Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

A ja się przespałam troszkę, bo się kiepsko czułam, i brzuszek mnie troszkę bolał... Chyba od latania co chwile do tego labradora. Ale już Go nie ma, mam nadzieję, że ktoś się nim zajął tak jak trzeba. Tak piszecie o swoich facetach... mój to odkąd dziś wstał to chodzi i sprząta wszystko... Podłogi nawet wypastował :D Dziwię się, że nie gra, bo on też ma coś na punkcie gier, tylko my kupiliśmy w tamtym roku konsolę, właśnie xboxa, i ja też czasami strzelam :D Chyba idę coś ugotować dla mojego Misiaczka, bo się dziś napracował :P Chyba mu coś ugotuję zaraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje dzieci spały w takich śpiworkach ale tak o 7 miesiąca bo się strasznie rozkopywały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i kuźwa muszę iść smażyć te kotlety bo mojego głowa boli, eh.......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się podobają te śpiworki, ale do spania tak jak fonia wspomniała, żeby się maluszek nie rozkopywał. A do wózka to jednak kombinezonik :D Ja kupiłam taki na 3M i nie taki gruby, bo mi koleżanki odradziły, tylko taki średni. I tym sposobem będę Go miała nawet troszkę dłużej :P Zresztą chyba jak wszystko... Tak się zastanawiam, bo jak ostatnio kupowałam ubranka, to nie wiem jakie zabrać do szpitala i jak dużo kupić tych w rozmiarze 56??? Czy może od razu 62??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fonia nie denerwuj sie:) ja sobie ulżyłam słodyczami:P i odrazu mi lepiej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia ja ubranek 56 mam kilka. Całą reszte mam na 62. Wydaje mi sie,ze na 56 nie ma co kupowac dużo bo nie wiadomo czy dziecko się nie urodzi większe. No i te więsze dłużej też posłużą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra ja się zbieram bo dzwonili znajomi i robimy poprawiny :P Trzeba korzystać puki możemy, bo potem to rzadko będziemy wychodzić... Ja to się zastanawiam jak to będzie jak będę chciała gdzieś wyjść i co??? Zostawię Kubusia z kimś...? jak ja mam wyrzuty jak psa zostawiam, a co dopiero dziecko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te lbumy dla Dzieci są świetne, ja często kupuję taki jak ide zobaczyć pierwszy raz Malucha,oczywiście pytam wczesniej,czy już takiego nie mają.Jaśko dostał od Dziadków-fajna pamiątka. Co do ubranek,to mam dylemat.Jezeli mój Synek ma być taki wielki to jakie ubranka ja mam przygotowac do szpitala i wogóle na początek? Maluch ma ważyć min 4kg.Szwagieka urodziła rok temu Synka 4,300kg i miał 61cm. Ale ja mam ubranka w ubrankach na miesiące,czy takie 0-3 to będą dobre? Bo one pomimo takiej rozmiarówki sa bardzo różne. Tak się zastanawiem że chyba kupię jakieś śpiochy i bodziaka tak na 62cm i będe porównywała z tymi co mam ,a troche tego jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fonia moze tak, znalazlam pierwszy lepszy na allegro zeby tylko pokazac o co mi chodzi:) Ja poki co to nie zamierzam tego do spania kupowac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki :) A ja Wam życzę w tyn Nowym Roku 2011 tak : Niech na co dzień-nie od święta gęba będzie uśmiechnięta. Niech też zdrowie tęgie będzie i kasiory niech przybędzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć GULA fajne życzonka :-) A ja sie zastanawiam czy nie przesadzam z zakupami.Znowu mam 2 strony obserwowane na alegro,prawie same kosmetyki.A szukałąm tylko fajnej wanienki,zapomne o niej w końcu,bo nie mogliśmy sie zdecydować czy chcemy komode czy tradycyjną wanienkę.Staneło na tradycyjnej,zajmuje niej miejsca ale komoda bardzo mi sie sprawdzała przy Jaśku. Z tymi zakupami to jest tak że za jedna przesyłką nakupuje sobie pieluszek,chusteczek mokrych,płatków kosmetycznych i chciałam kosmetyki nivea,ale właściwie to w aptece ostanio poszalałam i niby mam wszystko co potrzeba(z kosmetyków) Chciałabym zrobić trochę zapasów bo nie wiadomo jak będzie w styczniu z pracą u M.a co za tym idzie z kasą.A do samego zusu płacimy haracz na miesiąc prawie 1500zł.Jak nie będzie pogody,to nie będzie pływał w morze,a opłaty sie nie zmienią. Wiec mam jakieś wytłumaczenie na moje zakupy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w Nowym Roku! :) Szczęścia, zdowia, pomyślności, łatwych porodów i pięknych, zdrowiutkich bobasków Wam wszystkim życzę :) I po Sylwestrze...u mnie minął bardzo spokojnie...łóżkowo:) Wyleżałam się i dzisiaj czuję się o niebo lepiej...pewnie pomogły mi leki. Mój mąż z moim tatą posiedzieli wczoraj trochę, wypili po parę kieliszków no i dzisiaj kac! ;) W takich chwilach cieszę się że ja nie piłam :) Mój K czuje się chyba już lepiej bo słyszę że wyjął gitarę i gra... U Was grają chłopaki w gry komputerowe a u mnie gra na gitarze no i czasami mi na nerwach ;) Dzisiaj zaczęłam 30 tc Jejku jak ten czas leci....... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też marcówka ja kupiłam samą wanienkę a chciałam jeszcze stelaż ale stwierdziłam że przy dziewczynkach obyłam się bez to i teraz dam radę. A ja dziś prawie cały dzień w łóżku czuje się jakoś zmęczona i katar mnie męczy wrrr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może zrób sobie inchalację na ten katar,może być ze zwykłą solą kuchenną albo rumiankiem jak nie masz olejku.naprawde pomaga. na taką tradycyjna wanienkę sie zdecydowaliśmy,bedziemy ja stawiac na stole w pokoju,bo z miejscem to u nas normalnie jakiś kosmos. Jak padnie choinka,to przywieziemy łóżeczko,zmierzymy ile miejsca zostaje do okna(myślę że ok 60cm)i zakupimy jakiś mądry mebelek na rzeczy dla Malucha.Dopiero wtedy zacznę znosić od mamy ubranka i prasować.Ludzie czy ja zdążę?!>?!?!?!? Tak to jest jak sie ludzie decydują na dzieci,a nie mają miejsca :-( W planie była przeprowadzka przed porodem,ale życie toczy sie swoim torem,a plany swoim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja caly czas mysle w czym prac ubranka malej:( czy kupowacy specjalny proszek lub płyn do prania czy nie jedna znajoma nieprała wcale tylko w tym proszku ,ktorego uzywala dotychczas i nic dziecku niebylo jedynie niedodawala plynu do płukania wcale płukało zwyklą woda niewiem co o tym myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilosiaaa... Ja będę prała w specjalnym proszku (już kupiłam) w Jelpie. Takie malutkie dzieciątka mają bardzo wrażliwą skórkę i bałabym się prać w czym innym... Oczywiście każde dziecko jest inne. U mnie może być alergiczne bo ze strony męża jest dużo alergików więc muszę uważać. Tak więc na początku na pewno będę prała w Jelpie a później to zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:P Niech taneczny lekki krok bedzie z Wami caly rok. Niech prowadzi Was bez stresu od sukcesu do sukcesu. Szczesliwego Nowego Roku2011. Wszystkiego najlepszego brzuchatki szybkiego i lekkiego porodu i wielkiej radosci z naszych kruszynek:) no i wiecej zrozumienia ze strony mezow:P ja sylwka spedzilam w domu przyjechal braciak M no i siorke swoja namowilam i tez przyjechala z dziecikami...siorka zmyla sie tak kolo 2 a my siedzielismy do 5:P chlopaki sobie troche popili no ja sie napilam winka bo siorka przywiozla ale takiego rozcienczonego z woda i kawalkiem cytryny i pomarancza super sprawa oczywiscie nie duzo...a mala wariowala jak nigdy i to tez do 5:P az sie smialam ze sie upila i teraz tanczy:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaśkowe rzeczy prałąm od początku w naszym proszku,płukałam w lenorze. A teraz dziewczyny mnie zjechały i kupiłam Jelp soft czy coś takiego.Ma być ze zmiękczaczem od razu,ale on prawie wcale nie pachnie(to chyba dobrze dla Malucha). Teraz prałam czyste rzeczy,ale jak sie okaże że nie dopiera to wracam do niemieckiego persila w żelu.A płyn do płukania napewno kupię tylko jeszcze nie wiem jaki,może jelp albo lovella robią?poszukam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno płynu do płukania nie trzeba używać, wystarczy tylko proszek dla dzieci..tak gdzieś czytałam czy słyszałam. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszku... Niektóre moje koleżanki mówiły, że kupiły rożek i użyły go może raz..a inne powiedziały że rożek to super sprawa i przydaje się do karmienia, noszenia czy na początku do spania.. W sumie to pewnie wszystko zależy od dziecka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mam pytanko czy te rozki z tym wkladem kokosowym to sa takie usztywniane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×