Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Nareszcie wrócił mój internet :D dziewczynki wszystkiego dobrego w Nowym Roku 2011, który przyniesie dla nas prawdziwe zmiany i najwspanialsze skarby!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzis wstalam mokra jak szczur niewiem czemu.chcialam sie wykapac ale w lazience zimno jak szlak i nie wiem czy jak wyjde z przysznica takiego cieplego nie przeziebie sie.ale mezus stwierdzil ze pojdzie pierwszy i mi nagrzeje lazienke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w Nowym Roku Orlla to Ty i Twoi rodzice macie rację i Twoj mąż powinien to zrozumiec. Co do wtrącania się rodzicow to tez nie jestem za tym, no ale trudno zeby nie reagowali jak ktoś się wydziera na ich corkę w ciąży. A wczoraj srednio się bawiłam na imprezie. Wrocilismy przed 2 juz bo mnie plecy bolaly i nie dałam rady siedziec. Jeszcze wkurzyła mnie koleżanka z tekstem że jaki to ja mam mały brzuszek w siodmy miesiącu. Wcale nie mam malego to po pierwsze a pozatym jak waga dziecka prawidłowa i ilosc wod tez to po chuj mam miec większy brzuch. Przeciez to by swiadczylo o tym tylko ze mam sadła na nim więcej. Ale tak to jest jak ktoś się zna na czymś jak kura na pieprzu i się odzywa. Ja jej mowię ze to siodmy miesiac a jest jeszcze dziesiąty bo ona myslala ze jak ciąża trawa 9 m-cy to rodzi się w 9. A z kolei inna na to czy ja myslę ze mi przez 2 miesiące jeszcze urośnie bo ona mysli ze mi taki zostanie do porodu. Noż kurna własnie teraz dziecko przybiera najwięcej na wadze i wlasnie teraz najwiecej brzuch rosnie. A najwiecej odzywały się te co nie rodziły i gówno wiedzą o ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen byłam ciekawa kiedy interneci Ci wroci:) SOnka niech M nagrzeje Ci łazienke:) Jus no to masz takie kolezanki jak ja. Olej to bo szkoda nerwów. Ahh jak ludzie lubią wkurzac kobiety w ciaży:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczny... mam taka głupią proźbe. sprawdziłaby mi któraś o której dzisiaj są skoki? Nie mam programu a nie chce przegapic. Z góry dziękuje i przepraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jus 29 nie denerwuj sie kolezankami moze one poprostu ci zazdroszcza, a z drugiej strony jak przytylas dopiero 5 kg to pewnie jeszcze przybierzesz ja mam jak narazie 12,4 na plusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osz kurna! Dzięki. DObrze,ze ten zakichany koncert sie skończył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ledwo dolazłam z fotela do łóżka... tak mnie pachwiny bolą:( już sobie włączyłam. Gdyby nie Wy to bym przegapiłą i bym była wkurzona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuethe jak się tanczy całą noc to bolą pachwiny:P Zartuję, mnie tez bolą a najgorzej jest jak dlugo siedze lub leze wtedy ledwo wstaję bo bol jak zakwasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TUETHE mnie też bolą pachwiny. Ej co do tego labradora to n dalej się tu kręci, chodzę do niego co chwilę, ale ja mam małe mieszkanie i nie mam go gdzie wziąć, w bloku to ciężko. Żal mi Go strasznie... Zobaczymy do wieczora... Najwyżej wpuszczę go do klatki, żeby nie marzł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No coz... dzis cały dzien bede w lozku. Obrałam owoce mi i M i usłyszałam "dzięki" normalnie zaszalał. Andzia zgłoscie to na policje. Powinni zabrac siaka. Biedny marznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe a co ty dzis na obiadek robisz juz ta godzina a ty alej nic nie piszesz.ja dzis kasze z gulaszem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie gotuje. Nie mam sił, zle sie czuje a M nie zasłużył na obiad:P jest skazany na to co mama gotuje. ale sie wpierniczyl skoczek, ała..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry brzuchatki ;-) jeszcze raz zycze Wam wszystkiego najlepszego w Nowym Roczku, my posiedzielismy do 1 i poszlismy spac, fajnie bylo, tak spokojnie, napilam sie nawet szampanika 4 lyczki ;-) moj R wczoraj wymasowal mi brzuszek, tak fanie ;-) i nie wiedzialam ze to moze przyspieszyc skurcze i porod..... Tuethe ajajajaj a co miedzy Wami zgrzyty? Orlla - przykro mi naprawde, ciezka sytuacja..... Fonia - tanczylas nawet nono, mialas sily na taniec? ;-) Suelen - Ty to masz ciagle jakies przeboje z internetem, moze zmien operatora ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Fonia;p dziewczynki wszystkiego dobrego w nowym roczku buziaki dla bobasow:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszek M pewnie czeka az przeprosze a to On wczoraj zrobil po swojemu i mnie olał więc sie nie doczeka. Jakby przyszedł chociaz raz do mnie spytac sie jak sie czuje to bym mu od rana nad uchem peplała ale nie przyszedł. W nocy ani sie nie przytulil ani buziaka nie dał tylko sie tyłkiem wypioł więc ja sie prosić nie bede. Znudzi mu się milczenie to sie odezwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe pewnie, niech sam się pierwszy odezwie a nie Ty:) Dziewczyny zmioenię temat co myslicie o tym by zamiast kombinezonu kupic taki cieply śpiworek takie cos jak kombinezon tylko bez nog, przeciez i tak maluch bedzie lezal w wozku a nie chodzil w nim czy siedzial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak sprawa wyglada z wpieciem maluszka do nosidelka samochodowego w takim kombinezonie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jus ogladałam takie śpiworki.. jak dla mnie wygląda jak worek:P wole kombinezonik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie mam pojęcia bo nawet nie przemyslalam tematu co do nosidełka,no tu faktycznie moze byc prpblem. mi chodzilo bardziej o praktyczność bo taki kombinezon niewiadomo czy kupic 56 czy 62 a śpiworek moze byc większy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale z drugiej strony w nosidełku przypina się dziecko po bokach a nie między nozkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 4 kombinezoniki po dwa na glowke ;-) dwa mniejsze a dwa wieksze i wydaje mi sie ze sa bardziej praktyczne bo jesli bedziesz uzywala nosidelka to spokojnie zapniesz malucha w kombinzezoniku a w takim worku juz nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po bokach? no nie wiem wydaje mi sie ze miedzy nogami, chyba ze masz jakis inny fotelik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie mam jeszcze , byc moze rozne są , w necie widzialam zapinany po bokach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemysl sobie dokladnie zeby Ci wszystko pasowalo, to zalezy jakie chcesz miec nosidelko, jesli znajdziesz takie zapinane po bokach (chociaz nie wiem czy takie istnieje) to wtedy kombinzezonk taki jak chcesz to jak najbardziej bedzie ok, ale juz popatrz na to z drugiej strony, jak dlugo mu powozimy nasze Miski w kombinzezonach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie długo nie ponosi kombinezonu a tu trzeba bedzie dwa kupic 56 i 62

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sie dowiedziałam od M ,że zachowałam sie jak gówniarz,któremu ktoś wzioł pierdoloną zabawke i jest mu za mnie wstyd:/ I sie na mnie jeszcze wydarł bo becze cały czas. Eh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×