Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

hej:) ja leżaczek juz mam, od koleżanki:) łóżeczko kupujecie na długosc 120 czy 140?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jus, ja też sie zastanawiałam nad wielkością i zupełnie nie pamiętam jakie miałam przy pierwszym :) ale może te większe żeby dziecko miało luzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leżaczek bujany bardzo fajny jus ja mam teraz łóżeczko na 120, ale wszystko zależy ile masz miejsca i jak długo zamierzasz z niego korzystać. pierwsze łóżeczko mieliśmy duże bo zdejmowało sie boki i był tapczan. Mały spał do 3 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylismy w tesco. M sie teraz wkurzył bo kupilismy 2 przescieradełka(komplet) do łóżeczka Julki. Pisało 50 zł to stwierdzilismy,ze wezmiemy. Teraz popatrzał na rachunek a tu 70 zł:/ wkoncu będę musiała zacząć sprawdzać ceny bo to jest masakra:/ Ja od długiego czasu mam 96 i nie chce się to zwiększyc:P Basilek ja chcialam taka hustawke wlasnie ale ta cena:/ Ja zrobilam wlasnie buleczki z szynką, serkiem i pomidorkiem:) Jus ja mam łóżeczko 140:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie na 140 moze byc mało miejsca, a lepiej miec chyba większe, to zalezy jeszcze w jakim wieku dziecko osiągnie 120 cm i bedzie moglo juz spac w normalnym łóżku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuethe to faktycznie wtopa z tymi cenami, u mnie tak samo z brzuchem caly czas 98, dziwne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) pierwsze zaczne od zusu.........bo widze ze sa rozne zdania.....ja jestem na "chodzonym" l4 i zus kontaktowal sie z moim pracodawca i prawdopodobnie bedzie mial jeszcze kontrole dot mojej pracy w firmie. Poza tym takiej kontroli moge tez spodziewac sie w domu badz moge byc wzywana do nich..... wiec wcale nie jest tak fajnie...... co do dawania prezentow za urodzenie dziecka to od tesciowej pierwsze slysze by cos dawala natomiast prezent od meza owszem:)....ciekawe czy cos dostane;) lezaczek bujaczek mam:) tylko caly czas sie zastanawiam kiedy mozna juz taka malotkę w nim klasc..... a wyglada tak http://yogeetoys.com/images/product/MH2134.jpg natomiast maty nie kupujemy....chyba ze cos nas najdzie;) obwod brzuszka.....teraz mam 98:) lozeczko bede kupowac 120.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki. dawno mnie nie było ale jestem zaganiana może inaczej nie potrafię wysiedzieć w domu wszędzie mnie nosi wychodzę z domu o 9 wracam o 19 ale to sie po trochu zmienia bo brzuch ciąży. Widze że rozmawiacie o leżaczkach. Ja wybrałam tem http://allegro.pl/fisher-price-m7930-lezaczek -bujaczek-2w1-promocja-i1397803012.html będe jutro zamawiać moja koleżanka go ma i jest bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fonia światełko? Jestem zła no ale głupota.. przy kasie jak nabjała tez nie spojrzelismy.. no cóz. W ogole jak chodzilismy to tak mnie na dole zakłuło,że szok. Normalnie stanełam i M się patrzał co ja robie. Jestem jestem nawet masz kocyk do tego bujaczka?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basilek-k jeżeli chodzi o huśtawkę to koleżanki które miały ją miały mówiły że przy ciężarze dziecka 6 kg huśtawka nie daje rady dama huśtać nie wiem czy dokładnie taka ale mówiły o huśtawkach. Także przed kupnem sie dowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronka ja 96 mam od miesiaca i nic się nie rusza a waga rosnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno matą dzieci zaczynają sie interesować ok 3-4 miesiąca. Słyszałam że dziecku sprawia to dużą frajdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, kocyk jest na stale przyczepiony do tego wiec cos bede musiala pokombinowac by go jakos wypruć bo w lecie bedzie goraco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuethe nie przejmuj sie ja właśnie spojrzałam do swojego dzienniczka gdzie zapisuję kg obwód itp to też przez miesiąc miałam 96 czyli tak jak Ty :) Czyli teraz zacznie rosnąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednak wybierzemy 120 :) mamy malo miejsca a 120 cm z tego co przeczytałam osiąga się w wieku 5 lat i to jest max. M wlasnie zobaczyl co piszę i powiedział że zdradzam nasze tajemnice:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze jedno nie ważne do końca ważne jest czy obwód brzucha rośnie ale czy rośnie macica w górę tak mi gin powiedziała właśnie jak ten zastój mialam. A jutro mam usg zobaczymy bo gin powiedziała ze mam mały brzuch i sie boję że coś nie tak może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronka zapewne tak:) Jestem jestem tez sie nie oreintuje czy wszystkie lezaczki mają wibracje pod dupką:P Z ciekawosci sprawdziłam ile kosztuje laktator ten co ostatnio kupilam w tesco i wiecie co? 50 zł więcej w tesco kosztuje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronka mi nic nie mówił na wielkosc mojego brzucha.. nie strasz mnie nawet,ze coś może byc nie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuethe z Tobą nie ale ze mną. Tobie gin nic nie powiedział a mi tak :( jutro ok 19 sie odezwe to napisze czy wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedronka, dzięki, w ogóle nie pomyślałam o tym że jak dziecko będzie większe to huśtawka nie wyrobi sama z huśtaniem :( więc chyba będę myśleć o takich leżaczkach jak Wy :) lubię firmę fisher price zawsze wydawało mi się że oni solidnie rzeczy robią , więc chyba będę szukać z tej firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę teraz przez cały dzien o tym myśleć... kurka. Mam nadzieje,ze wszystko będzie dobrze!! Jus przecież nic takiego nie napisałaś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć lasencje, wróciłam... mam nowe autko :D cieszę się bardzo, bo ten co mięliśmy to już złom był :P Jak byłam dziś u kuzynki i siedzieliśmy przy stole to wszyscy się patrzyli na mój brzuszek bo Kubuś jakieś akrobacje odstawiał :) towarzyski ten mój syneczek. A zanim pojechałam do kuzynki to zostawiłam myszkę u taty na wsi, żeby się wybiegała, a jak po nią przyjechaliśmy... to masakra, brudna, śmierdząca... ehh :/ w aucie zasmrodziła... a Ł pojechał na zakupy i nie ma jej kto wykąpać... ja jej nie podniosę bo 11 kg waży... a mój obwód to 97 cm, a wagę to wam napiszę w środę po wizycie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×