Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

SONKA dobrze że się odezwałaś,czekałam co tam u ciebie. A ja dopiero skończyłąm robić lekcje ze Starszakiem.Losie w pierwszej klasie tyle zadaja i to na piątek. A teraz się położę bo cos mi brzusio twardnieje. Aha poduszkę klin kupiłam,ale nie wiem czy sie sprawdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przypomniało mi się , Andzia, u siostry mojej kumpeli juz trzecie dziecko jeździ wózkiem Jane Slalom pro (3 kołowy) podobno nie do zdracia :) ja myślę nad Jane Nomad...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wozki jane sa super! ja chcialam kupic dla moich perelek ale cena mnie powalila, mialam okazje dotykac jane powertin i jest ekstra ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypucowałam podłoge:) wyniosłam z Mamą jeden stolk z pokoju(mamy 2) i dałam Bracikowi, moja szafka z butami tez musiała wyleciec i miejsce na łóżeczko jest:) Wyniosłam klatke po chomiku i jedna półka mi się zwolniła i poukłądałam sobie tam rzeczy do szpitala i kosmetyki, smoczki itp zebym miala jedna wiecej szuflade w komodzie na ciuszki:) Jus pamietaj,ze mamy teraz cieżko z myśleniem:) Kikikiki mój M uwielbia racuchy:) wkoncu udało mi się kupic tytke ze spaghetti carbonara i to M miał na obiad:) bardzo sie ucieszył;] Jus mi polozna ostatnio mowila w szkole rodzenia,ze jesli ma się duże łózko to dziecko przez pierwsze 6 tyg ma z nami spac bo będzie się bezpieczniej czuło a jeśli takiego łóżka nie ma to powkłądać coś do łożeczka:) Ja dzis jadłam bigos z chlebkiem na obiad:P a i kupilam ciasta bo mam straszna ochote i zaraz zrobie sobie cappucino i ciasteczko:D Zuzka jeszcze Twoj nie wie ale dowie się o pizzy, hehe:) Bogracza bym zjadła ale nigdy nie robiłam:P zawsze na imprezach jest i wpierniczam:D Puszek dobrze,ze R posprzatał. Sonka w poniedziałek tez masz normalna wizyte czy jednak bedziesz musiała 2 razy płacic? Kurka cos długo nie ma Suelen... mam nadzieje,ze do wieczora sie odezwie czy załatwiła to co miała i jak sie czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia dużo.. 160 zł ale M powiedział,że wg niego to i tak mało i że napewno ta kasa w błoto nie pójdzie. Bardzo fajny jest i łatwy w obsłudze. Sterylizator czy jak to sie zwie też mi kupi ale to troche pózniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SOnka nawet tak nie mysl!! ale jak Ci nie przejdzie to dzwon do lekarza albo jedz na pogotowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ile ma mocy ten twoj z aventu? wlasnie przegladam allegro i porownuje sobie wszystkie ale nie moge zlaezc tej mocy moglabys mi sprawdzic :) z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mialam dzis bigos na obiadek .w poniedzialek zakladam pessar a w czwartek normalna wizyte:/pytalam go czy nie mozna tego odwlec do czwartku a on mi ze wolalby wczesniej z tego wzgledu zeby mi to nie postepowalo dalej a w czwartek sprawdzimy czy sie nie ruszyl z miejsca:/ i za kazda wizyte 90 zl zdzierca wrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez sie zastanawiam nad tym aventem ale on nie ma termostatu i nie mozna go zostawic np na dluzy czas wlaczonego bo by sie przegrzal i juz sama nie wiem..avent jest dobry ale kurcze jakos zal mi tyle kasiorki na podgrzewacz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze sonka a nie moze cie przebadac w poniedzialek od razu.. dziwne no troszke chyba zdzierca;/ a za takie tylko sprawdzenie pozniej nie powinien kasowac az tyle ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sonka - moze Cie nie skasuje.... 2 raz...albo chociaz połowe weźmie.... Mi kolezanka pisała ostatnio ze nasz gin juz bierze 100 !! czyli po nowym roku 10 zł więcej....buuuu Jak chodziłam z Natka to brał 50 zł....teraz już 100 echhh Ale jak miałam sytuacje ze byłam 2 razy w tygodniu to nie skasował raz. I byłam w czasie kiedy nas zalało...czyli w maju zeszłego roku....i wypisywał mi recepte i zapytał a Pani przypadkiem nie zalało...no zalało mówie.....aha...no i jak przyszło do płacenia to powiedział ze chyba jestem nie powazna i ze mam teraz duzo wydatków i mam uciekać i chyba by spac nie mógł bo by go wyrzuty sumienia zjadły jakby wzioł kase hi hi Ale Ja juz do niego chodze 8 lat....i dosc czesto bo zdarza sie nawed 4-5 razy w roku....no a teraz to co 3 tygodnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia nie umie znalesc ile ma mocy. Jest tez inny jeszcze podgrzewacz z przykrywką, ja mam bez przykrywki. Jak znajde tą moc to napisze:) Mi tez bylo szkoda kasy ale M powiedzial,ze mam to wziasc. Sonka to nie mogl Ci tej normalne wizyty na poniedzialek przeniesc? kurk a2 razy placic mu po 90 zł:/ jakby byl fajny to by Cię skasował raz. Za jakas godzine powinien Chrzestny przyjechac. Kurka juz sie nie moge doczekac:P A Mama powiedziała,ze kupi mi przewijak i wanienke:) Tesciowa za łózeczko kase da nam w poniedziałek. Obskubałam bracika z kasy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiecie mi jak mowil ze trzeba bedzie ten pessar zalozyc to mowil ze go zalozymy w ramach wizyty a jak pytalam kiedy przyjechac i ile mnie to bedzie kosztowac to powiedzial ze tak jak wizyta.skubany. a zostalo mi 57 dni boze zeby donosic przynajmniej do 40, powiedzial mi ze w 38 tygodniu ten pessar mi sciagnie bo wtedy mozna juz rodzic, czyli za ok 5 tygodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kikikiki fajnie sie Twoj gin zachował. Wiekszosc by to miała gdzies. Kasia znalazłam.. na spodzie pisze 220-240 V, 275-330 W, 50-60 W ale ktore to jest to nie wiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeżarstwo ma krótkie nogi......i mam zgage echhh Dobrze ze mam takie dziadostwo białe w butelce to jak juz mnie tak pali ze az mi nie dobrze to sobie łyczka zrobie.... tuethe - to teraz odpocznij troche.....bo duzo zrobiłaś.... sonka - moze jednak nie skasuje 2 raz... :) mam nadzieje !! puszek http://allegro.pl/oilatum-soft-emulsja-do-kapieli-500-ml-apteka-i1383566085.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonka uważaj na siebie, będzie dobrze:) Tuethe my mamy duze lozko ale ja bym się bała spac z takim Maluszkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz sie dosładzam:) ciacho i cappucinko:) Sonka przeszło juz choc troche? Puszek a jak Ty się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie 220-300 W wiec szybko bedzie grzal a inne te tansze maja 100 W to pewnie cienko grzeja chyba tez wezme avent na allegro widzialam za 130 zl musze to jeszcze skonsultowac z moim R :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My byśmy pewnie spali z Małą razem ale my mamy małe łózko. Ale będzie blizniutko nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia no widzisz:) mój M stwierdził,ze mu na to samo wychodzi czy na allegro czy nie bo by za przesylke jeszcze płącił a my zawsze bierzemy,że płatność przy odbiorze i za to chcą zawsze ok 20 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe czy ja wiem czy przeszlo moze troszke.teraz jakos mi sie zimno zrobilo ide po koldre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe - leze, nogi mnie bola, zaraz ide po szal i sie obwiaze tak jak kikiki, lzy w oczach ale coz dla myszek wszystko, nie chce brac apapu nie potrafie odszukac tego oilatum u nas na ebay, bo albo zel albo krem albo szampon, albo junior...wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonka odezwij się wieczorem czy już lepieja teraz leż w łózku grzecznie i się relaksuj:) ale mi teraz słodko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszek Myszki musiały się zle ułożyc w brzuszku,że tak Cię boli... az mi Ciebie szkoda. Jakbym mogla to bym troche tego bólu od Ciebie wzieła żebyś sie tak nie męczyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×