Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

witaski kochane moje , nie bylo mnie caly dzien a nikt tego nie zauwazyl:/ (foch). bylam u mamy wrocilam po polnocy. tuethe -tak jeszcze krwawie ale to takie bardzo znikome ilosci, a jutro ide do gina znowu:/ ale kupilam sobie na targu dwie bluzy do maluszka po 6 zl za kazda takie grubsze .podobaja mi sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Murzynek - mi tez sie strasznie ten beżowy podoba.....ale Ja nie kupowałam wózka tylko Barus dostał od swojego przyszłego chrzestnego :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, wstalam, nie moge spac dlatego ze nie moge wylezec na ani jednym boku, biodra mnie napieprzaja jak leze, to jak ja mam spac? n siedzaco? Murzynek - sliczniusia laseczka z Ciebie :-) kikiki - to kuruj sie kobieto, nigdzie nie wychodz ! jestem - napewno cos kupisz, spokojnie, bez paniki :-D sonka - no wlasnie nie bylo Cie wczoraj.....ale z nas gapy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my dzisiaj na usg na 16.30, ciekawe czy laskawa pani doktor dzisiaj bedzie? az sie juz stresuje, maja dzwonic do nas jak jej cos wypadnie ale wiecie jak to jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje puszku !!! coś cicho dziś z rana na naszym forum zauważyłyście ? gdzie tuethe sulen?? betty dawno sie nie odzywała!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja typuje tak - tuethe spi, a suelen jest w sklepie :-P jesli chodzi o betty to chyba wczoraj sie odezwala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej:) Jestem jestem nie martw się! Jeszcze kupicie wózek! A pierony powinny mieć te kolory na skepie! Nawet u mnie jest ten co Murzynek ma. Ja mam taco warrior:) Murzynek super wyglądasz z wózkiem:) Andzia ciesze sie z poprawy:) Basilek M nie badał tarczycy za to ja tak bo mam problemy z gardłem ale mi nic nie wykazało. Ja Go jakoś utucze ale jak to jeszcze nie wiem:) Kikikiki musiało coś Cię w przedszkolu złapac! Nie męcz sie dzis tylko herbatka i do łózka! Kikikiki fajne te kwiatki na wózku:) Sonka!!Ja sie o Ciebie spytalam czy krwawisz wiec wypraszam ssobie:P a potem zle sie czulam i poszlam spac... Puszku ja juz wstalam:P musze isc do carrefura:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie...ja niedawno wstałam...zjadłam śniadanko...coś mnie dziś wszystko boli....biodra,kręgosłup, doopa...heh... Murzynku super,że się za mną stęskniłaś :) ślicznie wyglądasz z brzusiem i super wózek...takie żywe kolory w sam raz dla wiosennego dzieciaczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszku chyba zadnej z Nas nic się nie chce. a daleko masz do urzędu? Betty ja tak wczoraj miałam. Dzisiaj juz mi wlasnie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basilku no takie wiesz myslalam ze nowoczesnijeszy bedzie tzn to jest tak w moim zadupiu ;p sa dwa szpitale w jednym Poroniłam .... był sliczny sale czyste ,nowoczesnie i piekne porodowka no wow ..... ale obsługa medyczna katastrofa okazało mi sie ze USG do pochwowe zrobil mi ortopeda bo mial czas...... rozumiecie to a to dawno temu niebylo tylko rok temu.... pielegniarki traktowaly mnie jak gowno masakra jakas i tam jest tak ze jak KOBIETA RODZI i cos sie DZIEJE z dzieckiem to karetka je wioza do szpitala w którym TERAZ BEDE RODZIC wszystkie cesarki tez sa w tym moim szpitalu.... wiec mimo ze bede rodzila w warunkach no hmmm nie luksus zwyczajnych nawet przecietnych to OBSŁUGA LEKARSKA ich wiedza i doswiadczenie jest 100%krotnie większa. i dlatego wybralam jakby ten gorszy szpital pod wzgledem tego niewiem wygladu a napewno leprza opieka itp. co do wózka X-LANDERA macałam wczoraj poraz enty... kolor arctic jest jasny bardzo ja chcialam JUNGLE a kto ci powiedzial o nowych kolorach w LUTYM ja jak pisalam do producenta to mi napisali ze w CZERWCU beda nowe kolory ale zadnych zmian technicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kikikiki, bardzo ładny ten wózek , mnie by się podobał czarny z turkusem :) w ogóle od początku ciąży mam fioła na punkcie błękitu, turkusu i granatu :) większośc ciuchów mam w tych kolorach i bieliznę tez , natomiast zupełnie znienawidziłam kolor czerowny ( nie wiem dlaczego) do tego stopnia że pozbyłam sie kilku czerwonych majtek :P no nie trawię tego koloru .......jakies głupie ciążowe zachciewajki :) a na prezent pod choinke zażyczyłam sobie porfel i oczywiście w kolorach niebiesko - granatowo- błękitnych :) sonka, ale chamówę odstawiłyśmy :( przepraszamy , mam nadzieję że to krwawienie w końcu się skończy , zobaczymy co Ci jutro powie kikikiki, połóż sie do łóżka, a bałaganem w kuchni sie nie przejmuj, są rzeczy ważniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszku ja tam gdzie szłam 10 minut jak nie byłam w ciaży to teraz ide 15 albo i dłuzej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe widzialam wlasnie ale z tego co widze to ty jedna trzymasz reke na pulsie:P:P:Pa co do reszty to foch o i ...................:P:P:P:P nie no zartuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak okazalo sie to 4dnia pobytu w szpitalu gdy ciocia mojego M ktora sprzata co prawda jedynie zapytala kto mnie na izbe przyjol i usg zrobił to zdebiala.... laska rodzila na sali ze mna wody jej odeszly to te syfy 2 dni lezaly .... jedna panna byla w 28tygodniu a jej wpisali 19 i wyszla na zadanie i poszla do tego 2 szpitala ja niezdazylam.....niestety bo w nocy poronilam rano wstalam i zanioslam do pielegniarek to wszystko na reczniku.... bo dzwonka kurwy nieslyszaly i lezalam tak 2h;( ale dosyc tego bo niechce was zasmucac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilosia fajny ten wozek i niedrogi, poczytaj o nim moze jakies info na googlach, ale wizualnie jest ok :-) sonka wiesz tuethe zawsze trzyma reke na pulsie, zawsze jest zorientowana, niezawodna :-D :-D nie to co my gamonie z efektem haribo :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×