Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

ja też marcówka, też chciałam chrzciny na wielkanoc ale nie wiem czy sie wyrobię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaśko też miał robione chrzciny w wielkanoc (urodził się 13go marca)miał miesiąc.Ja szybko wracałam do pracy i chciałam mieć z głowy,chociaż jak patrzę na siebie na tamtych zdjęciach to powinnam jeszcze poczekać ;-) I tak jak pisałam,u nas jest duża rodzina i ciężko zgrać tak żeby wszyscy mieli wolne. A mije nóżkmoga sobie puchnąć,tylko żeby ciśnienie nie rosło,jestem bardzo czujna po tamtym zatruciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chrzestna będzie moja najstarsz siostrzenica,a chrzestnym.............miał być przyjaciel mojego K,ale nie zdążył wziąc slubu koscielnego w te święta i raczej ksiądz się nie zgodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też marcówka myślałam żeby w wielkanoc zrobic chrzciny a pytanie mam takie... kiedy w tym tygodniu wypada wielkanoc?:P Orlla my już chrzestnych wybranych mamy. Siostra Męża i mój najmłodszy Brat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze względu na wygląd też bym wolała poczekać ;-))) co do chrzestnych mamy problem, bo na matkę wybraliśmy dziewczynę mojego brata rodzonego, sa 8 lat więc myślę że już będą ze sobą, ona się cieszy bo już wie,ale co do chrzestnego to miał być brat rodzony mojego męża ale pogniewali się że nie zaprosiliśmy ich na wigilię i ja sie grubo zastanawiam po takim gówniarstwie a z rodziną jeśli chodzi o chrzestnych wyszłam najgorzej, moja koleżanka z liceum jest chrzestna starszego syna i nie mam co narzekać bo naprawdę jest super, nie mówię tu o prezentach bo nie za bardzo są kasiaści ale zawsze jest blisko, i nawet kawałek czekolady przyniesie i to wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez marcówka a co ksiedzu do tego czy Wasz Przyjaciel wzioł ślub? no bez jaj! Jakby moj by sie nie zgodził to bym zrobiła jedną wielką chaje bo mu guzik do tego kto bedzie Chrzestnym mojego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcówka, to były z triumpha ściągające ( chyba właśnie takie wyszczulające) pamiętam że zakładałam normalne (takie wyższe żeby blizny nie drażniły) a na nie właśnie te ściągające ... może nie wyglądało to zbyt apetycznie i sexownie, ale po miesiącu od cc serio było już ok ... a poług trwa 6 tyg więc i tak zero sexu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedo jak x-lander;p my tez na wielkanoc chcemy chrzscic ale w lokalu bo mam spora rodzine a miejsca brak i zawsze na wigili ponad 30osob i nieda sie tego ominac chrzesna siostra rodzona meza a chrzesnym brat cioteczny M ja jestem jedynaczka mam cioteczne rodzenstwo....ale trzymam sie od nich z daleka i dobrze na tym wychodze zreszta jak moja mama bo to o te czesc rodziny chodzi a tata tez jedynak wiec sprawa rozwjala sie naturalnie... ja tez zmykam buziaczki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo to jest tak że jak żyjesz z kimś bez slubu kościelnego ,to nie ma problemu,ale jak masz dzieci nawet ochszone to już robią problemy Oczywiście jak ma taka osoba być rodzicem chrzestnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tylko mama:)
witajcie dziewczyny! szczerze Wam zazdroszczę tych emocji, oczekiwania, niecierpliwości... jestem mamą dwuletniej Zosi, która każdego dnia zaskakuje mnieswoimi przemądrzałymi pytaniami: a jaki to jest kolor, a po co, a dlaczego? a co to znacy? i tak w kółko... dopiero niedawno sama byłam na Waszym miejscu i zastanawiałam się co kupić, co lepsze, co się przyda, a co nie..... jeśli więc nie macie nic przeciwko temu, napisze kilka słów od siebie... 1. co do wózka. ja miałam mutsy urban coś tam- fajny design, prowadzi się jedną ręką, ale gondola trochę za mała i koła baaardzo szeroko rozstawione, co najbardziej mi przeszkadzało podczas biegania w sklepowych alejkach! nie wszędzie można się nim zmieścić- zwłaszcza w dziecinnych sklepach- np. smyk, świat dziecka, czy mothercare;) jeśli chodzi o Jane- rewelacja, to samo x-lander! design super, prowadzą się idealnie, są lekkie- to ważne! ja rodziłam w listopadzie i osobiście uważam, ze pompowane koła są nieodzowne! 2. fotelik samochodowy- według testów- w pierwszej klasie wagowej tj. 0-9 kg- najlepszym producentem jest maxi-cosi. my mieliśmy właśnie maxi cosi cabrio i byliśmy bardzo zadowoleni. pasuje do wiekszości wózków. 3. kosmetyki- do pupy na co dzień linomag w maści- polecam. uwaga na sudocrem- tylko przy odparzeniach. my nie mieliśmy ani jednego- wietrzyć pupę i będzie ok:) nie polecam kosmetyków które kupuje się w sklepach. uczulają. najlepiej kupować w aptece;) do kąpieli- emolium lub oilatum- w zależności od portfela- działanie to samo- a cena różni się znacznie. do włosów- szampon mustela- pachnie zabójczo i zapobiega ciemieniusze- my używamu=y go do dzisiaj- no i jest baaaardzo wydajny! jeśli macie gdzieś pod ręką sklepy superpharm- tam często zdarzają siepromocje na te szampony! balsam do ciała! koniecznie balsam- nie oliwka! oliwka tylko natłuszcza a nie nawilża skórę, powoduje że skóra nie oddycha, bo zatykają się pory! ja używam od urodzenia dla Zosi balsamu Mustela. 4. jeśli chodzi o ubranka, to polecam dobre gatunkowo- nie warto oszczędzać, ale z doświadczenia powiem Wam- nie szalejcie z ilością cudnych fatałaszków- zwłaszcza piszę do mam dziewczynek- gwarantuję, ze połowy z tego nie założą:) 5. butelki- ja miałam tommee tippee, ale używałam ich początkowo tylkokilka razy, do podania herbatki rumiankowej na małe wzdęcia. poźniej potrzebowaliśmy jej dopiero po ukończeniu 1 r. ż. 6. smoczki uspokajacze polecam aventa. są małe na tyle, ze maleńka buzia dziecka je pomieści a się nimi nie udławi. tommee tipee są wielkie! ale tak ogólnie to nie polecam w ogóle! później ciężko odzwyczaić:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fonia, masz rację nie można sie dac zwariować.... ale teraz przez Andzie zaczęłam szukać Jane na allegro i znalazłam w katowicach nowy w sklepie, może uda mi się jutro tam pojechać i zobaczyć na żywo , bo chicco juz widziałam na żywo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tylko mama:)
7. poecam poród naturalny- ja rodziłam długo ale wzięłam znieczulenie! chwila gdy zośka była już na świecie przyćmiła wszystko. 8. polecam też karmienie piersią- najwspanialsze uczucie na świecie- chociaż wiem, ze nie dla każdej kobiety jest tak samo piękne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tylko mama:)
nie chce się wiecej wcinać w temat, ale jeśli nie macie nic przeciwko temu zajrzę do was od czasu do czasu... macie fajny klimat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tylko mama:)
na koniec napisze tylko, zebyści odpoczywałyteraz ile wlezie! później już nigdy nie będzie takiego spokoju jak teraz! nawet przy idealnych dzieciach! zawsze będzie pranie, sprzątanie, gotowanie, opieka nad dzieckiem, jeszcze praca i cały dobytek inwentarza.... pozdrawiam Was ciepło....i Wasze brzuszki.... mama zośki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laseczki, spadam do łóżka, bo mąż będzie wrzeszczał że znowu komputer :) spokojnej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez marcówka wkurza mnie takie cos:/ My np jakbysmy poszli do spowiedzi zanim wzielismy slub koscielny to nie dostalibysmy rozgrzeszenia bo uprawiamy seks po slubie cywilnym. A Ci co kochaja bez slubu cywilnego badz koscielnego to rozgrzeszenie dostana... normalnie paranoja!! To tylko mama dziękujemy za informacje. Basilek dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Zośki dziękujemy i tobie też życzymy samych radości z córeczki ;-)))) tuthe, oczywiście że to paranoja jak wiele jeszcze innych rzeczy w kościele, ja też spadam bo jutro do fryzjera się wybieram ;-)) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swoją drogą też bym musiała cos z włosami zrobić ale szkoda mi teraz pieniędzy. NIe wiem czy je zapuscić czy je ściąć. Jedynie wiem,ze nie wróce do swojego koloru bo przez niego wyglądam jak 16 latka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie będę szaleć ;-))) kiedyś przysyłalam wam linka do groupera, mam kupon na usługę za 160 zł a zapłaciłam 39 zł mam prośbę, któraś pisała o testach na foteliki i że ten chicco był najgorszy, poprosze o linka to sobie jutro poczytam, bo ja nic takiego nie mogę znaleźć teraz już naprawdę lecę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fonia dobranoc:) i jutro masz się pochwalic fryzurką:) Ja tez marcówka uwierz,ze to jest uciązliwe jak wszyscy co mnie nie znają myślą,że mam 16 lat:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmykam. Laptop juz mi sie strasznie nagrzał:) Kolorowych snów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×