Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

W książce jest napisane tak : Podczas ostatnich 12 tyg.ciąży możesz mieć problem z trzymaniem moczu np.kiedy kaszlesz ,kichasz lub śmiejesz.Jest to spowodowane uciskiem macicy oraz dziecka na pęcherz moczowy i prawdopodobnie jest wynikiem działania hormonów na dno miednicy. Jeśli chodzi o piersi to też mi wycieka czasem z nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gula nie chodzi o nietrzymanie moczu tylko o upławy... jakby to wytłumaczyc, kurka nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gula, to ja to chyba mam ;-)) mi przy każdym dziecku siara leciała dopiero po porodzie, więc mam narazie spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam czasem takie upławy szczególnie widać jak się podcieram. Szukałam czy coś napisali o tym w tej mojej książce i znalazłam coś takiego o wydzielinie z pochwy : Zwiększona wydzielina z pochwy jest czymś normalnym podczas ciąży i powstaje pod wpływem działania hormonów na tkanki szyjki macicy i pochwę .Lecz gdy jest zbyt obfita lub wywołuje swędzenie i brzydko pachnie powiedz o tym lekarzowi. Nie wiem czy coś pomogłam ale starałam się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gula o to nam wlasnie chodziło:) Mnie cos teraz swędziec zaczeło. Dobrze,ze w srode mam kontrole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fonia 29 mam pytanie co do liczenia ruchów po 30 tc jak to obliczać ,bo jeszcze nigdy mimo że mam 2 dzieci nie liczyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie mam straszną ochotę na lody z bitą śmietaną :) Dziś wszystko pozamykane ale jutro muszę kupić wrrr ...chyba pójdę zrobić sobie kisiel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez myslalam o kislu ale zjadlam przed chwila jabłko:P lody, hmmm mam jakies w zamrazalniku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cały dzień mam na nie ochotę więc Tuethe podziel się jutro oddam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gula ja tez dzis mialam straszna ochote na lody ale niestety sklepy pozamykane i dupa...ale jutro to sobie na pewno odbije:Pa ja jak sie dotykam na dole brzucha to czuje bol....nie wiem czemu kurde..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gula a jakie chcesz?:p mam chyba wisniowe, waniliowe, na patyku:P Tysia ja tak predzej mialam,ze jak dotykałam sie w ogole po brzuchu to mnie to bolało ale przestało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze i mi to przejdzie...kurde niby tak duzo nie przytylam ale jest mi tak ciezko ze szok...juz skarpetki z ledwoscia zakladam...a siorka moja jak przytyla 26 no jakos tak to ja sobie wyobrazam jak jej ciezko musialo byc:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej a ja bardzo bym chciala taki sprzecik kupic... przecena wiec mysle ze wtedy lozeczo odrazu z przewijakiem by mi sie sprawdzilo :).Mam malo miejsca w domu a stelaz pod wanienke koniecznie sie przyda :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam ochotę na frytki, a nie mam w domu ziemniaków ;-(( gula ja też w żadnej ciąży nie liczyłam ale podobno w ciągu godziny powinno się doliczyć ok. 8 ruchów i wtedy jest dobrze, ale gula nie wpadajmy w panike, każda wie kiedy jej dziecko się rusza bardziej a kiedy mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i to lozeczko chce,jest najprostsze z najprostszych ale tanie i ja nie potrzebuje cudow! moze jeszcze obniza cene ;P.Najgorsze ze nie mam jak go przetransportowac do domu...ehhh musze czekac az tato wroci z PL i podjedziemy :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tysia ja mało przytyłam a juz ledwo się schylam:P hehe zreszta juz wszystko powoli i z trudem robie. Zrobilyscie mi smaka na lody,ze je jem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze a tu posciele do lozeczek takie brzydkie :O i tez bym chciala z Polski posciel z Allegro najlepiej ale to tez pewnie na koniec ,jak bede znala wymiary lozeczka... ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiam sie nad koszykiem do spania dla dziecka.. slodkie to jest ,male... hmm.. wiem ze na dlugo nie starczy ,ale w sumie dzidzius i tak pewnie w nocy bedzie zajmowal druga polowe lozka :P,tylko w dzien bedzie w wozku albo w koszyku by byl... no jak myslicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fonia! mnie sie tez podobaja takie albumy dla dzieci :),super pamiatka,ale czy sie bedzie o tym pamietalo? zeby wpisywac wszystko? i czy sie bedzie chcialo to robic :P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuethe mogą być wiśniowe mniam ... Byłam zrobić budyń ale nadal chcę lody :( A jeśli ktoś ma mało miejsca w pokoju a potrzebuje szafki dla maluszka to w Ikea są fajne w promocji komody sosnowe 3 szuflady za cenę 79,99.Mam już takie dwie w domu ale kupowałam je nim wiedziałam że jestem w ciąży i do naszego użytku i niestety drożej płaciłam. Teraz chcę jeszcze dwie dokupić tylko niestety w moim mieście jeszcze nie wybudowali Ikea i muszę poczekać na okazje że ktoś będzie jechał do tego sklepu. http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/75305709

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Album spoko, tylko ja bym wolała, żeby tam było mniej zdjęć tych dzieci... słodkie są... a więcej mojego szkraba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajny ten album. Ja u siebie w siegarni widzialam pare ale nie bylo w nim zdjec dzieci;) Fonia bardzo fajna podusia:) Gula ja kuiłam 2 komody 3 szufladowe w jysku, jedna za 65 zl. Wiadomo,ze nie sa wielkie ale na rzeczy Małej w sam raz jak narazie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×