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basilek też mieliśmy iś do kina ale ja zrezygnowałam bo właśnie czasem ten głos jak przypierdziela to i bez ciąży dla mnie za głośno co do wózków na paskach, wychowałam dwoje dzieci na takim wózku, rewelacyjnie się prowadziło a jeszcze lepiej bujało, nigdy mi się nic nie urwało,wiadomo wszystko teraz takie nowoczesne i dobrze ale nie wiem jak bardzo kolozyjne są amortyzatory,a chyba trzeba zwrócić uwagę czy plastikowe czy metalowe. mi po akcji koleżanki marcówki brakuje tylko wanienki, i muszę poprać wszystko i zapakować torbę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide kanapki M zrobic. NIe wiem o ktorej wroci ale beda juz gotowe i przykryte folią,żeby nie wyschły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli o mnie chodzi to ja budze sie przynajmniej raz na siku i kilka razy od tak bez powodu ale nawet szybko zasypiam srednio około 3-4 razy w nocy sie budze ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
murzynku nie ważne czy małe czy duże, a brodawki spoko ? moim zdanie wystarczy, ja mam jedną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia ja długo nie umie zasnac. Tak 2-3 w nocy dopiero zasypiam i o 6 mam pobodke bo budzik M dzwoni, wiec tylo leże i przed 7 robie sniadanie a potem sie klade i drzemie do 11. Murzynek ja mam tylko jedną butele 125 ml. Rozmiar piersi nie ma nic do tego czy będzie pokarm czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też raz na siku, ale każdy szmer mnie budzi, więc chyba jestem gotowa na maleństwo puszku pisałaś o kremie na brodawki, słyszałam że trzeba bardzo dokładnie piersi umyć przed karmieniem po takim smarowaniu, najlepsze to wietrzenie i smarowanie swoim mlekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pisałam tu dziewczynom, koleżanka z terminem na 04.03 urodziła 14.12 i tak mnie zmobilizowała że ja pozamawiałam wszystko już i nie będę się stresować że mąż moze dokupić, lepiej jak sama dopnę wszystko ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam 1 butelke chyba 150 ml, jest mała, i wystarczy na początku jedna, tymbardziej, że zamierzam karmić piersią, więc butelka będzie służyć tylko jak gdzieś wyjdę, to żeby Ł nakarmił mi syna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo piszesz że masz małe piersi, a ja zapytałam o brodawki, bo są różne i wtedy trzeba nosić przed porodem nakładki np.wyciągające

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fonia29 a wiesz moze jak sie maleństwo czuje ?? bo ja też moge sie rozpakowac wcześniej i boje sie jak Tomuś poradzi sobie na świecie jak przybedzie tak wcześnie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe a musisz wstawac robic te kanapki mezowi sam nie potrafi??a lbo ewentualnie nie mozesz tych kanapek zrobic wieczorem i rano juz nie wstawac????? ja jak robie mezowi kanapki to zazwyczaj robie to wieczorkiem a rano mezus wstaje zabiera buziaka daje i wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ważył 1800, i jest wszystko w porządku ;-)) poród w 32 tyg. czemu myślisz murzynek że wcześniej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe rozpieściłaś tego swojego, ciekawe kto będzie mu robił kanapki jak ty z małą będziesz leżała ? ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonka juz pisalam,ze unika kuchni... zreszta zawsze sie budze jak dzwoni budzik wiec moge sie poturlac do kuchni. On sie myje, ubiera a ja w tym czasie robie kanapki i sie klade spowrotem do łozka. M przychodzi całuje mnie i brzuszek, dziekuje i wychodzi do pracy. Przynajmniej robie cos pożytecznego:P Co do piersi i brodawek i siary... dzisiaj nacisłam prawego cycuszka a tu siara poleciała mi chocby woda z pistoletu zabawkowego:P moge strzelac w Męża hehehe. Kanapki na Mężusia czekaja az wroci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo moja szyjka skróciła sie do zera i lekarz kazał dużo odpoczywać i dał jakieś tabletki na zatrzymanie Tomcia w środku ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×