Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Andzia- pisz co u Ciebie jak sie czujesz ?? tuethe - ślicznie wyglądasz nie przejmuj sie jakąś baba !! Ja włosy umyłam i wcinam zupke teraz :) mniam mniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mam wpis od dentysty narazie. pora kupić olejek do masażu miejsc intymnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem nie wiem czy to jest obowiazkowe.. zalezy od lekarza. Mi gin kazał te wpisy załatwic. Ewka tak mi położna napisała: Pierwszy miesiąc to: 1- 4 tygodnia Drugi miesiąc to; 5- 8 tygodnia Trzeci miesiąc to: 9 - 13 tygodnia Czwarty miesiąc to: 14 do 17 tygodnia Piąty miesiąc to: 18 - 22 tygodnia Szósty miesiąc to: 23 do 27 tygodnia Siódmy miesiąc to: 28 do 31 tygodnia Ósmy miesiąc to: 32 do 35 tygodnia Dziewiąty miesiąc to: 36 do 40 tygodnia Miałam napisać predzej 36 a nie 37:) ja chyab nigdzie nei będę wychodzic bo mi ludzie ciśnienie tylko podnoszą:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia ciesze się! Przekazałam dziewczynom pozdrowienia tak jak chciałąs:) Niestey już pozdrowien od dziewczyn Tobie nie napisałam bo zbankrutowałam na telefonie:P O ktorej amsz te usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia zdrowia zycze, pisz co u Ciebie, jak sie czujesz? Dziewczyny a u mnie w karcie ciazy nie ma zadnego miejsca na wpisy od innych lekarzy niz ginekolog:) Poza tym jest tylko miejsce na 10 wizyt u gina a ja juz bylam 10 razy i mam karte pelna, zastanawiam sie czy na kolejnej wizycie dostane nowa karte???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziewczynki zgarniam dziś wypłate i odrazu lece do Carrefour na zakupy. Jest tam podobno duzy wybór. Napewno musze kupic wanienke, kocyk, jakies bodziaki. Ale ja to lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina powinien dac Ci nową karte jak Ci się skończyła. ja mam miejsce na 12 wizyt a miałam dopiero 8. Mam tez 3 tabelki "badanie usg" i ani jedna nie uzupelniona:P Zuzka ja czekam na pieniądze i się chyba nie doczekam:P od jutra w carrefurze mają byc torby po 10 zł. Przejde się zobaczyc. Jak bedą dosc duże to sobie kupie do szpitala. Nie musze miec jakies super wypasionej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzka to poszalejesz:-) Jezeli moge doradzic to ja bym wanienki z carrefoura nie kupowala bo w naszym carrefourze kosztuje ona oolo 40zl a w dzieciecym juz od okolo 15zl mozna dostac... Dziewczyny macie jakis sprawdzony sposob na zaparcia? Od soboty biore zelazo w tabletkach i niestety dopadly mnie juz zaparcia...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuethe ja tez mam zwykla torbe do szpitala sredniej wielkosci, ie jest wypasiona:) Ja chcialam obejrzec gazetke w carrefourze przez internet ale nie ma nowej, jest tylko ta co obowizywala do wczoraj:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć miałam usg, i z Kubusiem wszystko w porządku :) Wczoraj jeden lekarz podał mi wagę 2550 a dziś inna lekarka 2150 także nie wiem ile waży, bo każdy mówi co innego. Brzuch dalej mnie trochę boli, dostaję magnez w kroplówce 2x dziennie i zastrzyk nospy, a i rano i wieczorem jakieś tabletki hamujące skurcze... mam nadzieję, że wszystko się szybko unormuje i będę mogła jeszcze wrócić do domku. pozdrawiam Was serdecznie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ! kikikiki, juz jestem :) moja Natala też zarabia na życie zębami :) teraz już mniej bo już dużo ma stałych :) dziś mam wywiadówkę w szkole , zobaczymy jak tam oceny ( czy raczej słoneczka :) rano wyprawiłam córkę do szkoły , potem trochę poprasowałam , a potem z mężem mieliśmy godzinkę dla siebie :) kurcze jest już naprawdę ciężko :) a tak w ogóle to muszę zapytać gina na wyzycie o co chodzi z zakazem współżycia ( ja nie mam zakazu :) ) czy chodzi o: - uszkodzenie wewnątrz np otarcie ścianek - o nasienie że zawiera to coś na o... co przyspiesza poród - czy może o orgazmy bo mogą spowodowac skurcze ... zupełnie nie wiem, a chciałabym wiedzieć takie rzeczy co do karty ciąży to mój gin nie mówił mi nic na temat wpisów innych lekarzy, a zębów sama pilnuję :) a na obiadek miałam dziś naleśniki z dżemem lub serem , zrobiłam , ale sama nie miałam ochoty wolałabym z kapustą i grzybami :( a nie mam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
murzynku do magnuckiego do katowic ale chyba sie przeniose tam u roznowskiego przyjmuje kowalski i on pracuje w tym szpitalu co che rodzic. Podobno bardzo dobry jest kolezanka tam chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia, miło Cie widzieć/słyszeć :) odzywaj sie często jak możesz, to będziemy spokojniejsze :) trzymamy kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu no przyjmuje była u k. raz ale jakoś wole roznowskiego :) Andzia ciesze sie ze sie odezwałaś i ze z Kubusiem oki no i dobrze ze jesteś pod stałą opieką :) odzywaj sie w miare mozliwoście co i jak u Ciebie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basilek - :) No to nasz pierwszy ząbek :) hi hi w sumie 2 ale ten 1 to wyrwany bo dostała zapalenia okosntej brr masakra..... Ja wyszykowana uciekam do p-kola :) :) Moja sniezynka zaczyna i kończy występ więc nie mogę sie spoźnić :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka Karolina ma racje. W marketach wanienki są drogie. Ja w sklepie dla dzieci kupiłam za 19.90 z nadrukami(żółwiki) i nawet termometrem. Karolina mi o tej torbie powiedziała dziewczyna brata bo gazetke oczywiscie wrzucili do pieca:/ a jak reklamy nie wrzucą do pieca to pies potarga:P Andzia ważne,że z Kubusiem wszystko dobrze i że zatrzymali skurcze. Jak wrócisz do domu to masz całkowity zakaz robienia czegokolwiek! Inaczje CIę zagryziemy:P Basilek Mąż napewno zadowolony:) Zapytaj się swojego gina o co chodzi w tym zakazie. Mnie mój odrazu ochrzani bo będzie mysleć,ze zakaz złamałam:P Naleśniki mmm... zjadłabym z mięskiem mielonym i serem! Chyba wiem co jutro zrobie na obiad:D Mi naszczescie zaparcia same minęły... Kikikiki potem zdaj relacje z występu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro odradzacie to kupie ja pozniej a narazie reszte rzeczy które w oko wpadna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka to moze najpierw przejdz sie do normalnego sklepu dla dzieci bo ja za taki naprawde dałam 19.90. A bezsensu zebys zaplacila jeszcze raz tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w katowicach w sklepie dziecięcym za wanienkę dużą płaciłam 22 zł + stolak metalowy pod nią 65zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, mam pytanie, ja kupilam do kapieli j&j taki fioletowy plyn.....i zastanawiam sie, jak sie kapie takiego maluszka? wkladasz do wody, namydlasz cialko, splukujesz ta woda z wanienki i co dalej......nie trzeba tego splukiwac czysta woda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja stojaka nie kupiłama le był za 55 zł:) Dziewczyny chyba faktycznie pouciekały do kuchni gotowac obiadki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszek ja byłam załamana jak wczoraj położna powiedziała jak powinno sie myc niemowlaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaraz zbieram sie do lekarza, wejde do lumpu na chwile :-) poogladac ciuszki :-) kumpela u mnie byla na kawce - ma syna 5 letniego, i zastanawiaja sie nad drugim ale juz sie jej nie chce, bo maly odchowany, a maz chcialby corunie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do wanienki zauważyłam, że są dwa rozmiary, który wy macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kąpiel maluszka.... w szkole rodzenia położna pokazywała jak się kapie maluszka i namydla się na sucho, a płucze w wanience, kładąc wcześniej na np. pieluszce bądź ręczniku, który można razem z dzieckiem zanurzyć w wanience, uważając żeby pępka nie zmoczyć, można położyć na pępuszek gazik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe jak? Bo ja zielona jestem :-P a do szkoly nie chce mi sie chodzic :-) chociaz jest za darmo :-P len ze mnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×