Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Puszek widze,ze ju masz odpowiedz;) a chcialam napisac,ze A C to Ja tez marcowka ale nie bylam pewna:) Gula u mnie nic nie mowili o kosmetykach... tzn ostatnio dostalam elno ulotek z nivei i nawet ankiete. W pon bede miala o kąpieli,wiec moze wtedy cos polozna powie... zreszta mi to obojetnie bo juz kosmetyki mam kupione:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gula, ja tez nie chodzę do szk rodz, ale wydaje mi sie że z poleceniem trzeba uważać bo przedstawiciele handlowi już odpowiednio dbaja by na szk rodz były ich próbki itp ja, tak jak pisałam, mam tylko Lipikar Baume z la roche-posay (balsam ) i żel do mycia Lipikar syndet i wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz będzie "Cesarskie cięcie" i później MIŚ więc już chyba nie dam rady dzisiaj tutaj zajrzeć... Więc do jutra dziewczyny! Trzymajcie się ciepło :) pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mnie złapał ból w całej lewej nodze:/ ani ustac na niej nie umie.. wszystkie gdzies uciekłyście to biore się chyba za prasowanie pieluch :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
murzynek, dzięki za zaproszenie ;-)) jakie wy wszystkie młodziutkie jesteście ;-)) a ja się przyznam od wczoraj chodzę do szkoły rodzenia ;-)) a tak chciałam sobie przypomnieć po tylu latach, ale gula apropo kosmetyków to ja mam: do kąpieli oillatum lub emolium,żel do mycia ciała i włosów jonsona, nadmanganian potasu, po kąpieli kupiłam oliwkę babmbino, puder jonsona, i mam jeszcze sudokrem,jak coś się będzie działo to dokupię linomag lub alantan i wsio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TUETHE mój Ł jedzie tam do pracy, bo pracuje w terenie. I co chwila jeździ na Śląsk, ja też z nim jeździłam ile dałam rade... teraz się bycze, a On musi pracować sam :P Kąpałam się chyba z godzinę, bo akurat siostra zadzwoniła jak miałam wychodzić z wanny, a jak się rozłączyła, to od razu kumpela zadzwoniła i tak mi na rozmowach telefonicznych zeszło 45 min :P Idę wrzucić pranie, akurat do jutra wyschnie i biorę się za ciuszki Kubusia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia szkoda,że się teraz byczymy i że taka pogoda:P :) Co Twoj robi jesli mozna wiedziec? Ja czekam az Mama wróci bo mam jeszcze do wyprania kocyki, kombinezoniki i sweterki i nie wiem co z czym moge wyprac. Taka ze mnie gospodyni domowa co nic nie umie:P A ja prasuje pieluchy tetrowe a potem chyba wezme sie za koszule od M chociaz nie chce mi sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TUETHE Mamy taką działalność swoją, ale nie chcę pisać na forum :) Jak będę kiedyś z nim jechać to się gdzieś w TG umówimy na kawę :D ale to raczej nie prędko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam za słowo:):P Kurna a tych pieluch nie ubywa:P mierzyłas cisnienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe ty masz problem co z czym ? a co ja mam powiedzieć? jak segregowałam to też miałam dylemat. Bo nasze to nasze a dzidziusia jednak inne. I też nie wiem na ile kocyki i rożek wrzucić. Na 30 'C ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się wkur..... licytowałam matę i tylko o 1zł ktoś mnie przebił, eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Wy dalej pierzecie i prasujecie....... :) Nie przeszkadzam więc...i zmykam do meza na film :) :) :) DOBREJ NOCY !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podoba wam się piosenka z filmu "cesarskie cięcie" ? Znalazłam na you tube KRYSTYNA PROŃKO TAM BYŁO CI NAJLEPIEJ A teraz sobie słucham i płaczę Bardzo mnie wzrusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fonia nie denerwuj się! Jeszcze znajdziesz jakaś mate i wygrasz:) Ja rożek chyba ręcznie wypiore bo nie wiem czy w pralce cos sie z nim nie stanie.. Byłam z Basia w sklepie po chłopom zachciało się piwa:P Blazi uradowany bo się na spacer załapał:) Zapominałam o 2 pieluchach ale to już jutro. Szczerze... nie widzialam tego filmu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od dawna mi się podoba ten właśnie model i w tych kolorach I kiedyś był wystawiony na allegro używany i to w krakowie za 1500 ale nie wiedziałam, że tata mi da kasę na wózek i teściowa załatwiła jakiś... i dziś znalazłam tą aukcję w archiwum i był numer, zadzwoniłam i jutro jadę oglądać, to parę ulic ode mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FONIA a jaką matę??? taką edukacyjną??? dla dzidziusia??? podaj link jak możesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia mi się 3 kołowe nie podobaja :P ale Ty sama dobrze wiesz jaki chcesz:) 1500 za uzywany? a nie ma w takiej cenie nowych?:) Ja tez marcowka poprasowałam i mam to juz z głowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś się chrzani... Fonia wkońcu musiałam to zrobić bo jest coraz mniej czasu... w pracy stwierdzili,że watpią ze do konca lutego doniose... ciekawa jestem kiedy urodze:) Tez musze za matami się rozglądnąć... Andzia a takie cisnienie jest ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×