Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

MARCÓWECZKO no co Ty :) wcale to nie było intymne pytanie i Ja nie ukrywam, że dla mnie drugie dziecko jest abstrakcją. Spirala ma na plus bo zakładają i nie myślę o niej, a tabletki unormują hormony, które są u mnie skaczące więc dalej myślę nad sposobem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedni licza od pcozatku ostatniej miesiaczki a drudzy od poczęcia. Mój liczy od ostatniej miesiaczki. Na poczatku sama tego nie kapowałam ale M mi to wytłumaczył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ważne, że wiem na kiedy mam termin :) niech liczą jak chcą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARCÓWECZKO jeszcze raz skopiuję moja odpowiedź: no co Ty wcale to nie było intymne pytanie i Ja nie ukrywam, że dla mnie drugie dziecko jest abstrakcją. Spirala ma na plus bo zakładają i nie myślę o niej, a tabletki unormują hormony, które są u mnie skaczące więc dalej myślę nad sposobem. Ostatnio często imprezuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen masz racje:) Ważne,ze wiemy kiedy mamy termin choc ja sama juz nie wiem. Usg ostatnie mi cos innego pokazało ale zobacze co mi wyjdzie na tym co będe miałą jeszcze robione:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no 16 czerwca byl 1 dzien miesiaczki mojej wiec jakos tak od tego licze na kalkulatorze w stopce mam 2 rozne terminy teraz zerkenlam juz niewiem;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tez tak macie ze np głowka jest o tydzien starsza. Bo moj maly ma wszystko na 31 tydzien a głowka 32

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ILOSIU u mnie pierwszy dzień ostatniej miesiączki wystąpił 17 czerwca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen nie mam pojęcia... ja będe miała ok 36 tyg usg robione tzn tak mi się wydaje. Ilosiaa mi na kalkulatorze wychodzi termin 27 luty, wg ostatniego usg 24 luty, wg miesiaczki 4 marzec:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilosiu jak masz 29 tc i 1 dzień to już zaczoł sie 30 tydzień czyli 29 skończonych i jeden dzieć z 30 tygodnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilosia u mnie byl 22 czerwca, aTy faktycznie jestes teraz w 29 tc, a termin porodu zalezy tez od dlugosci cyklu, u mnie byl dlugi 30 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen za duzo CI tych tygodni wyjdzie jak tak bedzie liczyc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mnie Maluch uderza tak nisko ze juz sama nie wiem czy to skurcze czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ałłłłł, no tak się wierci tak jak by mnie za szyjke ciągnął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mówił ordynator no to chyba czymś świadczy. Zresztą szczerze mówiąc jest mi naprawdę obojętne, wiem, że mamy już III trymestr i maluszek z każdym dniem jest coraz bardziej bezpieczny w razie porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej sobie sprawdzić licząc od końca :) lub na dwóch pierwszych tygodniach przykladowo; 1 dzień miesiaczki liczy sie już jako pierwszy dzień ciazy i jest sie w tedy w pierwszym tyg ciąży (pomimo ze do zapłodnienia dojdzie okolo 14 dnia ) jak jest sie w 8 dniu po miesiączce czyli 1 tc i1 dzień - czyli drugi tydzień ciaży ... itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ide na badania do szpitala u mnie w miescie 5 stycznia, pewnie bedzie usg i badanie moczu, do ogolnego lekarza ide 11 stycznia po zwolnienie, aha a 10 stycznia jade do innego szpitala 30 km od nas na usg ;-) troche tego teraz bede miala ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen racja ważne,ze dzieciaczki są coraz silniejsze i już sobie poradzą jakby się urodziły prędzej. zjadłabym cos a sama nie wiem co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogłam to liczyć na początku ciąży, a nie na koniec, gdzie mój mózg szybko się męczy i nie działa na dobrych obrotach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen Ty mnie zawsze rozsmieszysz tym co napiszesz o swoim obecnym stanie głowy:P ja za budyniem nie przepadam. Napiłam sie soczku takiego małego w kartoniku z biedronki:P zaczeło coś mnie znów na dole kłóć, hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no bo taka prawda :) nie wiem czy ostatnio pisałam, ale w Sylwestra zrobiłam listę zakupów czego mi brakuje, poszłam do sklepu i kupowałam, a jak wróciłam do domu i zobaczyłam, że miałam kupić majonez to przypomniałam sobie, że przecież w kieszeni miałam listę :) Sama widzisz, że mój mózg ma problem z pamięcią, a co tu dopiero mówić o liczeniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chwaliłas sie:P to ja jak ide do sklepu to ciągle myśle co mialam kupic. Nasze główki są teraz obciążone myśleniem o czymś innym więc mozemy o czymś zapomniec;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×