Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

On rozpieszczał zawsze mnie więc ja też moge w pewien sposob:) jak nie ja to zapewne Tesciowa mu kanapki zrobi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie i tu jest prawdziwa odpowiedx ukryta lepiej aby tuethe zrobiła sama niż zeby teściowa sobie zapunktowala u syneczka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fonia a teraz jaki wozek bedziesz kupywac lub kupilas?na paskach czy amortyzatorach?kurde ja sama nie wiem jaki mam wybrac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Murzynek Tesciowa czyli moja mama:) Juz sobie nabiła u Misia punkty bo jak byłam w pracy to mu zawsze piękne kanapeczki robiła, hehe:) Andzia wazne,ze zdjecia sa i mozemy popodziwiac co kupiłąs:) ta kurteczka jest fajowa:) super ciuszki:) obralam sobie 2 pomarancze i jabłuszko:) nie chce mi sie kanapek jesc bo ostatnio po chlebie mi niedobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TUETHE ja bym zjadła dobre kanapeczki, z szyneczką, serkiem, pomidorkiem, rzodkiewką, jajkiem... tylko kurwa chleba nie mam i zła jestem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Murzynek, to już wiem, teraz czemu, pisałaś a ja zapomniałam, odpoczywaj tuethe ja tylko tak żartuję, masz rację,rozpieszczaj go póki możesz,ja się przyznaję że w pierwszej ciąży też wstawałam i robiłam mu kanapki, później już nie było jak ;-) Tysia nie sugeruj się mną bo ja to wogóle się zcwaniłam bo kupiłam używany, gondola na chwilę a cena była taka że zawsze mogę kupić inną spacerówkę. A mam do chicco sentyment bo w drugiej ciąży miałam tej firmy http://cokupic.pl/i/c_big1595142.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia jakbym miala do Ciebie blizej to bym Ci chleb przywiozla:) ja musze znow zaczac kupowac ciemny bo po nim zawsze dobrze sie czułam. M zrobiłam kanapki z szynką, serkiem i jajkiem bo ogorka ani pomidorka nie mam a takie sa najlepsze:P Fonia juz myslalam,ze uwazasz mnie za jakas wariatke... juz mu nie pomagam drapac szyb bo mnie to męczy i Julka sie strasznie wypina..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurteczka jest śliczna i kosztowała tylko 30 zł. A ten kombinezon jest brązowy jak widać, ale na zdjęciu nie robi wwrażenia, wręcz jest brzydki :P, ale się w nim zakochałam jak go zobaczyłam, były jeszcze niebieskie, ale brązowy ładniejszy i tylko 20 zł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny umnie dzis sprzątanie i zakupy bo jutro przyjezdza brat cioteczny, bylismy dzis w sklepie z wozkami, spodobał mi się jedo barbetina allu plus, duzą zaletą tego wozka jest jego niesamowita lekkość, ale nie ma skrętnych kol, babka w sklepie powiedziala ze lekkie wozki nie muszą ich miec, i faktycznie jak pojezdzilam to bardzo lekko się skrecalo, i koszyk dość duzy i łatwodostępny, w ogole bartetina ma bardzo duzo dobrych opinii w necie. Ale mi dzis Mała wariuje, normalnie cały dzień skacze, a ruch juz czuje nawet czasem powyzej pępka i jednoczesnie na dole, "rozpanoszyła" się po całym brzuchu:D Dzis kolezanka pozyczyla mi lezaczek fisher price tak więc jeden zakup z glowy Sonka JK to ja jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia super ceny:) Jus nigdy o takiej firmie nie slyszałam:) ile kosztuje wozek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedo znana firma koszt koło 1300 za cały zestaw na allegro, podobna cena jak za espiro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia ... do ikei? Ty oszalalas ze codziennie na takie zakupy jezdzisz. Masz odpoczywac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest taki sklep PEPCO jak macie w swoich miastach to polecam :) Jutro jak wrócę z zakupów to zrobię reszte zdjęć i zobaczycie jakie bodziaki po 7 zł czy kaftaniki po 6, czapeczki... ten sweterek kosztował 10 zł. Są to dobrej jakości rzeczy i tanie, a nowe i ładne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie takiego sklepu nie ma:( u mnie w miescie co jest mi potrzebne to nie ma:/ Jus fajnie wyglada ten wózek ale ja z M stwierdzilismy,ze musza byc skretne koła wiec taki kupilismy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w pepco widziałam tam faktycznie tanie rzeczy, min body za 5 zl i 100% bawełna itp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TUETHE wiem, że muszę odpocząć ale akurat jest taki okres, że moje koleżanki mają wolne i mogą ze Mną pojechać i doradzić. W ikei kupie parę rzeczy do domku, i prześcieradełka na przewijak bo mam właśnie z ikei i tylko tam mogę dostać te prześcieradełka. Chcę mieć jak najwięcej rzeczy z głowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe co się komu podoba, tez bym wolala skrętne koła ale bardziej przekonuje mnie jego lekkość, zresztą jeszcze moze mi się odmienic, strasznie niezdecydowana jestem jesli chodzi o wozek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia no chyba,ze tak... myslalam,ze sama jedzisz. Dobrze,ze koleżanki z Tobą jezdza bo mają Cię na oku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jus ja juz mam to za sobą;) na szczescie M potrafi szybko podjąć decyzje a nie tak jak ja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam na takie cos miejsca... brzuch mnie zaczyna znowu kłóc.. a M po łbie dostanie bo o 22 mieli byc spowrotem:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×