Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

ale mnie kluje tam na dole dzisiaj jakby w pochwie co 10 minut uklucie jakby drutem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też marcówka dzięki za rade może coś mi pomoże ta inhalacja . Ja używałam rożek i bardzo byłam zadowolona i tym razem też kupiłam. Jeśli chodzi o proszek to używałam Jellp ale chcę też wypróbować Lovelle .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GULA kupiłąś ten rożek z wkładem? Ja używałam miękkich,kupiłam 2szt i jeden pożyczyłam z wkładem kokosowym właśnie,ale pipka nie wyjęła tego wkładu do prania i jest jakiś dziwny.Przypomniało mi sie że któraś dziewczyna polecała do prania proszek,czy płyn dzidziuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylismy u Tesciow. Tesciowa odrazu spytala o co sie powadzilismy. M wkońcu sie do mnie przytulił i dał buziaka. Ja tez marcówka nie rob mi smaka na picolo;P Jesli masz juz kupione kosmetyki to nie kupuj wiecej.. Wydaj te pieniadze na cos innego. Gula to widze,ze nie tylko ja się zle czuje dzisiaj. Ale juz mi lepiej bo M się do mnie odzywa, hehe:) mozecie sie ze mnie smiac ale naprawde jak strzeli czasem na mnie focha i sie tyle nie odzywa, nie przytuli, nie da buziaka to odrazu zle sie czuje. My tez kupujemy zwykłą wanienke. Ilosia ja kupilam proszek lovella dla dzieci, bede spokojniejsza. Puszek ja mam rozek, byl odrazu w komplecie z posciela. Puszek a robilas cos dzisiaj,ze Cię kłuje? kurna,zeby nic Ci sie nie działo! A Suelen chyba znowu internet padl..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam ten bez wkładu bo i tak dziecko trzymać trzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszek myślałam,ze cos zrobilas i to przez to... a ustało juz czy dalej? jesli dalej tak Ci się dzieje to moze jedzcie do szpitala,zeby sprawdzili czy wszystko ok. Mnie cos dzis brzuch pobolewa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuethe wczoraj było wszystko dobrze dziewczyny poszły na impreze a wapniaki sami w domu z psem .Ale było miło i "pikantnie" wrrr.. nawet M zatańczył ze mną :)Wczoraj też siostra stwierdziła że dobrze że maleństwo się urodzi bo będziemy mieli w przyszłym roku towarzystwo na sylwestra hi hi:)Ale dziś rano obudziłam się z bólem głowy i katarem koszmar ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszek wlasnie chciałam o to zapytac bo teraz mi się pokazały białe. Przeczytałam w internecie,ze to nic złego. Puszek to nie wiem... oby przeszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe ale masz takie biale geste czy rzadkie, bo ja jak dzisiaj wchodzilam do wanny to mi na lydke od tylu cos kapnelo, patrze a tu biala kropka, taka jakby roztopione lody waniliowe ale bardziej przezroczyste nie takie biale....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy to jest z tym wkladem kokosowym czy jakis inny rozek ale koleszka mojego M kupil taki ze ma usztywniane pod plecami i tak sie zastanawialam co to za roznica i mama mi powiedzila ze lepiej dla dziecka kregoslupa jest jak ma wlasnie takie sztywne pod pleckami bo tak to sie uklada tak jak my mamy na rekach to i tak dzieciatko lezy a tak to ze ma sztywniej i ze lepiej podobno....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha ty to mnie rozbawiasz spaghetti było ale w uboższej wersji bo bez makaronu ale smakowało mu :) A pisałaś że twój pies się bał jak strzelali to ja ci powiem że moja to szalała i szczekała ze szczęścia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spaghetti bez makaronu?:P albo poprostu cała w bitej smietanie bylas co?:P:P no bał się bał. A teraz jakieś dziwne dzwieki jego brzuch wydaje... pewnie znowu cos do jedzenia podkosił i mu zaszkodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurka weszłam pod prysznic, wypachniałąm sie, ubrałam czystą koszulce i co? juz mam plamy na koszulce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie cos to i ja mam w dzien mam takie geste biale ...a w nocy jak sie budze to mam majtki mokre tak jakbym sie ssikala ale przeciez to niemozliwe no i rano jak wstaje to zanim doje do lazienki to leci mi wlasnie takie rzadkie biale to pewnie i w nocy mi leci te rzadkie biale...ale od czego to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tysia mam tak samo.. rano jak sie obudze i zanim dojde do lazienki to chocbym się posikała... Gula moze Ty nam coś wiecej powiesz na ten temat? poszukam w ksiazkach.. moze cos bedzie o tym pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam też wczoraj w Pepco kupiłam śpioszki bawełniane w paseczki niebieskie za 7zł ,welurowe beżowe za 5,90 no i różowe też welurowe bo były takie śliczne za 19,90 ale M nie pokazałam :) Maja naprawdę super ciuszki i body można kupić od 5zł dlatego mam nadzieje że cen nie podwyższą i jeszcze coś kupię po wypłacie . Wiesz Tuethe były inne dodatki niż makaron hi hi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja już wróciłam od znajomych, nie miałam siły na dłuższe siedzenie... Właśnie zaczęłam gotować rosół na jutro... będzie pyszny, bo drobiowo - wołowy... taki tłuściutki :)|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda,ze ja nie mam tego sklepu u siebie w miescie. Cos bym jeszcze Małej kupiła, hehe. Andzia to teraz poloz sie do lozka a rosolek niech sobie powoli pyka na piecu:P nic nie znalazłam o upławach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi wam o mimowolne oddawanie czy popuszczanie moczu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam upławy, i z wkładką się nie rozstaję, gacie prawie cały czas mokre ;-))) ale dopóki nie są zabarwione i nie śmierdzą to jest to całkiem normalne w ciąży gula zazdroszczę ;-))) ja rożek mam i rzeczywiście na te pierwsze dni się przydaje, bo dziecię czuje się jak w kokonie, a potem używam jako przykrycie co do proszku, to koleżanka mi mówiła że jeszcze lepiej piora się w płynie do prania właśnie jelp lub lovela, bo proszek może zostawiać grudki, ale ja kupiłam proszek i co ajmniej do 6 miesiąca zamierzam w tym prać a potem stopniowo się zobaczy czy nie uczula nasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×