Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Witajcie brzuchatki w ten ostatni dzień roku.... Ja ostatnio miałam hemoglobinę .... 12,4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) ja zdycham:(......zadzwonilam wczoraj do gina bo juz sobie nie radze z tym kaszlem.....syrop z cebuli:P , kromale z czosnkiem, sok z malin i wogole goraca herbata non stop nie pomogly:(.......wiec zadzwonilam i kazal pic wapno, wit C i ten syrop Stadol. Moze teraz mi cos zelzy bo jak narazie to kaszel mnie dusi caly czas ...jak gruzlika:(....az mnie zebra bola...:( takze my tez dzisiaj bedziemy w domku:) ale sie tym nie martwie:) bo napewno bedzie faaajnie;) karolina kuchnia rzeczywiscie "nie uzywana";)...chyba ze dopiero co po remoncie;)...jak ktoras napisala:P .....czekamy na reszte zdjec;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie plany mają mamuśki na dzisiejszy wieczór? My z mężem wychodzimy do znajomych.9 grudnia urodził im się synek, posiedzimy sobie razem.Panowie popiją(przy okazji opiją małego Oliwiera), a panie potowarzyszą im ze szklaneczką soku pomarańczowego...:) A wiecie co mi obiecał mój mąż? że w tego Sylwestra on pije (no bo ja nie mogę), a za rok robimy zmianę....ja będę mogła wypić, a on nie ruszy ani kropelki :) to mnie mój D zaskoczył...:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie! dobrze ze juz jestes w domu!:) te szpitale to tragedia:(....ja nie wiem jak ja przezyje porod:(....ale to dla dobra Miska....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betty to rzeczywiscie wizelo Twojego:)...ciekawe czy moj tez wpadnie na taki genialny pomysl;)...bo jakby nie bylo karmic juz chyba nie bede.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oststnio sie smialam ze kolejne lato bez zimnego piwa:P ale co tam....woda tez mi starczy:D moze nawet i lepiej bo pewnie bedziemy na CUD DIETACH;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem racja...piwko w diecie niewskazane...no ale zimne karmi chętnie wypiję-tym bardziej,że jest ponoć dobre na laktację:) tak sobie myślę,że jak po tak długim czasie abstynencji wypiję, to pewnie kieliszek wina mnie powali :P hehe i tyle będzie z picia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ale lampke winka zawsze mozna sie napic oczywiscie w odpowiednim odstepie czasu ;) do dziewczyn ktore kupuja staniki do karmienia jaki rozmiar wzielyscie? bo polozna na szkole rodzenia mowila zeby o rozm wieszkszy brac od tego co teraz nosimy..bo nawet jk super nie urosnal to i tak wkladka bedzie dodatkowo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie lubie karmi wiec nawet po niego nie siegam...zreszta mnie lampka wina czy lyk czegos tam mnie nie zbawi wiec sobie odpuszczam calkowicie dopoki nie odstawie calkowicie Miska od piersi;).taka wzorowa jestem:D:P Potem zrobie sobie "uczte" ale to pewnie za rok:D....dam rade;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja o tej lampce mowilam oczywiscie juz po porodzie teraz tez bym jednak niczego sie nie napila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany jak kruszynka....aż się łezka w oku zakręciła....ale najważniejsze,że wygrała....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dzielna strasznie byla ..ale jak czytalam pozniej to i tak jest mniejsza niz dzieci w jej wieku ma 1,5 roku a nosi ubranka na 6-9 miesiecy no i narazona bardziej na infekcje byla no w szpitlau z zapaleniem pluc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mogłam oderwać sie od tego blogu, co za maleńka kruszynka i do tego taka dzielna, dobrze, że wszystko się cudownie skończyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez wlasnie nie moglam jak go znalazlam wczoraj pol wieczoru czytalam oby juz wszystko bylo z laurka wporzadku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Inwazja juz wiem o co z ta hemoglobina chodzi.:) wkońcu:P Jestem ejstem mam nadzieje,ze kaszel wkoncu da Ci spokoj. Suelen pewnei przez szpital sie przestawilas. Ja leze dalej w lozku, nie chce mi sie tyłka ruszyc:P Betty zobaczymy czy Twój M bedzie o tym za rok pamietal:P Ale sie rozmarzyltscie z tym alkoholem:P mi soczki wystarcza:P piwa nigdy nie lubiłam, lepsza wodka, hehe:) Znów mnie ręka zaczeła bolec, ta na którą się wywaliłam:/ miałam isc do kauflanda po ta poduszke ale mi sie nie chce... zadzownie do Tesciowej bo Ona ma 5 min drogi a ja 50... Kasia co za kruszynka tej dziewczynki... dobrze, ze wszystko z nią dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem ja mam nadzieje ze nie urosnie juz duzo, co prawda w ostatnim miesiacu przytylam mniej niz normalnie i mam nadzieje ze tak zostanie. kolezanka mi mowila ze ona w ostatnim miesiacu przed porodem nie przytyla a schudla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO LIDIAN ogladalas moze wiadomosci wczoraj? bylo o Profamilii. Od nowego roku jeszcze nie bedzie otwarta a jak juz to zrobia to porod 4tys:D ....masakra!! popiescilo ich chyba....no ale coz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe tez chcialabym by mi ten wredny kazsel przeszedl bo Misiek pewnie tez sie meczy:(. Zreszta gdzies przeczytalam ze ostrym kaszlem mozna wywolac porod:(:(:( a za tydzien zaczynamy przeciez 8msc i cholernie sie boje:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×