Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

sa spacerowki w ktore wkladasz noworodka i to calkiem sporo ich jest;p ja zamowilam taka wkladasz dziecko w taka miekka gondole - nazywa sie nosidłem ma sztywne podloze bardzo sztywne i to w spacerowke koszt to 150zł ja tyle wydalam bynajmniej a gondoli 400-500 wiec zaoszczedzilam i mam nadzieje ze bede zadowolona. no dzia za rady co do proszku czytalam ze JELPIE niema w skladzie fosfonianow i to te szkodliwe zwiazki w Loveli te zwiazki sa tak jak w proszkach ktore my uzywamy np persil wizir itp. wiec dlatego mam kolomyja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam jeszcze pytanko chce kupic taki gruby kocyk i nie wiem z czego one sa? chce wyszukac jakis na allegro to sa akrylowe kocyki te grube?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam polarowy podwojnie szyty firmy bobas akrylowe wydaja mi sie za włochate jakies i ciezkie kwestia gustu ten polarowy ktory mam jest naprawde grubasny i cieply

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia ja Ci nie pomoge z imieniem bo mi się podoba Julia i Amelia:P Ilosia z ciekawosci jutro sprawdze co pisze w lovelli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia - podoba mi sie nadia bardzo ale R stwierdzil ze to jakies ruskie, natomiast mamy znajomych i oni maja corcie lili, dla mnie to dziwne imie, nie moge sobie wyobrazic kobiety ktora w wieku 40 lat bedzie miala na imie lili, ja wybralabym nadie, u nas R wybral Katarzyna i koniec nie ma odwolania ;-) ale mi sie tez podoba ;-), natomiast Laurka tak srednio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moj tez mowi ze ruskie :P i dlatego mu sie srednio podoba ale byla umowa ze dla chlopca wybiera on a dla dziewczynki ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupowałam na allegro ale sa w SMYKU tez po 30zł bo s przeceny:) widzialam w czwartek to sprawdz Tuethe jak masz mozliwosc bedziemy pewniejsze. kurde we wtorek ide do lekarza martwie sie co powie bo mam erytrocyty w moczu to jakies krwinki czerwone niezbyt ciekawie to brzmi;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilosia ja kupiłam już tą lovele wiec i tak bede w niej prac. Wkoncu do proszek dla dzieci. Zobaczymy jak Mała na to zareaguje ale sprawdze i napisze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krew w moczu, czytalas cos wiecej na ten temat, jak ja zaczelam plamic to lekarka zrobila mi badanie moczu i stwierdzila ze krwi w moczu nie ma, czyli ze to bylo chwilowe plamienie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki :))) puszku no to wyszlo w badaniu ale nawet sladu niema ani na bieliznie ani papierze nic dlatego bylam w szoku jak wyniki zobaczylam;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajne kocyki:) ja kupiłam za 40 zł naprawde taki grubasny i do tego moge z Niego zrobic ten spiworek bo są zatrzaski po jednej stronie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam 3 śpiworki kupilam dwa po 1zł w ciucholandzie;p i dostalam od tesciowej jeden wiec zebym to chociaz wykorzystała;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba się znowu przejde do ciucholandu:P jak cos kupie to nikomu nie pokaże, hihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszek wlasnie o tym teraz myślałam... a wiecie co? 16 grudnia o północy zaczełam z Suelen strone nuer 400 a dzisiaj jest dopiero 1 stycznia i już stron numer 500 :P szybko nam to idzie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez chodze do ciucholandu, w pewnym momencie to bylo moje uzaleznienie, ale przeszlo hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w ciucholandzie dawno nie byłam bo M stwirdził,ze już za dużo ciuszków dla Małej kupiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×